Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

praca magisterska

-
Kaja:)
post Sun, 17 Feb 2008 - 15:08
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 18,255

GG:

Witam!Mam ogromną prośbe-czy ktoś z Was pisał lub pisze prace magisterską zwiazaną z problematyką adopcji lub posiada literature związaną z tym tematem?Jestem studentką czwartego roku prawa i rozwazam własnie ten temat choc pewnie mój promotor zawezi go do kwestii rozwiązania przysposobienia.Zastanawiam sie jednak jak z dostepnoscia literatury a zwłaszcza tej w aspekcie prawnym.Dziekuje bardzo za wszelką pomoc!Pozdrawiam!Podaje swój adres kaja65@wp.pl
Go to the top of the page PM

Quote Post
mitama
post Tue, 18 Oct 2016 - 13:56
Post #2

Nr użytkownika: 44,027

Stare, ale na przyszłość warto pytać - http://www.pracemagisterskie.pl
Wiele zależy od danego przypadku. Praca magisterska to nie jest coś prostego do napisania.
Nie masz o tym pojęcia to szukaj pomocy, bo w przeciwnym wypadku to będzie trwało wieczność.

Quote Post
eryk_ks
post Fri, 17 Mar 2017 - 11:53
Post #3

Nr użytkownika: 48,277

Zgadzam się z przedmówczynią. Napisanie pracy magisterskiej nie jest takie proste. Niektórzy promotorzy nie są skłonni do współpracy, jednakże chętnie robią problemy. Czy wśród użytkowników są osoby, które napisanie pracy zleciły komuś innemu? Ja, rozważam tą opcję. Czy ktokolwiek (w tym zakresie) współpracował z tą firmą: pisanie prac icon_smile.gif?

Ten post edytował eryk_ks Fri, 17 Mar 2017 - 11:53

Quote Post
maksiu432
post Thu, 12 Oct 2017 - 14:31
Post #4

Nr użytkownika: 48,377

Do napisania mojej pracy naukowej potrzebowałem konsultacji. Z pomocą przyszli fachowcy z http://www.pisanieprac.net/prace-doktorskie.htm

Ten post edytował maksiu432 Thu, 12 Oct 2017 - 14:34

Quote Post
> praca magisterska

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 19 Oct 2017 - 14:57
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe