Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Pilnie potrzebny architekt wnętrz znający też sprawy remontowe!

> 
Cleo
sob, 26 maj 2007 - 11:04
...ze znakiem zapytania , bo nie wiem czy istnieje taki zawód:)
chodzi mi o osobę, która bedac atchitektem wnętrz (czyli wymysli funkcjonalnosc wnetrza, jego estetykę), potrafi tez ocenic stan remontowy lokalu/meiszkania/domu i np powiedziec:, o te sciane da sie przesunac, bo jest taka i taka, a te rury moga isc tak i wtedy łazienka sie pwoiekszy....
Potrzbeujemy pilnie takiej osoby do obejrzenia domu z 3 mieszkaniami niedaleko Warszawy.
Czy znacie kogos/polecacie? Jakies namiary, cennik -chętnie wezmę!
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post sob, 26 maj 2007 - 11:04
Post #1

...ze znakiem zapytania , bo nie wiem czy istnieje taki zawód:)
chodzi mi o osobę, która bedac atchitektem wnętrz (czyli wymysli funkcjonalnosc wnetrza, jego estetykę), potrafi tez ocenic stan remontowy lokalu/meiszkania/domu i np powiedziec:, o te sciane da sie przesunac, bo jest taka i taka, a te rury moga isc tak i wtedy łazienka sie pwoiekszy....
Potrzbeujemy pilnie takiej osoby do obejrzenia domu z 3 mieszkaniami niedaleko Warszawy.
Czy znacie kogos/polecacie? Jakies namiary, cennik -chętnie wezmę!

--------------------
mamami
wto, 29 maj 2007 - 22:55
Cleo to nie może byc architekt wnętrz bo wtedy jest po ASP i nie ma pojęcia o budowlance. Za to architekt po Politechnice, czyli taki co sie nazywa tylko architekt powinien jak najbardziej znać sie na tym po czym piszesz.
Mogę Ci dać maila do mojej kolezanki z Tarnowa ale nie wiem czy pojedzie do Warszawy i w ogóle czy jest w stanie sie tym zająć, ale zapytać zawsze można.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 29 maj 2007 - 22:55
Post #2

Cleo to nie może byc architekt wnętrz bo wtedy jest po ASP i nie ma pojęcia o budowlance. Za to architekt po Politechnice, czyli taki co sie nazywa tylko architekt powinien jak najbardziej znać sie na tym po czym piszesz.
Mogę Ci dać maila do mojej kolezanki z Tarnowa ale nie wiem czy pojedzie do Warszawy i w ogóle czy jest w stanie sie tym zająć, ale zapytać zawsze można.
Grażyna7
piÄ…, 29 gru 2017 - 13:02
Studio projektowe RamaRama jest dobre, projektowali swego czasu cały mój domek.
Grażyna7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 85
Dołączył: wto, 04 lip 17 - 15:28
Nr użytkownika: 49,929




post piÄ…, 29 gru 2017 - 13:02
Post #3

Studio projektowe RamaRama jest dobre, projektowali swego czasu cały mój domek.
> Pilnie potrzebny architekt wnÄ™trz znajÄ…cy też sprawy remontowe!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama