Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

tatuaż dla dwojga

> 
Latte_macchiato
pon, 19 lip 2010 - 18:19
Ulinka dzięki icon_wink.gif mój tatuaż we wrześniu dopiero.. nadal czekam na jakiś wzorek icon_wink.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post pon, 19 lip 2010 - 18:19
Post #21

Ulinka dzięki icon_wink.gif mój tatuaż we wrześniu dopiero.. nadal czekam na jakiś wzorek icon_wink.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Sel
pon, 19 lip 2010 - 20:15
Droga Prado icon_smile.gif znalazlam dla Ciebie idealne miejsce, gdzie mozesz sobie strzelic mega wypasiony tatuaz:

TUTAJ

04.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post pon, 19 lip 2010 - 20:15
Post #22

Droga Prado icon_smile.gif znalazlam dla Ciebie idealne miejsce, gdzie mozesz sobie strzelic mega wypasiony tatuaz:

TUTAJ

04.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Latte_macchiato
wto, 20 lip 2010 - 10:28
Spinka ten tatuaż niesamowity jest, misternie wykonany, cudo ..ale na tej części ciała bym nie zrobiła..dla mnie niewykonalne... 04.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 20 lip 2010 - 10:28
Post #23

Spinka ten tatuaż niesamowity jest, misternie wykonany, cudo ..ale na tej części ciała bym nie zrobiła..dla mnie niewykonalne... 04.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
AsiaKG
śro, 21 lip 2010 - 13:59
CYTAT(Spinka @ Mon, 19 Jul 2010 - 21:15) *
Droga Prado icon_smile.gif znalazlam dla Ciebie idealne miejsce, gdzie mozesz sobie strzelic mega wypasiony tatuaz:

TUTAJ

04.gif


Ależ musiała obślinić tatuującego 29.gif

Prada tylko nie imię męża!!! blagam.gif
Nie zrozum mnie źle- po prostu różnie w życiu bywa i zupełnie nie rozumiem jak można walnąć sobie np. "Kocham Romka".. albo "Piotr forever".. a potem w razie rozstania co?
No Johnny Depp wybrnÄ…Å‚.. z "Winona forever" machnÄ…Å‚ "Wine forever"..
No a poza tym skoro nie jesteś całkiem przekonana...

A najczulsze miejsce to ponoć żebra 43.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post śro, 21 lip 2010 - 13:59
Post #24

CYTAT(Spinka @ Mon, 19 Jul 2010 - 21:15) *
Droga Prado icon_smile.gif znalazlam dla Ciebie idealne miejsce, gdzie mozesz sobie strzelic mega wypasiony tatuaz:

TUTAJ

04.gif


Ależ musiała obślinić tatuującego 29.gif

Prada tylko nie imię męża!!! blagam.gif
Nie zrozum mnie źle- po prostu różnie w życiu bywa i zupełnie nie rozumiem jak można walnąć sobie np. "Kocham Romka".. albo "Piotr forever".. a potem w razie rozstania co?
No Johnny Depp wybrnÄ…Å‚.. z "Winona forever" machnÄ…Å‚ "Wine forever"..
No a poza tym skoro nie jesteś całkiem przekonana...

A najczulsze miejsce to ponoć żebra 43.gif

--------------------



użytkownik usunięty

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 14:12
Post #25

Ja mam na obojczyku i drugi nad kością łonową. Pierwszy jest niestety bardzo widoczny, musiałam specjalnie sukienkę na ślub projektować, żeby nie było widać. Drugi lubię bardzo, pierwszy mniej. Najmniej boli tam, gdzie jest więcej tłuszczyku i nie ma kości wystających. No i im cieńszy szybszy w wykonaniu tym mniej boli.
mamami
śro, 21 lip 2010 - 21:12
Ból jest abboslutnie do zaakceptowania, bardziej boli jak robi sie na skórze gdie pod spodem nie ma mięśnia tylko od razu kosć, właściwie nie tyle boli co jest nieprzyjemne bo maszynka wprawia te kośc w drżenie icon_smile.gif przynajmniej ja miałam takie odczucie. najbardziej boli robienie mocnych linii, takich jak kontury itp, wypełnienie i cieniowanie to betka.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 21 lip 2010 - 21:12
Post #26

Ból jest abboslutnie do zaakceptowania, bardziej boli jak robi sie na skórze gdie pod spodem nie ma mięśnia tylko od razu kosć, właściwie nie tyle boli co jest nieprzyjemne bo maszynka wprawia te kośc w drżenie icon_smile.gif przynajmniej ja miałam takie odczucie. najbardziej boli robienie mocnych linii, takich jak kontury itp, wypełnienie i cieniowanie to betka.
Latte_macchiato
śro, 21 lip 2010 - 22:05
CYTAT(AsiaKG @ Wed, 21 Jul 2010 - 14:59) *
Prada tylko nie imię męża!!! blagam.gif
Nie zrozum mnie źle- po prostu różnie w życiu bywa i zupełnie nie rozumiem jak można walnąć sobie np. "Kocham Romka".. albo "Piotr forever".. a potem w razie rozstania co?


Na to bym nigdy nie wpadła, no bez przesady 06.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post śro, 21 lip 2010 - 22:05
Post #27

CYTAT(AsiaKG @ Wed, 21 Jul 2010 - 14:59) *
Prada tylko nie imię męża!!! blagam.gif
Nie zrozum mnie źle- po prostu różnie w życiu bywa i zupełnie nie rozumiem jak można walnąć sobie np. "Kocham Romka".. albo "Piotr forever".. a potem w razie rozstania co?


Na to bym nigdy nie wpadła, no bez przesady 06.gif


--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Gremi
czw, 22 lip 2010 - 07:51
Prada - ja wzor najpierw mam w glowie. Szukalam osobu ktora moglaby mi narysowac to co siedzi w mojej glowie. Rysunek sie robi i jak bedzie to tym co wymyslilam to znajdzie sie na moim ciele. W przeciwnym razie dalej bede szukac kogos do narysowania tego.
A co myslicie o tatuazu na biodrze? Jest to mozliwe?
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post czw, 22 lip 2010 - 07:51
Post #28

Prada - ja wzor najpierw mam w glowie. Szukalam osobu ktora moglaby mi narysowac to co siedzi w mojej glowie. Rysunek sie robi i jak bedzie to tym co wymyslilam to znajdzie sie na moim ciele. W przeciwnym razie dalej bede szukac kogos do narysowania tego.
A co myslicie o tatuazu na biodrze? Jest to mozliwe?

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
Latte_macchiato
czw, 22 lip 2010 - 10:05
CYTAT(Gremi @ Thu, 22 Jul 2010 - 08:51) *
A co myslicie o tatuazu na biodrze? Jest to mozliwe?



Widziałam kiedyś zdjęcie dziewczyny, miała wytatuowaną papugę na biodrze podchodzącą aż pod pachę prawie , wyglądała cudownie .... takie coś bym sobie tez zrobiła bardzo chętnie icon_wink.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post czw, 22 lip 2010 - 10:05
Post #29

CYTAT(Gremi @ Thu, 22 Jul 2010 - 08:51) *
A co myslicie o tatuazu na biodrze? Jest to mozliwe?



Widziałam kiedyś zdjęcie dziewczyny, miała wytatuowaną papugę na biodrze podchodzącą aż pod pachę prawie , wyglądała cudownie .... takie coś bym sobie tez zrobiła bardzo chętnie icon_wink.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
AsiaKG
czw, 22 lip 2010 - 11:50
Na biodrze widziałam fajnie zrobiona jaskółkę.. ale to w TV "Miami Ink" na Discivery Travel&Living.. Ogląda któraś?
Gdybym miała sobie kiedyś robić tatuaż to tylko u Chrisa Garvera z tego właśnie studia (ale ponoć na swoja kolej czeka się 2 lata aż 29.gif ).

Prada ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na jakiś napis.. podobają mi sie właśnie takie rzeczy 06.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post czw, 22 lip 2010 - 11:50
Post #30

Na biodrze widziałam fajnie zrobiona jaskółkę.. ale to w TV "Miami Ink" na Discivery Travel&Living.. Ogląda któraś?
Gdybym miała sobie kiedyś robić tatuaż to tylko u Chrisa Garvera z tego właśnie studia (ale ponoć na swoja kolej czeka się 2 lata aż 29.gif ).

Prada ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na jakiś napis.. podobają mi sie właśnie takie rzeczy 06.gif

--------------------



Choco.
czw, 22 lip 2010 - 13:43
Ból jest do przeżycia. Wiele zależy od progu bólu. Na łopatce prawie nie czułam, bardziej bolało nad kostką bo część nachodzi na kostkę i nie było to przyjemne, dla mnie ból podobny jak depilator bez znieczulenia. Bardziej czułam kontury niż wypełnienie. Pierwszy robiłam z przyjaciółką, robiła w tym samym miejscu- bardzo podobny i mówiła, że ledwo wytrzymała a kilka lat później zrobiła na wewnętrznej stronie ramienia, bez większego uczucia dyskomfortu- ja sobie tam akurat nie wyobrażam. Mój D. ma spory tatuaż też na łopatce, robiony 9 godzin- nie wiem jak wysiedział. Twierdzi, że bolało tylko cieniowanie włosów (ma portret) ale tyle czasu chyba bym nie dała rady icon_smile.gif
Co do motywu, mój D. zrobił sobie mój portret- nie byłam zachwycona. Bałam się, czy nie będzie żałował. To pierwsze moje zdjęcie, jakie mu dałam.
Zaraz po zrobieniu- 2 lata temu wyglądał tak: https://www.cleanfun.pl/gallery/gallery.php...NzkyN2YwNjY1ODk Zdjęcie 203
Dziś wygląda jeszcze lepiej, jest mi strasznie miło, że na taki motyw właśnie się zdecydował ale ja sama nie "wydziarałabym" sobie czyjeś twarzy, nawet jego icon_wink.gif

Mam nadzieję, że pochwalisz się kiedy dzieło będzie już gotowe.
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post czw, 22 lip 2010 - 13:43
Post #31

Ból jest do przeżycia. Wiele zależy od progu bólu. Na łopatce prawie nie czułam, bardziej bolało nad kostką bo część nachodzi na kostkę i nie było to przyjemne, dla mnie ból podobny jak depilator bez znieczulenia. Bardziej czułam kontury niż wypełnienie. Pierwszy robiłam z przyjaciółką, robiła w tym samym miejscu- bardzo podobny i mówiła, że ledwo wytrzymała a kilka lat później zrobiła na wewnętrznej stronie ramienia, bez większego uczucia dyskomfortu- ja sobie tam akurat nie wyobrażam. Mój D. ma spory tatuaż też na łopatce, robiony 9 godzin- nie wiem jak wysiedział. Twierdzi, że bolało tylko cieniowanie włosów (ma portret) ale tyle czasu chyba bym nie dała rady icon_smile.gif
Co do motywu, mój D. zrobił sobie mój portret- nie byłam zachwycona. Bałam się, czy nie będzie żałował. To pierwsze moje zdjęcie, jakie mu dałam.
Zaraz po zrobieniu- 2 lata temu wyglądał tak: https://www.cleanfun.pl/gallery/gallery.php...NzkyN2YwNjY1ODk Zdjęcie 203
Dziś wygląda jeszcze lepiej, jest mi strasznie miło, że na taki motyw właśnie się zdecydował ale ja sama nie "wydziarałabym" sobie czyjeś twarzy, nawet jego icon_wink.gif

Mam nadzieję, że pochwalisz się kiedy dzieło będzie już gotowe.

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
Choco.
czw, 22 lip 2010 - 13:44
CYTAT(AsiaKG @ Thu, 22 Jul 2010 - 12:50) *
Na biodrze widziałam fajnie zrobiona jaskółkę.. ale to w TV "Miami Ink" na Discivery Travel&Living.. Ogląda któraś?
Gdybym miała sobie kiedyś robić tatuaż to tylko u Chrisa Garvera z tego właśnie studia (ale ponoć na swoja kolej czeka się 2 lata aż 29.gif ).


Ogląda, ogląda icon_smile.gif I też lubię prace Garvera, chociaż Kat Von D też ma rękę!
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post czw, 22 lip 2010 - 13:44
Post #32

CYTAT(AsiaKG @ Thu, 22 Jul 2010 - 12:50) *
Na biodrze widziałam fajnie zrobiona jaskółkę.. ale to w TV "Miami Ink" na Discivery Travel&Living.. Ogląda któraś?
Gdybym miała sobie kiedyś robić tatuaż to tylko u Chrisa Garvera z tego właśnie studia (ale ponoć na swoja kolej czeka się 2 lata aż 29.gif ).


Ogląda, ogląda icon_smile.gif I też lubię prace Garvera, chociaż Kat Von D też ma rękę!

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
mamami
czw, 22 lip 2010 - 15:02
CYTAT(AsiaKG @ Thu, 22 Jul 2010 - 12:50) *
Gdybym miała sobie kiedyś robić tatuaż to tylko u Chrisa Garvera z tego właśnie studia (ale ponoć na swoja kolej czeka się 2 lata aż 29.gif ).



Nawet u polskich najlepszych tatuażystów terminy przekraczają rok. Ja swój robiłam u jednego z najlepszych, Tofiego, który ma teraz studio własne w Rybniku. Termin oczekiwania w tej chwili to ok 14 miesiecy, własnie muszę sobie zarezerwować, bo chciałabym jesienią przyszłego roku zrobić icon_smile.gif Dla mnie taki termin to nie problem, tatuaż to coś na co moę sobie czekać ile trzeba, byle był zrobiony profesjonalnie i wypałane te emocje o które mi chodzi, to doskonale potarfi Tofi, gdy umawiałam sie z nim pierwszy raz to dostał ode mnie opis tego co chce baaardzo długi, za to ledwie byle jaki szkic rysunku. Zrobił mi dokładnie to o co mi chodziło. Mam w tatuazu zawarte wszystkie moje emocje i przemyślenia, które miały sie tam znaleźć icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 22 lip 2010 - 15:02
Post #33

CYTAT(AsiaKG @ Thu, 22 Jul 2010 - 12:50) *
Gdybym miała sobie kiedyś robić tatuaż to tylko u Chrisa Garvera z tego właśnie studia (ale ponoć na swoja kolej czeka się 2 lata aż 29.gif ).



Nawet u polskich najlepszych tatuażystów terminy przekraczają rok. Ja swój robiłam u jednego z najlepszych, Tofiego, który ma teraz studio własne w Rybniku. Termin oczekiwania w tej chwili to ok 14 miesiecy, własnie muszę sobie zarezerwować, bo chciałabym jesienią przyszłego roku zrobić icon_smile.gif Dla mnie taki termin to nie problem, tatuaż to coś na co moę sobie czekać ile trzeba, byle był zrobiony profesjonalnie i wypałane te emocje o które mi chodzi, to doskonale potarfi Tofi, gdy umawiałam sie z nim pierwszy raz to dostał ode mnie opis tego co chce baaardzo długi, za to ledwie byle jaki szkic rysunku. Zrobił mi dokładnie to o co mi chodziło. Mam w tatuazu zawarte wszystkie moje emocje i przemyślenia, które miały sie tam znaleźć icon_smile.gif
Gremi
czw, 22 lip 2010 - 15:04
CYTAT(mamami @ Thu, 22 Jul 2010 - 14:02) *
Zrobił mi dokładnie to o co mi chodziło. Mam w tatuazu zawarte wszystkie moje emocje i przemyślenia, które miały sie tam znaleźć icon_smile.gif

a pochwal sie tym tatuazem blagam.gif
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post czw, 22 lip 2010 - 15:04
Post #34

CYTAT(mamami @ Thu, 22 Jul 2010 - 14:02) *
Zrobił mi dokładnie to o co mi chodziło. Mam w tatuazu zawarte wszystkie moje emocje i przemyślenia, które miały sie tam znaleźć icon_smile.gif

a pochwal sie tym tatuazem blagam.gif

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
mama_do_kwadratu
czw, 22 lip 2010 - 15:23
też chodzi mi tatuaż po głowie- łopatka, kostka hmmm

Rybnik- to mam kawałek, może się zdecyduję.

Pomysł z pokazaniem tatuaży- super. Jeśli któraś z wydziaranych mamusiek icon_wink.gif chciałaby wstawić, byłoby cool icon_mrgreen.gif


aaa, ja mam schizę zakażeniową- HIV, HBV, HCV...

Ten post edytował mama_do_kwadratu czw, 22 lip 2010 - 15:23
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 22 lip 2010 - 15:23
Post #35

też chodzi mi tatuaż po głowie- łopatka, kostka hmmm

Rybnik- to mam kawałek, może się zdecyduję.

Pomysł z pokazaniem tatuaży- super. Jeśli któraś z wydziaranych mamusiek icon_wink.gif chciałaby wstawić, byłoby cool icon_mrgreen.gif


aaa, ja mam schizę zakażeniową- HIV, HBV, HCV...

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
AsiaKG
czw, 22 lip 2010 - 15:26
CYTAT(Choco. @ Thu, 22 Jul 2010 - 14:44) *
Ogląda, ogląda icon_smile.gif I też lubię prace Garvera, chociaż Kat Von D też ma rękę!



Masz rację- szczególnie rewelacyjnie wykonuje właśnie portrety;-))))

Chodzi za mną wytatuowanie sobie imion dziewczyn..ale sama nie wiem.. myślałam o nadgarstku..ale pracę mam taką że nie bardzo to eksponować 03.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post czw, 22 lip 2010 - 15:26
Post #36

CYTAT(Choco. @ Thu, 22 Jul 2010 - 14:44) *
Ogląda, ogląda icon_smile.gif I też lubię prace Garvera, chociaż Kat Von D też ma rękę!



Masz rację- szczególnie rewelacyjnie wykonuje właśnie portrety;-))))

Chodzi za mną wytatuowanie sobie imion dziewczyn..ale sama nie wiem.. myślałam o nadgarstku..ale pracę mam taką że nie bardzo to eksponować 03.gif

--------------------



mamami
czw, 22 lip 2010 - 16:05
A bardzo proszÄ™ icon_smile.gif
Zdjęcie robione zaraz po zrobieniu.



Choco robienie mojego trwało jakieś 7 godzin. U*****liwe były dopiero ostatnie dwie icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 22 lip 2010 - 16:05
Post #37

A bardzo proszÄ™ icon_smile.gif
Zdjęcie robione zaraz po zrobieniu.



Choco robienie mojego trwało jakieś 7 godzin. U*****liwe były dopiero ostatnie dwie icon_smile.gif
Choco.
czw, 22 lip 2010 - 16:53
Mamami- łaaaał! Coś pięknego. Dla takiego to mogłabym posiedzieć nawet 7 godzin. Zazdroszczę!
Mamadokwadratu- ja też się boję wszelkich zaraz i dlatego tak ważny jest świadomy wybór studia. Renomowane studia opisują stosowane narzędzia (jednorazowe igły itp), metody sterylizacji, posiadają certyfikaty. Dla mnie to bardzo ważne. Sama patrzyłam jak tatuażysta przygotowuje sprzęt itp. nie było z tym problemu, niemniej nie wszędzie o to dbają dlatego oprócz umiejętności sterylne warunki to priorytet.
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post czw, 22 lip 2010 - 16:53
Post #38

Mamami- łaaaał! Coś pięknego. Dla takiego to mogłabym posiedzieć nawet 7 godzin. Zazdroszczę!
Mamadokwadratu- ja też się boję wszelkich zaraz i dlatego tak ważny jest świadomy wybór studia. Renomowane studia opisują stosowane narzędzia (jednorazowe igły itp), metody sterylizacji, posiadają certyfikaty. Dla mnie to bardzo ważne. Sama patrzyłam jak tatuażysta przygotowuje sprzęt itp. nie było z tym problemu, niemniej nie wszędzie o to dbają dlatego oprócz umiejętności sterylne warunki to priorytet.

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
mama_do_kwadratu
czw, 22 lip 2010 - 17:14
mamami- zbieram szczękę- super!!!
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 22 lip 2010 - 17:14
Post #39

mamami- zbieram szczękę- super!!!

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
natulka1984
czw, 22 lip 2010 - 20:52
mamami tatuaż super,warty poswięcenia tylu godzin icon_smile.gificon_smile.gif

ja miałam kiedys taki maleńki na plecach


a trzy lata temu przerobiłam sobie na taki

a moj mąż ma taki

Przyznam szczerze że nigdy nie myśleliśmy o tym aby zrobić sobie tatuaże które łącza całość,fajna sprawa icon_smile.gificon_smile.gif

Przypomniało mi się jak Majdan zrobił sobie tatuaż dody chyba na ramieniu?a teraz gdy sie rozstali to ma dode przerobioną na indianina ha ha
natulka1984


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 740
Dołączył: czw, 11 cze 09 - 18:18
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 27,731




post czw, 22 lip 2010 - 20:52
Post #40

mamami tatuaż super,warty poswięcenia tylu godzin icon_smile.gificon_smile.gif

ja miałam kiedys taki maleńki na plecach


a trzy lata temu przerobiłam sobie na taki

a moj mąż ma taki

Przyznam szczerze że nigdy nie myśleliśmy o tym aby zrobić sobie tatuaże które łącza całość,fajna sprawa icon_smile.gificon_smile.gif

Przypomniało mi się jak Majdan zrobił sobie tatuaż dody chyba na ramieniu?a teraz gdy sie rozstali to ma dode przerobioną na indianina ha ha

--------------------





> tatuaż dla dwojga
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 09:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama