Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jakie mleko dla dziecka ze skazÄ…??

> 
Vanessa25
wto, 14 mar 2006 - 22:03
Witam.
Może ktos mi podpowie...Moje dziecko ma prawdopodobnie skazę. Ponieważ mało przybiera na wadze, wiec kazała mi dokarmiać dziecko.
Zapisała nam Bebilon Pepti lub Prosobe. Ale mój Oskarek po dosłownie jednym łyku Prosobe poprostu odmawia jedzenia. Ma prawie 6 miesiecy i nie wiem co robić. próbowałam już prosobe, bebilon, nawet bebiko i nic...Próbowałam butelka i łyużeczką. Niestety...
Jak przekonać malutkiego do mleczka " nie z cycusia mamusi"????
Vanessa25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 01 lut 06 - 23:03
Nr użytkownika: 4,790




post wto, 14 mar 2006 - 22:03
Post #1

Witam.
Może ktos mi podpowie...Moje dziecko ma prawdopodobnie skazę. Ponieważ mało przybiera na wadze, wiec kazała mi dokarmiać dziecko.
Zapisała nam Bebilon Pepti lub Prosobe. Ale mój Oskarek po dosłownie jednym łyku Prosobe poprostu odmawia jedzenia. Ma prawie 6 miesiecy i nie wiem co robić. próbowałam już prosobe, bebilon, nawet bebiko i nic...Próbowałam butelka i łyużeczką. Niestety...
Jak przekonać malutkiego do mleczka " nie z cycusia mamusi"????

Posty w temacie
Vanessa25   Jakie mleko dla dziecka ze skazÄ…??   wto, 14 mar 2006 - 22:03
Tobatka   Piotrek starszy, ale dostaje Isomil - nie jest moc...   wto, 14 mar 2006 - 22:30
> Jakie mleko dla dziecka ze skazÄ…??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama