Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

książeczka mieszkaniowa

> 
nemesia
nie, 21 lis 2010 - 12:35
Czy ktoś przenosił książeczkę na inną osobę? dowiedziałąm się, że tak można, premia gwarancyjna wypłacana jest tylko podczas zakupu mieszkania a że u mnie się nie zanosi na to, kombinuje by przepisać książeczkę na kuzynkę, która właśnie mieszkanie zakupiła. Ktoś coś takiego robił??
nemesia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 592
Dołączył: czw, 29 cze 06 - 21:34
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6,462




post nie, 21 lis 2010 - 12:35
Post #1

Czy ktoś przenosił książeczkę na inną osobę? dowiedziałąm się, że tak można, premia gwarancyjna wypłacana jest tylko podczas zakupu mieszkania a że u mnie się nie zanosi na to, kombinuje by przepisać książeczkę na kuzynkę, która właśnie mieszkanie zakupiła. Ktoś coś takiego robił??

--------------------


Inkusia
nie, 21 lis 2010 - 12:45
Jeżeli dobrze myślę to można na najbliższą osobę, czyli najpierw na rodzica, potem rodzic na rodzeństwo i dopiero na swoje dziecko, czyli w końcu na Twoją kuzynkę. Każdy przepis kosztuje 70zł. Wszystkeigo można dowiedzieć się w banku.
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post nie, 21 lis 2010 - 12:45
Post #2

Jeżeli dobrze myślę to można na najbliższą osobę, czyli najpierw na rodzica, potem rodzic na rodzeństwo i dopiero na swoje dziecko, czyli w końcu na Twoją kuzynkę. Każdy przepis kosztuje 70zł. Wszystkeigo można dowiedzieć się w banku.

--------------------

nemesia
nie, 21 lis 2010 - 13:18
ok, ale pozniej można te pieniadze normalnie wyplacic i nie przeznaczac na mieszkanie?
nemesia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 592
Dołączył: czw, 29 cze 06 - 21:34
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 6,462




post nie, 21 lis 2010 - 13:18
Post #3

ok, ale pozniej można te pieniadze normalnie wyplacic i nie przeznaczac na mieszkanie?

--------------------


> książeczka mieszkaniowa
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama