Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Facet do piątej potęgi

, bo w końcu mój syn coś mówi
> , bo w koÅ„cu mój syn coÅ› mówi
makarena
pon, 19 wrz 2011 - 22:33
Dominik: bedziecie u nas spali?
ja: tak, a gdzie możemy sie połozyc?
Dominik: wies mój tata juz z nami nie mieska, kolo mojej mamy jest miejsce
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post pon, 19 wrz 2011 - 22:33
Post #41

Dominik: bedziecie u nas spali?
ja: tak, a gdzie możemy sie połozyc?
Dominik: wies mój tata juz z nami nie mieska, kolo mojej mamy jest miejsce

--------------------
Silije
pon, 16 sty 2012 - 14:54
Dominik rozmarzył się na myśl o pływalni i pyta mnie, kiedy pojedziemy popływać.
- Musisz najpierw zupełnie wyzdrowieć i nie mieć już kaszlu - odpowiadam.
DomiÅ› patrzy na mnie z politowaniem i stwierdza:
- No to mogę od razu jechać na basen. Przecież pod wodą nie da się kaszleć, zapomniałaś?
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post pon, 16 sty 2012 - 14:54
Post #42

Dominik rozmarzył się na myśl o pływalni i pyta mnie, kiedy pojedziemy popływać.
- Musisz najpierw zupełnie wyzdrowieć i nie mieć już kaszlu - odpowiadam.
DomiÅ› patrzy na mnie z politowaniem i stwierdza:
- No to mogę od razu jechać na basen. Przecież pod wodą nie da się kaszleć, zapomniałaś?

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
magdosz
wto, 17 sty 2012 - 10:12
CYTAT(Silije @ Mon, 16 Jan 2012 - 16:54) *
Przecież pod wodą nie da się kaszleć,



nie, no Silije, nie wiedziałaś 04.gif 04.gif 04.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post wto, 17 sty 2012 - 10:12
Post #43

CYTAT(Silije @ Mon, 16 Jan 2012 - 16:54) *
Przecież pod wodą nie da się kaszleć,



nie, no Silije, nie wiedziałaś 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------


Silije
śro, 16 maj 2012 - 19:29
Emilka dostała po komunii upominek od księdza proboszcza.
Proboszcz zabrał nas na plebanię i wbiegł po schodach. Ja i Dominik byliśmy pierwsi, Emilka nas dogoniła. Pyta zatem:
- Dlaczego tu czekamy?
DomiÅ› wskazujÄ…c palcem:
- Bo Pan Bóg pobiegł tam na górę.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post śro, 16 maj 2012 - 19:29
Post #44

Emilka dostała po komunii upominek od księdza proboszcza.
Proboszcz zabrał nas na plebanię i wbiegł po schodach. Ja i Dominik byliśmy pierwsi, Emilka nas dogoniła. Pyta zatem:
- Dlaczego tu czekamy?
DomiÅ› wskazujÄ…c palcem:
- Bo Pan Bóg pobiegł tam na górę.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
moniczar
czw, 17 maj 2012 - 09:22
CYTAT(Silije @ Tue, 23 Aug 2011 - 18:07) *
Dzisiaj Dominik zaskoczył mnie fantazją.
W sklepie naciska na przycisk zabawki, ale dźwięku nie ma. Ekspedientka mówi do niego:
- Nie ma tu jeszcze baterii wiesz?
DomiÅ› na to:
- Nie szkodzi, my mamy baterie. Musimy spać na dworze, bo w domu wszędzie leżą baterie. A jak się otworzy drzwi to baterie wysypują się na dwór!

HÄ™?

Ale się uśmiałam ;D
moniczar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 261
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 20:19
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,016




post czw, 17 maj 2012 - 09:22
Post #45

CYTAT(Silije @ Tue, 23 Aug 2011 - 18:07) *
Dzisiaj Dominik zaskoczył mnie fantazją.
W sklepie naciska na przycisk zabawki, ale dźwięku nie ma. Ekspedientka mówi do niego:
- Nie ma tu jeszcze baterii wiesz?
DomiÅ› na to:
- Nie szkodzi, my mamy baterie. Musimy spać na dworze, bo w domu wszędzie leżą baterie. A jak się otworzy drzwi to baterie wysypują się na dwór!

HÄ™?

Ale się uśmiałam ;D

--------------------
Pozdrawiam. Monika

[sygnatura naruszająca regulamin została usunięta przez administratora]


moniczar
czw, 17 maj 2012 - 09:28
CYTAT(makarena @ Mon, 19 Sep 2011 - 23:33) *
Dominik: bedziecie u nas spali?
ja: tak, a gdzie możemy sie połozyc?
Dominik: wies mój tata juz z nami nie mieska, kolo mojej mamy jest miejsce


A z tym kojarzy mi się opowieść znajomych kiedy ich córka (wtedy ok 5-letnia a obecnie już dorosła) poszła z tatą do sklepu (mama była- w pracy). Stoją w kolejce, sklep pełen ludzi a przed Marta i jej tatą długonoga blondynka w mini. Marta ją stuka i mówi na cały sklep; "Co Pani dzisiaj robi? Bo mój tatuś dzisiaj jest samotny - mamy nie ma w domu jest na drugą zmianę w pracy..."

Ten post edytował moniczar czw, 17 maj 2012 - 09:30
moniczar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 261
Dołączył: śro, 18 sie 04 - 20:19
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,016




post czw, 17 maj 2012 - 09:28
Post #46

CYTAT(makarena @ Mon, 19 Sep 2011 - 23:33) *
Dominik: bedziecie u nas spali?
ja: tak, a gdzie możemy sie połozyc?
Dominik: wies mój tata juz z nami nie mieska, kolo mojej mamy jest miejsce


A z tym kojarzy mi się opowieść znajomych kiedy ich córka (wtedy ok 5-letnia a obecnie już dorosła) poszła z tatą do sklepu (mama była- w pracy). Stoją w kolejce, sklep pełen ludzi a przed Marta i jej tatą długonoga blondynka w mini. Marta ją stuka i mówi na cały sklep; "Co Pani dzisiaj robi? Bo mój tatuś dzisiaj jest samotny - mamy nie ma w domu jest na drugą zmianę w pracy..."

--------------------
Pozdrawiam. Monika

[sygnatura naruszająca regulamin została usunięta przez administratora]


Majka 82
śro, 23 maj 2012 - 22:34
Ja pamietam jak moja kolezanka szla pierwszy raz sama do sklepiku, a ja z jej mama czekalysmy nieopodal, bo ona chciala koniecznie sama... Idac powtarzala co che... Wypadla czerwona jak burak. Pomylilo jej sie to co chciala kupic, gdy byla jej kolej to poprosila o 30 deko chleba i jednego irysa;)
Majka 82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,579
Dołączył: pią, 13 paź 06 - 20:34
Nr użytkownika: 7,980




post śro, 23 maj 2012 - 22:34
Post #47

Ja pamietam jak moja kolezanka szla pierwszy raz sama do sklepiku, a ja z jej mama czekalysmy nieopodal, bo ona chciala koniecznie sama... Idac powtarzala co che... Wypadla czerwona jak burak. Pomylilo jej sie to co chciala kupic, gdy byla jej kolej to poprosila o 30 deko chleba i jednego irysa;)

--------------------


zauroczona
piÄ…, 06 lip 2012 - 12:26
Dominik jest super...icon_smile.gif Pozazdrościć...icon_smile.gif Aż się rozmarzyłam..icon_smile.gif
zauroczona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pią, 06 lip 12 - 09:36
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 40,656




post piÄ…, 06 lip 2012 - 12:26
Post #48

Dominik jest super...icon_smile.gif Pozazdrościć...icon_smile.gif Aż się rozmarzyłam..icon_smile.gif
Silije
sob, 18 sie 2012 - 08:45
Oglądam długi film "Anna i król". Dominik chce zwrócić moją uwagę, wchodzi mi na kolana, przytula, całuje i mówi pewnym tonem:
- Mamusiu, patrz na mnie nie na film, ja jestem piękniejszy niż film!
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post sob, 18 sie 2012 - 08:45
Post #49

Oglądam długi film "Anna i król". Dominik chce zwrócić moją uwagę, wchodzi mi na kolana, przytula, całuje i mówi pewnym tonem:
- Mamusiu, patrz na mnie nie na film, ja jestem piękniejszy niż film!

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
kalarepa78
wto, 04 wrz 2012 - 20:04
CYTAT(Silije @ Sat, 18 Aug 2012 - 09:45) *
Oglądam długi film "Anna i król". Dominik chce zwrócić moją uwagę, wchodzi mi na kolana, przytula, całuje i mówi pewnym tonem:
- Mamusiu, patrz na mnie nie na film, ja jestem piękniejszy niż film!



A nie jest? 06.gif
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post wto, 04 wrz 2012 - 20:04
Post #50

CYTAT(Silije @ Sat, 18 Aug 2012 - 09:45) *
Oglądam długi film "Anna i król". Dominik chce zwrócić moją uwagę, wchodzi mi na kolana, przytula, całuje i mówi pewnym tonem:
- Mamusiu, patrz na mnie nie na film, ja jestem piękniejszy niż film!



A nie jest? 06.gif

--------------------




ruda_kasia
nie, 16 wrz 2012 - 12:39
nie chcę zakładac nowego wątku, ale ten mi się przypomniał, jak zuzka (lat 7,5) powiedziała, że ciągle kicha i wiesz mamo, nawet pod wadą kichnęłam na basenie (skojarzyło mi się z kaszlem dominika od razu icon_smile.gif. Na moje pytanie, dlaczego pod wodą, odpowiedziała:
- płynęłam kraluem, to co miałam zrobić?

jakoże ja kraulem nie umiem, dowiedziałm się dopiero od szwagra, że jak ktoś ma wpojone nawyki (jak zuza po roku codziennego pływania kraulem), to nawet nie umie się wynurzyć icon_biggrin.gif
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post nie, 16 wrz 2012 - 12:39
Post #51

nie chcę zakładac nowego wątku, ale ten mi się przypomniał, jak zuzka (lat 7,5) powiedziała, że ciągle kicha i wiesz mamo, nawet pod wadą kichnęłam na basenie (skojarzyło mi się z kaszlem dominika od razu icon_smile.gif. Na moje pytanie, dlaczego pod wodą, odpowiedziała:
- płynęłam kraluem, to co miałam zrobić?

jakoże ja kraulem nie umiem, dowiedziałm się dopiero od szwagra, że jak ktoś ma wpojone nawyki (jak zuza po roku codziennego pływania kraulem), to nawet nie umie się wynurzyć icon_biggrin.gif
antenka
nie, 16 wrz 2012 - 17:30
Wątek został dziś wyciągnięty, więc go przeczytałam.

Oplułam monitor ze śmiechu jak to przeczytałam:
04.gif 04.gif 04.gif

CYTAT(Silije @ Tue, 23 Aug 2011 - 18:07) *
Dzisiaj Dominik zaskoczył mnie fantazją.
W sklepie naciska na przycisk zabawki, ale dźwięku nie ma. Ekspedientka mówi do niego:
- Nie ma tu jeszcze baterii wiesz?
DomiÅ› na to:
- Nie szkodzi, my mamy baterie. Musimy spać na dworze, bo w domu wszędzie leżą baterie. A jak się otworzy drzwi to baterie wysypują się na dwór!

HÄ™?

antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post nie, 16 wrz 2012 - 17:30
Post #52

Wątek został dziś wyciągnięty, więc go przeczytałam.

Oplułam monitor ze śmiechu jak to przeczytałam:
04.gif 04.gif 04.gif

CYTAT(Silije @ Tue, 23 Aug 2011 - 18:07) *
Dzisiaj Dominik zaskoczył mnie fantazją.
W sklepie naciska na przycisk zabawki, ale dźwięku nie ma. Ekspedientka mówi do niego:
- Nie ma tu jeszcze baterii wiesz?
DomiÅ› na to:
- Nie szkodzi, my mamy baterie. Musimy spać na dworze, bo w domu wszędzie leżą baterie. A jak się otworzy drzwi to baterie wysypują się na dwór!

HÄ™?



--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
Silije
czw, 29 lis 2012 - 21:02
Zrobiłam wczoraj zakupy m.in. kupiłam majonez w słoiku. Rozbił się jednak biedak przy wyjmowaniu z toreb w kuchni. Dziś po południu zaglądam do lodówki w poszukiwaniu majonezu a dzieci przypominają mi, że został rozbity. Zaczynam więc rzewny udawany lament:
- Ach majonezie dlaczego mnie opuściłeś???!!!
Dominik poklepuje mnie pocieszająco mówiąc:
- Jest teraz w niebie...

04.gif
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post czw, 29 lis 2012 - 21:02
Post #53

Zrobiłam wczoraj zakupy m.in. kupiłam majonez w słoiku. Rozbił się jednak biedak przy wyjmowaniu z toreb w kuchni. Dziś po południu zaglądam do lodówki w poszukiwaniu majonezu a dzieci przypominają mi, że został rozbity. Zaczynam więc rzewny udawany lament:
- Ach majonezie dlaczego mnie opuściłeś???!!!
Dominik poklepuje mnie pocieszająco mówiąc:
- Jest teraz w niebie...

04.gif

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Silije
śro, 23 sty 2013 - 10:23
Na fali tolkienowskej pasji w naszej rodzince - Dominik bawi się w śniegu i nagle wyskakuje przed nas z dzikim błyskiem w oku wołając:

- Ja jestem Ponieśnikiem Pierścienia!!!
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post śro, 23 sty 2013 - 10:23
Post #54

Na fali tolkienowskej pasji w naszej rodzince - Dominik bawi się w śniegu i nagle wyskakuje przed nas z dzikim błyskiem w oku wołając:

- Ja jestem Ponieśnikiem Pierścienia!!!

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Silije
nie, 25 sie 2013 - 21:08
Dominik jest fanem programu "Stop drogówka", przeżywa każdy mandat na ekranie. Potem odgrywa takie sceny z własnymi autami. Kilka dni temu przechodzę koło jego pokoju i słyszę jak mówi tonem policjanta:
- A gdzie jest drugi uczestnik wypadku? Czyżby brał pan udział w samotnej kolizji??? Aha, drugi samochód zaparkował za rogiem!!!

Ta samotna kolizja mnie rozwaliła 03.gif


Dzisiaj Domiś zabrał się za rysowanie planu miasta. Zauważam, że jakieś święte to miasto, bo pełno kościołów i kaplic. Dominik komentuje:
- W tym mieście bardzo lubią Boga. Tam nie ma ani jednego komunisty!!!

Hehe, nie miałam pojęcia, że tak uważnie zerkał na film o papieżu, który oglądałam tydzień temu.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post nie, 25 sie 2013 - 21:08
Post #55

Dominik jest fanem programu "Stop drogówka", przeżywa każdy mandat na ekranie. Potem odgrywa takie sceny z własnymi autami. Kilka dni temu przechodzę koło jego pokoju i słyszę jak mówi tonem policjanta:
- A gdzie jest drugi uczestnik wypadku? Czyżby brał pan udział w samotnej kolizji??? Aha, drugi samochód zaparkował za rogiem!!!

Ta samotna kolizja mnie rozwaliła 03.gif


Dzisiaj Domiś zabrał się za rysowanie planu miasta. Zauważam, że jakieś święte to miasto, bo pełno kościołów i kaplic. Dominik komentuje:
- W tym mieście bardzo lubią Boga. Tam nie ma ani jednego komunisty!!!

Hehe, nie miałam pojęcia, że tak uważnie zerkał na film o papieżu, który oglądałam tydzień temu.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Silije
nie, 13 paź 2013 - 15:50
Nie wiem czy tak dobrze jest zapisać syna do szkoły, w której samemu się pracuje 37.gif
Dominik ma oczywiście swoją panią od zerówki, ale po południu jest razem ze mną w świetlicy. W piątek jestem z dziećmi na placu zabaw i pilnuję porządku. Patrzę ze zdumieniem, jak mój syn rzuca się na kolegę dzikim skokiem. Rozdzielam ich i strofuję własnego rodzonego łobuza:
- Jak możesz skakać z pięściami na Wojtka?
Dominik z silną wiarą we własne słowa:
- Mamo, ale ja siÄ™ tylko broniÄ™!
Ja, po odetkaniu siÄ™ z oburzenia:
- Co ty opowiadasz! Przecież widziałam jak pierwszy go zaatakowałeś?
- Mamoooo, ale ja z góry wiedziałem, że on mnie zaczepi, więc broniłem się już przedtem!
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post nie, 13 paź 2013 - 15:50
Post #56

Nie wiem czy tak dobrze jest zapisać syna do szkoły, w której samemu się pracuje 37.gif
Dominik ma oczywiście swoją panią od zerówki, ale po południu jest razem ze mną w świetlicy. W piątek jestem z dziećmi na placu zabaw i pilnuję porządku. Patrzę ze zdumieniem, jak mój syn rzuca się na kolegę dzikim skokiem. Rozdzielam ich i strofuję własnego rodzonego łobuza:
- Jak możesz skakać z pięściami na Wojtka?
Dominik z silną wiarą we własne słowa:
- Mamo, ale ja siÄ™ tylko broniÄ™!
Ja, po odetkaniu siÄ™ z oburzenia:
- Co ty opowiadasz! Przecież widziałam jak pierwszy go zaatakowałeś?
- Mamoooo, ale ja z góry wiedziałem, że on mnie zaczepi, więc broniłem się już przedtem!

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
amania
nie, 13 paź 2013 - 16:12
ja tam wierzÄ™ Dominikowi! 06.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post nie, 13 paź 2013 - 16:12
Post #57

ja tam wierzÄ™ Dominikowi! 06.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Ammm
śro, 16 paź 2013 - 21:07
CYTAT(Silije @ Sun, 13 Oct 2013 - 16:50) *
Nie wiem czy tak dobrze jest zapisać syna do szkoły, w której samemu się pracuje 37.gif
Dominik ma oczywiście swoją panią od zerówki, ale po południu jest razem ze mną w świetlicy. W piątek jestem z dziećmi na placu zabaw i pilnuję porządku. Patrzę ze zdumieniem, jak mój syn rzuca się na kolegę dzikim skokiem. Rozdzielam ich i strofuję własnego rodzonego łobuza:
- Jak możesz skakać z pięściami na Wojtka?
Dominik z silną wiarą we własne słowa:
- Mamo, ale ja siÄ™ tylko broniÄ™!
Ja, po odetkaniu siÄ™ z oburzenia:
- Co ty opowiadasz! Przecież widziałam jak pierwszy go zaatakowałeś?
- Mamoooo, ale ja z góry wiedziałem, że on mnie zaczepi, więc broniłem się już przedtem!


I w ten sposób doszedł samodzielnie do starej prawdy, że najlepszą obroną jest atak 06.gif

Cudny!
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post śro, 16 paź 2013 - 21:07
Post #58

CYTAT(Silije @ Sun, 13 Oct 2013 - 16:50) *
Nie wiem czy tak dobrze jest zapisać syna do szkoły, w której samemu się pracuje 37.gif
Dominik ma oczywiście swoją panią od zerówki, ale po południu jest razem ze mną w świetlicy. W piątek jestem z dziećmi na placu zabaw i pilnuję porządku. Patrzę ze zdumieniem, jak mój syn rzuca się na kolegę dzikim skokiem. Rozdzielam ich i strofuję własnego rodzonego łobuza:
- Jak możesz skakać z pięściami na Wojtka?
Dominik z silną wiarą we własne słowa:
- Mamo, ale ja siÄ™ tylko broniÄ™!
Ja, po odetkaniu siÄ™ z oburzenia:
- Co ty opowiadasz! Przecież widziałam jak pierwszy go zaatakowałeś?
- Mamoooo, ale ja z góry wiedziałem, że on mnie zaczepi, więc broniłem się już przedtem!


I w ten sposób doszedł samodzielnie do starej prawdy, że najlepszą obroną jest atak 06.gif

Cudny!

--------------------

Silije
pon, 11 lis 2013 - 00:28
Dominik wzruszył się do łez historią dziewczynki z zapałkami. Chodzi i pyta dlaczego tej dziewczynce nikt nie pomógł, dlaczego nie było przy niej dobrych ludzi. Próbuję go pocieszyć, ale i trochę moralizuję:
- Wiesz, najważniejsze, żebyś ty wyrósł na dobrego człowieka i pomagał potrzebującym!
Dominik zastanawia się w ciszy i ogłasza postanowienie:
- Tak! Ja wyrosnę na dobrego człowieka!!! ... Ale dla Julki to już jest chyba za późno...

icon_eek.gif 10.gif

Tu muszę dodać, że najstarszą Julię w obronę natychmiast wzięła średnia Emilia i wyjaśniła bratu:
- Ale Julia nie jest złym człowiekiem! Ona tylko... zupełnie nie nadaje się do dzieci!

Ja: 01.gif 01.gif 01.gif
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post pon, 11 lis 2013 - 00:28
Post #59

Dominik wzruszył się do łez historią dziewczynki z zapałkami. Chodzi i pyta dlaczego tej dziewczynce nikt nie pomógł, dlaczego nie było przy niej dobrych ludzi. Próbuję go pocieszyć, ale i trochę moralizuję:
- Wiesz, najważniejsze, żebyś ty wyrósł na dobrego człowieka i pomagał potrzebującym!
Dominik zastanawia się w ciszy i ogłasza postanowienie:
- Tak! Ja wyrosnę na dobrego człowieka!!! ... Ale dla Julki to już jest chyba za późno...

icon_eek.gif 10.gif

Tu muszę dodać, że najstarszą Julię w obronę natychmiast wzięła średnia Emilia i wyjaśniła bratu:
- Ale Julia nie jest złym człowiekiem! Ona tylko... zupełnie nie nadaje się do dzieci!

Ja: 01.gif 01.gif 01.gif

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Silije
nie, 02 lut 2014 - 13:12
Babcia pyta Dominika:
- Jak tam wasz kotek?
- Dobrze
- A kto najwięcej sie z kotkiem bawi?
- Ja!
Babcia nieco zdziwiona, bo od nas słyszała, że kot raczej Domisia omija:
- Tak? A w co siÄ™ z kotem bawisz?
- W berka! Ja goniÄ™, kot ucieka...

Hmmm... nie wiem tylko czy dla kotki to tak samo dobra zabawa...
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post nie, 02 lut 2014 - 13:12
Post #60

Babcia pyta Dominika:
- Jak tam wasz kotek?
- Dobrze
- A kto najwięcej sie z kotkiem bawi?
- Ja!
Babcia nieco zdziwiona, bo od nas słyszała, że kot raczej Domisia omija:
- Tak? A w co siÄ™ z kotem bawisz?
- W berka! Ja goniÄ™, kot ucieka...

Hmmm... nie wiem tylko czy dla kotki to tak samo dobra zabawa...

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
> Facet do piÄ…tej potÄ™gi, bo w koÅ„cu mój syn coÅ› mówi
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 02:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama