Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

żłobek w lublinie

> 
sali
śro, 19 lip 2006 - 15:05
witam wszystkich!
jestem mamą 8 miesiecznego wiktorka,potzrebuje informacji na temat dobrego złobka w lublinie,od jakiego wieku dziecko może pójśc do żłobka i jak to wygląda cenowo?będe wdzieczna za pomoc icon_smile.gif
sali


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: śro, 19 lip 06 - 14:57
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 6,667

GG:


post śro, 19 lip 2006 - 15:05
Post #1

witam wszystkich!
jestem mamą 8 miesiecznego wiktorka,potzrebuje informacji na temat dobrego złobka w lublinie,od jakiego wieku dziecko może pójśc do żłobka i jak to wygląda cenowo?będe wdzieczna za pomoc icon_smile.gif
Kasia R mama Lui...
czw, 20 lip 2006 - 14:59
Adresy żłobków w Lublinie znajdziesz na portalu koziolek.pl
https://koziolek.pl/index.php?did=52&rid=8&dr=2
Nie ma tego za dużo.
Jesteś pewna, że chcesz oddać dzieciątko do żłobka?? 8 miesięcy to jeszcze strasznie mały maluszek. Moja młodsza ma teraz 16 miesięcy i nie zdecydowałabym się jej oddać do żłobka, chociażby ze względu na to, że łatwo łapie infekcje - przynoszone przez starszą siostrę z przedszkola - a wyobrażam sobie, co by było, gdyby chodziła (hm, była noszona...) do żłobka.
Mam wrażenie, że większość z nas tu lubelskich eMamuś albo samodzielnie zajmowała się/zajmuje takimi maluchami, albo korzysta z opiekunek spokrewnionych lub nie (jak ja).
Pozdrawiam
icon_lol.gif
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post czw, 20 lip 2006 - 14:59
Post #2

Adresy żłobków w Lublinie znajdziesz na portalu koziolek.pl
https://koziolek.pl/index.php?did=52&rid=8&dr=2
Nie ma tego za dużo.
Jesteś pewna, że chcesz oddać dzieciątko do żłobka?? 8 miesięcy to jeszcze strasznie mały maluszek. Moja młodsza ma teraz 16 miesięcy i nie zdecydowałabym się jej oddać do żłobka, chociażby ze względu na to, że łatwo łapie infekcje - przynoszone przez starszą siostrę z przedszkola - a wyobrażam sobie, co by było, gdyby chodziła (hm, była noszona...) do żłobka.
Mam wrażenie, że większość z nas tu lubelskich eMamuś albo samodzielnie zajmowała się/zajmuje takimi maluchami, albo korzysta z opiekunek spokrewnionych lub nie (jak ja).
Pozdrawiam
icon_lol.gif
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
sali
sob, 22 lip 2006 - 11:55
nie chce jeszcze oddawa wiktorka do żłobka,tak orientacyjnie pytam,musiałam niestety wruci do pracy i narazie radzimy sobie z mężem sami ale tesknie juz za nim bo cały czas sie mijamy:(
sali


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: śro, 19 lip 06 - 14:57
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 6,667

GG:


post sob, 22 lip 2006 - 11:55
Post #3

nie chce jeszcze oddawa wiktorka do żłobka,tak orientacyjnie pytam,musiałam niestety wruci do pracy i narazie radzimy sobie z mężem sami ale tesknie juz za nim bo cały czas sie mijamy:(
nikadonka
pon, 24 lip 2006 - 20:27
witam szanowne panie icon_biggrin.gif
Moja Lusia chodził, a raczej była noszona do żłobka przez 3 miesiące. na Puławską. Obie byłyśmy zadowolone, ale fakt że troszkę chorowała i musiałyśmy dać spokój. zaczęłyśmy jak miała 9 miesięcy. Panie są miłe, nie miałam żadnych zastrzeżeń.Ala po 2 tygodniach wyciągała do nich rączki icon_lol.gif
nikadonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 10:02
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 6,091




post pon, 24 lip 2006 - 20:27
Post #4

witam szanowne panie icon_biggrin.gif
Moja Lusia chodził, a raczej była noszona do żłobka przez 3 miesiące. na Puławską. Obie byłyśmy zadowolone, ale fakt że troszkę chorowała i musiałyśmy dać spokój. zaczęłyśmy jak miała 9 miesięcy. Panie są miłe, nie miałam żadnych zastrzeżeń.Ala po 2 tygodniach wyciągała do nich rączki icon_lol.gif
Kasia R mama Lui...
pon, 24 lip 2006 - 22:25
Na Puławskiej jest fajny plac zabaw przy żłobku, bo Lu jak jeszcze była z nianią, to czasami tam chodziła się pobawić.
Na temat opieki nad dziećmi nic bliżej nie powiem.
icon_lol.gif
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki, które wyjątkowo obie już (22!) śpią
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post pon, 24 lip 2006 - 22:25
Post #5

Na Puławskiej jest fajny plac zabaw przy żłobku, bo Lu jak jeszcze była z nianią, to czasami tam chodziła się pobawić.
Na temat opieki nad dziećmi nic bliżej nie powiem.
icon_lol.gif
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki, które wyjątkowo obie już (22!) śpią

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
nikadonka
wto, 25 lip 2006 - 11:45
naprawdę nie taki żłobek straszny...
można zacząć od 3-4 godzin dziennie, maluch powoli się przyzwyczai do nowego otoczenia.
proponuję udać się do kierowniczki i porozmawiać.
nikadonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 10:02
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 6,091




post wto, 25 lip 2006 - 11:45
Post #6

naprawdę nie taki żłobek straszny...
można zacząć od 3-4 godzin dziennie, maluch powoli się przyzwyczai do nowego otoczenia.
proponuję udać się do kierowniczki i porozmawiać.
sali
śro, 26 lip 2006 - 21:27
droga nikadonko!czy mozesz jeszcze napisac jak wygladają opłaty?
sali


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: śro, 19 lip 06 - 14:57
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 6,667

GG:


post śro, 26 lip 2006 - 21:27
Post #7

droga nikadonko!czy mozesz jeszcze napisac jak wygladają opłaty?
nikadonka
czw, 27 lip 2006 - 10:25
opłaty na puławskiej: 80zl albo 90zl miesięcznie
+ ok.3.50 dziennie za wyżywienie.Jeśli malucha nie ma danego dnia stawkę za wyżywienie odlicza się od opłaty za następny miesiąc
















icon_cool.gif
nikadonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 10:02
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 6,091




post czw, 27 lip 2006 - 10:25
Post #8

opłaty na puławskiej: 80zl albo 90zl miesięcznie
+ ok.3.50 dziennie za wyżywienie.Jeśli malucha nie ma danego dnia stawkę za wyżywienie odlicza się od opłaty za następny miesiąc
















icon_cool.gif

--------------------
user posted image
nikadonka
czw, 27 lip 2006 - 11:22
Tak więc cała opłata wynosi ok.140-160zl miesięcznie w zależnośći od miesiąca.
I co ? Wiktorek od września na Puławską? my już jesteśmy zapisane....
a jeszcze a propos wieku : był ta jeden chłopczyk chyba 6 miesięczny, całkiem małe maleństwo...
nikadonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 10:02
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 6,091




post czw, 27 lip 2006 - 11:22
Post #9

Tak więc cała opłata wynosi ok.140-160zl miesięcznie w zależnośći od miesiąca.
I co ? Wiktorek od września na Puławską? my już jesteśmy zapisane....
a jeszcze a propos wieku : był ta jeden chłopczyk chyba 6 miesięczny, całkiem małe maleństwo...

--------------------
user posted image
Kasia R mama Lui...
czw, 27 lip 2006 - 11:55
Nikadonko, a jak Twoja Lusia ma na imię? Bo zdrobnienie mojej to Luisia od Luizy. A Tynka mówi na nią Lu, bo inaczej jeszcze nie umie.
icon_lol.gif
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki
Kasia R mama Lui...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 584
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:43
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 305




post czw, 27 lip 2006 - 11:55
Post #10

Nikadonko, a jak Twoja Lusia ma na imię? Bo zdrobnienie mojej to Luisia od Luizy. A Tynka mówi na nią Lu, bo inaczej jeszcze nie umie.
icon_lol.gif
Kasia mama Lu i Tynki-Ewelinki

--------------------
Lu


Tynka-Ewelinka
nikadonka
czw, 27 lip 2006 - 13:49
Lusia, Lucha, Alcia, Alicja - w zależności od nastroju mamy i stopnia "grzeczności" maleństwa icon_razz.gif
nikadonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 10:02
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 6,091




post czw, 27 lip 2006 - 13:49
Post #11

Lusia, Lucha, Alcia, Alicja - w zależności od nastroju mamy i stopnia "grzeczności" maleństwa icon_razz.gif

--------------------
user posted image
sali
czw, 27 lip 2006 - 15:02
z tym żłobkiem to się jeszcze mocno zastanawiam i chyba jeszcze troche poczekamy ale dobrze wiedzieć jak i co.dziękuje za informacje icon_biggrin.gif
sali


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: śro, 19 lip 06 - 14:57
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 6,667

GG:


post czw, 27 lip 2006 - 15:02
Post #12

z tym żłobkiem to się jeszcze mocno zastanawiam i chyba jeszcze troche poczekamy ale dobrze wiedzieć jak i co.dziękuje za informacje icon_biggrin.gif
nikadonka
czw, 27 lip 2006 - 15:28
w wolnej chwili (ale albo teraz, albo już we wrzesniu, bo w sierpniu jest przerwa wakacyjna) możecie się tam przespacerować. Pokażą Wam salę...Żadna rewelacja, czas się tam zatrzymał parę lat temu, ale wszystko czyste i zadbane.
Można przynosić ulubioną zabawkę (nasz Pusio-Plusio spał z Alą w żłobkowym łóżeczku, a nad nim wisiał obrazek marysowany przez Tatusia), kubeczek itp.
nikadonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 10:02
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 6,091




post czw, 27 lip 2006 - 15:28
Post #13

w wolnej chwili (ale albo teraz, albo już we wrzesniu, bo w sierpniu jest przerwa wakacyjna) możecie się tam przespacerować. Pokażą Wam salę...Żadna rewelacja, czas się tam zatrzymał parę lat temu, ale wszystko czyste i zadbane.
Można przynosić ulubioną zabawkę (nasz Pusio-Plusio spał z Alą w żłobkowym łóżeczku, a nad nim wisiał obrazek marysowany przez Tatusia), kubeczek itp.

--------------------
user posted image
mamasylwia
pią, 03 paź 2008 - 13:46
Witam co powiecie o zlobku na nalkowskich oddalam tam swoje dzecko w srode wczoraj nie dawalam a dzis znow poszedl..plakalo bardzo..zabralam po 2 godz..czy slyszalyscie o zlobku w ktorym mozna przebywac razem z dzieckime chociaz 2 3 godziny?? w tym nie ma takiej mozliwosci...dziecko idzie chetnie po tem po paru minutach placze i nie da sie niczym zajac uspokoic itp nawet opiekunki na rece nie moga wziac dziecka bo sie nie daje..ehh i nie dajemy wiecej serce mi sie kroi jak o tym mysle ze go zostawiami ono placze...nie musze isc jzu natychmiast do pracy wiec jeszce z rok posiedze..dodam ze dzecie ma 14 miesiecy...
mamasylwia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 13:37
Nr użytkownika: 22,175




post pią, 03 paź 2008 - 13:46
Post #14

Witam co powiecie o zlobku na nalkowskich oddalam tam swoje dzecko w srode wczoraj nie dawalam a dzis znow poszedl..plakalo bardzo..zabralam po 2 godz..czy slyszalyscie o zlobku w ktorym mozna przebywac razem z dzieckime chociaz 2 3 godziny?? w tym nie ma takiej mozliwosci...dziecko idzie chetnie po tem po paru minutach placze i nie da sie niczym zajac uspokoic itp nawet opiekunki na rece nie moga wziac dziecka bo sie nie daje..ehh i nie dajemy wiecej serce mi sie kroi jak o tym mysle ze go zostawiami ono placze...nie musze isc jzu natychmiast do pracy wiec jeszce z rok posiedze..dodam ze dzecie ma 14 miesiecy...
olcia1303
śro, 29 gru 2010 - 20:56
[post edytowany przez administratora]
olcia1303


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 29 gru 10 - 20:31
Nr użytkownika: 35,284




post śro, 29 gru 2010 - 20:56
Post #15

[post edytowany przez administratora]
OlgaTokarczyk
sob, 22 sty 2011 - 15:15
[post edytowany przez administratora]
OlgaTokarczyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 22 sty 11 - 15:07
Nr użytkownika: 35,541




post sob, 22 sty 2011 - 15:15
Post #16

[post edytowany przez administratora]
marla2214
śro, 02 mar 2011 - 19:15
reklama

[edytowane przez moderatora]
marla2214


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 02 mar 11 - 19:04
Nr użytkownika: 36,012




post śro, 02 mar 2011 - 19:15
Post #17

reklama

[edytowane przez moderatora]
> Å¼Å‚obek w lublinie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 03:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama