Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

wszystko git

> 
rudix
wto, 18 maj 2004 - 14:26
Wszyscy krzyczą "rozruszać męskie forum" i "powiem mężowi..." i co? i na tym się kończy. Więc do was statusiali tatusiowie apel - oderwijcie się od gazet (oczywiście dopiero po przeczytaniu sportu) i naskrobcie kilka pościków, może odkryjecie nowe nie zbadane obszary enterteimentu.
rudix


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: pią, 14 maj 04 - 14:29
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,743




post wto, 18 maj 2004 - 14:26
Post #1

Wszyscy krzyczą "rozruszać męskie forum" i "powiem mężowi..." i co? i na tym się kończy. Więc do was statusiali tatusiowie apel - oderwijcie się od gazet (oczywiście dopiero po przeczytaniu sportu) i naskrobcie kilka pościków, może odkryjecie nowe nie zbadane obszary enterteimentu.
Mariano
pią, 01 paź 2004 - 00:04
Polecam nowy portal dla tatusiów: www.tato.net.pl
Poza tym chętnie napiszę co nieco.
Jestem młodym ojcem (3) i pierwsza rzecz, którą chciałem poruszyć to brak męskiego odpowiednika ambitniejszych "pism kobiecych". Żona kupuje "Twój styl" itp., czyta "Wysokie obcasy" z Wyborczej. Są tam naprawdę niezłe tematy zwłaszcza z psychologii rodzinnej. Cóż nam pozostaje? Playboy, CKM czy Gentleman. Ewentualnie "Żołnierz Polski", Moto-Cross, Piłkarski Świat czy Tydzień z wędką. icon_wink.gif
Mariano


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 21:38
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 2,136




post pią, 01 paź 2004 - 00:04
Post #2

Polecam nowy portal dla tatusiów: www.tato.net.pl
Poza tym chętnie napiszę co nieco.
Jestem młodym ojcem (3) i pierwsza rzecz, którą chciałem poruszyć to brak męskiego odpowiednika ambitniejszych "pism kobiecych". Żona kupuje "Twój styl" itp., czyta "Wysokie obcasy" z Wyborczej. Są tam naprawdę niezłe tematy zwłaszcza z psychologii rodzinnej. Cóż nam pozostaje? Playboy, CKM czy Gentleman. Ewentualnie "Żołnierz Polski", Moto-Cross, Piłkarski Świat czy Tydzień z wędką. icon_wink.gif

--------------------
Bądź hojny w czasie dobrobytu i wdzięczny w czasie trudów...
> wszystko git
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 02:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama