Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kupki u 8 tyg maluszka

> 
Yousta
nie, 29 kwi 2007 - 19:35
Mój synek robi kupki co 3 dni a nawet raz po 5 dniach...karmię go piersią od kilku dni staram się zjeść 2 jabłuszka i wypijam 0.2 soku jabłkowego...problem w tym,że mały się starasznie pręży stęka jakby robił kupkę ale jej w pieluszce nie ma... wtedy daje mu czopka i po chwili wychodzi ... boję się czy jak za każdym razem będe dawać mu czopka czy nie wpłynie to żle na prace jego jelit icon_sad.gif
BŁAGAM O DOBRE RADY BO JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ JAK MÓJ SEBASTIANEK SIĘ MĘCZY..
Yousta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 275
Dołączył: śro, 25 kwi 07 - 20:46
Skąd: SZCZECIN
Nr użytkownika: 13,354




post nie, 29 kwi 2007 - 19:35
Post #1

Mój synek robi kupki co 3 dni a nawet raz po 5 dniach...karmię go piersią od kilku dni staram się zjeść 2 jabłuszka i wypijam 0.2 soku jabłkowego...problem w tym,że mały się starasznie pręży stęka jakby robił kupkę ale jej w pieluszce nie ma... wtedy daje mu czopka i po chwili wychodzi ... boję się czy jak za każdym razem będe dawać mu czopka czy nie wpłynie to żle na prace jego jelit icon_sad.gif
BŁAGAM O DOBRE RADY BO JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ JAK MÓJ SEBASTIANEK SIĘ MĘCZY..
anetaw
nie, 29 kwi 2007 - 20:17
CYTAT(Yousta)
Mój synek robi kupki co 3 dni a nawet raz po 5 dniach...karmię go piersią od kilku dni staram się zjeść 2 jabłuszka i wypijam 0.2 soku jabłkowego...problem w tym,że mały się starasznie pręży stęka jakby robił kupkę ale jej w pieluszce nie ma... wtedy daje mu czopka i po chwili wychodzi ... boję się czy jak za każdym razem będe dawać mu czopka czy nie wpłynie to żle na prace jego jelit icon_sad.gif  
BŁAGAM O DOBRE RADY BO JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ JAK MÓJ SEBASTIANEK SIĘ MĘCZY..


nie wiem czy pomogę
ale moja wiki jak była mniej więcej w wieku twojego dzidzi
to też się tak prężyła
a ja nie wiedziałam co się dzieję i bardzo się martwiłam
lekarz nie stwierdził żadnych kolek lub zaparć
tak ok po miesiącu mojej małej to przeszło
ale ona robiła kupkę co najmniej raz dziennie
nie dawałam jej czopków
a co ci lekarz powiedział ??????????
byłaś , pytałaś?
no to sporo pomaga i wyjaśnia
anetaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: śro, 24 sty 07 - 19:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 10,289




post nie, 29 kwi 2007 - 20:17
Post #2

CYTAT(Yousta)
Mój synek robi kupki co 3 dni a nawet raz po 5 dniach...karmię go piersią od kilku dni staram się zjeść 2 jabłuszka i wypijam 0.2 soku jabłkowego...problem w tym,że mały się starasznie pręży stęka jakby robił kupkę ale jej w pieluszce nie ma... wtedy daje mu czopka i po chwili wychodzi ... boję się czy jak za każdym razem będe dawać mu czopka czy nie wpłynie to żle na prace jego jelit icon_sad.gif  
BŁAGAM O DOBRE RADY BO JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ JAK MÓJ SEBASTIANEK SIĘ MĘCZY..


nie wiem czy pomogę
ale moja wiki jak była mniej więcej w wieku twojego dzidzi
to też się tak prężyła
a ja nie wiedziałam co się dzieję i bardzo się martwiłam
lekarz nie stwierdził żadnych kolek lub zaparć
tak ok po miesiącu mojej małej to przeszło
ale ona robiła kupkę co najmniej raz dziennie
nie dawałam jej czopków
a co ci lekarz powiedział ??????????
byłaś , pytałaś?
no to sporo pomaga i wyjaśnia

--------------------
user posted image
anetaw
nie, 29 kwi 2007 - 20:21
a jeszcze pytanko
co ty zjadasz
może coś w twojej diecie jest nie tak
mały z mlekiem wypija wszystko co ty zjesz
ja nie miałam tego problemu
pomidory, kapusta a nawet fasola
mojej dzidzi nie przezkadzały
zero kolek itp
anetaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: śro, 24 sty 07 - 19:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 10,289




post nie, 29 kwi 2007 - 20:21
Post #3

a jeszcze pytanko
co ty zjadasz
może coś w twojej diecie jest nie tak
mały z mlekiem wypija wszystko co ty zjesz
ja nie miałam tego problemu
pomidory, kapusta a nawet fasola
mojej dzidzi nie przezkadzały
zero kolek itp

--------------------
user posted image
Yousta
pon, 30 kwi 2007 - 13:36
Dzięki za odpowiedz ...lekarka powiedziała,że dziecko może nawet do 7 dni nie robić kupki icon_exclaim.gif mały nie ma kolek bączki idą nam pięknie ...nie jem kapust itd...może przyczyną są banany ...zobaczę odstawiłam je i zaczęłam jeść ciemne pieczywo(błonnik)może to pomoże icon_biggrin.gif
Yousta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 275
Dołączył: śro, 25 kwi 07 - 20:46
Skąd: SZCZECIN
Nr użytkownika: 13,354




post pon, 30 kwi 2007 - 13:36
Post #4

Dzięki za odpowiedz ...lekarka powiedziała,że dziecko może nawet do 7 dni nie robić kupki icon_exclaim.gif mały nie ma kolek bączki idą nam pięknie ...nie jem kapust itd...może przyczyną są banany ...zobaczę odstawiłam je i zaczęłam jeść ciemne pieczywo(błonnik)może to pomoże icon_biggrin.gif
Yousta
pon, 30 kwi 2007 - 13:37
Dzięki za odpowiedz ...lekarka powiedziała,że dziecko może nawet do 7 dni nie robić kupki icon_exclaim.gif mały nie ma kolek bączki idą nam pięknie ...nie jem kapust itd...może przyczyną są banany ...zobaczę odstawiłam je i zaczęłam jeść ciemne pieczywo(błonnik)może to pomoże icon_biggrin.gif
Yousta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 275
Dołączył: śro, 25 kwi 07 - 20:46
Skąd: SZCZECIN
Nr użytkownika: 13,354




post pon, 30 kwi 2007 - 13:37
Post #5

Dzięki za odpowiedz ...lekarka powiedziała,że dziecko może nawet do 7 dni nie robić kupki icon_exclaim.gif mały nie ma kolek bączki idą nam pięknie ...nie jem kapust itd...może przyczyną są banany ...zobaczę odstawiłam je i zaczęłam jeść ciemne pieczywo(błonnik)może to pomoże icon_biggrin.gif
mamajka:)
pon, 30 kwi 2007 - 23:52
Widocznie bardzo dobrze przyswaja Twój pokarm. Moja Majka też tak miała. Przez dwa miesiące co tydzień robiła kupę tylko na czopek.
Koniecznie masuj brzuszek, bo to dziecku pomaga, relaksuje i łatwiej odejdą gazy. Możesz też spróbowac z suszonymi śliwkami. Zalej kilka na noc ciepłą wodą i rano wypij naczczo. U nas problem się rozwiązał niestety dopiero jak Mała zaczęła jeśc słoiczki. Zaczęła dośc wczesnie, jak miala 3,5 mies, ze względu na wysoki poziom wapnia w moczu (pomimo że karmię piersią). Nasza pediatra powiedziała, że to także moglo miec wplyw na problem z nierobieniem kupek. Pomocna była też suszarka. Szum i ciepło na brzuszek uspokajały Małą jak się prężyła. Tylko trzeba uważac, żeby nie oparzyc dziecka - nie bezpośrednio.
mamajka:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: śro, 25 kwi 07 - 16:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 13,346




post pon, 30 kwi 2007 - 23:52
Post #6

Widocznie bardzo dobrze przyswaja Twój pokarm. Moja Majka też tak miała. Przez dwa miesiące co tydzień robiła kupę tylko na czopek.
Koniecznie masuj brzuszek, bo to dziecku pomaga, relaksuje i łatwiej odejdą gazy. Możesz też spróbowac z suszonymi śliwkami. Zalej kilka na noc ciepłą wodą i rano wypij naczczo. U nas problem się rozwiązał niestety dopiero jak Mała zaczęła jeśc słoiczki. Zaczęła dośc wczesnie, jak miala 3,5 mies, ze względu na wysoki poziom wapnia w moczu (pomimo że karmię piersią). Nasza pediatra powiedziała, że to także moglo miec wplyw na problem z nierobieniem kupek. Pomocna była też suszarka. Szum i ciepło na brzuszek uspokajały Małą jak się prężyła. Tylko trzeba uważac, żeby nie oparzyc dziecka - nie bezpośrednio.

--------------------

Yousta
wto, 01 maj 2007 - 10:33
dzięki patent ze suszarką słyszałam,że jest dobry na kolki ale wykożystam go napewno ...zobaczymy jak nam będzie teraz szło ...pozdrawiam icon_smile.gif
Yousta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 275
Dołączył: śro, 25 kwi 07 - 20:46
Skąd: SZCZECIN
Nr użytkownika: 13,354




post wto, 01 maj 2007 - 10:33
Post #7

dzięki patent ze suszarką słyszałam,że jest dobry na kolki ale wykożystam go napewno ...zobaczymy jak nam będzie teraz szło ...pozdrawiam icon_smile.gif
> Kupki u 8 tyg maluszka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 07:46
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama