Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Przeprowadzic sie do Rzeszowa?..

> 
aneea
pon, 06 paź 2003 - 11:26
Otoż mam zagwozdke ze hej, ale moze od poczatku...
zaczne od tego, ze wlasciwie cala moja rodzina mieszka na Podkarpaciu, wlacznie z moimi rodzicami, ktorzy przeprowadzili sie z Katowic na wies.
Dosc czesto do nich jezdzimy, mamy bdb kontakty.

Jakis tydzien temu dowiedzialam sie, ze moja firma otwiera w Rzeszowie kolejny oddzial.
Jeszcze z szefostwem nie rozmawialam, ale wydaje mi sie, ze moglabym sie bez problemu "przeniesc" do niego. Bardzo chcialabym... z wielu wzgledow.
Troche mniejszym entuzjazmem pała moj męż, ktory tu ma dobrą pracę, a tam - wiadomo, bardzo ciezko, zreszta gdzie teraz latwo?..
Męż icon_wink.gif jest tzw. komputerowcem - moze wiecie, gdzie w Rzeszowie moglby popytac o prace icon_question.gif
Drugi problem - mieszkanie. Kupilismy tu nowe mieszknie na kredyt, trzeba by je bylo sprzedac, wczesniej JAKOS splacic kredyt, znalezc w Rzeszowie inne...
Heh, tak bardzo chcialabym sie przeprowadzic, nadarzyla sie super okazja, a jednoczesnie tyle przeszkod sie spietrza.
Poza tym skad wiedziec czy nie bede kiedys zalowac przeprowadzki?
Rozterki, rozterki...
Mozecie mnie jakos przekonac? Warto mieszkac w Rzeszowie? Jak to wyglada " od wewnatrz"?
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post pon, 06 paź 2003 - 11:26
Post #1

Otoż mam zagwozdke ze hej, ale moze od poczatku...
zaczne od tego, ze wlasciwie cala moja rodzina mieszka na Podkarpaciu, wlacznie z moimi rodzicami, ktorzy przeprowadzili sie z Katowic na wies.
Dosc czesto do nich jezdzimy, mamy bdb kontakty.

Jakis tydzien temu dowiedzialam sie, ze moja firma otwiera w Rzeszowie kolejny oddzial.
Jeszcze z szefostwem nie rozmawialam, ale wydaje mi sie, ze moglabym sie bez problemu "przeniesc" do niego. Bardzo chcialabym... z wielu wzgledow.
Troche mniejszym entuzjazmem pała moj męż, ktory tu ma dobrą pracę, a tam - wiadomo, bardzo ciezko, zreszta gdzie teraz latwo?..
Męż icon_wink.gif jest tzw. komputerowcem - moze wiecie, gdzie w Rzeszowie moglby popytac o prace icon_question.gif
Drugi problem - mieszkanie. Kupilismy tu nowe mieszknie na kredyt, trzeba by je bylo sprzedac, wczesniej JAKOS splacic kredyt, znalezc w Rzeszowie inne...
Heh, tak bardzo chcialabym sie przeprowadzic, nadarzyla sie super okazja, a jednoczesnie tyle przeszkod sie spietrza.
Poza tym skad wiedziec czy nie bede kiedys zalowac przeprowadzki?
Rozterki, rozterki...
Mozecie mnie jakos przekonac? Warto mieszkac w Rzeszowie? Jak to wyglada " od wewnatrz"?
mamciaz

Go??







post wto, 28 paź 2003 - 13:09
Post #2

icon_smile.gif Przeprowadzaj sie ! tu potrzeba młodych, zdolnych i inteligentnych ludzi. COMP czeka na komputerowców - tam wyślij męża. icon_razz.gif
aneea
wto, 28 paź 2003 - 13:30
Kiedy na ich stronie (firmy COMP) pisze, ze nie ma ofert pracy.. icon_confused.gif
Wlasciwie jestesmy juz zdecydowani, tylko ta jego praca..
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post wto, 28 paź 2003 - 13:30
Post #3

Kiedy na ich stronie (firmy COMP) pisze, ze nie ma ofert pracy.. icon_confused.gif
Wlasciwie jestesmy juz zdecydowani, tylko ta jego praca..
anonimowy

Go??







post śro, 29 paź 2003 - 08:36
Post #4

Bardzo często ogłaszaja sie w gazatach np. w Wyborczej, ale można jeszcze szukać pracy w Mieleckim oddziale Compterlandu (nie wiem czy poprawna pisownia nazwy firmy ) oraz Etopresie (mieści sie na Hoffmanowej).
aneea
śro, 29 paź 2003 - 09:15
Wieeelkie dzieki za info icon_smile.gif.
Mysle, ze trzeba bedzie uderzyc do nich bezposrednio, oferujac swoja prace na konkretnym stanowisku.

pozdrawiam
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post śro, 29 paź 2003 - 09:15
Post #5

Wieeelkie dzieki za info icon_smile.gif.
Mysle, ze trzeba bedzie uderzyc do nich bezposrednio, oferujac swoja prace na konkretnym stanowisku.

pozdrawiam
Misi
śro, 29 paź 2003 - 09:53
Nie rob tego!!! Nie przeprowadzaj sie do tej wiochy!! Ja kiedys mieszkalam w Walbrzychu. Tez mielismy rodzine w rzeszowskim. I z tego wzgledu moja mama sie przeprowadzila. Teraz tego zalujemy, bo tu jest calkowite zacofanie i malo pracy i ludzie tacy jacys. Mielismy ladne mieszkanie w Walbrzychu, a teraz mieszkamy na podddaszu. Ulozylo sie tak z ta rodzina, ze wyjechali do Ameryki, a reszta do Krakowa. Znow jestesmy z dala od rodziny.
Misi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 09:21
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 120

GG:


post śro, 29 paź 2003 - 09:53
Post #6

Nie rob tego!!! Nie przeprowadzaj sie do tej wiochy!! Ja kiedys mieszkalam w Walbrzychu. Tez mielismy rodzine w rzeszowskim. I z tego wzgledu moja mama sie przeprowadzila. Teraz tego zalujemy, bo tu jest calkowite zacofanie i malo pracy i ludzie tacy jacys. Mielismy ladne mieszkanie w Walbrzychu, a teraz mieszkamy na podddaszu. Ulozylo sie tak z ta rodzina, ze wyjechali do Ameryki, a reszta do Krakowa. Znow jestesmy z dala od rodziny.
mamciz

Go??







post śro, 29 paź 2003 - 10:49
Post #7

Zawsze można wyjechać do Wałbrzych. Tu nikt nikogo nie trzyma. Jeśli się nic nie chce robic to najłatwiej narzekać i zniechęcać innych. A i Ameryka nie zadowoli ludzi nie lubiących pracowac. Ja wole tu pracować i mieć z tego satysfakcje niz w Ameryce sprzątać. Nawet w Rzeszowie można pracować, zarabiać i być z tej pracy zadowolonym. Pracuję, mąż pracuje mamy cudowną córeczke i żyjem na normalnym poziomie tzn. zarabiamy na tyle że stać nas na tzw. "przyjemności". Ale trzeba chcieć pracować - niestety praca sama do ciebie nie przyjdzie to Ty musisz iść do niej. :D
aneea
śro, 29 paź 2003 - 10:55
CYTAT(Misi)
Teraz tego zalujemy, bo tu jest calkowite zacofanie i malo pracy i ludzie tacy jacys


Misi, zasmakowalam "wielkomiejskiego" zycia i jazgotu i mam dosc. Nie chce juz tak dalej, chce zyc troche wolniej...
Gdzies, gdzie bede spokojniejsza o moje dzeci, bezpieczniejsza, gdzie sasiedzi nie beda tylko obcymi sobie ludzmi, gdzie nie bedzie takiego szalenstwa i wyscigu szczurow...
Gdzie bede miala finansowo realne szanse na wybudowanie wymarzonego domu icon_biggrin.gif...

Znam mnostwo ludzi spod Rzeszowa. Ja wiem czy sa inni? Napewno sa bardziej szczerzy, otwarci i nie zyja w takim matrixie jak my tu icon_wink.gif.
Przynajmniej ja takich ludzi mialam szczescie poznac.

Jednego, czego sie boje, to tego, ze wlasnie bede kiedys zalowac. Ze stwierdze, ze jednak to nie byl dobry pomysl.
Obawiam sie, ze Nadia moze miec jakies pretensje, ze wyjechalismy. Moze Ona wolalaby mieszkac w "wielkim miescie"?


Wiesz u nas jest jescze jeden dosc istotny argument "za" - jestesmy przyszlymi wlascicielami domu moich rodzicow i jesli jakos los nie pokrzyzuje naszych planow, bedziemy mieszkac na wsi, jak oni (oczywiscie na "starosc") icon_smile.gif.
Juz teraz usmiecham sie do tej perspektywy icon_smile.gif..
Bedzie dobrze, jesli bedziemy mieszkac blisko, zeby moc wszystkiego dogladnac, gdy moim rodzicom bedzie brakowac sil.

sorry, pisze chaotycznie, ale z pracy.. rozumicie icon_wink.gif
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post śro, 29 paź 2003 - 10:55
Post #8

CYTAT(Misi)
Teraz tego zalujemy, bo tu jest calkowite zacofanie i malo pracy i ludzie tacy jacys


Misi, zasmakowalam "wielkomiejskiego" zycia i jazgotu i mam dosc. Nie chce juz tak dalej, chce zyc troche wolniej...
Gdzies, gdzie bede spokojniejsza o moje dzeci, bezpieczniejsza, gdzie sasiedzi nie beda tylko obcymi sobie ludzmi, gdzie nie bedzie takiego szalenstwa i wyscigu szczurow...
Gdzie bede miala finansowo realne szanse na wybudowanie wymarzonego domu icon_biggrin.gif...

Znam mnostwo ludzi spod Rzeszowa. Ja wiem czy sa inni? Napewno sa bardziej szczerzy, otwarci i nie zyja w takim matrixie jak my tu icon_wink.gif.
Przynajmniej ja takich ludzi mialam szczescie poznac.

Jednego, czego sie boje, to tego, ze wlasnie bede kiedys zalowac. Ze stwierdze, ze jednak to nie byl dobry pomysl.
Obawiam sie, ze Nadia moze miec jakies pretensje, ze wyjechalismy. Moze Ona wolalaby mieszkac w "wielkim miescie"?


Wiesz u nas jest jescze jeden dosc istotny argument "za" - jestesmy przyszlymi wlascicielami domu moich rodzicow i jesli jakos los nie pokrzyzuje naszych planow, bedziemy mieszkac na wsi, jak oni (oczywiscie na "starosc") icon_smile.gif.
Juz teraz usmiecham sie do tej perspektywy icon_smile.gif..
Bedzie dobrze, jesli bedziemy mieszkac blisko, zeby moc wszystkiego dogladnac, gdy moim rodzicom bedzie brakowac sil.

sorry, pisze chaotycznie, ale z pracy.. rozumicie icon_wink.gif
mamciaz
śro, 29 paź 2003 - 11:04
Popieram w całości !!!!!!!!!!!!!!!1
mamciaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 29 paź 03 - 08:32
Nr użytkownika: 1,148




post śro, 29 paź 2003 - 11:04
Post #9

Popieram w całości !!!!!!!!!!!!!!!1
Lila_
śro, 29 paź 2003 - 22:06
Misi no nie zgodzę się z Tobą, że ludzie zacofani i tacy jacyś - może sprecyzuj co to ma oznaczać bo ja się akurat poczułam dotknięta tą wypowiedzią.

Znając ludzi z różnych regionów Polski i jeżdżąc po Polsce stwierdzam że jedyna inność ludzi stąd to ta, że sa życzliwi i otwarci .

Zacofanie może być i wielkim mieście nawet w takim jak Wałbrzych - a wystarczy chcieć coś ze sobą zrobić aby czuć się spełnionym.

Jedyne czego bym sie obawiała na miejscu aneey ( jak to odmienić ? icon_lol.gif ) to jednak obawy o pracę.

Bo akurat Rzeszów nie nalezy do miast dużej przestępczości.
Wiadomo sa osiedla mniej i bardziej bezpieczne i szukając mieszkania nalezy na to zwrócić uwagę.

A informatyków nie tylko firmy komputerowe potrzebują .


Pozdrawiam
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post śro, 29 paź 2003 - 22:06
Post #10

Misi no nie zgodzę się z Tobą, że ludzie zacofani i tacy jacyś - może sprecyzuj co to ma oznaczać bo ja się akurat poczułam dotknięta tą wypowiedzią.

Znając ludzi z różnych regionów Polski i jeżdżąc po Polsce stwierdzam że jedyna inność ludzi stąd to ta, że sa życzliwi i otwarci .

Zacofanie może być i wielkim mieście nawet w takim jak Wałbrzych - a wystarczy chcieć coś ze sobą zrobić aby czuć się spełnionym.

Jedyne czego bym sie obawiała na miejscu aneey ( jak to odmienić ? icon_lol.gif ) to jednak obawy o pracę.

Bo akurat Rzeszów nie nalezy do miast dużej przestępczości.
Wiadomo sa osiedla mniej i bardziej bezpieczne i szukając mieszkania nalezy na to zwrócić uwagę.

A informatyków nie tylko firmy komputerowe potrzebują .


Pozdrawiam

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

aneea
czw, 30 paź 2003 - 10:14
Jestem po dlugich i burzliwych dyskusjach z mezem i oto na czym stanelelo..
przeprowadzamy sie icon_biggrin.gif , ale najpierw zaciaze tu, jeszcze na "starej posadzie", a po urlopie macierzynskim ruszymy z kopyta.
Czyli, jesli wszystko pojdzie wg naszych mysli, za ok. rok byc moze bede juz mieszkac w Rzeszowie... icon_biggrin.gif
Jeszcze tylko znalezc prace dla meza i sprawnie rozegrac roszade z mieszkaniem...

Trzymajcie kciuki, zeby sie udalo icon_smile.gif
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post czw, 30 paź 2003 - 10:14
Post #11

Jestem po dlugich i burzliwych dyskusjach z mezem i oto na czym stanelelo..
przeprowadzamy sie icon_biggrin.gif , ale najpierw zaciaze tu, jeszcze na "starej posadzie", a po urlopie macierzynskim ruszymy z kopyta.
Czyli, jesli wszystko pojdzie wg naszych mysli, za ok. rok byc moze bede juz mieszkac w Rzeszowie... icon_biggrin.gif
Jeszcze tylko znalezc prace dla meza i sprawnie rozegrac roszade z mieszkaniem...

Trzymajcie kciuki, zeby sie udalo icon_smile.gif
Misi
pią, 31 paź 2003 - 11:26
Ja bym duzo dala zeby teraz wrocic do Walbrzycha!!!!!!
Misi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 09:21
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 120

GG:


post pią, 31 paź 2003 - 11:26
Post #12

Ja bym duzo dala zeby teraz wrocic do Walbrzycha!!!!!!
Kari7

Go??







post wto, 04 lis 2003 - 15:45
Post #13

Nie przesadzajcie z tymi przeprowadzkami.Ja uważam,ze jest to o tyle truden jaknie ma sie w tym mieście rodziny bo to zaczyna naprawdę przeszkadzac po pewnym czasie.Wiem cos o tym poniewaz 10 lat temu przeprowadziałm sie do Rzeszowa z Warszawy.Ludzie pukali sie w głowę - po co do takiej dziury!Ja na pocżatku też sie buntowałam ale...poznałąm wspaniałych ludzi, poznałam mojego męża i jest super.Miasto sie naprawde rozineło i jest tutaj bardzo przyjemnie i spokojnie.I przede wszystkim - mieszka sioe wygodnei , bez stanai po 1,5 godzuny w korku zeby dojechac do domu z pracy.J ajestem po 10 minutach w domu jak jadę autobusem!Jestem częśto teraz w wrszawie i powiem wam ze NIGDY już bym tam nie wróciła.Chociaz jestem rodwita warszawianką ale bez tego typowego "zmanierowania" jakie maja mieszkańcy stolicy.A praca - tak prawde móic to z tego co wiem to i w większych miastach nei jest tak wesoło a i zarobki coraz mniej sie róznią, przynjakmniej w niektóych zawodach.Tkazę o takich przeprowdzkach niech nei wypoiada sie ktoś kto tego nie zrobił a przede wszystkim nie poznał co tojest mieszkać w mniejszym mieście.A co do ludzi - wszędzie sa tacy sami, tutaj zmoe bardziej zyczliwi bo i człowiek neijest tak strasznie anonimowy bo i miasto jest małe ikazy każdego zna przez kogoś tam( no przesadzxam ale często tak jest).Ale ja wycodze zzłozenia ze mnie interesuje życie innych więc nei bardzo zwracam uwagę ta innych ludzi i to co moga sobie pomyśleć.Nie jest źle tutaj - tylko dla mnei istotny jest po rpstu brak rodziny mojej yu na miejscu i to ze mały nie ma cici do któej mzoe pojechać w tygodniu tylko trzeba robic wyprawe z 5-cio godzinna podróża do W-wy.ja Rzeszów polecam!
aneea
wto, 04 lis 2003 - 15:57
Nooo, a ja musze sie pochwalic, ze pierwszy krok za nami - zaciazylam icon_biggrin.gif... 5 tydzien. Co prawda ciąża zagrożona, ale jestem dobrej mysli.

Jak sie o tym dowiedzialam, pomyslalam sobie, ze moze rzeczywiscie pisany jest nam ten Rzeszow, bo jak narazie wszystko układa się wg planu.
Ja po prostu intuicyjnie czuje, ze tam jest moje miejsce.. Wierzycie w cos takiego? icon_smile.gif
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post wto, 04 lis 2003 - 15:57
Post #14

Nooo, a ja musze sie pochwalic, ze pierwszy krok za nami - zaciazylam icon_biggrin.gif... 5 tydzien. Co prawda ciąża zagrożona, ale jestem dobrej mysli.

Jak sie o tym dowiedzialam, pomyslalam sobie, ze moze rzeczywiscie pisany jest nam ten Rzeszow, bo jak narazie wszystko układa się wg planu.
Ja po prostu intuicyjnie czuje, ze tam jest moje miejsce.. Wierzycie w cos takiego? icon_smile.gif
anita
wto, 04 lis 2003 - 16:02
gratulacje !!! icon_biggrin.gif
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post wto, 04 lis 2003 - 16:02
Post #15

gratulacje !!! icon_biggrin.gif
Misi
wto, 04 lis 2003 - 20:12
W takim razie zycze powodzenia!
Misi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 09:21
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 120

GG:


post wto, 04 lis 2003 - 20:12
Post #16

W takim razie zycze powodzenia!
Lila_
wto, 04 lis 2003 - 22:07
Aneea również gratuluję i uważaj na siebie icon_smile.gif)))


A propo przeprowadzek - na stałe w Rzeszowie mieszkam od jakichś 7 lat i baardzo sobie chwalę icon_smile.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post wto, 04 lis 2003 - 22:07
Post #17

Aneea również gratuluję i uważaj na siebie icon_smile.gif)))


A propo przeprowadzek - na stałe w Rzeszowie mieszkam od jakichś 7 lat i baardzo sobie chwalę icon_smile.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

aneea
wto, 04 lis 2003 - 22:37
Dzieki dziewczyny, mam nadzieje, ze nie zapesze..
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post wto, 04 lis 2003 - 22:37
Post #18

Dzieki dziewczyny, mam nadzieje, ze nie zapesze..
Maciejka
śro, 05 lis 2003 - 09:31
aneea,
ja trochę mało obiektywnie, bo w Rzeszowie byłam tylko raz na Zjeździe Socjologicznym, ale musze Ci powiedziec, ze szalenie mi się podobał klimat tego miasta. Nawet nie potrafie go jednoznacznie określić, ale to jest jedno z takich miast, które pozwala jakoś sobie zorganizować czas wolny (tzn. jest gdzie wyjśc), a jednoczesnie ma wszelkie znamiona małego miasteczka, w którym prawie wszędzie można dojść pieszo. Jeśli Cię tam ciągnie, to jedź tam i już!!!
Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego w sprawie maleństwa w brzuszku!!!
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post śro, 05 lis 2003 - 09:31
Post #19

aneea,
ja trochę mało obiektywnie, bo w Rzeszowie byłam tylko raz na Zjeździe Socjologicznym, ale musze Ci powiedziec, ze szalenie mi się podobał klimat tego miasta. Nawet nie potrafie go jednoznacznie określić, ale to jest jedno z takich miast, które pozwala jakoś sobie zorganizować czas wolny (tzn. jest gdzie wyjśc), a jednoczesnie ma wszelkie znamiona małego miasteczka, w którym prawie wszędzie można dojść pieszo. Jeśli Cię tam ciągnie, to jedź tam i już!!!
Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego w sprawie maleństwa w brzuszku!!!


--------------------
Maciejka


mamciaz
śro, 05 lis 2003 - 10:31
Aneea bardzo się cieszę, że moze już niedługo dołączysz do mieszkańców Rzeszowa. Trymam kciuki za Ciebie i maluszka.



mamciaz (mama Zosi)
mamciaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 29 paź 03 - 08:32
Nr użytkownika: 1,148




post śro, 05 lis 2003 - 10:31
Post #20

Aneea bardzo się cieszę, że moze już niedługo dołączysz do mieszkańców Rzeszowa. Trymam kciuki za Ciebie i maluszka.



mamciaz (mama Zosi)
> Przeprowadzic sie do Rzeszowa?..
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama