Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Jak zrobic polewe czekoladowa z tabliczki czekolady?

> 
katiek
sob, 25 gru 2010 - 20:51
Bogusia bo w PL można kupić czekoladę a raczej "czekoladę"-niestety nawet niezłe firmy wypuszczają buble aż wizg idzie, a wychodzi to właśnie najczęściej przy obróbce termicznej np. nie che się toto w mleku rozpuścić tylko "gluty robi".
I oczywiście kryterium ceny się kłania-Lindt kosztuje ponad 6-7 zł jak nie więcej za tabliczkę, a bezfirmówki są za 1-2 zł.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post sob, 25 gru 2010 - 20:51
Post #21

Bogusia bo w PL można kupić czekoladę a raczej "czekoladę"-niestety nawet niezłe firmy wypuszczają buble aż wizg idzie, a wychodzi to właśnie najczęściej przy obróbce termicznej np. nie che się toto w mleku rozpuścić tylko "gluty robi".
I oczywiście kryterium ceny się kłania-Lindt kosztuje ponad 6-7 zł jak nie więcej za tabliczkę, a bezfirmówki są za 1-2 zł.
jacek placek
sob, 25 gru 2010 - 21:36
Ja też polewam rozpuszczonym Wedlem lub Lindem,ale jak nie mam czekolady, to rozpuszczam masło i dodaję troche mleka i kakao,cukru nie daje bo i tak ciasto słodkie jest icon_smile.gif
Pozdrawiam i wesołych Świąt wszystkim życzę z_choinka.gif
jacek placek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 284
Dołączył: pią, 05 lis 10 - 22:57
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 34,815




post sob, 25 gru 2010 - 21:36
Post #22

Ja też polewam rozpuszczonym Wedlem lub Lindem,ale jak nie mam czekolady, to rozpuszczam masło i dodaję troche mleka i kakao,cukru nie daje bo i tak ciasto słodkie jest icon_smile.gif
Pozdrawiam i wesołych Świąt wszystkim życzę z_choinka.gif
> Jak zrobic polewe czekoladowa z tabliczki czekolady?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 06:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama