Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dobre garnki. Jakie??

> 
katkasia
wto, 15 mar 2005 - 10:39
Dziewczyny, mam trochę kasy (nie tak mało icon_wink.gif), którą MUSZĘ przeznaczyć na kupno garnków. No i nie wiem zupełnie, jaki zestaw i jaką firmę kupić? Nie wiem, jakie garnki? Bo są przeróżne. Jakieś szybkowary, do gotowania na parze, z jakąś specjalną pokrywką, żeliwne, teflonowe ................ Czy to się w ogóle wykorzystuje na co dzień?????
Wiem tylko, że chcę, żeby w zestawie była patelnia grillowa.
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 10:39
Post #1

Dziewczyny, mam trochę kasy (nie tak mało icon_wink.gif), którą MUSZĘ przeznaczyć na kupno garnków. No i nie wiem zupełnie, jaki zestaw i jaką firmę kupić? Nie wiem, jakie garnki? Bo są przeróżne. Jakieś szybkowary, do gotowania na parze, z jakąś specjalną pokrywką, żeliwne, teflonowe ................ Czy to się w ogóle wykorzystuje na co dzień?????
Wiem tylko, że chcę, żeby w zestawie była patelnia grillowa.
gosiak23
wto, 15 mar 2005 - 11:18
Ja zdecydowanie poleciłabym ci garnki Zeptera. Wiem że może niektórzy uważają to za snobizm, ale spośród wielu wypróbowanych firm, które oferują bardzo podobne garnki żadna nawet się nie umywa do oryginału. Szczególnie jeśli chodzi o gotowanie na parze czy grillowanie bez tłuszczu są po prostu nieocenione. Nic się nie przypala, nie przywiera a warzywka mają cudnie naturalny smak, bo żadne składniki odżywcze nie zostają wypłukane w wodzie. Do tego mają "dożywotnią" gwarancję.
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 11:18
Post #2

Ja zdecydowanie poleciłabym ci garnki Zeptera. Wiem że może niektórzy uważają to za snobizm, ale spośród wielu wypróbowanych firm, które oferują bardzo podobne garnki żadna nawet się nie umywa do oryginału. Szczególnie jeśli chodzi o gotowanie na parze czy grillowanie bez tłuszczu są po prostu nieocenione. Nic się nie przypala, nie przywiera a warzywka mają cudnie naturalny smak, bo żadne składniki odżywcze nie zostają wypłukane w wodzie. Do tego mają "dożywotnią" gwarancję.

--------------------
user posted imageuser posted image
amo
wto, 15 mar 2005 - 12:21
Moj maz kupil mi garnki BergHoff. Sa naprawde swietne. Kosztuja mniej niz Zepter, byc moze nie sa tak rewelacyjne (nie wiem, bo nie mam), ale szczerze moge polecic.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post wto, 15 mar 2005 - 12:21
Post #3

Moj maz kupil mi garnki BergHoff. Sa naprawde swietne. Kosztuja mniej niz Zepter, byc moze nie sa tak rewelacyjne (nie wiem, bo nie mam), ale szczerze moge polecic.

--------------------



Okruszek (+2010)
agabr
wto, 15 mar 2005 - 14:36
Ja mam juz wszystkie Zeptera , zmiany smakowej nie zauwazylam , latwiej sie myje i ciezej przypala .B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 14:36
Post #4

Ja mam juz wszystkie Zeptera , zmiany smakowej nie zauwazylam , latwiej sie myje i ciezej przypala .B

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
katkasia
wto, 15 mar 2005 - 16:23
Agnieszka, a gdzie kupowałaœ Zeptera? U przedstawiciela, w sklepie? Czy ceny sš takie same?
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 16:23
Post #5

Agnieszka, a gdzie kupowałaœ Zeptera? U przedstawiciela, w sklepie? Czy ceny sš takie same?
agabr
wto, 15 mar 2005 - 17:39
dostalam icon_smile.gif.B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 17:39
Post #6

dostalam icon_smile.gif.B

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
adzia
śro, 16 mar 2005 - 11:44
Ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z Berghoffa icon_smile.gif Kiedyś zresztą sama otwarłam wątek na ten temat i było w nim wiele pochlebnych opinii - wrzuć w wyszukiwarkę "Berghoff" to na niego trafisz.
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post śro, 16 mar 2005 - 11:44
Post #7

Ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z Berghoffa icon_smile.gif Kiedyś zresztą sama otwarłam wątek na ten temat i było w nim wiele pochlebnych opinii - wrzuć w wyszukiwarkę "Berghoff" to na niego trafisz.
> Dobre garnki. Jakie??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama