Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Szukam podologa z Warszawy

-
jolka33
post Tue, 04 Oct 2016 - 11:55
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,582

Czy ktoś z Was był kiedyś u podologa? Może mi opisać jak wyglądała wizyta? Wrastają mi paznokcie icon_sad.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
gilly
post Tue, 04 Oct 2016 - 12:46
Post #2

Nr użytkownika: 48,041

Ja byłam na takiej wizycie. W skrócie podlog przeprowadza z Tobą rozmowę po to aby wykluczyć inne dolegliwości, które mogły spowodowac Twoje problemy . Potem oglada skórę Twoich stóp. Oraz zleca ewentualne zabiegi.

W Warszawie mogę polecić gabinet podologiczny na Skwerze Wyszyńskiego:
http://alestopa.pl/wrastajace-paznokcie/ - tutaj masz numer telefonu. Prowadzą tam terapie wrastających paznokci.

Quote Post
Pollaco
post Wed, 25 Jan 2017 - 19:49
Post #3

Nr użytkownika: 35,043

Wszystko chyba zależy od stopnia deformacji, tak mi się wydaje. Ja jak byłam u podologa w Poradni Stopy to podolog najpierw zabrał się za olglądanie paznokci, potem udzielił mi pogadanki na temat butów i pielęgnacji. Mówił, że źle nie jest i operacja nie jest konieczna, nakleił mi tylko taką metalową klamrę. Z czasem wszystko się skorygowało i już rośnie jak powinno

Quote Post
mel52
post Mon, 19 Jun 2017 - 20:19
Post #4

Nr użytkownika: 49,350

a ja szczerze polecam Gabinet Satin w Wawie. Od kilku lat miałam straszną kurzajke na najmniejszym palcu ;/ masakra bo ani szpilek ani sandałów każde sexi obuwie odpadało. W dodatku jeszcze ten dyskomfort... Stwierdziłam że dosyć i zapisałam się na zabieg. Wszystko przebiegło bezbolesnie i naprawdę sprytnie. Polecam salon: dobry sprzęt i bardzo miła obsługa!

Quote Post
Mamineczka
post Thu, 20 Jul 2017 - 14:46
Post #5

Nr użytkownika: 47,275

Ja chodzę do dr Artura Pisarskiego na Ursynowie - zauważyłam, że zaczynają mi sie robić koślawe paluchy i wolę zacząć leczenie od razu niż czekać z nimi na ostatni moment. Bardzo dobry lekarz mąż u niego wczesniej leczył odciski i bardzo sobie chwalił pana doktora.

Quote Post
> Szukam podologa z Warszawy

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 20 Sep 2017 - 09:38
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe