Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Rozszerzanie diety - zwracanie pokarmu

-
, 5 miesięczny maluch
Świetlik
post Wed, 25 Jan 2017 - 17:14
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 48,775

Witam
To mój pierwszy post na forum także proszę o wyrozumiałość. Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale napisać więc mam nadzieje że źle nie trafiłem.
Problem polega na tym że ostatnio z żoną wprowadziliśmy naszej 5 miesięcznej córce pokarm stały w postaci słoiczków. Przez 1 tydzień wszystko było w porządku, mała chętnie jadła i każdy był zadowolony. Ostatniej niedzieli podczas obiadu mała pociągła niespodziewanie sama łyżeczkę karmiącą i włożyła sobie ją za głęboko. Efekt był taki że całe jarzynki zwróciła. Od tego momentu mamy problem. Wszystko co jej teraz dajemy: zwraca , robiąc przy tym nienaturalny odruch zwijania języka w rulonik. Teraz pytanie do was, co mamy dalej zrobić? Jakaś przerwa w rozszerzaniu czy inne rady?
Dodam że mała karmiona jest cały czas piersią z którą nie ma żadnego problemu.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Go to the top of the page PM

Quote Post
jolka33
post Wed, 15 Mar 2017 - 08:42
Post #2

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,582

Na tej stronie jest dokładnie opisane jak wprowadzać gotowe jedzenie ze słoiczków do diety maluszka:
http://www.czerwonypomidor.pl/gotowe-posilki-dla-niemowlat/

Może to nieco rozjaśni Ci sytuację. Msle,że ten problem jest spowodowany główie niedobraniem jedzenia do potrzeb malucha
Go to the top of the page PM

Quote Post
> Rozszerzanie diety - zwracanie pokarmu, 5 miesięczny maluch

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 19 Oct 2017 - 14:56
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe