Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

przeprowadzka- porady

> 
trzkasienka
czw, 10 lip 2008 - 14:28
niedlugo czeka mnie przeprowadzka i w zwiazku z tym mam kilka pytan:

- jak najlepiej zabezpieczyc szklo itp.?
- czy znacie tanie sklepy oferujace kartony do przeprowadzek?

czekam na odpowiedzi na zadane pytania i na wszelkie inne sugestie, ktore moga pomoc mi w szybkim i jak najmniej bolesnym przeprowadzeniu sie icon_smile.gif
trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post czw, 10 lip 2008 - 14:28
Post #1

niedlugo czeka mnie przeprowadzka i w zwiazku z tym mam kilka pytan:

- jak najlepiej zabezpieczyc szklo itp.?
- czy znacie tanie sklepy oferujace kartony do przeprowadzek?

czekam na odpowiedzi na zadane pytania i na wszelkie inne sugestie, ktore moga pomoc mi w szybkim i jak najmniej bolesnym przeprowadzeniu sie icon_smile.gif

--------------------


Choco.
czw, 10 lip 2008 - 19:05
Ja szkło owijałam papierowymi ręcznikami a potem zawijałam po kilka sztuk w normalny ręcznik i strat nie było.
Mi dużo pomogło podpisywanie kartonów (kuchnia, książki itp.) dzięki temu szybko mogłam posortować rzeczy bez otwierania wszystkich kartonów. Gdzie je można kupić to nie wiem, my braliśmy z zaprzyjaźnionego sklepu- odkładali nam.
Powodzenia!
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post czw, 10 lip 2008 - 19:05
Post #2

Ja szkło owijałam papierowymi ręcznikami a potem zawijałam po kilka sztuk w normalny ręcznik i strat nie było.
Mi dużo pomogło podpisywanie kartonów (kuchnia, książki itp.) dzięki temu szybko mogłam posortować rzeczy bez otwierania wszystkich kartonów. Gdzie je można kupić to nie wiem, my braliśmy z zaprzyjaźnionego sklepu- odkładali nam.
Powodzenia!

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
anita b.
czw, 10 lip 2008 - 23:06
ja też przez kilka dni zbierałam kartony po okolicznych sklepach
ja opisywałam dokładniej nawet: np. "regał w pokoju- górne półki" "wieszaki z garderoby"

wynajęłam firmę przeprowadzkową, tylko długą stojącą lampę mi złamali - ja się wściekłam, ale mój tato kazał mi wyluzować bo stwierdził, że to naprawdę mały pikuś w czasie przeprowadzki
no i kupił mi drugą taką samą lampę więc wyluzowałam icon_wink.gif

a szkło owijałam chyba w gazety
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post czw, 10 lip 2008 - 23:06
Post #3

ja też przez kilka dni zbierałam kartony po okolicznych sklepach
ja opisywałam dokładniej nawet: np. "regał w pokoju- górne półki" "wieszaki z garderoby"

wynajęłam firmę przeprowadzkową, tylko długą stojącą lampę mi złamali - ja się wściekłam, ale mój tato kazał mi wyluzować bo stwierdził, że to naprawdę mały pikuś w czasie przeprowadzki
no i kupił mi drugą taką samą lampę więc wyluzowałam icon_wink.gif

a szkło owijałam chyba w gazety

--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
mamami
sob, 12 lip 2008 - 10:39
Ja też kartony bralam ze sklepów, fajne są po sprzecie komputerowym bo bardzo mocne i grube.
Można kupic kartony do przeprowadzek we wszystkich marketach budowlanych i Ikei ale cen nie znam więc nie podpowiem gdzie taniej.

opisywanie pudeł to podstawa, bez tego mozna zginąc w chaosie przy rozpakowywaniu.

Szkło najlepiej gazetami, możesz pomiedzy poupychac ręczniki albo choćby swetry.

Książki w male pudełka, żeby dalo sie to spokojnie nosić potem.

Ciuchy pakowałam w worki na śmieci, takie mocne, duże i też je opisywałam.

Koniecznie pozaklejaj też szuflady i drzwiczki w meblach, żeby sie nie otwierały przy noszeniu, najlepiej papierową tasmą, bo ją łatwo oderwać i raczej nie zostawia kleju.

Nic więcej mi nie przychodzi do głowy.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post sob, 12 lip 2008 - 10:39
Post #4

Ja też kartony bralam ze sklepów, fajne są po sprzecie komputerowym bo bardzo mocne i grube.
Można kupic kartony do przeprowadzek we wszystkich marketach budowlanych i Ikei ale cen nie znam więc nie podpowiem gdzie taniej.

opisywanie pudeł to podstawa, bez tego mozna zginąc w chaosie przy rozpakowywaniu.

Szkło najlepiej gazetami, możesz pomiedzy poupychac ręczniki albo choćby swetry.

Książki w male pudełka, żeby dalo sie to spokojnie nosić potem.

Ciuchy pakowałam w worki na śmieci, takie mocne, duże i też je opisywałam.

Koniecznie pozaklejaj też szuflady i drzwiczki w meblach, żeby sie nie otwierały przy noszeniu, najlepiej papierową tasmą, bo ją łatwo oderwać i raczej nie zostawia kleju.

Nic więcej mi nie przychodzi do głowy.
trzkasienka
sob, 12 lip 2008 - 11:21
dzieki wielkie wszystkim!

wlasnie rozpytuje wszystkie mozliwe osoby o ewentualne porady, gdyz nie jest to przprowadzka z ulicy na ulice, tylko jedziemy do innej miejscowosci oddalonej o 600 km od obecnej...

-a czy nie ma zadnych folii zabezpieczajacych np powierzchnie lustra?

-jak zabezpieczyliscie meble przed zadrapaniem?

-jak przewoziliscie rosliny?

te specjalistyczne kartony do przeprowadzek sa naprawde fajne- maja podwojne dno, uchwyt do wygodnego znoszenia (co w moim przypadku jest o tyle wazne, ze mieszkam wysoko w mieszkaniu bez windy), ale ich cena icon_sad.gif ....

Mamami- dzieki ogromne za porade dotyczaca ciuchow w workach i zabezpieczenia szuflad i drzwiczek!

trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post sob, 12 lip 2008 - 11:21
Post #5

dzieki wielkie wszystkim!

wlasnie rozpytuje wszystkie mozliwe osoby o ewentualne porady, gdyz nie jest to przprowadzka z ulicy na ulice, tylko jedziemy do innej miejscowosci oddalonej o 600 km od obecnej...

-a czy nie ma zadnych folii zabezpieczajacych np powierzchnie lustra?

-jak zabezpieczyliscie meble przed zadrapaniem?

-jak przewoziliscie rosliny?

te specjalistyczne kartony do przeprowadzek sa naprawde fajne- maja podwojne dno, uchwyt do wygodnego znoszenia (co w moim przypadku jest o tyle wazne, ze mieszkam wysoko w mieszkaniu bez windy), ale ich cena icon_sad.gif ....

Mamami- dzieki ogromne za porade dotyczaca ciuchow w workach i zabezpieczenia szuflad i drzwiczek!



--------------------


mamami
sob, 12 lip 2008 - 11:39
Roślin nie posiadam więc nie przewożę icon_smile.gif nic nie poradze,

Możesz kupic sobie folię bąbelkową i pozabezpieczać lustra itp, na pewno sprzedaja na allegro a pewnie i w hurtowniach gdzie opakowania jednorazowe, rozpytuj też znajomych, myśmy np kupili pralke całą poowijaną folią bo nie miała kartonu, było tego ze 20 m.
sa też takie folie jak spozywcza do pakowania, ona jest dość cienka ale mocna i jej powierzchnie kleją sie do siebie więc można łatwo owinąc i nic sie nie rozłazi, spora rolka takiej folii kosztuje ok 30 zł.

Układając meble w samochodzie przekładaj je kocami albo choc przescieradłami, wtedy sie nie porysują, jeśli szafki mają jakieś mocnow wystające uchwyty to warto je poodkręcac, niewiele roboty a ewentualne straty mogą byc spore.

Narozniki po prostu szmata doklejona tasmą do mebla.

Mnie szkoda kasy na specjalne kartony, lepiej ładować mniej i wzmacniać dna taśmą klejąca. te po sprzecie komputerowym zwykle mają uchwyty i sa naprawde bardzo mocne.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post sob, 12 lip 2008 - 11:39
Post #6

Roślin nie posiadam więc nie przewożę icon_smile.gif nic nie poradze,

Możesz kupic sobie folię bąbelkową i pozabezpieczać lustra itp, na pewno sprzedaja na allegro a pewnie i w hurtowniach gdzie opakowania jednorazowe, rozpytuj też znajomych, myśmy np kupili pralke całą poowijaną folią bo nie miała kartonu, było tego ze 20 m.
sa też takie folie jak spozywcza do pakowania, ona jest dość cienka ale mocna i jej powierzchnie kleją sie do siebie więc można łatwo owinąc i nic sie nie rozłazi, spora rolka takiej folii kosztuje ok 30 zł.

Układając meble w samochodzie przekładaj je kocami albo choc przescieradłami, wtedy sie nie porysują, jeśli szafki mają jakieś mocnow wystające uchwyty to warto je poodkręcac, niewiele roboty a ewentualne straty mogą byc spore.

Narozniki po prostu szmata doklejona tasmą do mebla.

Mnie szkoda kasy na specjalne kartony, lepiej ładować mniej i wzmacniać dna taśmą klejąca. te po sprzecie komputerowym zwykle mają uchwyty i sa naprawde bardzo mocne.
marghe.
pon, 14 lip 2008 - 01:06
A dokąd Ty się przeprowadzasz? icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 14 lip 2008 - 01:06
Post #7

A dokąd Ty się przeprowadzasz? icon_smile.gif
Edi Zet :)
pon, 14 lip 2008 - 11:02
Super sprawa to pakowanie ubrań, pościeli w worki próżniowe. Oszczędza to b. dużo miejsca! icon_smile.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pon, 14 lip 2008 - 11:02
Post #8

Super sprawa to pakowanie ubrań, pościeli w worki próżniowe. Oszczędza to b. dużo miejsca! icon_smile.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
az
pią, 25 lip 2008 - 14:26
Ja się przeprowadzałam ostatnio. Zamówiłam firmę i mieli przywieźć specjalne kontenery plastikowe. Ale zapomnieli a ja miałąm niewiele pudeł i ciężko było. Ale ja nie miałąm dużo rzeczy.
Panowie sami zaklejali wszystko taśmą, szuflady, pilot do telewizora itp.
Ale prawdą jest niestety hasło które kiedyś przeczytałam na forum" remonty wykańczają, ale przeprowadzki kopią leżącego"
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post pią, 25 lip 2008 - 14:26
Post #9

Ja się przeprowadzałam ostatnio. Zamówiłam firmę i mieli przywieźć specjalne kontenery plastikowe. Ale zapomnieli a ja miałąm niewiele pudeł i ciężko było. Ale ja nie miałąm dużo rzeczy.
Panowie sami zaklejali wszystko taśmą, szuflady, pilot do telewizora itp.
Ale prawdą jest niestety hasło które kiedyś przeczytałam na forum" remonty wykańczają, ale przeprowadzki kopią leżącego"

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
iwo1
śro, 06 sie 2008 - 18:12
A ja lubię przeprowadzki...
Szkło w gazety,każdą *****ołkę w osobną gazetkę,
Ciuchy w kartony,w workach robił mi się sraszny bałagan i musiałam jeszcze raz prasować.
Wszystkie meble owijałam folią strech żeby się nie otwierałały
Kartony oznaczałam kolorowymi markerami np.kuchnia niebieski(mozna zaangażować dzieci maja frajdę)
W ciągu tygodnia wywoziliśmy drobiazgi a potem jednym ostatnim transportem meble i sprzęt
Mogę się przeprowadzać byle potem tego nie rozpakowywać i układać,jak mam za dużo do roboty nie wiem za co się zabrać i nic nie robię icon_smile.gif
I
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
Skąd: Stąd...
Nr użytkownika: 226

GG:


post śro, 06 sie 2008 - 18:12
Post #10

A ja lubię przeprowadzki...
Szkło w gazety,każdą *****ołkę w osobną gazetkę,
Ciuchy w kartony,w workach robił mi się sraszny bałagan i musiałam jeszcze raz prasować.
Wszystkie meble owijałam folią strech żeby się nie otwierałały
Kartony oznaczałam kolorowymi markerami np.kuchnia niebieski(mozna zaangażować dzieci maja frajdę)
W ciągu tygodnia wywoziliśmy drobiazgi a potem jednym ostatnim transportem meble i sprzęt
Mogę się przeprowadzać byle potem tego nie rozpakowywać i układać,jak mam za dużo do roboty nie wiem za co się zabrać i nic nie robię icon_smile.gif
I

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
trzkasienka
śro, 06 sie 2008 - 20:21
jestem juz w trakcie pakowania- horror...
dodatkowo zabraklo kartonow, czekam na weekend i na obiecane zbiory kartonow przez znajomych...
dzieci jeszcze nie mam- tak naprawde, to sama jestem, bo maz 700km ode mnie....
no i nie moge sobie przewozic powoli drobiazgow, bo wszystko pojdzie za jednym razem do meza te 700km...

to juz moja 3 przeprowadzka podczas 4 lat- ale zadnej tak dokliwie nie odczuwalam ze wzgledu na przeprowadzanie sie z mieszkania do mieszkania w tym samym miescie- teraz to calkiem inna para kaloszy i nie zycze nikomu... icon_neutral.gif
trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post śro, 06 sie 2008 - 20:21
Post #11

jestem juz w trakcie pakowania- horror...
dodatkowo zabraklo kartonow, czekam na weekend i na obiecane zbiory kartonow przez znajomych...
dzieci jeszcze nie mam- tak naprawde, to sama jestem, bo maz 700km ode mnie....
no i nie moge sobie przewozic powoli drobiazgow, bo wszystko pojdzie za jednym razem do meza te 700km...

to juz moja 3 przeprowadzka podczas 4 lat- ale zadnej tak dokliwie nie odczuwalam ze wzgledu na przeprowadzanie sie z mieszkania do mieszkania w tym samym miescie- teraz to calkiem inna para kaloszy i nie zycze nikomu... icon_neutral.gif


--------------------


mamami
nie, 10 sie 2008 - 20:54
trzkasienka wspieram cie duchowo, ja sama siedze wlasnie na kartonach. Moje 80m mieszkanie i 5 osobowa rodzinę udało mi sie spakowac w tydzien, dzis zaklepiłam ostatnie pudlo. Jutro przyjezdza samochód i wszystko na raz przewozimy. Sama jestem zdziwiona że mi tak sprawnie poszło.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post nie, 10 sie 2008 - 20:54
Post #12

trzkasienka wspieram cie duchowo, ja sama siedze wlasnie na kartonach. Moje 80m mieszkanie i 5 osobowa rodzinę udało mi sie spakowac w tydzien, dzis zaklepiłam ostatnie pudlo. Jutro przyjezdza samochód i wszystko na raz przewozimy. Sama jestem zdziwiona że mi tak sprawnie poszło.
Gremi
nie, 10 sie 2008 - 21:12
ja tez dzisiaj skonczylam pakowanie. Nasze rzeczy beda jechac jakies 2000 km a my przez tydzien zostaniemy z tym co zmiesci sie do walizek. Najgorsze jest to ze nie wszystko nam sie zmiescilo w wyznaczone skrzynie i musimy jeszcze pokombinowac. Dodatkowo dochodza do tego dokumenty ktore trzeba przygotowac (celne) i szczerze powiem ze mam juz dosc. Przeprowadzanie sie to strasznie ciezka sprawa - zwlaszcza jesli przeprowadza sie przez kilka granic. trzymajcie wiec kciuki zeby wszystko nam sie udalo
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
Skąd: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post nie, 10 sie 2008 - 21:12
Post #13

ja tez dzisiaj skonczylam pakowanie. Nasze rzeczy beda jechac jakies 2000 km a my przez tydzien zostaniemy z tym co zmiesci sie do walizek. Najgorsze jest to ze nie wszystko nam sie zmiescilo w wyznaczone skrzynie i musimy jeszcze pokombinowac. Dodatkowo dochodza do tego dokumenty ktore trzeba przygotowac (celne) i szczerze powiem ze mam juz dosc. Przeprowadzanie sie to strasznie ciezka sprawa - zwlaszcza jesli przeprowadza sie przez kilka granic. trzymajcie wiec kciuki zeby wszystko nam sie udalo

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
trzkasienka
pią, 15 kwi 2011 - 15:36
ale wykopalam wątek... 06.gif i znów sie przeprowadzam, tym razem pakuję dom mając bąbla 2-letniego, który mi nieustannie "pomaga" pakowac... i odległość przeprowadzkowa się zwiększa...
trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post pią, 15 kwi 2011 - 15:36
Post #14

ale wykopalam wątek... 06.gif i znów sie przeprowadzam, tym razem pakuję dom mając bąbla 2-letniego, który mi nieustannie "pomaga" pakowac... i odległość przeprowadzkowa się zwiększa...

--------------------


April.
pią, 15 kwi 2011 - 15:47
Mnie za dwa miesiące też czeka przeprowadzka i to z domu do mieszkania, więc na razie zaczęłam od porządków ( właściwie to wyrzucania prawie wszystkiego icon_smile.gif ) w garażu i piwnicy.
Doświadczenie też już mam bo to chyba moja 7 przeprowadzka. Ale będę śledzić wątek, bo dobrych rad nigdy dość icon_smile.gif

Polecam też torby z IKEA, te niebieskie. Są bardzo mocne i pakowne.

April.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 1,704
Dołączył: śro, 15 cze 05 - 22:07
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,273

GG:


post pią, 15 kwi 2011 - 15:47
Post #15

Mnie za dwa miesiące też czeka przeprowadzka i to z domu do mieszkania, więc na razie zaczęłam od porządków ( właściwie to wyrzucania prawie wszystkiego icon_smile.gif ) w garażu i piwnicy.
Doświadczenie też już mam bo to chyba moja 7 przeprowadzka. Ale będę śledzić wątek, bo dobrych rad nigdy dość icon_smile.gif

Polecam też torby z IKEA, te niebieskie. Są bardzo mocne i pakowne.



--------------------
trzkasienka
pią, 15 kwi 2011 - 16:32
CYTAT(April. @ Fri, 15 Apr 2011 - 14:47) *
Mnie za dwa miesiące też czeka przeprowadzka i to z domu do mieszkania, więc na razie zaczęłam od porządków ( właściwie to wyrzucania prawie wszystkiego icon_smile.gif ) w garażu i piwnicy.
Doświadczenie też już mam bo to chyba moja 7 przeprowadzka. Ale będę śledzić wątek, bo dobrych rad nigdy dość icon_smile.gif

Polecam też torby z IKEA, te niebieskie. Są bardzo mocne i pakowne.


u mnie podobnie- też niestety z domu do mieszkania (ale mam nadzieję, że na krótko, nie mieliśmy czasu, by szukac tego, co nas interesuje). Też muszę pozbyć się połowy rzeczy, więc rozdaję komu mogę i gdzie mogę...
trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post pią, 15 kwi 2011 - 16:32
Post #16

CYTAT(April. @ Fri, 15 Apr 2011 - 14:47) *
Mnie za dwa miesiące też czeka przeprowadzka i to z domu do mieszkania, więc na razie zaczęłam od porządków ( właściwie to wyrzucania prawie wszystkiego icon_smile.gif ) w garażu i piwnicy.
Doświadczenie też już mam bo to chyba moja 7 przeprowadzka. Ale będę śledzić wątek, bo dobrych rad nigdy dość icon_smile.gif

Polecam też torby z IKEA, te niebieskie. Są bardzo mocne i pakowne.


u mnie podobnie- też niestety z domu do mieszkania (ale mam nadzieję, że na krótko, nie mieliśmy czasu, by szukac tego, co nas interesuje). Też muszę pozbyć się połowy rzeczy, więc rozdaję komu mogę i gdzie mogę...

--------------------


kachaaa
pon, 18 kwi 2011 - 16:05
Z racjii przeprowadzania się w sumie w ciągu 10 lat 5 krotnie doświadczenie nabyłam, jak temat aktualny to wieczorem przysiądę i opisze
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post pon, 18 kwi 2011 - 16:05
Post #17

Z racjii przeprowadzania się w sumie w ciągu 10 lat 5 krotnie doświadczenie nabyłam, jak temat aktualny to wieczorem przysiądę i opisze

--------------------




odynka

Go??







post pon, 18 kwi 2011 - 16:51
Post #18

jej tyle razy się przeprowadzaliśmy zawsze wielkie plany pakowania itp i co? i dwa dni przed przeprowadzką pakowanie na hura a potem wrzucanie do auta wszystkiego jak popadnie nie podpisane nic - MASAKRA:P
Tigerek
pon, 18 kwi 2011 - 17:26
Ubrania i pościele w worki próżniowe, szkło w gazety i papierowe ręczniczki poprzekładane plastrami folii bąbelkowej, kartony z okolicznych sklepów, opisane markerami, książki w kartony materiałowe (kupowane wcześniej, bo mocne, teraz pełnią funkcję ozdobnych składówek na drobiazgi icon_razz.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post pon, 18 kwi 2011 - 17:26
Post #19

Ubrania i pościele w worki próżniowe, szkło w gazety i papierowe ręczniczki poprzekładane plastrami folii bąbelkowej, kartony z okolicznych sklepów, opisane markerami, książki w kartony materiałowe (kupowane wcześniej, bo mocne, teraz pełnią funkcję ozdobnych składówek na drobiazgi icon_razz.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
Misiek13
pon, 18 gru 2017 - 16:26
Witam planuję przeprowadzkę. I poszukuję jakiegoś zaufanego transportu , mam do przewozu również wiele artykułów chemiczych na własną rękę jest to niebiezpieczne trafiłem na stronę Adecon https://adecon.pl/2017/08/17/czym-transport...zewozu-towarow/ widzę że mają bardzo fajne opinie więc chyba skorzystam, z ich uslug jesli cos wiecie na ich temat proszę o opinie:-)
Misiek13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 18 gru 17 - 16:19
Nr użytkownika: 51,166




post pon, 18 gru 2017 - 16:26
Post #20

Witam planuję przeprowadzkę. I poszukuję jakiegoś zaufanego transportu , mam do przewozu również wiele artykułów chemiczych na własną rękę jest to niebiezpieczne trafiłem na stronę Adecon https://adecon.pl/2017/08/17/czym-transport...zewozu-towarow/ widzę że mają bardzo fajne opinie więc chyba skorzystam, z ich uslug jesli cos wiecie na ich temat proszę o opinie:-)
> przeprowadzka- porady
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 07:26
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama