Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
32 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

BLIZNIAKI

> 
Kasienka
wto, 20 kwi 2004 - 19:19
ciekawa jestem, czy u was jest tak samo jak u nas-jak idziemy na spacer to wzbudzamy w kazdym przechodniu zachwyt. niemal kazdy przystaje i podziwia fenomenalne bliznieta icon_wink.gif powiem wam szczerze, ze dla mnie jest to troszke jjuz uciazliwe......... przestalo mnie to bawic. a jak jest u was ??
Kasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 55
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 22:35
Skąd: Niemcy-Bad Salzuflen
Nr użytkownika: 571

GG:


post wto, 20 kwi 2004 - 19:19
Post #1

ciekawa jestem, czy u was jest tak samo jak u nas-jak idziemy na spacer to wzbudzamy w kazdym przechodniu zachwyt. niemal kazdy przystaje i podziwia fenomenalne bliznieta icon_wink.gif powiem wam szczerze, ze dla mnie jest to troszke jjuz uciazliwe......... przestalo mnie to bawic. a jak jest u was ??

--------------------
Kasienka-mama Jowity, Yvette, Amadeusa oraz blizniat Oscara i Olivera ; zona Leszka :-)
natabocian
pią, 14 maj 2004 - 10:55
Mnie na początku też wkurzało, ale potem przypomniałam sobie, że ja też miałam takie odruchy icon_redface.gif
I teraz (co prawda juz biegamy, a nie jeżdzimy) uważam to za przejaw sympatii icon_exclaim.gif
Za to ja już nie zaglądam do wózków wink.gif Czasami uśmiechnę się do rodzica prowadzącego wózek wink.gif
natabocian


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: czw, 23 paź 03 - 12:55
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 1,130

GG:


post pią, 14 maj 2004 - 10:55
Post #2

Mnie na początku też wkurzało, ale potem przypomniałam sobie, że ja też miałam takie odruchy icon_redface.gif
I teraz (co prawda juz biegamy, a nie jeżdzimy) uważam to za przejaw sympatii icon_exclaim.gif
Za to ja już nie zaglądam do wózków wink.gif Czasami uśmiechnę się do rodzica prowadzącego wózek wink.gif

--------------------
mama Karolki i Moniczki
Paulka
pią, 14 maj 2004 - 12:00
A mnie zainteresowanie ludzi spotykanych na spacerach specjalnie nie przeszkadzało. Więcej- było mi miło jak ktoś zagadnął, nadarzała się okazja do zamienienia kilku słów o dzieciach i nie tylko i spacerki szybciej nam mijały , bo codzienna trasa spacerów ( zazwyczaj ta sama) stawała sie nudnawa samemu.
A teraz dzieciaki mają już 3 lata tuż, tuż i wogóle nie wzbudzają zainteresowania przechodniów, gdyż nie są identyczne, nie są tak samo ubierane różnica we wzroście wynosi ok. 10 cm icon_eek.gif w kilogramach-4-5 kg icon_smile.gif
Teraz najczęstsze stwierdzenie to: " To jedno to ma 2 lata , a drugie ze trzy...?" icon_biggrin.gif
Paulka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 11:36
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 288




post pią, 14 maj 2004 - 12:00
Post #3

A mnie zainteresowanie ludzi spotykanych na spacerach specjalnie nie przeszkadzało. Więcej- było mi miło jak ktoś zagadnął, nadarzała się okazja do zamienienia kilku słów o dzieciach i nie tylko i spacerki szybciej nam mijały , bo codzienna trasa spacerów ( zazwyczaj ta sama) stawała sie nudnawa samemu.
A teraz dzieciaki mają już 3 lata tuż, tuż i wogóle nie wzbudzają zainteresowania przechodniów, gdyż nie są identyczne, nie są tak samo ubierane różnica we wzroście wynosi ok. 10 cm icon_eek.gif w kilogramach-4-5 kg icon_smile.gif
Teraz najczęstsze stwierdzenie to: " To jedno to ma 2 lata , a drugie ze trzy...?" icon_biggrin.gif

--------------------
Paulka mama bliźniaków Julii i Kubusia(03.06.2001)
magga
pią, 14 maj 2004 - 16:19
Ja co prawda bliźniaków nie posiadam icon_smile.gif , ale teraz jak idę na spacerek z moją starszą córą, trzytygodniową Kingą i psem, to przechodnie wprost śpiewają mi do ucha: och jaki cuuuuuuuudny piesek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif , a ja sobie myślę, kurcze, czyżby moje dzieci nie były warte uwagi icon_wink.gif .
magga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 359
Dołączył: pią, 16 maj 03 - 12:41
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 729




post pią, 14 maj 2004 - 16:19
Post #4

Ja co prawda bliźniaków nie posiadam icon_smile.gif , ale teraz jak idę na spacerek z moją starszą córą, trzytygodniową Kingą i psem, to przechodnie wprost śpiewają mi do ucha: och jaki cuuuuuuuudny piesek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif , a ja sobie myślę, kurcze, czyżby moje dzieci nie były warte uwagi icon_wink.gif .

--------------------
Maga mama Weroniczki (21.01.01) i Kingusi (23.04.04)

grzałka
sob, 15 maj 2004 - 10:30
Magga icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

A ja też zwracam zawsze uwagę na bliźniaki, taki odruch. Ale nie zaczepiam. Z drugiej strony sama nie lubie zwracac powszechnej uwagi, więc takie zainteresowanie pewnie będzie mi trochę przeszkadzać.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post sob, 15 maj 2004 - 10:30
Post #5

Magga icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

A ja też zwracam zawsze uwagę na bliźniaki, taki odruch. Ale nie zaczepiam. Z drugiej strony sama nie lubie zwracac powszechnej uwagi, więc takie zainteresowanie pewnie będzie mi trochę przeszkadzać.

--------------------
mama_do_kwadratu
sob, 15 maj 2004 - 17:19
Zainteresowanie mi niegdy nie przeszkadzało. To było raczej sympatyczne, a raczej JEST ciągle, mimo że chłopaki mają już 4 lata. Są bardzo do siebie podobni i nie ma szans, żeby ktoś nie zagadał, uśmiechnął się.
Szału dostawałam kiedy byli dwukilogramowymi wczesniakami i na spacerze wszystkie wścibskie sąsiadki zaglądały do wózka komentując "Boże, ale Oni są mali..."
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 15 maj 2004 - 17:19
Post #6

Zainteresowanie mi niegdy nie przeszkadzało. To było raczej sympatyczne, a raczej JEST ciągle, mimo że chłopaki mają już 4 lata. Są bardzo do siebie podobni i nie ma szans, żeby ktoś nie zagadał, uśmiechnął się.
Szału dostawałam kiedy byli dwukilogramowymi wczesniakami i na spacerze wszystkie wścibskie sąsiadki zaglądały do wózka komentując "Boże, ale Oni są mali..."

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Pecia
pon, 17 maj 2004 - 16:16
a u mnie po parku chodzi taka mlodziutka mamusia z wozkiem i dwojeczka maluchow icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
i taaaaaka mam ochote ja zagadac, zajrzec do maluszkow....... icon_rolleyes.gif
ale sie boje ,ze ona moze nie ma na to ochoty icon_confused.gif
no i nie podchodze wink.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pon, 17 maj 2004 - 16:16
Post #7

a u mnie po parku chodzi taka mlodziutka mamusia z wozkiem i dwojeczka maluchow icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
i taaaaaka mam ochote ja zagadac, zajrzec do maluszkow....... icon_rolleyes.gif
ale sie boje ,ze ona moze nie ma na to ochoty icon_confused.gif
no i nie podchodze wink.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
natabocian
wto, 18 maj 2004 - 10:06
CYTAT(Paulka)
A teraz dzieciaki mają już 3 lata tuż, tuż i wogóle nie wzbudzają zainteresowania przechodniów, gdyż nie są identyczne, nie są tak samo ubierane różnica we wzroście wynosi ok. 10 cm  :shock: w kilogramach-4-5 kg  :)  
Teraz najczęstsze stwierdzenie to: " To jedno to ma 2 lata , a drugie ze trzy...?" icon_biggrin.gif


Tak jakbym czytała o moich dziewczynkach wink.gif tylko są takie duże, że wszyscy są w szoku jak mówię, że mają 3 lata icon_rolleyes.gif Raczej wyglądają na 4 icon_biggrin.gif (podobno) Ale i tak mało kto mi wierzy, że to bliźniaczki, tym bardziej, że mają zupełnie inny styl ubierania - jedna ciągle w spodniach druga w sukienkach.
natabocian


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: czw, 23 paź 03 - 12:55
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 1,130

GG:


post wto, 18 maj 2004 - 10:06
Post #8

CYTAT(Paulka)
A teraz dzieciaki mają już 3 lata tuż, tuż i wogóle nie wzbudzają zainteresowania przechodniów, gdyż nie są identyczne, nie są tak samo ubierane różnica we wzroście wynosi ok. 10 cm  :shock: w kilogramach-4-5 kg  :)  
Teraz najczęstsze stwierdzenie to: " To jedno to ma 2 lata , a drugie ze trzy...?" icon_biggrin.gif


Tak jakbym czytała o moich dziewczynkach wink.gif tylko są takie duże, że wszyscy są w szoku jak mówię, że mają 3 lata icon_rolleyes.gif Raczej wyglądają na 4 icon_biggrin.gif (podobno) Ale i tak mało kto mi wierzy, że to bliźniaczki, tym bardziej, że mają zupełnie inny styl ubierania - jedna ciągle w spodniach druga w sukienkach.

--------------------
mama Karolki i Moniczki
Anai
sob, 15 sty 2005 - 02:07
Ja byłam bardzo zadowolona jak inni zachwycali się i zachwycaja nadal wcale mi nie przeszkadza wręcz przeciwnie jestem wtedy dumna że mam bliźniaki icon_biggrin.gif
pozdrawiam
Anai


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 15 sty 05 - 01:51
Nr użytkownika: 2,537




post sob, 15 sty 2005 - 02:07
Post #9

Ja byłam bardzo zadowolona jak inni zachwycali się i zachwycaja nadal wcale mi nie przeszkadza wręcz przeciwnie jestem wtedy dumna że mam bliźniaki icon_biggrin.gif
pozdrawiam
lili11
wto, 18 sty 2005 - 16:55
Mi nie przeszkadza, kiedy wzbudzamy zaintersowanie przechodniów. No chyba, że słysze głupie teksty typu, o bliźniaki jak pani współczuje. icon_rolleyes.gif tylko nie wiem czego??
lili11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: wto, 29 lip 03 - 20:19
Nr użytkownika: 946




post wto, 18 sty 2005 - 16:55
Post #10

Mi nie przeszkadza, kiedy wzbudzamy zaintersowanie przechodniów. No chyba, że słysze głupie teksty typu, o bliźniaki jak pani współczuje. icon_rolleyes.gif tylko nie wiem czego??

--------------------
Aga mama bliźniąt Lilianki i Patryczka
Martalka
czw, 10 lut 2005 - 21:41
A mnie się marzą bliźniaki.!!!
Jakbym miała teraz takie 2 moje śliczne Bartusie, to niechby nawet wszyscy zagladali icon_wink.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post czw, 10 lut 2005 - 21:41
Post #11

A mnie się marzą bliźniaki.!!!
Jakbym miała teraz takie 2 moje śliczne Bartusie, to niechby nawet wszyscy zagladali icon_wink.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Evelina
śro, 16 lut 2005 - 23:48
Czesc Kasienko. Jestem mama 2 wspanialych blizniaczek Alicji i Giulii. Ja tez przyzwyczailam sie do tego, ze ludzie czesto nas zatrzymuja z ciekawosci. Nieznasze jednak osob niewychowanych.
Czasem jednak sprawia mi to przyjemnosc, czuje sie wowczas " wyjatkowa" mama.
hej icon_biggrin.gif
Evelina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: śro, 16 lut 05 - 22:49
Skąd: italia
Nr użytkownika: 2,701




post śro, 16 lut 2005 - 23:48
Post #12

Czesc Kasienko. Jestem mama 2 wspanialych blizniaczek Alicji i Giulii. Ja tez przyzwyczailam sie do tego, ze ludzie czesto nas zatrzymuja z ciekawosci. Nieznasze jednak osob niewychowanych.
Czasem jednak sprawia mi to przyjemnosc, czuje sie wowczas " wyjatkowa" mama.
hej icon_biggrin.gif
violet
nie, 29 sty 2006 - 21:16
Witam,
Jestem szczesliwa mama dwoch 11 miesiecznych blizniaczek Patrycji i Pauli. icon_smile.gif I chcielibismy przylaczycie do grona "podwojnych mam'' icon_biggrin.gif
violet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 29 sty 06 - 21:05
Skąd: Litwa
Nr użytkownika: 4,761




post nie, 29 sty 2006 - 21:16
Post #13

Witam,
Jestem szczesliwa mama dwoch 11 miesiecznych blizniaczek Patrycji i Pauli. icon_smile.gif I chcielibismy przylaczycie do grona "podwojnych mam'' icon_biggrin.gif
mama_do_kwadratu
nie, 29 sty 2006 - 21:21
Witaj Violet!
Całusy dla Dziewczynek.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 29 sty 2006 - 21:21
Post #14

Witaj Violet!
Całusy dla Dziewczynek.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Lenusia
sob, 04 lut 2006 - 20:48
A ja też bym chciała mieć bliźniaki, najlepiej chłopca i dziewczynkę ... icon_razz.gif
Lenusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 04 lut 06 - 20:16
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 4,826

GG:


post sob, 04 lut 2006 - 20:48
Post #15

A ja też bym chciała mieć bliźniaki, najlepiej chłopca i dziewczynkę ... icon_razz.gif

--------------------
Lenusia - jeszcze nie mama :)
kasiaW28
czw, 06 kwi 2006 - 22:42
Chcialam zapytać czy któraś z mam bliźniąt ma w najbliższej rodzinie bliżniaki???
Moj mąż ma brata bliźniaka i wszyscy nam wróżą to samo (ale podobno to "działa" co drugie pokolenie) chociaz jak narazie to nie możemy się doczekać nawet jednego dzidziusia.
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post czw, 06 kwi 2006 - 22:42
Post #16

Chcialam zapytać czy któraś z mam bliźniąt ma w najbliższej rodzinie bliżniaki???
Moj mąż ma brata bliźniaka i wszyscy nam wróżą to samo (ale podobno to "działa" co drugie pokolenie) chociaz jak narazie to nie możemy się doczekać nawet jednego dzidziusia.

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
grzałka
pią, 07 kwi 2006 - 08:50
u mnie zadziałała zasada co drugie pokolenie, dziadek miał siostrę bliźniaczkę
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 07 kwi 2006 - 08:50
Post #17

u mnie zadziałała zasada co drugie pokolenie, dziadek miał siostrę bliźniaczkę

--------------------
Ciocia Magda
pią, 07 kwi 2006 - 09:33
My mamy w rodzinie bliźniaki - mój ojciec ma siostry bliźniaczki, babcia ze strony mamy miała braci bliźniaków (o czym nikt nie wiedział, bo jeden zmarł w niemowlęctwie, sprawa wyszła na jaw dopiero przy okazji mojej ciąży). No i męża dziadek jest bliźniakiem.

Tak więc jesteśmy bardzo obciążeni icon_cool.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pią, 07 kwi 2006 - 09:33
Post #18

My mamy w rodzinie bliźniaki - mój ojciec ma siostry bliźniaczki, babcia ze strony mamy miała braci bliźniaków (o czym nikt nie wiedział, bo jeden zmarł w niemowlęctwie, sprawa wyszła na jaw dopiero przy okazji mojej ciąży). No i męża dziadek jest bliźniakiem.

Tak więc jesteśmy bardzo obciążeni icon_cool.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
mama_do_kwadratu
pią, 07 kwi 2006 - 10:05
Moja prababcia miała bliźniaki.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pią, 07 kwi 2006 - 10:05
Post #19

Moja prababcia miała bliźniaki.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
kasiaW28
pią, 07 kwi 2006 - 23:02
CYTAT(Ms. MEZ)
My mamy w rodzinie bliźniaki - mój ojciec ma siostry bliźniaczki, babcia ze strony mamy miała braci bliźniaków (o czym nikt nie wiedział, bo jeden zmarł w niemowlęctwie, sprawa wyszła na jaw dopiero przy okazji mojej ciąży). No i męża dziadek jest bliźniakiem.

Tak więc jesteśmy bardzo obciążeni  8)



Męża dziadek- ty wychodzi jakoś co trzecie pokolenie

grzalka u ciebie tesz chyba trzecie... twój tata to jedno pokolenie, Ty to drugie i blixniaki przyszły na świat jako trzecie...a może cos źle liczę.
Ale nie ważne, ważne to ze mnie to nie powinno spotkac...boje sie tego troszkę
kasiaW28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 20:22
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 5,504

GG:


post pią, 07 kwi 2006 - 23:02
Post #20

CYTAT(Ms. MEZ)
My mamy w rodzinie bliźniaki - mój ojciec ma siostry bliźniaczki, babcia ze strony mamy miała braci bliźniaków (o czym nikt nie wiedział, bo jeden zmarł w niemowlęctwie, sprawa wyszła na jaw dopiero przy okazji mojej ciąży). No i męża dziadek jest bliźniakiem.

Tak więc jesteśmy bardzo obciążeni  8)



Męża dziadek- ty wychodzi jakoś co trzecie pokolenie

grzalka u ciebie tesz chyba trzecie... twój tata to jedno pokolenie, Ty to drugie i blixniaki przyszły na świat jako trzecie...a może cos źle liczę.
Ale nie ważne, ważne to ze mnie to nie powinno spotkac...boje sie tego troszkę

--------------------
czekam na swój ma?y cud
user posted image


user posted image
> BLIZNIAKI
Start new topic
Reply to this topic
32 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:18
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama