Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Praca magisterska

, męskość a ojcostwo
> , mÄ™skość a ojcostwo
aleksandra204
sob, 14 mar 2015 - 08:56
Witam serdecznie,
Piszę pracę magisterską na temat " Ojcostwo- kwintesencja męskości czy pełnienie kolejnej roli społecznej"
Zgłaszam się więc tu do Panów z prośbą o udzielenie mi odpowiedzi na kilka pytań. Nie są to pytania ankietowe. I właśnie tu się pojawia haczyk, ponieważ potrzebuję by odpowiedzi na poniższe pytania były odpowiedziami refleksyjnymi, głębokimi, tak jakbym prowadziła z Panami wywiad na żywo i Wy byście mi opowiadali swoją historię jakiegoś skrawka życia (zanim zostaliście ojcami i zaraz po)
Oto pytania do rozmyślań:
Jak zdefiniowałby Pan męskość?
Czym według Pana jest ojcostwo?
Jakie zadania Stawia Pan sobie jako ojciec?
Jak Pan uważa jakie zadania stawia ojcom społeczeństwo?
Jak Pan sądzi czy ojcostwo pozwala mężczyźnie osiągnąć poczucie spełnienia? Jeśli tak to w jaki sposób?
Z jakimi trudnościami według Pana spotykają się mężczyźni w roli ojcowskiej?
Ewentualne odpowiedzi proszę przeszyłać na meila: alemat5@wp.pl
z góry dziękuję
aleksandra204


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 14 mar 15 - 08:45
Nr użytkownika: 45,526




post sob, 14 mar 2015 - 08:56
Post #1

Witam serdecznie,
Piszę pracę magisterską na temat " Ojcostwo- kwintesencja męskości czy pełnienie kolejnej roli społecznej"
Zgłaszam się więc tu do Panów z prośbą o udzielenie mi odpowiedzi na kilka pytań. Nie są to pytania ankietowe. I właśnie tu się pojawia haczyk, ponieważ potrzebuję by odpowiedzi na poniższe pytania były odpowiedziami refleksyjnymi, głębokimi, tak jakbym prowadziła z Panami wywiad na żywo i Wy byście mi opowiadali swoją historię jakiegoś skrawka życia (zanim zostaliście ojcami i zaraz po)
Oto pytania do rozmyślań:
Jak zdefiniowałby Pan męskość?
Czym według Pana jest ojcostwo?
Jakie zadania Stawia Pan sobie jako ojciec?
Jak Pan uważa jakie zadania stawia ojcom społeczeństwo?
Jak Pan sądzi czy ojcostwo pozwala mężczyźnie osiągnąć poczucie spełnienia? Jeśli tak to w jaki sposób?
Z jakimi trudnościami według Pana spotykają się mężczyźni w roli ojcowskiej?
Ewentualne odpowiedzi proszę przeszyłać na meila: alemat5@wp.pl
z góry dziękuję
sarek44
śro, 01 kwi 2015 - 14:25
Fachowe opracowania spełniające najwyższe wymagania naukowe robi na pewno Kamil z portalu www.plbs.pl. Miałam okazję korzystać z jego pomocy jak robiłem doktorat. Powiem szczerze, że sam bym sobie nie dał rady z tak dużą dawką materiału badawczego do opracowania.
sarek44


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 31 mar 15 - 09:43
Nr użytkownika: 45,603




post śro, 01 kwi 2015 - 14:25
Post #2

Fachowe opracowania spełniające najwyższe wymagania naukowe robi na pewno Kamil z portalu www.plbs.pl. Miałam okazję korzystać z jego pomocy jak robiłem doktorat. Powiem szczerze, że sam bym sobie nie dał rady z tak dużą dawką materiału badawczego do opracowania.
badaczka
pon, 08 maj 2017 - 23:25
Witam, prowadzę badania do pracy magisterskiej. Badania dotyczą postaw rodzicielskich i kompetencji społeczno-emocjonalnych dzieci, skierowane jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie kwestionariuszy pod poniższym linkiem: LINK
badaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pon, 08 maj 17 - 22:49
Nr użytkownika: 49,516




post pon, 08 maj 2017 - 23:25
Post #3

Witam, prowadzę badania do pracy magisterskiej. Badania dotyczą postaw rodzicielskich i kompetencji społeczno-emocjonalnych dzieci, skierowane jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie kwestionariuszy pod poniższym linkiem: LINK
> Praca magisterska, mÄ™skość a ojcostwo
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 23:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama