Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Krem / maść dla suchej skóry alergika

> 
olant
piÄ…, 05 kwi 2013 - 15:46
Spróbuj kosmetyków z linni Biały Jeleń. Sa całkowicie naturalnie i nie uczulają. Dostepne jest nie tylko mydło ale tez żel do higieny intymnej i żel pod prysznic. W proszku Biały Jeleń piorę ubranka moich dzieci i nic sie ne dzieje. Żadnych podrażnień i uczuleń. Czasem proste i tanie rzeczy sa najlepsze. icon_wink.gif
olant


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 26 lut 13 - 16:21
Nr użytkownika: 41,762




post piÄ…, 05 kwi 2013 - 15:46
Post #61

Spróbuj kosmetyków z linni Biały Jeleń. Sa całkowicie naturalnie i nie uczulają. Dostepne jest nie tylko mydło ale tez żel do higieny intymnej i żel pod prysznic. W proszku Biały Jeleń piorę ubranka moich dzieci i nic sie ne dzieje. Żadnych podrażnień i uczuleń. Czasem proste i tanie rzeczy sa najlepsze. icon_wink.gif
lublinianka
pon, 10 cze 2013 - 12:29
zdecydowanie cetaphil oraz maść cholesterolowa u nas łagodzi swiad
lublinianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 534
Dołączył: sob, 24 lis 07 - 14:32
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 17,021




post pon, 10 cze 2013 - 12:29
Post #62

zdecydowanie cetaphil oraz maść cholesterolowa u nas łagodzi swiad

--------------------
Mama Trzech wspaniałych ;)



Gremi
czw, 13 cze 2013 - 09:31
ja polecam do ciała Balsam (nie lotion) z firmy Mustela. On niedawno został wprowadzony i w naszym przypadku jest skuteczny.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post czw, 13 cze 2013 - 09:31
Post #63

ja polecam do ciała Balsam (nie lotion) z firmy Mustela. On niedawno został wprowadzony i w naszym przypadku jest skuteczny.


--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
santy
piÄ…, 21 cze 2013 - 22:01
Lipikar baume ap - cięższy ale nie taki wstrętny jak maść cholesterolowa i przeciwswiądowy ale w cuda nie wierzcie. Dla nas mimo to super.
Cetaphil - lekki, na azs za słaby ale wydajny.
Balneum optiderm -lekki i przeciwswiÄ…dowy.
Maść cholesterolowa to jakiś wymysł średniowiecza ale czasami jedyna opcja.
Na wysięki papka cynkowa od dermatologa. Bactrobana i kali do odkażania.
santy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: nie, 11 gru 11 - 22:42
Nr użytkownika: 38,692




post piÄ…, 21 cze 2013 - 22:01
Post #64

Lipikar baume ap - cięższy ale nie taki wstrętny jak maść cholesterolowa i przeciwswiądowy ale w cuda nie wierzcie. Dla nas mimo to super.
Cetaphil - lekki, na azs za słaby ale wydajny.
Balneum optiderm -lekki i przeciwswiÄ…dowy.
Maść cholesterolowa to jakiś wymysł średniowiecza ale czasami jedyna opcja.
Na wysięki papka cynkowa od dermatologa. Bactrobana i kali do odkażania.
netty5
sob, 13 lip 2013 - 12:48
U mojego Kuby mydło Biały Jeleń i balsam AtoperalBaby a miejscowo na ogniska zapalne maść AtoperalBaby. OILATU ani BALNEUM nie dały rady. Z kolei Majce pomaga zwykłe mydło bambino , zalecone zreszta przez ginekologa do podmywania po ktorym przeszły jej dolegliwosci "dowcipne". Ja tez przeszłam na bambino -do podmywania tez.

Ten post edytował netty5 sob, 13 lip 2013 - 12:49
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 13 lip 2013 - 12:48
Post #65

U mojego Kuby mydło Biały Jeleń i balsam AtoperalBaby a miejscowo na ogniska zapalne maść AtoperalBaby. OILATU ani BALNEUM nie dały rady. Z kolei Majce pomaga zwykłe mydło bambino , zalecone zreszta przez ginekologa do podmywania po ktorym przeszły jej dolegliwosci "dowcipne". Ja tez przeszłam na bambino -do podmywania tez.

--------------------
sofia_
pon, 27 kwi 2015 - 17:56
[edit: moderacja]
sofia_


Grupa: Zbanowani
Postów: 69
Dołączył: nie, 24 lip 11 - 19:09
Nr użytkownika: 37,244




post pon, 27 kwi 2015 - 17:56
Post #66

[edit: moderacja]
bizneswoman
wto, 28 kwi 2015 - 18:05
ja moge polecic krem dla alergikow do twarzy i ciala Latopic, natłuszcza, nawilża, łągodzi świat, regeneruje uszkodzony naskórek, zmniejsza zaczerwienienia, najlepiej stosowac go 2 razy dziennie, mozna juz od 1 dnia zycia, ja stosuje tez u mojego dziecka z azs emulsje do kapieli Latopic i podaje do picia probiotyk na alergie Latopic, taka pelna kuracja przynosi widoczne efekty! skora jest o niebo lepsza!!
bizneswoman


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: śro, 08 sty 14 - 22:52
Nr użytkownika: 43,388




post wto, 28 kwi 2015 - 18:05
Post #67

ja moge polecic krem dla alergikow do twarzy i ciala Latopic, natłuszcza, nawilża, łągodzi świat, regeneruje uszkodzony naskórek, zmniejsza zaczerwienienia, najlepiej stosowac go 2 razy dziennie, mozna juz od 1 dnia zycia, ja stosuje tez u mojego dziecka z azs emulsje do kapieli Latopic i podaje do picia probiotyk na alergie Latopic, taka pelna kuracja przynosi widoczne efekty! skora jest o niebo lepsza!!
PaulaMamaZosi
nie, 30 paź 2016 - 19:16
My ostatnio odkryłyśmy całkiem przypadkiem serię Elodermu...nie wiem czemu myślałam, że to nowość, a okazało się, że na rynku jest już od jakiegoś czasu i ma całkiem niezłe opinie.
W każdym razie mamy żel do kąpieli, balsam i krem, który stosuję u małej na twarz i skóra ładnie reaguje, nie jest już taka zaczerwieniona, sucha i dużo mniej się mała drapie.
PaulaMamaZosi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: czw, 27 paź 16 - 14:52
Nr użytkownika: 48,335




post nie, 30 paź 2016 - 19:16
Post #68

My ostatnio odkryłyśmy całkiem przypadkiem serię Elodermu...nie wiem czemu myślałam, że to nowość, a okazało się, że na rynku jest już od jakiegoś czasu i ma całkiem niezłe opinie.
W każdym razie mamy żel do kąpieli, balsam i krem, który stosuję u małej na twarz i skóra ładnie reaguje, nie jest już taka zaczerwieniona, sucha i dużo mniej się mała drapie.
klaudia84
piÄ…, 16 gru 2016 - 14:15
Oryginalny Oilatum, krochmal, papka z siemienia lnianego dodana do wanienki z wodą, Dermaveel. Aha i jeszcze mydło naturalne z nanosrebrem firmy na-name (500ml kosztuje ok 10zł). Wszystko inne to pic na wodę (wg mnie oczywiście).
klaudia84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: sob, 06 cze 09 - 16:30
Nr użytkownika: 27,643




post piÄ…, 16 gru 2016 - 14:15
Post #69

Oryginalny Oilatum, krochmal, papka z siemienia lnianego dodana do wanienki z wodą, Dermaveel. Aha i jeszcze mydło naturalne z nanosrebrem firmy na-name (500ml kosztuje ok 10zł). Wszystko inne to pic na wodę (wg mnie oczywiście).
PaulaMamaZosi
śro, 21 cze 2017 - 11:01
Olej kokosowy u nas zupełnie się nie sprawdził Mała okropnie płakała, zupełnie się nie wchłonął i maluch cały się lepił. Ostatnio coraz częściej mam bunt przeciw smarowaniu czymkolwiek, dobrze, że jest emulsja Elodermu, która po dodaniu do kąpieli już przynosi super efekty.
PaulaMamaZosi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: czw, 27 paź 16 - 14:52
Nr użytkownika: 48,335




post śro, 21 cze 2017 - 11:01
Post #70

Olej kokosowy u nas zupełnie się nie sprawdził Mała okropnie płakała, zupełnie się nie wchłonął i maluch cały się lepił. Ostatnio coraz częściej mam bunt przeciw smarowaniu czymkolwiek, dobrze, że jest emulsja Elodermu, która po dodaniu do kąpieli już przynosi super efekty.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 24 lip 2017 - 11:23
Post #71

CYTAT(szivi @ Thu, 23 Mar 2017 - 16:25) *
Zdecydowanie odradzam białego jelenia. Oczywiście, każda z nas sama odpowiada za zdrowie swojego dziecka, ale dzielę się z wami faktami - to nie jest produkt dla alergików ani tym bardziej dla małych dzieci, ani nawet dla kobiet w ciąży i karmiących, bo zawiera Tetrasodium Etidronate ;(
Ja stosuję bio olej kokosowy dla dziecka i dla siebie. Wiem, że jest to produkt tłusty, więc może być nieakceptowany przez stasrsze dzieci, ale u nas rewelacyjnie się sprawdza. Oczywiście, jak każdy produkt roślinny może drażnić - trzeba zawsze przetestować. Ja przeszłam z dzieckiem przez wiele olejów, staneło na kokosowym, bo ładnie pachnie. Arganowy był super, ale zapach? ja toleruję, dziecko nie icon_wink.gif Arganowy jakbyście chciały stosować - najlepiej nałożyć na wacik i przetrzeć dziecko, bo to bardzo wydajny olejek i łatwo można przesadzić z naoliwieniem.


Muszę się tutaj zgodzić. Szczególnie,że nie jest to to samo mydło co w przeszłości. Obecnie skład jest zupełnie inny oraz z tamtym produktem łączy obecny jedynie nazwa.

Sama przekonałam się jakis czas temu do serii kosmetyków Emolium:
https://www.emolium.pl/
Dobry skład,nie pachną, nie zawierają substancji alergizujących. Poza tym bardzo dobrze nawilżają skórę.
kuna87
pon, 07 sie 2017 - 22:45
Dla wielu osób biały jelen to dalej to samo.. i to samo co stare szare mydło...
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pon, 07 sie 2017 - 22:45
Post #72

Dla wielu osób biały jelen to dalej to samo.. i to samo co stare szare mydło...

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
Stella25
czw, 11 sty 2018 - 17:26
gdzie można kupić ten Lipolan ?
Stella25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 152
Dołączył: sob, 16 wrz 17 - 04:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 50,460




post czw, 11 sty 2018 - 17:26
Post #73

gdzie można kupić ten Lipolan ?


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 14 lut 2018 - 17:02
Post #74

Z tego co zauważyłam, to kremy przeciwzmarszczkowe znajdziesz także tu https://dobretabletki.pl/
> Krem / maść dla suchej skóry alergika
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama