Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Jak często dostajecie kwiaty?

> 
alusiaa
sob, 19 mar 2005 - 11:39
...od swoich mężczyzn? icon_biggrin.gif
Bo ja w ubiegłym roku dostałam zaledwie cztery róże... icon_confused.gif
Piszę ''zaledwie'',bo zważając na fakt,że to rok,w którym urodziłam naszego Syna,a także rok w którym mój Ślubny ZAPOMNIAŁ o moich urodzinach icon_cry.gif ,to chyba nie za wiele...?
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
Skąd: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post sob, 19 mar 2005 - 11:39
Post #1

...od swoich mężczyzn? icon_biggrin.gif
Bo ja w ubiegłym roku dostałam zaledwie cztery róże... icon_confused.gif
Piszę ''zaledwie'',bo zważając na fakt,że to rok,w którym urodziłam naszego Syna,a także rok w którym mój Ślubny ZAPOMNIAŁ o moich urodzinach icon_cry.gif ,to chyba nie za wiele...?
Lua
sob, 19 mar 2005 - 11:47
Ja w ogóle nie dostaję kwiatów od męża. I wcale nad tym nie ubolewam bo wynagradza mi to w inny sposób.
A kwiaty kocham i jak tylko przychodzi wiosna to sama sobie kupuję icon_lol.gif
Lua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,198
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 14:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 211




post sob, 19 mar 2005 - 11:47
Post #2

Ja w ogóle nie dostaję kwiatów od męża. I wcale nad tym nie ubolewam bo wynagradza mi to w inny sposób.
A kwiaty kocham i jak tylko przychodzi wiosna to sama sobie kupuję icon_lol.gif

--------------------
Mama Amelki (21.05.2002) i Alicji (26.04.2004)

Edi Zet :)
sob, 19 mar 2005 - 11:54
W tym roku dostałam ze trzy razy. Od męża, ale dostaję coraz rzadziej, bo mu pyskuję coraz częściej.
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post sob, 19 mar 2005 - 11:54
Post #3

W tym roku dostałam ze trzy razy. Od męża, ale dostaję coraz rzadziej, bo mu pyskuję coraz częściej.

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
Mika
sob, 19 mar 2005 - 14:16
ja jestem antykwiatowa-nie lubię wydawania kasy na coś nie praktycznego wink.gif
dlatego mamy układ-zamiast kwiatów dostaję słodycze wink.gif

p.s
dziś dostałam krem...przeciwzmarszczkowy icon_lol.gif -ale sama sobie taki wybrałam (na szczęście dla męża zdziwił się na co mi przeciwzmarszczowy wink.gif )
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 19 mar 2005 - 14:16
Post #4

ja jestem antykwiatowa-nie lubię wydawania kasy na coś nie praktycznego wink.gif
dlatego mamy układ-zamiast kwiatów dostaję słodycze wink.gif

p.s
dziś dostałam krem...przeciwzmarszczkowy icon_lol.gif -ale sama sobie taki wybrałam (na szczęście dla męża zdziwił się na co mi przeciwzmarszczowy wink.gif )

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
kasiarybka

Go??







post sob, 19 mar 2005 - 15:00
Post #5

Ja tak jak Lua icon_smile.gif
Dostaję bardzo żadko z tym, że za bardzo nad tym nie ubolewam icon_wink.gif
Mąż inaczej pokazuje, że mnie kocha icon_wink.gif

Dostaję kwiaty zawsze kiedy wychodzimy na randkę....a to dzieje sie przynajmniej raz w miesiącu icon_smile.gif
Tobatka
sob, 19 mar 2005 - 18:25
hmmm.. Nie wiem, ile razy, ale nie za często... Z tym, że wcale nad tym nie płaczę icon_wink.gif

Ostatnio (na walentynki) zamiast kwiatka dostalam własnoręcznie przez męża zrobioną laurkę w kształcie serducha, czy wzruszył mnie ogromnie... Kwiatek chyba nie zrobiłby na mnie takiego wrażenia, choć byłby miły... icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
Skąd: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post sob, 19 mar 2005 - 18:25
Post #6

hmmm.. Nie wiem, ile razy, ale nie za często... Z tym, że wcale nad tym nie płaczę icon_wink.gif

Ostatnio (na walentynki) zamiast kwiatka dostalam własnoręcznie przez męża zrobioną laurkę w kształcie serducha, czy wzruszył mnie ogromnie... Kwiatek chyba nie zrobiłby na mnie takiego wrażenia, choć byłby miły... icon_wink.gif
justin
nie, 20 mar 2005 - 07:00
ja tez nie często, ale właśnie nad tym ubolewam, bo chciałabym zwłaszcza od męża częściej icon_confused.gif . Jak się starał to jakos było częściej, były i róże i konwalie, i tulipany, a teraz, ehhhhhh icon_cry.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 20 mar 2005 - 07:00
Post #7

ja tez nie często, ale właśnie nad tym ubolewam, bo chciałabym zwłaszcza od męża częściej icon_confused.gif . Jak się starał to jakos było częściej, były i róże i konwalie, i tulipany, a teraz, ehhhhhh icon_cry.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
.uzytkownik.usun...
nie, 20 mar 2005 - 08:34
W tym roku to jeszcze nie a w zeszłym nie pamiętam. Może jedne były ale nie dam głowy...

CYTAT(alusiaa)
Piszę ''zaledwie'',bo zważając na fakt,że to rok,w którym urodziłam naszego Syna,a także rok w którym mój Ślubny ZAPOMNIAŁ o moich urodzinach Crying or Very sad ,to chyba nie za wiele...?


E, tam o moich zapomniał już o wiele wcześniej a o imieninach nie pamiętał nigdy bo mu się z Walentynkami mylą... icon_confused.gif

Pzdr,

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post nie, 20 mar 2005 - 08:34
Post #8

W tym roku to jeszcze nie a w zeszłym nie pamiętam. Może jedne były ale nie dam głowy...

CYTAT(alusiaa)
Piszę ''zaledwie'',bo zważając na fakt,że to rok,w którym urodziłam naszego Syna,a także rok w którym mój Ślubny ZAPOMNIAŁ o moich urodzinach Crying or Very sad ,to chyba nie za wiele...?


E, tam o moich zapomniał już o wiele wcześniej a o imieninach nie pamiętał nigdy bo mu się z Walentynkami mylą... icon_confused.gif

Pzdr,

Z
Dagmarcia
nie, 20 mar 2005 - 22:10
ja kwiaty dostaję owszem, ale dosyć żadko w tym roku dostałam na Walentynki, w zeszłym roku nie pamietam ile razy ale napewno na rocznicę ślubu icon_biggrin.gif
parę dni temu miałam urodziny i zamiast kwiatów dostałam..... suszarkę do włosów (fakt przyda się) icon_lol.gif
Dagmarcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 870
Dołączył: pon, 24 sty 05 - 00:15
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,572

GG:


post nie, 20 mar 2005 - 22:10
Post #9

ja kwiaty dostaję owszem, ale dosyć żadko w tym roku dostałam na Walentynki, w zeszłym roku nie pamietam ile razy ale napewno na rocznicę ślubu icon_biggrin.gif
parę dni temu miałam urodziny i zamiast kwiatów dostałam..... suszarkę do włosów (fakt przyda się) icon_lol.gif

--------------------
user posted image
aluc

Go??







post nie, 20 mar 2005 - 22:17
Post #10

z kwiatów to choinkę na Gwiazdkę icon_wink.gif wolę, jak mi przynosi coś do jedzenia
mamjuz
pon, 21 mar 2005 - 08:38
prawie co tydzień - w niedzielę, jak wracją obaj ze spaceru
wczoraj nie dostałam icon_eek.gif bo nie byli
podejrzewam ze dla mnie to tylko prestekst , uwielbiają gmerać w stoiskach pod H. Mirowską icon_lol.gif
najczęsciej są to sezonowe ( teraz głównie tulipany różnej maści)
wiąch ja nie teges icon_confused.gif
na oficjałki coś okazalszego icon_biggrin.gif
na urodziny, imieniny, Dzień Matki, urodziny Alka (od obu + od teścia icon_biggrin.gif )
bardzo często bez okazji na poprwę humoru icon_smile.gif ale chyba się przerzucę na słodycze icon_eek.gif
mamjuz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,221
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 156




post pon, 21 mar 2005 - 08:38
Post #11

prawie co tydzień - w niedzielę, jak wracją obaj ze spaceru
wczoraj nie dostałam icon_eek.gif bo nie byli
podejrzewam ze dla mnie to tylko prestekst , uwielbiają gmerać w stoiskach pod H. Mirowską icon_lol.gif
najczęsciej są to sezonowe ( teraz głównie tulipany różnej maści)
wiąch ja nie teges icon_confused.gif
na oficjałki coś okazalszego icon_biggrin.gif
na urodziny, imieniny, Dzień Matki, urodziny Alka (od obu + od teścia icon_biggrin.gif )
bardzo często bez okazji na poprwę humoru icon_smile.gif ale chyba się przerzucę na słodycze icon_eek.gif

--------------------
Naszym jedynym obowiązkiem jest ocalić swoje marzenia.
ewis_
pon, 21 mar 2005 - 09:10
Teraz, na stare lata - coraz częściej icon_lol.gif
Ostatnio nawet przyniósł 3 tulipanki na wszelki wypadek, bo mu się mój głos w słuchawce nie spodobał icon_twisted.gif Taka jędza jestem icon_twisted.gif
ewis_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 16:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,829

GG:


post pon, 21 mar 2005 - 09:10
Post #12

Teraz, na stare lata - coraz częściej icon_lol.gif
Ostatnio nawet przyniósł 3 tulipanki na wszelki wypadek, bo mu się mój głos w słuchawce nie spodobał icon_twisted.gif Taka jędza jestem icon_twisted.gif

--------------------
mama Alusi, Ewci i Stasia
Agnes-3
pon, 21 mar 2005 - 09:34
Co rowne dwa tygodnie jedna czerwona roze.Wtedy maz dostaje wyplate.Tak sie jakos utarlo od samego poczatku i zostalo.
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
Skąd: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post pon, 21 mar 2005 - 09:34
Post #13

Co rowne dwa tygodnie jedna czerwona roze.Wtedy maz dostaje wyplate.Tak sie jakos utarlo od samego poczatku i zostalo.

--------------------








Agnieszka
addera
pon, 21 mar 2005 - 12:54
Ja sobie sama kupuję kwiaty. Nie lubię dostawać icon_confused.gif
Ostatnio kupuję tulipany w ilościach hurtowych (ha, znalazłam tanie źródło icon_wink.gif ) i się nimi cieszę.

Nie jestem przyzwyczajona do "dostawania" kwiatów, więc jak już dostaję, to robię się podejrzliwa icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 21 mar 2005 - 12:54
Post #14

Ja sobie sama kupuję kwiaty. Nie lubię dostawać icon_confused.gif
Ostatnio kupuję tulipany w ilościach hurtowych (ha, znalazłam tanie źródło icon_wink.gif ) i się nimi cieszę.

Nie jestem przyzwyczajona do "dostawania" kwiatów, więc jak już dostaję, to robię się podejrzliwa icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------



oliweczkas
pon, 21 mar 2005 - 12:59
Ja kwiaty dostawałam przed ślubem. Teraz mamy inne sposoby na okazywanie sobie miłości.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post pon, 21 mar 2005 - 12:59
Post #15

Ja kwiaty dostawałam przed ślubem. Teraz mamy inne sposoby na okazywanie sobie miłości.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Roberta
pon, 21 mar 2005 - 14:23
Ja dostaje maksymalnie ok. 4 razy w roku. Moja mezczyzna nie obchodzi walnetynek i, dnia kobiet, bo uwaza, ze to jest zmusznie i poza tym, to on mnie kocha i szanuje nie tylko od swieta (przynajmniej tak twierdzi, a ja glupia wierze). Dostaje z okazji urodzin, imienin, ale tez nie zawsze i bez okazji.
Wiekszosc kwiatkow, jakie dostaje od niego padaja w ciagu kilku dni, pomimo reanimacji. Smiejemy sie, ze tylko kwiaty beda wiedly w naszym zwiazku. icon_wink.gif
Ale pierwsza roza, ktora dostalam od niego, na poczatku naszej znajomosci, to stala z 3 tygodnie i pieknie rozkwitla...
Roberta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 763
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 11:08
Skąd: ze Wsi, Starej
Nr użytkownika: 1,566




post pon, 21 mar 2005 - 14:23
Post #16

Ja dostaje maksymalnie ok. 4 razy w roku. Moja mezczyzna nie obchodzi walnetynek i, dnia kobiet, bo uwaza, ze to jest zmusznie i poza tym, to on mnie kocha i szanuje nie tylko od swieta (przynajmniej tak twierdzi, a ja glupia wierze). Dostaje z okazji urodzin, imienin, ale tez nie zawsze i bez okazji.
Wiekszosc kwiatkow, jakie dostaje od niego padaja w ciagu kilku dni, pomimo reanimacji. Smiejemy sie, ze tylko kwiaty beda wiedly w naszym zwiazku. icon_wink.gif
Ale pierwsza roza, ktora dostalam od niego, na poczatku naszej znajomosci, to stala z 3 tygodnie i pieknie rozkwitla...

--------------------
Mama Kacperka (24.12.2001), Igorka (14.07.2004), Hubercika (24.10.2006) i aniołka (10 t.c. ['] 5.12.2008)
Klient FCJPNFM
Lua
pon, 21 mar 2005 - 15:05
CYTAT(addera)
Ja sobie sama kupuję kwiaty. Nie lubię dostawać  :?  
Ostatnio kupuję tulipany w ilościach hurtowych (ha, znalazłam tanie źródło  :wink: ) i się nimi cieszę.


Adderka to tak jak ja. Też tanio i hurtowo. A tulipany kocham najbardziej icon_lol.gif
Lua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,198
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 14:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 211




post pon, 21 mar 2005 - 15:05
Post #17

CYTAT(addera)
Ja sobie sama kupuję kwiaty. Nie lubię dostawać  :?  
Ostatnio kupuję tulipany w ilościach hurtowych (ha, znalazłam tanie źródło  :wink: ) i się nimi cieszę.


Adderka to tak jak ja. Też tanio i hurtowo. A tulipany kocham najbardziej icon_lol.gif

--------------------
Mama Amelki (21.05.2002) i Alicji (26.04.2004)

.uzytkownik.usun...
pon, 21 mar 2005 - 15:16
A ja kupuję kwiatki dla Dzidziawy. On kocha kwiatki. Tylko, że te doniczkowe zamęcza podlewianiem... cięte lepiej się sprawdzają.

Pzdr,

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post pon, 21 mar 2005 - 15:16
Post #18

A ja kupuję kwiatki dla Dzidziawy. On kocha kwiatki. Tylko, że te doniczkowe zamęcza podlewianiem... cięte lepiej się sprawdzają.

Pzdr,

Z
Doruśka
wto, 22 mar 2005 - 09:18
ja jestem alerik i dostaję sztyczne,np drewniane icon_smile.gif) ale rzadko ,na szczęście.
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 22 mar 2005 - 09:18
Post #19

ja jestem alerik i dostaję sztyczne,np drewniane icon_smile.gif) ale rzadko ,na szczęście.
Sel
wto, 22 mar 2005 - 10:02
A ja uwielbiam dostawać kwiatki....nie dostaję ich często, zazwyczaj z okazji imienin lub urodzin. Ale tylko raz dostałam kwiaty pocztą kwiatową icon_cool.gif w ubiegłym roku, od pewnego pana.... icon_razz.gif z którym sobie teraz grucham... icon_razz.gif icon_wink.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
Skąd: stąd :)
Nr użytkownika: 1,653




post wto, 22 mar 2005 - 10:02
Post #20

A ja uwielbiam dostawać kwiatki....nie dostaję ich często, zazwyczaj z okazji imienin lub urodzin. Ale tylko raz dostałam kwiaty pocztą kwiatową icon_cool.gif w ubiegłym roku, od pewnego pana.... icon_razz.gif z którym sobie teraz grucham... icon_razz.gif icon_wink.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

> Jak często dostajecie kwiaty?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama