Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

linki do gospodarstw

> 
ganga
czw, 03 kwi 2003 - 11:19
jestem leniwec, nie chce mi sie szukac, wiec zapytam - czy zmacie juz jakies linki do takich miejsc?
ganga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 106
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 20:06
Skąd: Francja (Alzacja)
Nr użytkownika: 307




post czw, 03 kwi 2003 - 11:19
Post #1

jestem leniwec, nie chce mi sie szukac, wiec zapytam - czy zmacie juz jakies linki do takich miejsc?

--------------------
ganga, mama Misi i Adusi
addera
czw, 10 kwi 2003 - 11:17
A ja bym skorzystała z jakiś naprawdę sprawdzonych miejsc, z dobrą kuchnia, pięknymi krajobrazami i warunkami dla rodziny z dziećmi.
Kto był gdzieś w jakimś fajowym miejscu ?????????
Polećcie coś sprawdzonego.
Pozdrawiam.
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 10 kwi 2003 - 11:17
Post #2

A ja bym skorzystała z jakiś naprawdę sprawdzonych miejsc, z dobrą kuchnia, pięknymi krajobrazami i warunkami dla rodziny z dziećmi.
Kto był gdzieś w jakimś fajowym miejscu ?????????
Polećcie coś sprawdzonego.
Pozdrawiam.

--------------------



kayak
śro, 09 lip 2003 - 16:12
Polecam www.bobrka.com Spedzilismy tam poltora tygodnia i az przykro bylo wyjezdzac. Wlasciciel dba o gosci tak ze do dzis za nim tesknimy icon_wink.gif A standard jest bardziej pensjonatowy niz agroturystyczny. Ja bym dala 3 gwiazdki. No i jedzonko pycha. Jest piaskownica, kucyk wiec dzieciaki maja co robic.
Pozdr
Marta
kayak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 258
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 16:37
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 880




post śro, 09 lip 2003 - 16:12
Post #3

Polecam www.bobrka.com Spedzilismy tam poltora tygodnia i az przykro bylo wyjezdzac. Wlasciciel dba o gosci tak ze do dzis za nim tesknimy icon_wink.gif A standard jest bardziej pensjonatowy niz agroturystyczny. Ja bym dala 3 gwiazdki. No i jedzonko pycha. Jest piaskownica, kucyk wiec dzieciaki maja co robic.
Pozdr
Marta

--------------------
Marta mama Gaby ur.27.09.2002
https://gaba.bmxer.info
Kasienka
nie, 04 sty 2004 - 20:30
[size=18]my ostatnio podrozujemy po gospodarstwach agroturystycznych ze wzgledu na dzieci, ktorych mamy 5 sztuk icon_lol.gif jest to wspaniala przygoda taki urlop! ja osobiscie polecam! nie dosc, ze na miejscu jest wszystko swieze , to jeszcze dzieci maja bezposredni kontakt z natura, zwierzetami , moga zobaczyc jak co rosnie . bo w miescie o takie atrakcje trudno(no chyba ze ktos ma dzialke)
latem ub roku bylismy nad Jez. Bodenskim na takim wlasnie gospodarstwie. bylo wspaniale. cisza, spokoj, widoki cudowne.........w tym roku wybieramy sie na takie gospodarstwo nad morze.
Kasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 55
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 22:35
Skąd: Niemcy-Bad Salzuflen
Nr użytkownika: 571

GG:


post nie, 04 sty 2004 - 20:30
Post #4

[size=18]my ostatnio podrozujemy po gospodarstwach agroturystycznych ze wzgledu na dzieci, ktorych mamy 5 sztuk icon_lol.gif jest to wspaniala przygoda taki urlop! ja osobiscie polecam! nie dosc, ze na miejscu jest wszystko swieze , to jeszcze dzieci maja bezposredni kontakt z natura, zwierzetami , moga zobaczyc jak co rosnie . bo w miescie o takie atrakcje trudno(no chyba ze ktos ma dzialke)
latem ub roku bylismy nad Jez. Bodenskim na takim wlasnie gospodarstwie. bylo wspaniale. cisza, spokoj, widoki cudowne.........w tym roku wybieramy sie na takie gospodarstwo nad morze.


--------------------
Kasienka-mama Jowity, Yvette, Amadeusa oraz blizniat Oscara i Olivera ; zona Leszka :-)
Marta_B
pon, 12 sty 2004 - 14:02
CYTAT(Paulina)
Już 3 rok jeżdżę tutaj: [edit: moderacja]
Gospodarze przemili, uwielbiają dzieci, nie zedrą ostatniej koszuli, zato nakarmią tak, że trzeba będzie poluzować pasek w spodniach. icon_wink.gif Atmosfera w ogóle jest domowa. Polecam!
Paulina

Mieszkam 20 kilosków od tej miejscowości icon_biggrin.gif
A 2 km od tej miejscowości mieszkają moi teściowie icon_biggrin.gif
Marta_B


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,504
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 22:46
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 457

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 14:02
Post #5

CYTAT(Paulina)
Już 3 rok jeżdżę tutaj: [edit: moderacja]
Gospodarze przemili, uwielbiają dzieci, nie zedrą ostatniej koszuli, zato nakarmią tak, że trzeba będzie poluzować pasek w spodniach. icon_wink.gif Atmosfera w ogóle jest domowa. Polecam!
Paulina

Mieszkam 20 kilosków od tej miejscowości icon_biggrin.gif
A 2 km od tej miejscowości mieszkają moi teściowie icon_biggrin.gif
Paula
śro, 11 lut 2004 - 13:39
POLECAM:
[edit: moderacja]

Cudowne miejsca , daleko od drogi tylko zieleń , sarny w ogrodzie , cisza i spokój.

pzdr
Paula
Paula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 14:05
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 242

GG:


post śro, 11 lut 2004 - 13:39
Post #6

POLECAM:
[edit: moderacja]

Cudowne miejsca , daleko od drogi tylko zieleń , sarny w ogrodzie , cisza i spokój.

pzdr
Paula

--------------------
Paula i mały Mati
Esther@
wto, 17 lut 2004 - 15:15
Hej, polecam serdecznie to miejsce:
https://www.e-agroturystyka.pl/oferty/index...=s&s=2&sort=&c=
Byłam tam z Młodą w czasie wakacji i byłyśmy bardzo zadowolone. Może nie jest to agroturystyka taka typowa, ze zwierzakami i tak dalej, ale bardzo ładny, czyściutki dom, miłe pokoje, kuchnia czyściutka, łazienka do każdego pokoju. Dookoła kawałek ładnego terenu, plac zabaw z piaskownicą, rowery dla dzieci i dla dorosłych, zabawki, jeździdełka dla maluchów. No i przemiłe Panie prowadzą to miejsce icon_smile.gif Nam się bardzo podobało. Pozdrawiam icon_smile.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post wto, 17 lut 2004 - 15:15
Post #7

Hej, polecam serdecznie to miejsce:
https://www.e-agroturystyka.pl/oferty/index...=s&s=2&sort=&c=
Byłam tam z Młodą w czasie wakacji i byłyśmy bardzo zadowolone. Może nie jest to agroturystyka taka typowa, ze zwierzakami i tak dalej, ale bardzo ładny, czyściutki dom, miłe pokoje, kuchnia czyściutka, łazienka do każdego pokoju. Dookoła kawałek ładnego terenu, plac zabaw z piaskownicą, rowery dla dzieci i dla dorosłych, zabawki, jeździdełka dla maluchów. No i przemiłe Panie prowadzą to miejsce icon_smile.gif Nam się bardzo podobało. Pozdrawiam icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
śro, 14 kwi 2004 - 11:27
CYTAT(addera)
A ja bym skorzystała z jakiś naprawdę sprawdzonych miejsc, z dobrą kuchnia, pięknymi krajobrazami i warunkami dla rodziny z dziećmi.
Kto był gdzieś w jakimś fajowym miejscu ?????????
Polećcie coś sprawdzonego.
Pozdrawiam.

cytując adderę WZNAWIAM temat, bo wakacje tuż tuż.
Może ktoś ma jeszcze coś sprawdzonego?
Pzw
I
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 14 kwi 2004 - 11:27
Post #8

CYTAT(addera)
A ja bym skorzystała z jakiś naprawdę sprawdzonych miejsc, z dobrą kuchnia, pięknymi krajobrazami i warunkami dla rodziny z dziećmi.
Kto był gdzieś w jakimś fajowym miejscu ?????????
Polećcie coś sprawdzonego.
Pozdrawiam.

cytując adderę WZNAWIAM temat, bo wakacje tuż tuż.
Może ktoś ma jeszcze coś sprawdzonego?
Pzw
I

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Esther@
wto, 27 kwi 2004 - 12:37
to ja dodam jeszcze jedno, bo lubię takie miejsca odwiedzać icon_smile.gif Na ferie zimowe wybrałyśmy się z Zośką w Góry Świętokrzyskie: www.swierkowe.prv.pl
Mimo, że miałam wątpliwości, bo dom na zdjęciach wyglądał na nieskończony, to w środku - super: przytulnie, ciepło, jasno i czyściuteńko. Gospodarze przemili, nie było żadnych problemów, mimo że wiadomo, sama z małym dzieckiem miałam jakieś tam "życzenia dodatkowe"; pani gospodyni tak nas podkarmiła obie, że wyjeżdżałam w rozpiętych dżinsach, a mój niejadek po powrocie wzbudził niekłamany zachwyt babci icon_smile.gif Jedyny minus to nieogrodzony teren.
Piszcie dziewczyny o fajnych miejscach, też bym chętnie skorzystała.
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post wto, 27 kwi 2004 - 12:37
Post #9

to ja dodam jeszcze jedno, bo lubię takie miejsca odwiedzać icon_smile.gif Na ferie zimowe wybrałyśmy się z Zośką w Góry Świętokrzyskie: www.swierkowe.prv.pl
Mimo, że miałam wątpliwości, bo dom na zdjęciach wyglądał na nieskończony, to w środku - super: przytulnie, ciepło, jasno i czyściuteńko. Gospodarze przemili, nie było żadnych problemów, mimo że wiadomo, sama z małym dzieckiem miałam jakieś tam "życzenia dodatkowe"; pani gospodyni tak nas podkarmiła obie, że wyjeżdżałam w rozpiętych dżinsach, a mój niejadek po powrocie wzbudził niekłamany zachwyt babci icon_smile.gif Jedyny minus to nieogrodzony teren.
Piszcie dziewczyny o fajnych miejscach, też bym chętnie skorzystała.
Roberta
wto, 12 lip 2005 - 11:49
Gościem byłam ja.
Roberta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 763
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 11:08
Skąd: ze Wsi, Starej
Nr użytkownika: 1,566




post wto, 12 lip 2005 - 11:49
Post #10

Gościem byłam ja.

--------------------
Mama Kacperka (24.12.2001), Igorka (14.07.2004), Hubercika (24.10.2006) i aniołka (10 t.c. ['] 5.12.2008)
Klient FCJPNFM
justin
wto, 09 sie 2005 - 10:45
podciągam,
potrzebuję jakiegoś namiaru na wolny pokój na ten długi weekend, co to nam się szykuje 12-15 sierpień.
Najlepiej gdzieś w górki typu: sudety, beskid zywiecki.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 09 sie 2005 - 10:45
Post #11

podciągam,
potrzebuję jakiegoś namiaru na wolny pokój na ten długi weekend, co to nam się szykuje 12-15 sierpień.
Najlepiej gdzieś w górki typu: sudety, beskid zywiecki.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
kajanna
wto, 09 sie 2005 - 11:31
A macie jakies sprawdzone w Szwajcarii Kaszubskiej?
kajanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 309
Dołączył: wto, 21 wrz 04 - 12:24
Skąd: okolice Gdyni
Nr użytkownika: 2,112

GG:


post wto, 09 sie 2005 - 11:31
Post #12

A macie jakies sprawdzone w Szwajcarii Kaszubskiej?

--------------------
Maciek-1996
Karolinka-2000
Oleńka-2005
myszka
wto, 09 sie 2005 - 14:07
Kajanna, ja byłam kilka razy tu:
https://www.maxmedia.pl/uchlopa/default.php

Byłam bardzo zadowolona.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post wto, 09 sie 2005 - 14:07
Post #13

Kajanna, ja byłam kilka razy tu:
https://www.maxmedia.pl/uchlopa/default.php

Byłam bardzo zadowolona.

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
Ulcia i Julcia
śro, 10 sie 2005 - 10:16
Polecam Rabkę i gospodarstwo agro p. Tersey Tyrpuły (wprawdzie pod Rabą 4km, ale rowerami z górki a i bus jeżdzi) https://www.ponice103.region-rabka.pl/. Niedrogo, dobre jedzenie i rodzinna atmosfera. Żałowaliśmy, że nie możemy zostać jeszcze tydzień.
Ulcia i Julcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 381
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 10:08
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 574




post śro, 10 sie 2005 - 10:16
Post #14

Polecam Rabkę i gospodarstwo agro p. Tersey Tyrpuły (wprawdzie pod Rabą 4km, ale rowerami z górki a i bus jeżdzi) https://www.ponice103.region-rabka.pl/. Niedrogo, dobre jedzenie i rodzinna atmosfera. Żałowaliśmy, że nie możemy zostać jeszcze tydzień.

--------------------
Bu?ka
Ulcia, mama Julci i Ole?ki
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
struś
pon, 20 mar 2006 - 22:30
ja szukam jakiegoś pokoju z łazienką w okolicach Mrągowa. Jeśli macie coś sprawdzonego to proszę o namiary
struś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 23:04
Skąd: Skoczów n/Wisłą
Nr użytkownika: 2,041

GG:


post pon, 20 mar 2006 - 22:30
Post #15

ja szukam jakiegoś pokoju z łazienką w okolicach Mrągowa. Jeśli macie coś sprawdzonego to proszę o namiary

--------------------
Dawidek 04.04.2008


Julcia 01.01.2004



Cleo
nie, 17 gru 2006 - 22:12
Ja tez szukam czegos- ale na teraz- czyli niby zimę. icon_confused.gif
W sumie mam wstepna rezerwacje w gospodarstwie an Mazurach, dokad moi rodzice jezdzili, ale- zaczelam sie wahac ze wzgledu na skomplikowany dojazd. Na 4 -5 noclegow jechac w sumie prawie 6 godzin (moze 7 ) z przesiadkami-?
daltego znwu szukam- czegos , co bedzie otoczone tzw. ZDROWYM powietrzem i dokad mozna dostac sie pociagiem w 3-4 godz. maks z Warszawy. Cos polecacie?
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 17 gru 2006 - 22:12
Post #16

Ja tez szukam czegos- ale na teraz- czyli niby zimę. icon_confused.gif
W sumie mam wstepna rezerwacje w gospodarstwie an Mazurach, dokad moi rodzice jezdzili, ale- zaczelam sie wahac ze wzgledu na skomplikowany dojazd. Na 4 -5 noclegow jechac w sumie prawie 6 godzin (moze 7 ) z przesiadkami-?
daltego znwu szukam- czegos , co bedzie otoczone tzw. ZDROWYM powietrzem i dokad mozna dostac sie pociagiem w 3-4 godz. maks z Warszawy. Cos polecacie?

--------------------
mamami
pon, 09 lip 2007 - 00:35
Podciągam bo poszukuję czegoś na południu Polski, najlepiej okolice Beskidu żywieckiego ale niekoniecznie. Może ktoś ma jakieś fajne gospodarstwo, które może polecić.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pon, 09 lip 2007 - 00:35
Post #17

Podciągam bo poszukuję czegoś na południu Polski, najlepiej okolice Beskidu żywieckiego ale niekoniecznie. Może ktoś ma jakieś fajne gospodarstwo, które może polecić.
magdalena_c
śro, 01 sie 2007 - 21:16
witam wszystkich chciałabym sie podzielić z wami swoim odkryciem
otóz od zawsze jeździliśmy z rodziną w góry czy też nad morze...a w tym roku postanowiliśmy za namową znajomych wyruszyć na kurpiowskie ziemie- I OPŁACAŁO SIĘ
warunki mieszkalne bardzo przyzwoite z własną kuchnią i łazienką( właściwie to cały budynek jest do dyspozycji gdyż gospodarze mieszkają we własnym domu). Gospodarstwo oferowało przejazdzki bryczką, kąpiel czy też łowienie ryb w stawie (przepiekny duży staw z wysepką na środku) a także zmierzenie się z gliną sama ulepiłam na kole piękny wazonik że nie wsomne o dzieciaczkach, które lepiły całymi wieczorami.
A cały dzień bawiły się w tzw wesołym lasku gdzie aż roiło się od przeróżnych i niespotykanych huśtawek i rzeczy do zabawy których nawet nie potrawie nazwać
Mąż łowił ryby a ja opalałam się na pomoście, pewnego dnia wybralismy się nawet do rezerwatu przyrodu leżacego nieopodal- Olsy Płoszyckie. Naprawde gorąco polecam aha musze jeszcze wspomniec o kuchni- pani Janeczka gotuje przepyszne dania na samą myśl o nich ślinka mi cieknie no coż...to tyle pozdrawiam i radze spróbować tego typu wypoczynku aha i koniki też były- sama próbowałam sie uczyć jeździć

ps: jakby był ktoś zainteresowany to moge podać namiary:)



magdalena_c


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 01 sie 07 - 21:09
Nr użytkownika: 15,638




post śro, 01 sie 2007 - 21:16
Post #18

witam wszystkich chciałabym sie podzielić z wami swoim odkryciem
otóz od zawsze jeździliśmy z rodziną w góry czy też nad morze...a w tym roku postanowiliśmy za namową znajomych wyruszyć na kurpiowskie ziemie- I OPŁACAŁO SIĘ
warunki mieszkalne bardzo przyzwoite z własną kuchnią i łazienką( właściwie to cały budynek jest do dyspozycji gdyż gospodarze mieszkają we własnym domu). Gospodarstwo oferowało przejazdzki bryczką, kąpiel czy też łowienie ryb w stawie (przepiekny duży staw z wysepką na środku) a także zmierzenie się z gliną sama ulepiłam na kole piękny wazonik że nie wsomne o dzieciaczkach, które lepiły całymi wieczorami.
A cały dzień bawiły się w tzw wesołym lasku gdzie aż roiło się od przeróżnych i niespotykanych huśtawek i rzeczy do zabawy których nawet nie potrawie nazwać
Mąż łowił ryby a ja opalałam się na pomoście, pewnego dnia wybralismy się nawet do rezerwatu przyrodu leżacego nieopodal- Olsy Płoszyckie. Naprawde gorąco polecam aha musze jeszcze wspomniec o kuchni- pani Janeczka gotuje przepyszne dania na samą myśl o nich ślinka mi cieknie no coż...to tyle pozdrawiam i radze spróbować tego typu wypoczynku aha i koniki też były- sama próbowałam sie uczyć jeździć

ps: jakby był ktoś zainteresowany to moge podać namiary:)



annana
czw, 04 paź 2007 - 12:43
Polecam Swystowy Sad w Beskidzie Niskim: www.ropki.com.pl
Byliśmy tam w tym roku - super miejsce. Zresetować się można totalnie. Dzicz, głusza (włącznie z brakiem zasięgu). Wioska położona 5 km od drogi głównej - w górach. Dojazd drogą polną. Wioska liczy 22 mieszkańców. Z agroturystyki jest właśnie "Swystowy Sad" i "Kudak". W Kudaku jest bardziej cywilizowanie tzn normalny wielki murowany dom z wynajmowanymi pokojami. Jedzenie normalne.
A Swystowy... Bajka! Maja pod wynajem dwie drewniane chaty łemkowskie (wynajmuje się pojedyńcze pokoiki z łazienkami). Kuchania do dyspozycji, gospodyni gotuje na piecy na żywym ogniu (palone drewnem). Kuchnia jarska - niebywała, cudowna, pyszna!!!
Jak ktoś nie lubi chodzić po górkach to dla samego jedzonka polecam. A górki - szlaki baaardzo zróżnicowane. My byliśmy z rocznym dzieckiem, a w związku z tym że plecak nosidło się ttalnie nie sprawdziło - chodziliśmy łagodnymi szlakami gdzie spokojnie można paradować z wózkiem.
Bardzo bardzo polecam
annana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,041
Dołączył: nie, 26 lis 06 - 17:44
Nr użytkownika: 8,698




post czw, 04 paź 2007 - 12:43
Post #19

Polecam Swystowy Sad w Beskidzie Niskim: www.ropki.com.pl
Byliśmy tam w tym roku - super miejsce. Zresetować się można totalnie. Dzicz, głusza (włącznie z brakiem zasięgu). Wioska położona 5 km od drogi głównej - w górach. Dojazd drogą polną. Wioska liczy 22 mieszkańców. Z agroturystyki jest właśnie "Swystowy Sad" i "Kudak". W Kudaku jest bardziej cywilizowanie tzn normalny wielki murowany dom z wynajmowanymi pokojami. Jedzenie normalne.
A Swystowy... Bajka! Maja pod wynajem dwie drewniane chaty łemkowskie (wynajmuje się pojedyńcze pokoiki z łazienkami). Kuchania do dyspozycji, gospodyni gotuje na piecy na żywym ogniu (palone drewnem). Kuchnia jarska - niebywała, cudowna, pyszna!!!
Jak ktoś nie lubi chodzić po górkach to dla samego jedzonka polecam. A górki - szlaki baaardzo zróżnicowane. My byliśmy z rocznym dzieckiem, a w związku z tym że plecak nosidło się ttalnie nie sprawdziło - chodziliśmy łagodnymi szlakami gdzie spokojnie można paradować z wózkiem.
Bardzo bardzo polecam

--------------------

hekkate
pią, 11 lip 2008 - 13:06
www.smolen.prv.pl na jurze. Oddane do użytku w tym roku.

Ten post edytował hekkate pon, 11 maj 2009 - 18:45
hekkate


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 671
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 15:31
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 7,351




post pią, 11 lip 2008 - 13:06
Post #20

www.smolen.prv.pl na jurze. Oddane do użytku w tym roku.

--------------------

> linki do gospodarstw
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama