Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Jak szybko zrzuciłyście zbędne kilogramy po ciąży????

> 
Emila34
nie, 09 wrz 2012 - 12:52
Ja 2 tyg po porodzie ważyłam 2 kg mniej niż przed ciążą. icon_smile.gif
Emila34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: nie, 09 wrz 12 - 12:40
Nr użytkownika: 40,895




post nie, 09 wrz 2012 - 12:52
Post #41

Ja 2 tyg po porodzie ważyłam 2 kg mniej niż przed ciążą. icon_smile.gif
kajetanka
czw, 25 paź 2012 - 10:08
3 miesiące po porodzie wchodziłam już w swój rozmiar. Na brzuchu jeszcze trochę zostało, więc trudno było dopiąć spodnie, ale na plaży już bym się mogła w bikini pokazać i wstydu by nie było. Po pół roku ważyłam już tyle co przed ciążą, jak Mała poszła do żłobka, po każdej jelitówce jechałam 1kg w dół i już nie mogę tego nadrobić, choć by się przydało. Brak czasu na gotowanie, jedzenie i leżanie do góry brzuchem.
kajetanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: wto, 09 lis 10 - 17:48
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 34,850




post czw, 25 paź 2012 - 10:08
Post #42

3 miesiące po porodzie wchodziłam już w swój rozmiar. Na brzuchu jeszcze trochę zostało, więc trudno było dopiąć spodnie, ale na plaży już bym się mogła w bikini pokazać i wstydu by nie było. Po pół roku ważyłam już tyle co przed ciążą, jak Mała poszła do żłobka, po każdej jelitówce jechałam 1kg w dół i już nie mogę tego nadrobić, choć by się przydało. Brak czasu na gotowanie, jedzenie i leżanie do góry brzuchem.

--------------------
STARSZA CÓRA


MŁODSZA CÓRA


Zapraszam na:
https://dorwacyeti.pl/
Magda.Mała.Mi
nie, 18 lis 2012 - 20:29
W czasie ciąży przytyłam 29 kg. Teraz minęło prawie 6 miesiący od porodu i mam jeszcze 15 kg do okresu przed ciążą. Jestem załamana! Znalazłam kurs dietetyczny [link usunięty przez moderatora], ale zastanawiam się czy po prostu nie wybrać się do dietetyka, choć to będzie zdecydowanie droższe. Może samo karmienie piersią mi pomoże? Jakie macie doświadczenia?
Magda.Mała.Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: nie, 08 lis 09 - 11:56
Nr użytkownika: 30,024




post nie, 18 lis 2012 - 20:29
Post #43

W czasie ciąży przytyłam 29 kg. Teraz minęło prawie 6 miesiący od porodu i mam jeszcze 15 kg do okresu przed ciążą. Jestem załamana! Znalazłam kurs dietetyczny [link usunięty przez moderatora], ale zastanawiam się czy po prostu nie wybrać się do dietetyka, choć to będzie zdecydowanie droższe. Może samo karmienie piersią mi pomoże? Jakie macie doświadczenia?
Nasz-Smyk
wto, 20 lis 2012 - 20:10
Ja przed porodem ważyłam 58 kg, na dzień przed porodem 89kg. teraz jestem 15 mięsięcy po porodzie i wróciłam już, albo dopiero do swojej dawnej wagi. I powiem szczerze, że nie wiem jak udało mi się zrzucić te kg bo nie stosowałam żadnej diety. Po prostu jadałam 3 posiłki dziennie, ostatni o 18, nie podjadałam, nie jadłam słodyczy, cukru, itp. no i waga jakoś sama zleciała.
Nasz-Smyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pią, 09 lis 12 - 09:42
Nr użytkownika: 41,119




post wto, 20 lis 2012 - 20:10
Post #44

Ja przed porodem ważyłam 58 kg, na dzień przed porodem 89kg. teraz jestem 15 mięsięcy po porodzie i wróciłam już, albo dopiero do swojej dawnej wagi. I powiem szczerze, że nie wiem jak udało mi się zrzucić te kg bo nie stosowałam żadnej diety. Po prostu jadałam 3 posiłki dziennie, ostatni o 18, nie podjadałam, nie jadłam słodyczy, cukru, itp. no i waga jakoś sama zleciała.

--------------------
[edit: moderacja]


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 29 maj 2017 - 08:26
Post #45

W zasadzie to jedynym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest:

dieta plus odpowiednia dawka ćwiczeń. Nie uda Wam się w inny sposób zrzucić wagi..... Nie jest to takie proste ( wiem ponieważ sama wiele razy podchodziłam do odchudzania i jeśli nie ćwiczycie to efekt jojo murowany)......

Warto jest równiez wchodzić sobie na blogi o diecie oraz odchudzaniu.
https://e-chlopak.pl/
Wioletta8
pią, 09 cze 2017 - 13:36
Ja próbowałam się sama odchudzać, ale skończyły mi się pomysły na potrawy. Do tego doszły nadgodziny w pracy i nagle okazało się, że nie mam siły na nic. Ostatnią rzeczą, na jaką miałam czas było gotowanie i planowanie diety. Chciałam się pozbyć mojej oponki, więc zapisałam się na catering dietetyczny z lightdiet. Na samym początku chciała korzystać z niego tylko po to, żeby przetrwać gorszy czas w pracy. Ale po miesiącu zdążyłam się do niego przyzwyczaić i go przedłużyłam. Zauważyła też wtedy pierwsze efekty, bo schudłam rozmiar.
Wioletta8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pon, 27 mar 17 - 10:58
Nr użytkownika: 49,102




post pią, 09 cze 2017 - 13:36
Post #46

Ja próbowałam się sama odchudzać, ale skończyły mi się pomysły na potrawy. Do tego doszły nadgodziny w pracy i nagle okazało się, że nie mam siły na nic. Ostatnią rzeczą, na jaką miałam czas było gotowanie i planowanie diety. Chciałam się pozbyć mojej oponki, więc zapisałam się na catering dietetyczny z lightdiet. Na samym początku chciała korzystać z niego tylko po to, żeby przetrwać gorszy czas w pracy. Ale po miesiącu zdążyłam się do niego przyzwyczaić i go przedłużyłam. Zauważyła też wtedy pierwsze efekty, bo schudłam rozmiar.
kuna87
nie, 18 cze 2017 - 22:22
Mi przy kp dość szybko zleciały, a że zostało mi jeszcze kilka, to ograniczam słodycze i zaczynam się więcej ruszać
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post nie, 18 cze 2017 - 22:22
Post #47

Mi przy kp dość szybko zleciały, a że zostało mi jeszcze kilka, to ograniczam słodycze i zaczynam się więcej ruszać

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
Brigit
nie, 28 kwi 2019 - 22:17
Każda kobieta jest inna, niektóre chudną karmiąc piersią, w przypadku innych to nie ma wpływu na wagę. Każda musi znaleźć indywidualne rozwiązanie odpowiednie dla swojego organizmu.
Brigit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 241
Dołączył: pon, 25 wrz 17 - 15:26
Nr użytkownika: 50,527




post nie, 28 kwi 2019 - 22:17
Post #48

Każda kobieta jest inna, niektóre chudną karmiąc piersią, w przypadku innych to nie ma wpływu na wagę. Każda musi znaleźć indywidualne rozwiązanie odpowiednie dla swojego organizmu.
> Jak szybko zrzuciłyście zbędne kilogramy po ciąży????
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 08:28
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama