Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

karmienie piersią-tyle przyjemności

> 
dori
pon, 18 lip 2005 - 17:48
Jak ja bardzo chciałam karmić piersią Julke,tego nikt nie wie.Nie wykarmilam Adrianka,niedoświadczona młoda dziewczyna.Ale jak byłam w ciąży z Julką to marzyłam o tych chwilach.I nie zawiodłam się.Karmie już ponad 5 miesięcy.Były ciężkie chwile.Lekarze kazali dokarmiać.Zawziełam się,i jest dobrze.
Przy każdym karmieniu odczuwam wielką satysfakcje.Bardzo lubie karmić.Uwielbiam jak Julka je,ma przymrużone oczka,jak słychać jak przełyka,gładzi pierś.Naprawde jestem wtedy szczęśliwa.Łzy mi w oczach się kręcą.
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post pon, 18 lip 2005 - 17:48
Post #1

Jak ja bardzo chciałam karmić piersią Julke,tego nikt nie wie.Nie wykarmilam Adrianka,niedoświadczona młoda dziewczyna.Ale jak byłam w ciąży z Julką to marzyłam o tych chwilach.I nie zawiodłam się.Karmie już ponad 5 miesięcy.Były ciężkie chwile.Lekarze kazali dokarmiać.Zawziełam się,i jest dobrze.
Przy każdym karmieniu odczuwam wielką satysfakcje.Bardzo lubie karmić.Uwielbiam jak Julka je,ma przymrużone oczka,jak słychać jak przełyka,gładzi pierś.Naprawde jestem wtedy szczęśliwa.Łzy mi w oczach się kręcą.

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
kajanna
pon, 18 lip 2005 - 22:12
Gratuluje dori,ze Ci sie udalo.
A ja uwielbiam w czasie karmienia, te wpatrzone we mnie znad piersi oczka.Najpiekniejszy widok na swiecie.
kajanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 309
Dołączył: wto, 21 wrz 04 - 12:24
Skąd: okolice Gdyni
Nr użytkownika: 2,112

GG:


post pon, 18 lip 2005 - 22:12
Post #2

Gratuluje dori,ze Ci sie udalo.
A ja uwielbiam w czasie karmienia, te wpatrzone we mnie znad piersi oczka.Najpiekniejszy widok na swiecie.

--------------------
Maciek-1996
Karolinka-2000
Oleńka-2005
amania
pon, 18 lip 2005 - 22:57
Maryśkę karmiłam 13 miesięcy, ale bez żadnego rozczulania się. Po prostu uważałam to za swój psi obowiązek icon_wink.gif
Matyldę też zaczełam karmić z obowiązku, ale jakiś czas temu postanowiłam to karmienie polubić. Chyba trochę mi wyszło, bo wieczorem, kiedy jestem w domu, mamy spokój, nie jest gorąco itp. robię to już prawie icon_wink.gif z przyjemnością.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pon, 18 lip 2005 - 22:57
Post #3

Maryśkę karmiłam 13 miesięcy, ale bez żadnego rozczulania się. Po prostu uważałam to za swój psi obowiązek icon_wink.gif
Matyldę też zaczełam karmić z obowiązku, ale jakiś czas temu postanowiłam to karmienie polubić. Chyba trochę mi wyszło, bo wieczorem, kiedy jestem w domu, mamy spokój, nie jest gorąco itp. robię to już prawie icon_wink.gif z przyjemnością.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Kocurek
wto, 19 lip 2005 - 00:06
Ja też chciałam lubieć wink.gif ale moje dzieci traktowały mnie jak stołówkę icon_sad.gif bez żalu zamieniwszy po pół roku pierś na flachę. Cóż......trzeci raz może byłby inny? wink.gif ale próbować nie będę.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 19 lip 2005 - 00:06
Post #4

Ja też chciałam lubieć wink.gif ale moje dzieci traktowały mnie jak stołówkę icon_sad.gif bez żalu zamieniwszy po pół roku pierś na flachę. Cóż......trzeci raz może byłby inny? wink.gif ale próbować nie będę.

--------------------
myszka
wto, 19 lip 2005 - 09:02
Dori, delektuj się, póki pomożesz. Ja to doskonale rozumiem. Mój Miniek już duży, więc powoli przyzwyczajam się do myśli, że czas będzie się rozstać. I żal mi. Już na wyrost.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post wto, 19 lip 2005 - 09:02
Post #5

Dori, delektuj się, póki pomożesz. Ja to doskonale rozumiem. Mój Miniek już duży, więc powoli przyzwyczajam się do myśli, że czas będzie się rozstać. I żal mi. Już na wyrost.

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
Owca
wto, 19 lip 2005 - 11:25
CYTAT(myszka)
powoli przyzwyczajam się do myśli, że czas będzie się rozstać. I żal mi. Już na wyrost.


mam to samo icon_sad.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
Skąd: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post wto, 19 lip 2005 - 11:25
Post #6

CYTAT(myszka)
powoli przyzwyczajam się do myśli, że czas będzie się rozstać. I żal mi. Już na wyrost.


mam to samo icon_sad.gif

--------------------
dori
wto, 19 lip 2005 - 11:35
Ja już też mam chwilami takie myśli,a co będzie jak trzeba będzie skończyć cycowanie...może nastęony dzidziuś???hihihi
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post wto, 19 lip 2005 - 11:35
Post #7

Ja już też mam chwilami takie myśli,a co będzie jak trzeba będzie skończyć cycowanie...może nastęony dzidziuś???hihihi

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
> karmienie piersią-tyle przyjemności
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:02
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama