Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

kto szuka pracy

, i jak Wam idzie?
> , i jak Wam idzie?
agak
czw, 07 mar 2013 - 11:51
Dostałam 2 prace... i nie wiem którą wybrać. Nie spałam w nocy tylko rozmyślałam. Obie mają zalety i wady. Ciężki wybór. Dziś powinnam też otrzymać informację co z trzecią pracą.
Przez miesiąc nikt się nie odzywał a teraz mam problem.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 07 mar 2013 - 11:51
Post #21

Dostałam 2 prace... i nie wiem którą wybrać. Nie spałam w nocy tylko rozmyślałam. Obie mają zalety i wady. Ciężki wybór. Dziś powinnam też otrzymać informację co z trzecią pracą.
Przez miesiąc nikt się nie odzywał a teraz mam problem.


--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

bb
czw, 07 mar 2013 - 13:06
Kleska urodzaju? 06.gif
Spokojnych i trafnych decyzji.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 07 mar 2013 - 13:06
Post #22

Kleska urodzaju? 06.gif
Spokojnych i trafnych decyzji.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
agak
czw, 07 mar 2013 - 17:51
bb żebyś wiedziała..
nie mam pojęcia jaką podjać decyzję, boję się, że źle wybiorę i za parę miesięcy znów wyląduję na bezrobociu
mam czas do poniedziałku wieczorem, najwyżej rzucę monetą icon_wink.gif

a jak Wam idzie? jakieś wieści?
(dopisujcie się do wątku bo przynosi szczęście icon_wink.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 07 mar 2013 - 17:51
Post #23

bb żebyś wiedziała..
nie mam pojęcia jaką podjać decyzję, boję się, że źle wybiorę i za parę miesięcy znów wyląduję na bezrobociu
mam czas do poniedziałku wieczorem, najwyżej rzucę monetą icon_wink.gif

a jak Wam idzie? jakieś wieści?
(dopisujcie się do wątku bo przynosi szczęście icon_wink.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

moko.
czw, 07 mar 2013 - 18:15
Agak,
1,5 roku temu miałam tak samo.
Siedząc u lekarza medycyny pracy i wykonując badania lekarskiej do nowej formy, otrzymałam telefon z innej, ze mnie chcą. Odmówiłam, bo juz pracę miałam. Wybierz tę firmę, która jest stabilniejsza, chociaż nigdy nic nie wiadomo icon_wink.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 07 mar 2013 - 18:15
Post #24

Agak,
1,5 roku temu miałam tak samo.
Siedząc u lekarza medycyny pracy i wykonując badania lekarskiej do nowej formy, otrzymałam telefon z innej, ze mnie chcą. Odmówiłam, bo juz pracę miałam. Wybierz tę firmę, która jest stabilniejsza, chociaż nigdy nic nie wiadomo icon_wink.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
agak
czw, 07 mar 2013 - 18:28
może pomożecie?
obie firmy o podobnej stabilności
a) umowa o dzieło, po 6 miesiącach umowa, fajny teren, produkty średnie ale świetnie je znam, fajni ludzie (znam ich)
b) umowa na 3 miesiące a następna na 3 lata, kilka stów netto mniej kasy, teren ok tylko trochę dalej, produkty średnie, znam 1 osobę ale to do nadrobienia

gdyby firma a) dawała umowę o pracę to nawet bym się nie zastanawiała a tak to sama nie wiem
boję się, że zachoruję i zostanę bez kasy i pracy
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 07 mar 2013 - 18:28
Post #25

może pomożecie?
obie firmy o podobnej stabilności
a) umowa o dzieło, po 6 miesiącach umowa, fajny teren, produkty średnie ale świetnie je znam, fajni ludzie (znam ich)
b) umowa na 3 miesiące a następna na 3 lata, kilka stów netto mniej kasy, teren ok tylko trochę dalej, produkty średnie, znam 1 osobę ale to do nadrobienia

gdyby firma a) dawała umowę o pracę to nawet bym się nie zastanawiała a tak to sama nie wiem
boję się, że zachoruję i zostanę bez kasy i pracy

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Pilawianka
czw, 07 mar 2013 - 20:18
agak, gratuluję! Wierzę, że wybierzesz najlepszą dla siebie opcję.
Wersja 2 do mnie bardziej przemawia, jednak to umowa o pracę a nie dzieło. Gdyby to dzieło chociaż zleceniem było.

Od czerwca ja będę szukać pracy, na pewno poproszę o kciuki na maluchach, bo widzę że szczęście przynoszą icon_smile.gif
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post czw, 07 mar 2013 - 20:18
Post #26

agak, gratuluję! Wierzę, że wybierzesz najlepszą dla siebie opcję.
Wersja 2 do mnie bardziej przemawia, jednak to umowa o pracę a nie dzieło. Gdyby to dzieło chociaż zleceniem było.

Od czerwca ja będę szukać pracy, na pewno poproszę o kciuki na maluchach, bo widzę że szczęście przynoszą icon_smile.gif

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
Graz
czw, 07 mar 2013 - 21:02
agak, no to teraz wybieraj, przebieraj icon_smile.gif ciesze się bardzo, że gładko poszło.
nie wiem, co doradzić, chyba musisz sama podjąć decyzję, będe trzymac kciuki, żeby najlepszą!

jak maluchy szczęście przynoszą, to się będe chyba codziennie wpisywać w wiadomej intencji icon_smile.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 07 mar 2013 - 21:02
Post #27

agak, no to teraz wybieraj, przebieraj icon_smile.gif ciesze się bardzo, że gładko poszło.
nie wiem, co doradzić, chyba musisz sama podjąć decyzję, będe trzymac kciuki, żeby najlepszą!

jak maluchy szczęście przynoszą, to się będe chyba codziennie wpisywać w wiadomej intencji icon_smile.gif

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

agak
pią, 08 mar 2013 - 16:28
Decyja podjęta. Firma A na wieść o firmie B podniosła stawkę :icon_biggrin.gif i w poniedziałek jadę do Warszawy podpisac umowę.

Trzymam kciuki za innych szukających. icon_smile.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
Skąd: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post pią, 08 mar 2013 - 16:28
Post #28

Decyja podjęta. Firma A na wieść o firmie B podniosła stawkę :icon_biggrin.gif i w poniedziałek jadę do Warszawy podpisac umowę.

Trzymam kciuki za innych szukających. icon_smile.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Graz
pią, 08 mar 2013 - 16:54
Agak, bardzo się cieszę. Podpisuj umowę i powodzenia w nowej pracy!
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post pią, 08 mar 2013 - 16:54
Post #29

Agak, bardzo się cieszę. Podpisuj umowę i powodzenia w nowej pracy!

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

Gruszka
sob, 09 mar 2013 - 11:36
Agak, to może zamiast stawki (nie wiem co ważniejsze dla Ciebie) spróbuj wynegocjować krótszy okres umowy o dzieło - np. 3 miesiące (jak klasyczny okres próbny)?

tak czy siak - GRATULACJE!
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post sob, 09 mar 2013 - 11:36
Post #30

Agak, to może zamiast stawki (nie wiem co ważniejsze dla Ciebie) spróbuj wynegocjować krótszy okres umowy o dzieło - np. 3 miesiące (jak klasyczny okres próbny)?

tak czy siak - GRATULACJE!

--------------------
Paula.
sob, 09 mar 2013 - 12:44
Agak gratulacje, wspaniałe wieści. Powodzenia!

CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 25 Feb 2013 - 19:11) *
ja z drugiej strony
źle mi w pracy, postanowiłam zmienić
najpierw długo się zastanawiałam co własciwie chciałabym robić
potem napisałam cv które podkreślałoby te moje cechy, które przydałyby mi się do tej wymarzonej pracy
wysłałam 5 cv ale odpowiedzieli z pierwszego ogłoszenia

w połowie marca zmieniam pracę.


AniaKuleczka mam podobnie. Po wielu latach pracy w poprzedniej firmie doszłam do wniosku, że pora coś zmienić, chociaż źle mi nie było, raczej za dobrze 29.gif . Wysłałam jedno, dokładnie jedno cv, na ofertę, która mnie zaintrygowała (właściwie to jeszcze nie byłam do końca przekonana czy chce zmieniać pracę, szczególnie, że to ja u nas utrzymuję dom, więc zmiana to duży stres). No i dopowiedzieli w ciągu 2 dni, w ciągu następnego tygodnia była decyzja. W poprzedniej firmie byli niepocieszeni, że odchodzę, więc nie było mowy o krótszym okresie wypowiedzenia i dopiero od stycznia pracuję w nowej firmie.
Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej szukać pracy, gdy się jej nie musi szukać. Wiem, że łatwo się mówi komuś kto pracuje, ale na prawdę warto myśleć o swojej pracy w kontekście rozwoju ścieżki kariery i ewentualnych zmian, podnoszenia kwalifikacji itd, tak żeby wyprzedzać pewne sprawy.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post sob, 09 mar 2013 - 12:44
Post #31

Agak gratulacje, wspaniałe wieści. Powodzenia!

CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 25 Feb 2013 - 19:11) *
ja z drugiej strony
źle mi w pracy, postanowiłam zmienić
najpierw długo się zastanawiałam co własciwie chciałabym robić
potem napisałam cv które podkreślałoby te moje cechy, które przydałyby mi się do tej wymarzonej pracy
wysłałam 5 cv ale odpowiedzieli z pierwszego ogłoszenia

w połowie marca zmieniam pracę.


AniaKuleczka mam podobnie. Po wielu latach pracy w poprzedniej firmie doszłam do wniosku, że pora coś zmienić, chociaż źle mi nie było, raczej za dobrze 29.gif . Wysłałam jedno, dokładnie jedno cv, na ofertę, która mnie zaintrygowała (właściwie to jeszcze nie byłam do końca przekonana czy chce zmieniać pracę, szczególnie, że to ja u nas utrzymuję dom, więc zmiana to duży stres). No i dopowiedzieli w ciągu 2 dni, w ciągu następnego tygodnia była decyzja. W poprzedniej firmie byli niepocieszeni, że odchodzę, więc nie było mowy o krótszym okresie wypowiedzenia i dopiero od stycznia pracuję w nowej firmie.
Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej szukać pracy, gdy się jej nie musi szukać. Wiem, że łatwo się mówi komuś kto pracuje, ale na prawdę warto myśleć o swojej pracy w kontekście rozwoju ścieżki kariery i ewentualnych zmian, podnoszenia kwalifikacji itd, tak żeby wyprzedzać pewne sprawy.

--------------------
Paula
alecta
wto, 12 mar 2013 - 12:27
Podłączam się do szukających pracy.
Wysłałam sporo CV i jak na razie otrzymałam tylko jedno zaproszenie na rozmowę, która odbyła się wczoraj.
Niestety to była firma, w której nie bardzo chcę pracować - to taka ostateczność.
W sumie wysłałam tam CV tylko dlatego, że pracowałam w tej sieci tylko w innym mieście.
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
Skąd: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post wto, 12 mar 2013 - 12:27
Post #32

Podłączam się do szukających pracy.
Wysłałam sporo CV i jak na razie otrzymałam tylko jedno zaproszenie na rozmowę, która odbyła się wczoraj.
Niestety to była firma, w której nie bardzo chcę pracować - to taka ostateczność.
W sumie wysłałam tam CV tylko dlatego, że pracowałam w tej sieci tylko w innym mieście.

--------------------
karoleenka
śro, 13 mar 2013 - 12:12
agak - gratulacje !

za resztę trzymam mocno kciuki &&&&

mój mężu też już po oststecznych negocjacjach warunków i od kwietnia zaczyna w nowej firmie.

karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post śro, 13 mar 2013 - 12:12
Post #33

agak - gratulacje !

za resztę trzymam mocno kciuki &&&&

mój mężu też już po oststecznych negocjacjach warunków i od kwietnia zaczyna w nowej firmie.



--------------------





majka34
nie, 28 kwi 2013 - 22:54
Też szukam i narazie głucha cisza icon_sad.gif
majka34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: nie, 28 kwi 13 - 22:42
Nr użytkownika: 42,100




post nie, 28 kwi 2013 - 22:54
Post #34

Też szukam i narazie głucha cisza icon_sad.gif
mariplossa
wto, 06 sie 2013 - 11:55
oj ja też szukam już 2 miesięcy tak intensywnie niestety u nas z pracą bardzo ciężko najlepiej to by tylko o dzieło umowy jeśli już coś się znajdzie a w zawodzie to wogóle ciężka sprawa icon_confused.gif :/w jednej firmie odbędniłam staż ale kryzys redukcje i kogo wywalą przecież nie starych pracowników, a półtora miesiąca później okazało się że będzie dzidziuś i tak na lodzie zostałam teraz córcia troszke odchowana to szukam pracy bo z czegoś trzeba kredyty spłacać. Wysyłam Cv jeśli się tylko coś znajdzie ale narazie posucha
mariplossa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pon, 05 sie 13 - 13:03
Skąd: z domu
Nr użytkownika: 42,632




post wto, 06 sie 2013 - 11:55
Post #35

oj ja też szukam już 2 miesięcy tak intensywnie niestety u nas z pracą bardzo ciężko najlepiej to by tylko o dzieło umowy jeśli już coś się znajdzie a w zawodzie to wogóle ciężka sprawa icon_confused.gif :/w jednej firmie odbędniłam staż ale kryzys redukcje i kogo wywalą przecież nie starych pracowników, a półtora miesiąca później okazało się że będzie dzidziuś i tak na lodzie zostałam teraz córcia troszke odchowana to szukam pracy bo z czegoś trzeba kredyty spłacać. Wysyłam Cv jeśli się tylko coś znajdzie ale narazie posucha

--------------------
Maciejka
wto, 06 sie 2013 - 12:10
CYTAT(Paula. @ Sat, 09 Mar 2013 - 13:44) *
Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej szukać pracy, gdy się jej nie musi szukać. Wiem, że łatwo się mówi komuś kto pracuje, ale na prawdę warto myśleć o swojej pracy w kontekście rozwoju ścieżki kariery i ewentualnych zmian, podnoszenia kwalifikacji itd, tak żeby wyprzedzać pewne sprawy.


A jak się ma wybór - rozwijać się i zarabiać mniej lub nie rozwijać się , ale zarabiać ciut lepiej, to co zrobić? Mieć więcej kasy w kieszeni, ale mniej na papierze lub odwrotnie to co wybrać? Takie ludzie często mają dylematy i szczerze mowiąc nie wiem sama co lepsze.
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post wto, 06 sie 2013 - 12:10
Post #36

CYTAT(Paula. @ Sat, 09 Mar 2013 - 13:44) *
Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej szukać pracy, gdy się jej nie musi szukać. Wiem, że łatwo się mówi komuś kto pracuje, ale na prawdę warto myśleć o swojej pracy w kontekście rozwoju ścieżki kariery i ewentualnych zmian, podnoszenia kwalifikacji itd, tak żeby wyprzedzać pewne sprawy.


A jak się ma wybór - rozwijać się i zarabiać mniej lub nie rozwijać się , ale zarabiać ciut lepiej, to co zrobić? Mieć więcej kasy w kieszeni, ale mniej na papierze lub odwrotnie to co wybrać? Takie ludzie często mają dylematy i szczerze mowiąc nie wiem sama co lepsze.

--------------------
Maciejka


Agnieszka AZJ
wto, 06 sie 2013 - 12:21
Maciejka,

ale na to pytanie to już każdy sobie musi indywidualnie odpowiedzieć, bo normy nie ma. To zależy trochę od tego, na ile mu te mniejsze zarobki wystarczą na życie, a satysfakcja z rozwoju zrekompensuje braki finansowe icon_smile.gif

Edit: i w ogóle od tego, ja to wyglada w dłuższej perspektywie.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 06 sie 2013 - 12:21
Post #37

Maciejka,

ale na to pytanie to już każdy sobie musi indywidualnie odpowiedzieć, bo normy nie ma. To zależy trochę od tego, na ile mu te mniejsze zarobki wystarczą na życie, a satysfakcja z rozwoju zrekompensuje braki finansowe icon_smile.gif

Edit: i w ogóle od tego, ja to wyglada w dłuższej perspektywie.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
mariplossa
śro, 07 sie 2013 - 12:33
Maciejka dokładnie tak jak Agnieszka napisała na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć, bo zdanie na ten temat zależy też od sytuacji w jakiej się człowiek znajduje jak się ma np na utrzymaniu 4 czy 5 osobową rodzinę to jednak liczy się to co masz w kieszeni bardziej niż jeśli utrzymuje się dwoje czy troje. dylematy były są i zawsze będą. Dobrze jest się rozwijać ale czasem trzeba się poświęcić, przynajmniej ja tak uważam.
mariplossa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pon, 05 sie 13 - 13:03
Skąd: z domu
Nr użytkownika: 42,632




post śro, 07 sie 2013 - 12:33
Post #38

Maciejka dokładnie tak jak Agnieszka napisała na to pytanie każdy musi sobie sam odpowiedzieć, bo zdanie na ten temat zależy też od sytuacji w jakiej się człowiek znajduje jak się ma np na utrzymaniu 4 czy 5 osobową rodzinę to jednak liczy się to co masz w kieszeni bardziej niż jeśli utrzymuje się dwoje czy troje. dylematy były są i zawsze będą. Dobrze jest się rozwijać ale czasem trzeba się poświęcić, przynajmniej ja tak uważam.

--------------------
Paula.
nie, 18 sie 2013 - 12:58
CYTAT(Maciejka @ Tue, 06 Aug 2013 - 13:10) *
A jak się ma wybór - rozwijać się i zarabiać mniej lub nie rozwijać się , ale zarabiać ciut lepiej, to co zrobić? Mieć więcej kasy w kieszeni, ale mniej na papierze lub odwrotnie to co wybrać? Takie ludzie często mają dylematy i szczerze mowiąc nie wiem sama co lepsze.

Przychylę się do Agnieszki, to bardzo indywidualna spraw i nawet ta sama osoba inaczej odpowie na to pytanie w różnych okolicznościach.

Ja np na przełomie roku zmieniłam pracę. Wszyscy znajomi myśleli, że dlatego, że dostałam więcej kasy, ale zarabiam dokładnie tyle samo co wcześniej, samo stanowisko jest nawet swego rodzaju degradacją, ale zrobiłam to z myślą o przyszłości, o swoim rozwoju, co z tego wyniknie to się okaże icon_smile.gif.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 18 sie 2013 - 12:58
Post #39

CYTAT(Maciejka @ Tue, 06 Aug 2013 - 13:10) *
A jak się ma wybór - rozwijać się i zarabiać mniej lub nie rozwijać się , ale zarabiać ciut lepiej, to co zrobić? Mieć więcej kasy w kieszeni, ale mniej na papierze lub odwrotnie to co wybrać? Takie ludzie często mają dylematy i szczerze mowiąc nie wiem sama co lepsze.

Przychylę się do Agnieszki, to bardzo indywidualna spraw i nawet ta sama osoba inaczej odpowie na to pytanie w różnych okolicznościach.

Ja np na przełomie roku zmieniłam pracę. Wszyscy znajomi myśleli, że dlatego, że dostałam więcej kasy, ale zarabiam dokładnie tyle samo co wcześniej, samo stanowisko jest nawet swego rodzaju degradacją, ale zrobiłam to z myślą o przyszłości, o swoim rozwoju, co z tego wyniknie to się okaże icon_smile.gif.

--------------------
Paula
Myssia
pon, 07 paź 2013 - 15:16
Skoro wątek przyosi szczęście, to i ja się dołączę. Bez pracy do marca jestem, firma padła więc siłą rzeczy straciłam pracę. Najpierw odpoczywałam po tej robocie, więc szczerze mówiąc nie szukałam. Teraz szukam ale bez skutku narazie. Ale licząc na maluchowego farta dopisuję się do poszukiwaczy icon_smile.gif
Tzn. gwoli wyjaśnienia, niektóre oferty może i pasują mi profilem, ale juz wynagrodzeniem niekoniecznie....taka trochę praca charytatywna wychodzi...
No i zapomniałam napisać, że jednym z dużych minusów w moim szukaniu jest to, że jestem krótko mówiąc stara...35 (zaraz 36) lat mam... więc jak czytam, że potrzebują studentki z ostatniego roku studiów to się załamuję.
No i minus drugi, bardzo wielu pracodawców życzy sobie aby kandydat miał prawo jazdy....a ja nie mam icon_sad.gif

Ten post edytował Myssia pon, 07 paź 2013 - 15:25
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post pon, 07 paź 2013 - 15:16
Post #40

Skoro wątek przyosi szczęście, to i ja się dołączę. Bez pracy do marca jestem, firma padła więc siłą rzeczy straciłam pracę. Najpierw odpoczywałam po tej robocie, więc szczerze mówiąc nie szukałam. Teraz szukam ale bez skutku narazie. Ale licząc na maluchowego farta dopisuję się do poszukiwaczy icon_smile.gif
Tzn. gwoli wyjaśnienia, niektóre oferty może i pasują mi profilem, ale juz wynagrodzeniem niekoniecznie....taka trochę praca charytatywna wychodzi...
No i zapomniałam napisać, że jednym z dużych minusów w moim szukaniu jest to, że jestem krótko mówiąc stara...35 (zaraz 36) lat mam... więc jak czytam, że potrzebują studentki z ostatniego roku studiów to się załamuję.
No i minus drugi, bardzo wielu pracodawców życzy sobie aby kandydat miał prawo jazdy....a ja nie mam icon_sad.gif

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


> kto szuka pracy, i jak Wam idzie?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 07:40
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama