Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

przedszkola

-
Pollaco
post Tue, 31 Jan 2017 - 22:45
Post #61

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 35,043

Ja muszę z czystym sumieniem polecić przedszkole prywatne https://szkrabki.pl/ . Mam tam dwójkę dzieci i uwielbiają tam chodzić. Nawet podczas przerw świątecznych chcą chodzić mimo że mama w domu icon_biggrin.gif Mają tam więcej frajdy
Go to the top of the page PM

Quote Post
Jolasia
post Tue, 12 Sep 2017 - 06:03
Post #62

Nr użytkownika: 49,034

GG:

A ja mam trochę trudne pytanie dziewczynyki. icon_wink.gif Akurat reprezentuję Tychy, ale to nie powinno być problemem myślę. Chodzi o to, że mamy w okolicy świetne przedszkole (przynajmniej jeśli chodzi o opinie itd.) ale jest to przedszkole z oddziałami integracyjnymi. Tychy akurat jak wszystkie miasta cierpią na niedobór miejsc w przedszkolach, więc wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, tylko właśnie pytanie, czy któraś z Was miała dziecko w takim przedszkolu? Już sama strona internetowa w sumie budzi zaufanie moje, (http://www.otwarteokno.edu.pl/strony/2/przedszkole/)ale zawsze dobrze mieć jakieś info..

Quote Post
toska4
post Mon, 02 Oct 2017 - 00:13
Post #63

Nr użytkownika: 50,078

Ja wybrałam dla mojego syna przedszkole prywatne Kredki w Legnicy. Mają bardzo dobrych pedagogów, oczywiście sprawdziłam wcześniej ich kompetencje, zanim podjęłam ostateczną decyzję. Oferują sporo zajęć dodatkowych, także maluch może rozwijać swoje zainteresowania. Jakbyście byli zainteresowali, sprawdźcie sobie stronę http://www.przedszkolekredka.legnica.pl .

Quote Post
mitama
post Tue, 31 Oct 2017 - 09:51
Post #64

Nr użytkownika: 44,027

Nasze dziecko puściliśmy do językowej Sowy w Częstochowie i to był bardzo dobry wybór - z wielu powodów.
Przede wszystkim u naszego dziecka rzeczywiście widać rozwój. Plusów wiele, ale przede wszystkim zwróćcie uwagę na program, własną kuchnię i efekty językowe. Bo kiedy maluch używa słów, których ja nie rozumiem, to robi się śmiesznie icon_wink.gif

Quote Post
Sojka
post Thu, 02 Nov 2017 - 18:24
Post #65

Nr użytkownika: 44,047

Przedszkola językowe oczywiście mają sens - dziecko jest o wiele lepiej przygotowane do podstawówki.
A plusów wiele... kadra, program, wyposażenie, kuchnia... i tak jeszcze można długo wymieniać...

Quote Post
mitama
post Wed, 08 Nov 2017 - 09:48
Post #66

Nr użytkownika: 44,027

Wiem, zresztą - rozmawiałam z wieloma osobami. Ale to przecież oczywiste, że dziecko, które będzie miało do czynienia od małego z językiem, zdecydowanie wyprzedzi swoich rówieśników na etapie przedszkola. Tutaj macie dobry artykuł na ten temat - http://przedszkolesowa.pl/czy-nauka-angiel...bawa/#more-2015

Quote Post
Sojka
post Thu, 09 Nov 2017 - 17:53
Post #67

Nr użytkownika: 44,047

To na logikę - oczywiste. Dziecko na tym etapie najszybciej opanuje język.
Jest mu łatwiej. Ale najpierw musi oczywiście umieć mówić po polsku.
Wtedy dopiero można dawać dziecko również na angielski.

Quote Post
> przedszkola

Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 25 Nov 2017 - 06:29
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe