Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak wyglÄ…da biegunka u niemowlaka?

> 
Tuni
piÄ…, 19 sie 2005 - 22:49
Jak poznać, że to biegunka skoro taki maluch zawsze robi luźne kupki?

Może w skrócie opiszę sytuację:
Jakiś czas temu wyskoczyła synusiowi wysypka na buzi. Lekarka bez zastanowienia orzekła, że winne jest mleko icon_eek.gif (domyślam się, że krowie miała na myśli).Przez jakieś dwa tygodnie nie jadłam i nie piłam nic "mlecznego" a poprawy nie było. Zrezygnowałam również z czekolady, orzechów, surowych jarzyn, witamin moich i małego. Odczekałam aż buzia się zagoi i stopniowo zaczęłam wprowadzać produkty. Od środy podaję małemu cebion multi i na buzi niby nic nie wyskoczyło ale zaniepokoiła mnie dziś kupka. Jakoś tak "biegunkowo" mi wyglądała icon_confused.gif No i teraz nie wiem czy to faktycznie biegunka. A jeżeli tak to od czego? Od witamin? A może moje mleko stało się tak mało wartościowe, że i kupki synka zmieniły konsystencję? icon_confused.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 19 sie 2005 - 22:49
Post #1

Jak poznać, że to biegunka skoro taki maluch zawsze robi luźne kupki?

Może w skrócie opiszę sytuację:
Jakiś czas temu wyskoczyła synusiowi wysypka na buzi. Lekarka bez zastanowienia orzekła, że winne jest mleko icon_eek.gif (domyślam się, że krowie miała na myśli).Przez jakieś dwa tygodnie nie jadłam i nie piłam nic "mlecznego" a poprawy nie było. Zrezygnowałam również z czekolady, orzechów, surowych jarzyn, witamin moich i małego. Odczekałam aż buzia się zagoi i stopniowo zaczęłam wprowadzać produkty. Od środy podaję małemu cebion multi i na buzi niby nic nie wyskoczyło ale zaniepokoiła mnie dziś kupka. Jakoś tak "biegunkowo" mi wyglądała icon_confused.gif No i teraz nie wiem czy to faktycznie biegunka. A jeżeli tak to od czego? Od witamin? A może moje mleko stało się tak mało wartościowe, że i kupki synka zmieniły konsystencję? icon_confused.gif

Posty w temacie
Tunisiek   Jak wyglÄ…da biegunka u niemowlaka?   piÄ…, 19 sie 2005 - 22:49
Majo (Majeczki)   Tunisiek a jaki kolor ma ta kupka? Czy sÄ… w niej ...   sob, 20 sie 2005 - 11:31
amo   Przy biegunce kupki sa bardzo czeste i sluzowate. ...   sob, 20 sie 2005 - 11:44
Agusiao   KubuÅ› jak miaÅ‚ biegunki, to kupki byÅ‚y bardzo w...   sob, 20 sie 2005 - 11:58
Monia5   Kacper jak miaÅ‚ biegunkÄ™ to kupki też byÅ‚y zie...   sob, 20 sie 2005 - 12:43
AguÅ›   U nas podobnie z konsytencjÄ… + kupka byÅ‚a Å›redn...   sob, 20 sie 2005 - 16:37
Tunisiek   Grudek wÅ‚aÅ›nie nie ma. Na poczÄ…tku byÅ‚y takie ...   sob, 20 sie 2005 - 20:12
amo   Chyba za rzadko jak na biegunke :lol: . Moja Asia...   sob, 20 sie 2005 - 20:21
Monia5   Tuniek teraz ja mam ten sam problem Kacpi robi baa...   nie, 21 sie 2005 - 11:57
Tunisiek   Monia, jakoÅ› przeszÅ‚o i gorÄ…czka spadÅ‚a. U na...   nie, 21 sie 2005 - 13:35
Monia5   Kacpi gorÄ…czki nie ma,podaÅ‚am mu smecte i od 12:...   nie, 21 sie 2005 - 21:15
Dodorka   Tunisiek a biaÅ‚e grudki to resztki nie strawioneg...   pon, 22 sie 2005 - 07:51
Anusia946   Moja Zosia jak byÅ‚a mÅ‚odsza to też miaÅ‚a czÄ™s...   pon, 27 mar 2017 - 18:12
Kotelka   W szkole rodzenia mówili, żeby kierować siÄ™ na...   piÄ…, 16 lip 2021 - 11:10
> Jak wyglÄ…da biegunka u niemowlaka?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 22:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama