Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Polip w macicy i problem zajścia w ciążę

, Mam polip i lekarz twierdzi , ze jest przyczyna mojej niepłodności
> , Mam polip i lekarz twierdzi , ze jest przyczyna mojej niepÅ‚odnoÅ›ci
niecierpek1
pon, 23 mar 2009 - 15:39
Cześc dziewczyny. Wykryto u mnie ostatnio polip w macicy. Lekarz stwierdził, że to właśnie on jest przyczyną tego, że nie mogę zaciążyc. Czy któraś z was spotkała sie z podobnym problemem?
niecierpek1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 23 mar 09 - 14:16
Nr użytkownika: 26,293




post pon, 23 mar 2009 - 15:39
Post #1

Cześc dziewczyny. Wykryto u mnie ostatnio polip w macicy. Lekarz stwierdził, że to właśnie on jest przyczyną tego, że nie mogę zaciążyc. Czy któraś z was spotkała sie z podobnym problemem?
majeczka83
wto, 24 mar 2009 - 18:19
niecierpek1 polip utrudnia zagnieżdżenie się zarodka i musi być usunięty.Lekarz powinien powiedzieć Ci o histeroskopii która załatwi sprawę.Nic strasznego też to przeżyłam 06.gif
majeczka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: śro, 11 mar 09 - 19:20
Nr użytkownika: 26,049




post wto, 24 mar 2009 - 18:19
Post #2

niecierpek1 polip utrudnia zagnieżdżenie się zarodka i musi być usunięty.Lekarz powinien powiedzieć Ci o histeroskopii która załatwi sprawę.Nic strasznego też to przeżyłam 06.gif
niecierpek1
nie, 29 mar 2009 - 21:35

majeczka1 a czy Ty przed tym polipem też miałaś problemy z zaciążeniem? Bo ja od lutego 2008 tak. Czy może jak go usunęłaś to problem się rozwiązał?
niecierpek1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 23 mar 09 - 14:16
Nr użytkownika: 26,293




post nie, 29 mar 2009 - 21:35
Post #3


majeczka1 a czy Ty przed tym polipem też miałaś problemy z zaciążeniem? Bo ja od lutego 2008 tak. Czy może jak go usunęłaś to problem się rozwiązał?
12121
pon, 06 kwi 2009 - 23:16
Witam wszystkich,
byłam dzisiaj w klinice i u mnie też wykryto polip. Pani doktor stwierdziła że nie będzie robiła insyminacji bo to może on jest przyczyną mojej niepłodości. Staram się z mężem już 2 lata o dzidzie i nic. Czy to możliwe że wcześniej go nie wykryto? I że to jest przyczyna? Mąż ma dobre wyniki, ja jestem już po prawie wszystkich badaniach. Tylko test PCT wyszedł nieprawidłowy( wszystkie plemniki martwe). Napiszcie co myślicie.
12121


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 06 kwi 09 - 23:10
Nr użytkownika: 26,571




post pon, 06 kwi 2009 - 23:16
Post #4

Witam wszystkich,
byłam dzisiaj w klinice i u mnie też wykryto polip. Pani doktor stwierdziła że nie będzie robiła insyminacji bo to może on jest przyczyną mojej niepłodości. Staram się z mężem już 2 lata o dzidzie i nic. Czy to możliwe że wcześniej go nie wykryto? I że to jest przyczyna? Mąż ma dobre wyniki, ja jestem już po prawie wszystkich badaniach. Tylko test PCT wyszedł nieprawidłowy( wszystkie plemniki martwe). Napiszcie co myślicie.
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 07 kwi 2009 - 20:46
Post #5

[post usunięty]
niecierpek1
czw, 09 kwi 2009 - 21:29
CYTAT(12121 @ Mon, 06 Apr 2009 - 23:16) *
Witam wszystkich,
byłam dzisiaj w klinice i u mnie też wykryto polip. Pani doktor stwierdziła że nie będzie robiła insyminacji bo to może on jest przyczyną mojej niepłodości. Staram się z mężem już 2 lata o dzidzie i nic. Czy to możliwe że wcześniej go nie wykryto? I że to jest przyczyna? Mąż ma dobre wyniki, ja jestem już po prawie wszystkich badaniach. Tylko test PCT wyszedł nieprawidłowy( wszystkie plemniki martwe). Napiszcie co myślicie.

1. Jesli istnieje wrogośc sluzu to wyjscie tylko jedno -IUI
2. jesli jest polip to nalezy jak najpredzej zrobic histeroskopiÄ™ aby to potwierdzic lub ewentualnie wykluczyc, bo IUI w takim przypadku nie ma sensu.
3. Histeroskopia moze tez sprawdzic wiele innych aspektów takich jak:
- czy są czyste ujscia jajowodów,
- zrosty lub nieprawidłowe endometrium
- budowa macicy jest prawidłowa czy nie.
wszystkie wymienione powyżej maja istotny wpływ na zajście lub ewentualnie utrzymanie ciąży.
niecierpek1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 23 mar 09 - 14:16
Nr użytkownika: 26,293




post czw, 09 kwi 2009 - 21:29
Post #6

CYTAT(12121 @ Mon, 06 Apr 2009 - 23:16) *
Witam wszystkich,
byłam dzisiaj w klinice i u mnie też wykryto polip. Pani doktor stwierdziła że nie będzie robiła insyminacji bo to może on jest przyczyną mojej niepłodości. Staram się z mężem już 2 lata o dzidzie i nic. Czy to możliwe że wcześniej go nie wykryto? I że to jest przyczyna? Mąż ma dobre wyniki, ja jestem już po prawie wszystkich badaniach. Tylko test PCT wyszedł nieprawidłowy( wszystkie plemniki martwe). Napiszcie co myślicie.

1. Jesli istnieje wrogośc sluzu to wyjscie tylko jedno -IUI
2. jesli jest polip to nalezy jak najpredzej zrobic histeroskopiÄ™ aby to potwierdzic lub ewentualnie wykluczyc, bo IUI w takim przypadku nie ma sensu.
3. Histeroskopia moze tez sprawdzic wiele innych aspektów takich jak:
- czy są czyste ujscia jajowodów,
- zrosty lub nieprawidłowe endometrium
- budowa macicy jest prawidłowa czy nie.
wszystkie wymienione powyżej maja istotny wpływ na zajście lub ewentualnie utrzymanie ciąży.
meg2000
wto, 12 maj 2009 - 21:00
Witam
W mojej długiej historii starań o dziecko też pojawił sie polip i to w najgorszej wersji - z komórkami nowotworowymi. Potem cała kuracja zatrzymania wzrostu śluzówki macicy - czyli ogromna dawka hormonów działających jak antykoncepcja. W macicy niby wszystko ok ale w ciążę zajść nie mogę nadal. Minęło dwa lata i okresu bez hormonów nie dostaję. Potem dwa cykle z Puregonem i nadal nic. Mam dosyć nieustannej walki a latka lecą. Jednak wciąż mam nadzieję że zdarzy się cud.
Dziewczyny nie traćcie nadzieji - wiara czyni cuda
meg2000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 12 maj 09 - 20:21
Nr użytkownika: 27,172




post wto, 12 maj 2009 - 21:00
Post #7

Witam
W mojej długiej historii starań o dziecko też pojawił sie polip i to w najgorszej wersji - z komórkami nowotworowymi. Potem cała kuracja zatrzymania wzrostu śluzówki macicy - czyli ogromna dawka hormonów działających jak antykoncepcja. W macicy niby wszystko ok ale w ciążę zajść nie mogę nadal. Minęło dwa lata i okresu bez hormonów nie dostaję. Potem dwa cykle z Puregonem i nadal nic. Mam dosyć nieustannej walki a latka lecą. Jednak wciąż mam nadzieję że zdarzy się cud.
Dziewczyny nie traćcie nadzieji - wiara czyni cuda
majeczka83
piÄ…, 19 cze 2009 - 13:46
niecierpek u nas problemem jest nasienie i po usunięciu polipa nadal nie jestem w ciąży ale to tylko i wyłącznie z winy kiepskiego nasienia
majeczka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: śro, 11 mar 09 - 19:20
Nr użytkownika: 26,049




post piÄ…, 19 cze 2009 - 13:46
Post #8

niecierpek u nas problemem jest nasienie i po usunięciu polipa nadal nie jestem w ciąży ale to tylko i wyłącznie z winy kiepskiego nasienia
> Polip w macicy i problem zajÅ›cia w ciążę, Mam polip i lekarz twierdzi , ze jest przyczyna mojej niepÅ‚odnoÅ›ci
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama