Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
12 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

pokoje dla dzieci - kolor,meble, dodatki

> 
Litka
piÄ…, 11 mar 2005 - 15:01
Szafa, regał i komoda


i cos a'propos schowków





Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post piÄ…, 11 mar 2005 - 15:01
Post #21

Szafa, regał i komoda


i cos a'propos schowków





Mika
piÄ…, 11 mar 2005 - 15:20
Lidka-widzę,że te same strony przeglądamy wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 11 mar 2005 - 15:20
Post #22

Lidka-widzę,że te same strony przeglądamy wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
marghe.
piÄ…, 11 mar 2005 - 15:23
dla Gaby jak podrośnie wink.gif



rożne róznosci



sympatyczne rozwiÄ…zania


marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post piÄ…, 11 mar 2005 - 15:23
Post #23

dla Gaby jak podrośnie wink.gif



rożne róznosci



sympatyczne rozwiÄ…zania


Mama Anka
piÄ…, 11 mar 2005 - 15:56

lub
lub
lub
lub
lub na drobiazgi, pokoj dla dziewczynki i moze dla chlopca tez... icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post piÄ…, 11 mar 2005 - 15:56
Post #24


lub
lub
lub
lub
lub na drobiazgi, pokoj dla dziewczynki i moze dla chlopca tez... icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
Mama Anka
piÄ…, 11 mar 2005 - 15:57
I dla dzidzi ... icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post piÄ…, 11 mar 2005 - 15:57
Post #25

I dla dzidzi ... icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
mamjuz
piÄ…, 11 mar 2005 - 17:35
CYTAT(Magda od Ewelinki i Zosi)
... żeby w pokoju byÅ‚ "korytarz" do przechodzenia miÄ™dzy drzwiami a oknem, żeby można byÅ‚o wietrzyć  :lol:  


dokładnie tak jest u mojej jednej mamy nastolatka icon_eek.gif icon_evil.gif
kobieta jest totalnie bezsilna - juz sie pogodziła ze skarpetkami leżacymi po pół roku pod łożkiem, stertami ciuchów, gazet, płyt i innych "smieci"
od czasu do czasu wpuszcza tylko trochÄ™ tlenu icon_lol.gif
bierze na przeczekanie icon_smile.gif i moment aż do kawalera zaczna przychodzić sympatie icon_lol.gif - bo na razie odwiedzającym go gosciom zupełnie to nie przeszkadza, przeciwnie - tak swojsko się czują icon_lol.gif icon_lol.gif
mamjuz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,221
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 156




post piÄ…, 11 mar 2005 - 17:35
Post #26

CYTAT(Magda od Ewelinki i Zosi)
... żeby w pokoju byÅ‚ "korytarz" do przechodzenia miÄ™dzy drzwiami a oknem, żeby można byÅ‚o wietrzyć  :lol:  


dokładnie tak jest u mojej jednej mamy nastolatka icon_eek.gif icon_evil.gif
kobieta jest totalnie bezsilna - juz sie pogodziła ze skarpetkami leżacymi po pół roku pod łożkiem, stertami ciuchów, gazet, płyt i innych "smieci"
od czasu do czasu wpuszcza tylko trochÄ™ tlenu icon_lol.gif
bierze na przeczekanie icon_smile.gif i moment aż do kawalera zaczna przychodzić sympatie icon_lol.gif - bo na razie odwiedzającym go gosciom zupełnie to nie przeszkadza, przeciwnie - tak swojsko się czują icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Naszym jedynym obowiązkiem jest ocalić swoje marzenia.
kasiarybka

Go??







post piÄ…, 11 mar 2005 - 21:00
Post #27

CYTAT(marghe.)


O mamo jakie piękne.....akurat dla moich dzieciakow....suuuuper icon_smile.gif
addera
piÄ…, 11 mar 2005 - 22:41
CYTAT(mamjuz)
to jeszcze sÅ‚owo o nastolatkach  :lol:  


dla mnie to on może nawet być  sraczkowy, inkrustowany zÅ‚otÄ… nitkÄ…  :wink:  
jeden warunek  : ma być czysto  :mrgreen:  
bo jak słyszę opowieści moich starszych koleżanek , o zapleśniałych ogryzkach walających się po pokoju, brudnych ciuchach z wakacji w środku zimy, i chipsach, które pamietają premierę "Władcy pierścieni"
to mnie  :evil:  :evil:  :evil:


No to mam złote dziecko icon_wink.gif mam wrażenie, że Dominiki pokój wygląda lepiej niz nasza sypialnia icon_rolleyes.gif
Jest czysto icon_eek.gif A plakaty na ścianach zmieniają się wraz z "obowiązującą" własnie opcją - zniknął Harry Potter, jest Matrix icon_eek.gif i Linking Park icon_wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 11 mar 2005 - 22:41
Post #28

CYTAT(mamjuz)
to jeszcze sÅ‚owo o nastolatkach  :lol:  


dla mnie to on może nawet być  sraczkowy, inkrustowany zÅ‚otÄ… nitkÄ…  :wink:  
jeden warunek  : ma być czysto  :mrgreen:  
bo jak słyszę opowieści moich starszych koleżanek , o zapleśniałych ogryzkach walających się po pokoju, brudnych ciuchach z wakacji w środku zimy, i chipsach, które pamietają premierę "Władcy pierścieni"
to mnie  :evil:  :evil:  :evil:


No to mam złote dziecko icon_wink.gif mam wrażenie, że Dominiki pokój wygląda lepiej niz nasza sypialnia icon_rolleyes.gif
Jest czysto icon_eek.gif A plakaty na ścianach zmieniają się wraz z "obowiązującą" własnie opcją - zniknął Harry Potter, jest Matrix icon_eek.gif i Linking Park icon_wink.gif

--------------------



malinowa i Malin...
piÄ…, 11 mar 2005 - 22:59
CYTAT(addera)
CYTAT(mamjuz)
to jeszcze sÅ‚owo o nastolatkach  :lol:  


dla mnie to on może nawet być  sraczkowy, inkrustowany zÅ‚otÄ… nitkÄ…  :wink:  
jeden warunek  : ma być czysto  :mrgreen:  
bo jak słyszę opowieści moich starszych koleżanek , o zapleśniałych ogryzkach walających się po pokoju, brudnych ciuchach z wakacji w środku zimy, i chipsach, które pamietają premierę "Władcy pierścieni"
to mnie  :evil:  :evil:  :evil:


No to mam złote dziecko wink.gif mam wrażenie, że Dominiki pokój wygląda lepiej niz nasza sypialnia icon_rolleyes.gif
Jest czysto icon_eek.gif A plakaty na ścianach zmieniają się wraz z "obowiązującą" własnie opcją - zniknął Harry Potter, jest Matrix icon_eek.gif i Linking Park wink.gif

Co tam zaplesniałe ogryzki. To nic. Niedawno wydobyłam zza szafy w pokoju chłopaków mały plecak. Podniosłam go do góry a tu cos cieknie. Otwieram i wyjmuję plastkiowe opakowanie na kanaki z którego wylewa się zielono-szara cuchnąca zawartość. Co to było? Kanapeczka, której 13-latek nie zjadł. I szukał tego plecaczka od zeszłej wiosny icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Dzisiaj rano powalił mnie smród potu przy wejściu do łazienki - to "przetrawiona" koszulka najstarszego, którą tydzień temu miał na treningu i leżała sobie spokojnie w plecaku z przepoconymi skarpetkami i butami czekając na zmiane przy dzisiejszym treningu. Wziął czystą, ta zostawił do prania.
Dośc długo trwało zanim usunęłam smród śmierdzących skarpet i przepoconych stóp, które przez cały mecz opierały się o oparcie kanapy.
icon_twisted.gif icon_twisted.gif
To tylko kilka kwaitków. Nakaz eksmisji mam przygotowany i tylko czeka na okazję.
Za to jak idzie na randke dom zamienia siÄ™ w perfumeriÄ™. icon_twisted.gif
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post piÄ…, 11 mar 2005 - 22:59
Post #29

CYTAT(addera)
CYTAT(mamjuz)
to jeszcze sÅ‚owo o nastolatkach  :lol:  


dla mnie to on może nawet być  sraczkowy, inkrustowany zÅ‚otÄ… nitkÄ…  :wink:  
jeden warunek  : ma być czysto  :mrgreen:  
bo jak słyszę opowieści moich starszych koleżanek , o zapleśniałych ogryzkach walających się po pokoju, brudnych ciuchach z wakacji w środku zimy, i chipsach, które pamietają premierę "Władcy pierścieni"
to mnie  :evil:  :evil:  :evil:


No to mam złote dziecko wink.gif mam wrażenie, że Dominiki pokój wygląda lepiej niz nasza sypialnia icon_rolleyes.gif
Jest czysto icon_eek.gif A plakaty na ścianach zmieniają się wraz z "obowiązującą" własnie opcją - zniknął Harry Potter, jest Matrix icon_eek.gif i Linking Park wink.gif

Co tam zaplesniałe ogryzki. To nic. Niedawno wydobyłam zza szafy w pokoju chłopaków mały plecak. Podniosłam go do góry a tu cos cieknie. Otwieram i wyjmuję plastkiowe opakowanie na kanaki z którego wylewa się zielono-szara cuchnąca zawartość. Co to było? Kanapeczka, której 13-latek nie zjadł. I szukał tego plecaczka od zeszłej wiosny icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Dzisiaj rano powalił mnie smród potu przy wejściu do łazienki - to "przetrawiona" koszulka najstarszego, którą tydzień temu miał na treningu i leżała sobie spokojnie w plecaku z przepoconymi skarpetkami i butami czekając na zmiane przy dzisiejszym treningu. Wziął czystą, ta zostawił do prania.
Dośc długo trwało zanim usunęłam smród śmierdzących skarpet i przepoconych stóp, które przez cały mecz opierały się o oparcie kanapy.
icon_twisted.gif icon_twisted.gif
To tylko kilka kwaitków. Nakaz eksmisji mam przygotowany i tylko czeka na okazję.
Za to jak idzie na randke dom zamienia siÄ™ w perfumeriÄ™. icon_twisted.gif

--------------------
beattta
sob, 12 mar 2005 - 00:49
CYTAT(Magda od Ewelinki i Zosi)
A rysunki dzieci?  A plakaty z Barbie?  

Myślę o tym, żeby w "nowym" pokoju umieścić jakąś tablicę, gdzie takie prace artystyczne będą dozwolone bo na razie są wszędzie - zresztą, jak dokupię baterie do aparatu to pstryknę jakieś zdjęcia.


Fajnym pomysłem jest też metalowa listwa do której można przytwierdzić rysunki magnesami (Ikea, 3-4 zł). Julka ma dwie takie nad stolikiem

beattta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,461
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 18:13
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 217

GG:


post sob, 12 mar 2005 - 00:49
Post #30

CYTAT(Magda od Ewelinki i Zosi)
A rysunki dzieci?  A plakaty z Barbie?  

Myślę o tym, żeby w "nowym" pokoju umieścić jakąś tablicę, gdzie takie prace artystyczne będą dozwolone bo na razie są wszędzie - zresztą, jak dokupię baterie do aparatu to pstryknę jakieś zdjęcia.


Fajnym pomysłem jest też metalowa listwa do której można przytwierdzić rysunki magnesami (Ikea, 3-4 zł). Julka ma dwie takie nad stolikiem



--------------------
Beata (mama Julki)

ewis_
sob, 12 mar 2005 - 10:09
beatta, fajny pomysł z tymi magnesami i listwą na malunki...

U nas mamy linkę metalową ikeowską od ściany do ściany i tam ziupamy rysunki spinaczami - jak pranie. Ale bardziej mi się podoba u Ciebie...
ewis_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 16:28
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,829

GG:


post sob, 12 mar 2005 - 10:09
Post #31

beatta, fajny pomysł z tymi magnesami i listwą na malunki...

U nas mamy linkę metalową ikeowską od ściany do ściany i tam ziupamy rysunki spinaczami - jak pranie. Ale bardziej mi się podoba u Ciebie...

--------------------
mama Alusi, Ewci i Stasia
gosiak23
sob, 12 mar 2005 - 11:21
Dziewczyny-rewelacyjny wątek!!!!MUszę was wszystkie wirualnie wyściskać za pomoc przytul.gif W przyszłym tygodniu przychodzi do nas stolarz u którego mielismy zamówić mebelki dla małej bo na razie ma tylko łóżeczko a na ciekawe pomysły mieliśmy wielki kryzys icon_evil.gif a tu proszę!!!Po obejrzeniu tych wszystkich wklejonych zdjęć już wiem!

Mamjuz-ta szafa jest rewelacyjna!


Niby nic takiego ale ma w sobie coś dziewczęcego i subtelnego-dla mnie bomba!
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post sob, 12 mar 2005 - 11:21
Post #32

Dziewczyny-rewelacyjny wątek!!!!MUszę was wszystkie wirualnie wyściskać za pomoc przytul.gif W przyszłym tygodniu przychodzi do nas stolarz u którego mielismy zamówić mebelki dla małej bo na razie ma tylko łóżeczko a na ciekawe pomysły mieliśmy wielki kryzys icon_evil.gif a tu proszę!!!Po obejrzeniu tych wszystkich wklejonych zdjęć już wiem!

Mamjuz-ta szafa jest rewelacyjna!


Niby nic takiego ale ma w sobie coś dziewczęcego i subtelnego-dla mnie bomba!

--------------------
user posted imageuser posted image
gosiak23
sob, 12 mar 2005 - 11:25
Mama Anka-"twoją" szafeczkę też wykorzystamy icon_lol.gif


Beattta-pomysł z listwą bombowy!

Dziewczyny jesteście złote brawo_bis.gif
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post sob, 12 mar 2005 - 11:25
Post #33

Mama Anka-"twoją" szafeczkę też wykorzystamy icon_lol.gif


Beattta-pomysł z listwą bombowy!

Dziewczyny jesteście złote brawo_bis.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
aluc

Go??







post sob, 12 mar 2005 - 11:29
Post #34

icon_confused.gif w zasadzie oprócz tego pomarańczowego z białym piętrowym łóżkiem (nie dla trzylatka, jako zywo icon_wink.gif) nic mi się w dzieciecych pokojach nie podoba, wszystkiego jest za dużo - sprzętów, dodatków, kolorów

mój ideał to chyba łóżko chowane w ścianie icon_wink.gif i neutralny w kolorze regał typu plaster miodu na wszystko, wystrój reszty tworzą jedynie zabawki, kredki, farby i inne rzeczy potrzebne do zabawy

mam autentyczną alergię na dziecięce tapety i szlaczki na ścianach, na dziecięce motywy na zasłonach i roletach, te wszystkie słodkie słodkości

żono, kanapeczka powiadasz icon_smile.gif moja siostra w cukiernicy z serwisu dla lalek pewnego razu przechowała od Gwiazdki do Wielkiejnocy... oko karpia icon_eek.gif
Pecia
sob, 12 mar 2005 - 22:43
oko karpia powiadasz?// icon_twisted.gif
ja, osobiscie icon_cool.gif znalazlam na podworku zdechłe piskle, takie maleńkie, różowe icon_confused.gif
i trzymalam je w swoim pokoju , ukryte......... icon_biggrin.gif ( myślalam,ze śpi... icon_eek.gif )

i tak mieszkalo u mnie......póki je mama nie znalazła icon_twisted.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post sob, 12 mar 2005 - 22:43
Post #35

oko karpia powiadasz?// icon_twisted.gif
ja, osobiscie icon_cool.gif znalazlam na podworku zdechłe piskle, takie maleńkie, różowe icon_confused.gif
i trzymalam je w swoim pokoju , ukryte......... icon_biggrin.gif ( myślalam,ze śpi... icon_eek.gif )

i tak mieszkalo u mnie......póki je mama nie znalazła icon_twisted.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
malinowa i Malin...
sob, 12 mar 2005 - 22:46
Tak, tylko, że oko karpia i zdechłe piskle pewnie zasuszyły się na wiórek, a kanapeczka zasuszyc się nie chciała. icon_twisted.gif
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post sob, 12 mar 2005 - 22:46
Post #36

Tak, tylko, że oko karpia i zdechłe piskle pewnie zasuszyły się na wiórek, a kanapeczka zasuszyc się nie chciała. icon_twisted.gif

--------------------
aluc

Go??







post sob, 12 mar 2005 - 22:47
Post #37

nooo pisklÄ™ bije oko karpia zdecydowanie icon_smile.gif

z tego cyklu to trzymałyśmy z siostrą jajka jakiegoś ptaka (gołębia?) na kaloryferze w wacie, żeby je wykluć icon_lol.gif
Pecia
sob, 12 mar 2005 - 22:59
a ja jeszcze wylewalam mleko, ktore mama kazala mi pic...do kamionek na kaloryferze icon_mrgreen.gif

i..... icon_lol.gif

do paszczy wink.gif gumowego krokodyla icon_lol.gif
wpychalismyz bratem.....śledzie w śmietanie ......

dobra, wiecej nie bedÄ™, bo mielismy starszliwe pomysly icon_twisted.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post sob, 12 mar 2005 - 22:59
Post #38

a ja jeszcze wylewalam mleko, ktore mama kazala mi pic...do kamionek na kaloryferze icon_mrgreen.gif

i..... icon_lol.gif

do paszczy wink.gif gumowego krokodyla icon_lol.gif
wpychalismyz bratem.....śledzie w śmietanie ......

dobra, wiecej nie bedÄ™, bo mielismy starszliwe pomysly icon_twisted.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
KM
sob, 12 mar 2005 - 23:02
Pamiętam jak chciałam jajko wysiedzieć. Owinęłam w kołderkę dla lalki i usiadłam jak kura... icon_lol.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post sob, 12 mar 2005 - 23:02
Post #39

Pamiętam jak chciałam jajko wysiedzieć. Owinęłam w kołderkę dla lalki i usiadłam jak kura... icon_lol.gif
sdw
sob, 12 mar 2005 - 23:06
CYTAT(KacperkaMama)
Pamiętam jak chciałam jajko wysiedzieć. Owinęłam w kołderkę dla lalki i usiadłam jak kura... icon_lol.gif



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 12 mar 2005 - 23:06
Post #40

CYTAT(KacperkaMama)
Pamiętam jak chciałam jajko wysiedzieć. Owinęłam w kołderkę dla lalki i usiadłam jak kura... icon_lol.gif



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
> pokoje dla dzieci - kolor,meble, dodatki
Start new topic
Reply to this topic
12 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 13:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama