Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

ćwiczenie poprawnej wymowy

> 
RenataR
śro, 05 cze 2019 - 10:15
cześć! jeżeli szukacie dobrych, domowych metod terapii sensorycznej to polecam pacynki, które świetnie rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe, kreatywność i wpływająna rozwój mowy.
https://liger.net.pl/24-akcesoria-logopedyczne
RenataR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 05 cze 19 - 10:08
Nr użytkownika: 53,109




post śro, 05 cze 2019 - 10:15
Post #1

cześć! jeżeli szukacie dobrych, domowych metod terapii sensorycznej to polecam pacynki, które świetnie rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe, kreatywność i wpływająna rozwój mowy.
https://liger.net.pl/24-akcesoria-logopedyczne
Masoba
piÄ…, 06 wrz 2019 - 08:58
Moja mama jest logopedą i jako dziecko katowała mnie ćwiczeniami przed lustrem. O Jezu, jak ja tego nienawidziłam...
Masoba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: pią, 06 wrz 19 - 08:33
Nr użytkownika: 53,291




post piÄ…, 06 wrz 2019 - 08:58
Post #2

Moja mama jest logopedą i jako dziecko katowała mnie ćwiczeniami przed lustrem. O Jezu, jak ja tego nienawidziłam...
Ola_Sarnecka
śro, 18 gru 2019 - 12:39
a myślicie, że w jakim wieku trzeba zacząć poprawiać dziecko jak mówi ciągle "dziecięce słówka"?
Ola_Sarnecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: śro, 29 maj 19 - 12:33
Nr użytkownika: 53,101




post śro, 18 gru 2019 - 12:39
Post #3

a myślicie, że w jakim wieku trzeba zacząć poprawiać dziecko jak mówi ciągle "dziecięce słówka"?
magad
śro, 08 sty 2020 - 07:58
Ola, paradoksalnie to im wcześniej, tym lepiej! Po co brzdąc ma tak gaworzyć, jak powinien ćwiczyć już - oczywiście bez nacisków i stresów! - aparat mowy od małego, wtedy, kiedy jest on najbardziej plastyczny i skory do nauki. Dziwią mnie, szerze powiedziawszy, rodzice, którzy tak "po dziecięcemu" komunikują się ze swoją pociechą - ani to jakieś wesołe, ani zabawne, ani potrzebne, a jeszcze wkręca dziecku, że niby tak ludzie mówią - to duży błąd.
magad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 29 lip 19 - 11:36
Nr użytkownika: 53,221




post śro, 08 sty 2020 - 07:58
Post #4

Ola, paradoksalnie to im wcześniej, tym lepiej! Po co brzdąc ma tak gaworzyć, jak powinien ćwiczyć już - oczywiście bez nacisków i stresów! - aparat mowy od małego, wtedy, kiedy jest on najbardziej plastyczny i skory do nauki. Dziwią mnie, szerze powiedziawszy, rodzice, którzy tak "po dziecięcemu" komunikują się ze swoją pociechą - ani to jakieś wesołe, ani zabawne, ani potrzebne, a jeszcze wkręca dziecku, że niby tak ludzie mówią - to duży błąd.

--------------------
Rodzic dwójki małych dzieci, niespełna trzyletniej Hani i ponad półrocznego Tymka (stan na sierpień 2019!). Czas leci jak szalony :). Uwielbiam meble dziecięce i potrafię stracić długie godziny na szukanie odpowiedniego sprzętu!
juliaabra
piÄ…, 31 sty 2020 - 11:57
Ja mam teraz koszmarny problem z moim młodszym synem, w ogóle przestał do nas mówić.
Nie wiem co robić, bo wcześniej mówił dość sporo i zaczynaliśmy powoli ćwiczyć wymowę, a teraz w ogóle. Jakby mi ktoś dziecko zaczarował. icon_sad.gif
juliaabra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 27 sty 20 - 10:42
Nr użytkownika: 53,509




post piÄ…, 31 sty 2020 - 11:57
Post #5

Ja mam teraz koszmarny problem z moim młodszym synem, w ogóle przestał do nas mówić.
Nie wiem co robić, bo wcześniej mówił dość sporo i zaczynaliśmy powoli ćwiczyć wymowę, a teraz w ogóle. Jakby mi ktoś dziecko zaczarował. icon_sad.gif
> Ä‡wiczenie poprawnej wymowy
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 06:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama