Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gdzie wyjść z dwulatkiem?

> 
Agaami
nie, 17 paź 2010 - 20:47
Dziewczyny, znacie jakieś fajne miejsca gdzie mogłabym wyjść z moją córeczką? Szukałam w necie ale nie znalazłam takich informacji dla Lublina. Wiem, że są jakieś fikolandy i tego typu place zabaw ale interesują mnie tez miejsca dla mamy i dziecka, jakieś kluby czy kawiarnie gdzie dziecko może się pobawić a ja napić kawy, seansy kinowe dla rodzin, jakieś zajęcia sportowe dla matki i dziecka itp. Istnieje w naszym mieście coś takiego?
Agaami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 709
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 22:19
Nr użytkownika: 12,201




post nie, 17 paź 2010 - 20:47
Post #1

Dziewczyny, znacie jakieś fajne miejsca gdzie mogłabym wyjść z moją córeczką? Szukałam w necie ale nie znalazłam takich informacji dla Lublina. Wiem, że są jakieś fikolandy i tego typu place zabaw ale interesują mnie tez miejsca dla mamy i dziecka, jakieś kluby czy kawiarnie gdzie dziecko może się pobawić a ja napić kawy, seansy kinowe dla rodzin, jakieś zajęcia sportowe dla matki i dziecka itp. Istnieje w naszym mieście coś takiego?

--------------------
tulla
śro, 27 paź 2010 - 12:43
Agaami - na Globusie masz stoliki, przy których możesz napić się kawy. W tym czasie, jeśli nie ma dużo dzieci, możesz poprosić dziewczynę z obsługi, żeby rzuciła okiem na Twoje dziecko,
Fantasy Park - dzieci powyżej 3,5 lat mogą zostać na placu zabaw pod okiem opiekunki, a Ty w tym czasie spokojnie usiądziesz przy stoliku i odpoczniesz przy kawie.
Teatr Andersena - myślę, że niedługo możesz pomyśleć o pierwszej wyprawie.
basen - niedawno otworzyli na Kalinie w szkole podstawowej basen i zorganizowali zajęcia tak, że np. w czasie, kiedy zaawansowana w pływaniu grupa pod okiem instruktora ma swoje zajęcia, mamy równolegle mają aquafitness. Oczywiście polecam również zajęcia wspólne z maluchem.
tulla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,743
Dołączył: pią, 01 gru 06 - 17:45
SkÄ…d: Lublin/Wawa
Nr użytkownika: 8,798

GG:


post śro, 27 paź 2010 - 12:43
Post #2

Agaami - na Globusie masz stoliki, przy których możesz napić się kawy. W tym czasie, jeśli nie ma dużo dzieci, możesz poprosić dziewczynę z obsługi, żeby rzuciła okiem na Twoje dziecko,
Fantasy Park - dzieci powyżej 3,5 lat mogą zostać na placu zabaw pod okiem opiekunki, a Ty w tym czasie spokojnie usiądziesz przy stoliku i odpoczniesz przy kawie.
Teatr Andersena - myślę, że niedługo możesz pomyśleć o pierwszej wyprawie.
basen - niedawno otworzyli na Kalinie w szkole podstawowej basen i zorganizowali zajęcia tak, że np. w czasie, kiedy zaawansowana w pływaniu grupa pod okiem instruktora ma swoje zajęcia, mamy równolegle mają aquafitness. Oczywiście polecam również zajęcia wspólne z maluchem.


--------------------
Marysia i Franio - ur. 02.07.2008
Malibu Lublin

Go??







post śro, 01 sie 2012 - 23:18
Post #3

CYTAT(tulla @ Wed, 27 Oct 2010 - 13:43) *
Agaami - na Globusie masz stoliki, przy których możesz napić się kawy. W tym czasie, jeśli nie ma dużo dzieci, możesz poprosić dziewczynę z obsługi, żeby rzuciła okiem na Twoje dziecko,
Fantasy Park - dzieci powyżej 3,5 lat mogą zostać na placu zabaw pod okiem opiekunki, a Ty w tym czasie spokojnie usiądziesz przy stoliku i odpoczniesz przy kawie.
Teatr Andersena - myślę, że niedługo możesz pomyśleć o pierwszej wyprawie.
basen - niedawno otworzyli na Kalinie w szkole podstawowej basen i zorganizowali zajęcia tak, że np. w czasie, kiedy zaawansowana w pływaniu grupa pod okiem instruktora ma swoje zajęcia, mamy równolegle mają aquafitness. Oczywiście polecam również zajęcia wspólne z maluchem.

Hmm, z pozostawianiem w Fantasy Park dziecka nieco powyżej 3,5 letniego, bym polemizował ... zwykle jest tam jedna "opiekunka", a w istocie dziewczyna, która rejestruje dzieciaki, sprawdza bilety i dość długo bywa zajęta kontaktem z rodzicami przyprowadzającymi swe pociechy.
Nie jest ona w stanie upilnować dużej gromady dzieci biegających gdzie się da, wdrapujących się po linowych drabinkach, korzystających z kilku zjeżdżalni, zasłoniętych mnóstwem lin, drabinek itp.
Wystarczy chwila nieuwagi, a taki maluch może nie zdążyć odejść spod zjeżdżalni lub spiralnej rury ślizgowej, gdy wpada na niego dużo większy dzieciak.
Obecność rodzica w takim przypadku, który nieustannie baczy na swoje dziecko, wydaje się nieodzowna. Podobnie, gdy dziecko wspina się mozolnie w górę do krętego ślizgu - starsze i sprytniejsze dzieci wyprzedzając, mogą stanąć mu na rękę lub najzwyczajniej wpaść na niego. Piszę o tym wszzystkim, bo niejednokrotnie bywałem w Fantasy Park ze swoimi dziećmi i mam stosowne spostrzeżenia. To, że jak dotąd nie było tam jakiegoś głośnego przypadku, nie oznacza, że nigdy do niego nie dojdzie ...
> Gdzie wyjść z dwulatkiem?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama