Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

oczka...

> 
Coffee
czw, 25 mar 2004 - 21:36
dziewczyny nie wiedzialam jak zatytulowac ten post...
od doslownie kilku dni moj 10 miesieczniak...jak cos mu nie pasuje lub jest b.zmeczony...to...przewraca oczami...wyglada to tak jakby majac otwarte oczy mial spac...widac wtedy tylko bialka!!! wyglada to strasznie...wiec az sie boje czy z nim wszystko w porzadku...
przy zasypianiu to jeszcze rozumiem ze ma na wpol zamkniete oczka i juz "zasypia"...ale dzis mnie zmartwil bo plakal i sie denerwowal i nagle tez przymknal oczy i tylko bialka bylo widac...wystraszylam sie wiec dalej was pytam...czy to normalne...?moze z placzu jakas histeria? a moze mam isc do lekarza...znacie cos takiego???
poza tym Maxim jest zdrowiutki, radosny i silny...nie ma zadnych oznak choroby...
pozdrawiam
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post czw, 25 mar 2004 - 21:36
Post #1

dziewczyny nie wiedzialam jak zatytulowac ten post...
od doslownie kilku dni moj 10 miesieczniak...jak cos mu nie pasuje lub jest b.zmeczony...to...przewraca oczami...wyglada to tak jakby majac otwarte oczy mial spac...widac wtedy tylko bialka!!! wyglada to strasznie...wiec az sie boje czy z nim wszystko w porzadku...
przy zasypianiu to jeszcze rozumiem ze ma na wpol zamkniete oczka i juz "zasypia"...ale dzis mnie zmartwil bo plakal i sie denerwowal i nagle tez przymknal oczy i tylko bialka bylo widac...wystraszylam sie wiec dalej was pytam...czy to normalne...?moze z placzu jakas histeria? a moze mam isc do lekarza...znacie cos takiego???
poza tym Maxim jest zdrowiutki, radosny i silny...nie ma zadnych oznak choroby...
pozdrawiam

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "

Posty w temacie
Coffee   oczka...   czw, 25 mar 2004 - 21:36
kasiask   Maxim!! MyÅ›lÄ™, że nic siÄ™ niepokojÄ…cego nie ...   czw, 25 mar 2004 - 21:54
Coffee   nikt wiecej nie mial podobnego problemu/zachowania...   piÄ…, 26 mar 2004 - 13:57
mama_do_kwadratu   Ja na Twoim miejscu Maxim wybraÅ‚abym siÄ™ z tym p...   piÄ…, 26 mar 2004 - 14:49
Coffee   ale to sie zdarza wlasnie przy zmeczeniu i nerwach...   piÄ…, 26 mar 2004 - 19:09
adriana   Z tego co wiem, kiedy dziecku oczka "zachodzÄ…", t...   piÄ…, 26 mar 2004 - 21:05
Coffee   nie zachodza mu pod dolna..tylko mi sie zdaje ze o...   piÄ…, 26 mar 2004 - 21:56
AleX83   Coffe. Jak siÄ™ skoÅ„czyÅ‚a historia z Twoim dziec...   wto, 30 sty 2018 - 13:33
Jerrytaw   dbeoyhc https://www.sicilmed.it/miu-miu-ostrich...   pon, 12 lut 2018 - 20:58
Jerrytaw   pudvzac https://www.southerncrosshealthcare.co....   pon, 12 lut 2018 - 21:03
Jerrytaw   nkmgaue https://www.chequeredleopard.co.uk/493-...   pon, 12 lut 2018 - 21:10
> oczka...
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 09:14
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama