Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Grupa wsparcia dla seniorów

, Szczecin-aktywizacja seniorów
> , Szczecin-aktywizacja seniorów
Pilawianka
pon, 18 mar 2013 - 18:03
Może wasi rodzice, teściowie, dziadkowie chcą aktywnie spędzać czas a nie mają pomysłów?
Chcą poznać nowych znajomych, pomóc przy tym komuś.
Powstaje właśnie Grupa wsparcia dla seniora, projekt wart rozreklamowania by przetrwał. Moim zdaniem warto.
"Jej głównym celem jest aktywizacja seniorów w myÅ›l zasady: pomagamy sobie wzajemnie, przy czym nie zamykamy siÄ™ przed osobami potrzebujÄ…cymi wsparcia a mÅ‚odszymi od nas – mówi Iwona Jaroniewska – pomysÅ‚odawczyni grupy."
Klik


Związek z organizującym to Sektorem 3 mam ale w nim nie zarabiam, nie jest to oferta komercyjna więc mam nadzieję, że regulaminu nie złamałam.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post pon, 18 mar 2013 - 18:03
Post #1

Może wasi rodzice, teściowie, dziadkowie chcą aktywnie spędzać czas a nie mają pomysłów?
Chcą poznać nowych znajomych, pomóc przy tym komuś.
Powstaje właśnie Grupa wsparcia dla seniora, projekt wart rozreklamowania by przetrwał. Moim zdaniem warto.
"Jej głównym celem jest aktywizacja seniorów w myÅ›l zasady: pomagamy sobie wzajemnie, przy czym nie zamykamy siÄ™ przed osobami potrzebujÄ…cymi wsparcia a mÅ‚odszymi od nas – mówi Iwona Jaroniewska – pomysÅ‚odawczyni grupy."
Klik


Związek z organizującym to Sektorem 3 mam ale w nim nie zarabiam, nie jest to oferta komercyjna więc mam nadzieję, że regulaminu nie złamałam.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
> Grupa wsparcia dla seniorów, Szczecin-aktywizacja seniorów
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama