Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szczepienia 5 latków

, czy sÄ… jakieÅ› zmiany w kalendarzu?
> , czy sÄ… jakieÅ› zmiany w kalendarzu?
AnWoj
piÄ…, 14 maj 2010 - 10:18
No właśnie dostałam wezwanie na szczepienie na 24 maja,córka 5 lat kończy w czerwcu.Myślałam że szczepienie dopiero jako 6 latek .Pani w przychodni mówi że teraz masowo szczepi właśnie ten rocznik.Mówię że córka była szczepiona płatnym InfarixemIPVHib i czy to właśnie to szczepienie ,pani na to że teraz to błonica tężec i krztusiec no to ja już nic nie rozumię a ten Infarix to właśnie nie ta szczepionka?.Zbaraniałam,sama nie wiem co robić.i tak pewnie szczepienie się odwlecze bo u małej wyszły owsiki więc trzeba się najpierw chyba z tego wyleczyć, a potem szczepić.
AnWoj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 663
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 10:32
SkÄ…d: gdzieÅ› tam...
Nr użytkownika: 23,937




post piÄ…, 14 maj 2010 - 10:18
Post #1

No właśnie dostałam wezwanie na szczepienie na 24 maja,córka 5 lat kończy w czerwcu.Myślałam że szczepienie dopiero jako 6 latek .Pani w przychodni mówi że teraz masowo szczepi właśnie ten rocznik.Mówię że córka była szczepiona płatnym InfarixemIPVHib i czy to właśnie to szczepienie ,pani na to że teraz to błonica tężec i krztusiec no to ja już nic nie rozumię a ten Infarix to właśnie nie ta szczepionka?.Zbaraniałam,sama nie wiem co robić.i tak pewnie szczepienie się odwlecze bo u małej wyszły owsiki więc trzeba się najpierw chyba z tego wyleczyć, a potem szczepić.
Tuni
piÄ…, 14 maj 2010 - 19:43
Teraz "należy się Twojej córci szczepienie w szóstym roku życia czyli między piątymi a szóstymi urodzinami ( widzę, że wezwanie masz ciut przed urodzinami ale tych kilka dni nie ma większego znaczenia).
W pojemniku jest 10 dawek szczepionki , więc panie z przychodni starają się tak zorganizować szczepienia żeby wykorzystać całość czyli wzywają dziesięcioro dzieci w jednym terminie.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 14 maj 2010 - 19:43
Post #2

Teraz "należy się Twojej córci szczepienie w szóstym roku życia czyli między piątymi a szóstymi urodzinami ( widzę, że wezwanie masz ciut przed urodzinami ale tych kilka dni nie ma większego znaczenia).
W pojemniku jest 10 dawek szczepionki , więc panie z przychodni starają się tak zorganizować szczepienia żeby wykorzystać całość czyli wzywają dziesięcioro dzieci w jednym terminie.
> szczepienia 5 latków, czy sÄ… jakieÅ› zmiany w kalendarzu?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama