Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Farba do włosów

, średni blond
> , Å›redni blond
ania.m
piÄ…, 24 lip 2015 - 11:48
Czy istnieje farba do włosów dzięki której osiągnę popielaty średni blond?

Co się nie pofarbuję, to wychodzi mi za każdym razem rudawy. A chciałabym popielaty...

Przez dość długi czas miałam pofarbowane włosy na czarno, ale obecnie już mi odrosły i została tylko taka długość, którą przy najbliższej wizycie u fryzjerki obetnę. Obecnie mam kilkukrotnie farbowane włosy różnymi odcieniami średniego blondu i żaden mnie nie zadowolił.

Przy najbliższej wizycie fryzjerskiej spróbuję pofarbować u fryzjerki. Ale jeśli nie ma takiej farby do kupienia w sklepie, to wrócę do czarnego, bo nie mam czasu, aby siedzieć u fryzjera co chwila 29.gif
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post piÄ…, 24 lip 2015 - 11:48
Post #1

Czy istnieje farba do włosów dzięki której osiągnę popielaty średni blond?

Co się nie pofarbuję, to wychodzi mi za każdym razem rudawy. A chciałabym popielaty...

Przez dość długi czas miałam pofarbowane włosy na czarno, ale obecnie już mi odrosły i została tylko taka długość, którą przy najbliższej wizycie u fryzjerki obetnę. Obecnie mam kilkukrotnie farbowane włosy różnymi odcieniami średniego blondu i żaden mnie nie zadowolił.

Przy najbliższej wizycie fryzjerskiej spróbuję pofarbować u fryzjerki. Ale jeśli nie ma takiej farby do kupienia w sklepie, to wrócę do czarnego, bo nie mam czasu, aby siedzieć u fryzjera co chwila 29.gif

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
minka.
piÄ…, 24 lip 2015 - 12:20
Moje wlosy zawsze powracaja do tego zoltawego blondu, nie popielatego. Od jakiegos czasu stosuje silver szampon( obojetnie jakiej firmy) i wlosy maja popielaty blond - nie zloty jak wczesniej:) poszukaj w sklepach tego szamponu, mam nadzieje ze w PL jest dostepny.
minka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,622
Dołączył: wto, 30 maj 06 - 01:03
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 6,069

GG:


post piÄ…, 24 lip 2015 - 12:20
Post #2

Moje wlosy zawsze powracaja do tego zoltawego blondu, nie popielatego. Od jakiegos czasu stosuje silver szampon( obojetnie jakiej firmy) i wlosy maja popielaty blond - nie zloty jak wczesniej:) poszukaj w sklepach tego szamponu, mam nadzieje ze w PL jest dostepny.

--------------------

I HAVE THE BODY OF A GOD. (Unfortunately it's Buddha)
ania.m
piÄ…, 24 lip 2015 - 12:49
Dziękuję za informację - o takim szamponie nie pomyślałam.
Jak znajdę i wypróbuję to dam znać.
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post piÄ…, 24 lip 2015 - 12:49
Post #3

Dziękuję za informację - o takim szamponie nie pomyślałam.
Jak znajdę i wypróbuję to dam znać.

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
amadelka
czw, 06 sie 2015 - 23:56
ja jak farbuję to zawsze mam taki mysi blond :/ strasznie nie lubie tego odcienia... echh. nic nie da sie chyba na to pradzić, nie jesteś sama icon_razz.gif
amadelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 06 sie 15 - 23:51
Nr użytkownika: 46,228




post czw, 06 sie 2015 - 23:56
Post #4

ja jak farbuję to zawsze mam taki mysi blond :/ strasznie nie lubie tego odcienia... echh. nic nie da sie chyba na to pradzić, nie jesteś sama icon_razz.gif

--------------------
Można zaryzykować takie oto twierdzenie - kredyty samochodowe https://www.doradztwo-kredytowe.com.pl/kredyty-samochodowe są jak najbardziej w porządku, naprawdę nie wydaje się, aby ktoś z nas miał jakikolwiek problem z tym związany, bądźmy optymistami.
Miwako
czw, 24 wrz 2015 - 17:39
szukaj farb które mają napisane "perlowy blond" lub po prostu platyna icon_smile.gif
Miwako


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: wto, 25 sie 15 - 19:27
Nr użytkownika: 46,290




post czw, 24 wrz 2015 - 17:39
Post #5

szukaj farb które mają napisane "perlowy blond" lub po prostu platyna icon_smile.gif
Weroniczqa
czw, 08 paź 2015 - 09:56
jak masz ciemne włosy, to żadna sklepowa farba nie chwyci bez rozjaśniania, niestety w przypadku ciemniejszych włosów, niż te które chcemy uzyskać, trzeba się przemęczyć u fryzjera icon_razz.gif
Weroniczqa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 79
Dołączył: wto, 14 kwi 15 - 11:13
Nr użytkownika: 45,665




post czw, 08 paź 2015 - 09:56
Post #6

jak masz ciemne włosy, to żadna sklepowa farba nie chwyci bez rozjaśniania, niestety w przypadku ciemniejszych włosów, niż te które chcemy uzyskać, trzeba się przemęczyć u fryzjera icon_razz.gif
ania.m
czw, 08 paź 2015 - 10:26
Nie mam ciemnych włosów. Mam średni blond. Szukam czegoś sklepowego, bo nie mam czasu chodzić do fryzjera na farbowanie co 3 tygodnie...
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post czw, 08 paź 2015 - 10:26
Post #7

Nie mam ciemnych włosów. Mam średni blond. Szukam czegoś sklepowego, bo nie mam czasu chodzić do fryzjera na farbowanie co 3 tygodnie...

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
enimka
czw, 05 sty 2017 - 00:42
ja bym na Twoim miejscu zawitała do fryzjerki i troszkę podpytała się na temat włosów blond, jak np utrzymać owy kolor icon_wink.gif
enimka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 05 sty 17 - 00:29
Nr użytkownika: 48,648




post czw, 05 sty 2017 - 00:42
Post #8

ja bym na Twoim miejscu zawitała do fryzjerki i troszkę podpytała się na temat włosów blond, jak np utrzymać owy kolor icon_wink.gif
ania.m
czw, 12 sty 2017 - 11:25
Niestety na chwilę obecną - fryzjerskie farby też się na moich włosach średnio sprawdzają. Nie potrafię znaleźć odcieniu, który by dobrze wyglądał mi na głowie. Zawsze wychodzi inny niż teoretycznie miałby wyjść.
ania.m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,411
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:45
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 37,612




post czw, 12 sty 2017 - 11:25
Post #9

Niestety na chwilę obecną - fryzjerskie farby też się na moich włosach średnio sprawdzają. Nie potrafię znaleźć odcieniu, który by dobrze wyglądał mi na głowie. Zawsze wychodzi inny niż teoretycznie miałby wyjść.

--------------------
D.(uża) 2011 i M.(ały) 2013
> Farba do wÅ‚osów, Å›redni blond
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama