Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

czy mozna jesc karmiac piersia??

> 
makao
śro, 21 sty 2009 - 19:04
witam,
czy mozna jesc rodzynki karmiac piersia i jablak gotowane czy suwrowe lepiej jakie owce czy dzemy?bardzo mi sie chce slodkiego zastanawiam sie czy cukier tzn np posypac sobie na slodko ryz. musze byc na diecie bo corcia moja ma brzydkie kupki 21.gif ale mam taki apetyt na slodkie rzeczy nie wiem jak sie powstrzymac.A miod??wiem ze moze uczulic bo jest z pylkow robiony.prosze o jakies rady co mozna jesc na slodko 04.gif pozdrawiam
makao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 98
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 18:29
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 10,487




post śro, 21 sty 2009 - 19:04
Post #1

witam,
czy mozna jesc rodzynki karmiac piersia i jablak gotowane czy suwrowe lepiej jakie owce czy dzemy?bardzo mi sie chce slodkiego zastanawiam sie czy cukier tzn np posypac sobie na slodko ryz. musze byc na diecie bo corcia moja ma brzydkie kupki 21.gif ale mam taki apetyt na slodkie rzeczy nie wiem jak sie powstrzymac.A miod??wiem ze moze uczulic bo jest z pylkow robiony.prosze o jakies rady co mozna jesc na slodko 04.gif pozdrawiam
Silije
śro, 21 sty 2009 - 21:03
Można jeść rodzynki, inne suszone owoce (daktyle są super słodkie, może wypróbujesz), jabłka w każdej postaci, możesz ryż sypnąć cukrem jak masz taką ochotę. Z wymienionych rzeczy chyba tylko miód często uczula, ale wcale nie jestem pewna czy poprzez pokarm matki też uczula - bo w spożyciu bezpośrednim to tak. Upiecz sobie ciasteczka albo poproś o to np. męża, mamę jak brak ci czasu, to będziesz wiedziała co dokładnie w nich jest. Nie zjedz tylko w jeden dzień tych wszystkich nowości naraz, bierz po jednym i obserwuj reakcję dziecka.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post śro, 21 sty 2009 - 21:03
Post #2

Można jeść rodzynki, inne suszone owoce (daktyle są super słodkie, może wypróbujesz), jabłka w każdej postaci, możesz ryż sypnąć cukrem jak masz taką ochotę. Z wymienionych rzeczy chyba tylko miód często uczula, ale wcale nie jestem pewna czy poprzez pokarm matki też uczula - bo w spożyciu bezpośrednim to tak. Upiecz sobie ciasteczka albo poproś o to np. męża, mamę jak brak ci czasu, to będziesz wiedziała co dokładnie w nich jest. Nie zjedz tylko w jeden dzień tych wszystkich nowości naraz, bierz po jednym i obserwuj reakcję dziecka.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
trylinka
śro, 21 sty 2009 - 23:22
Można jeść suszone owoce ale trzeba je dokładnie myć, bo są konserwowane dwutlenkiem siarki.
Na zaspokojenie łasuha znakomite są suszone żurawiny.
trylinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,243
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 10:17
Nr użytkownika: 7,690




post śro, 21 sty 2009 - 23:22
Post #3

Można jeść suszone owoce ale trzeba je dokładnie myć, bo są konserwowane dwutlenkiem siarki.
Na zaspokojenie łasuha znakomite są suszone żurawiny.
makao
czw, 22 sty 2009 - 09:38
dziekuje Wam za odpowiedz
pozdrawiam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
makao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 98
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 18:29
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 10,487




post czw, 22 sty 2009 - 09:38
Post #4

dziekuje Wam za odpowiedz
pozdrawiam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
> czy mozna jesc karmiac piersia??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama