Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

stopy

, jak dbacie o stopy?
> , jak dbacie o stopy?
iwo1
czw, 11 cze 2009 - 09:50
CYTAT(sammy @ Tue, 09 Jun 2009 - 00:45) *
Na temat pielęgnacji stóp to ja w roku, bodajże, 2002 rozpoczęłam taki wątek, że nawet się dziwię, że "stare" forumowiczki się na ten temat w odpowiednim wątku nie zająknęły icon_wink.gif Wątek przez dobre 3 czy 4 miesiące wisiał na pierwszej stronie i dorobił się mnóstwa odpowiedzi zarówno za jak i przeciw. A ile się nasłuchałam zanim przyznano mi rację icon_lol.gif

A tak serio. Stopy to najbardziej dopieszczona część mojego ciała. Jakbym dbała tak o twarz jak o stopy, to być może w wieku 80 lat miałabym cerę generałowej Zajaczkowej icon_lol.gif Używam ścinacz do zrogowaceń naskórka, pumeksu, peelingów, kremów, czasami parafiny. Po prostu chołubię je na maxa icon_smile.gif Jak poszłam kiedyś do pedikirzystki to się przyglądała tym moim stopom i stwierdziła, że dawno tak zadbanych stóp nie widziała icon_smile.gif Więc nie chodzę, bo po co wydawać pieniądze, skoro to samo potrafię zrobić sama.

pozdrawiam
s.

Sammy pamiętam ten burzliwy długi wątek po hipermarketowych obserwacjach:)
Iwo
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
Skąd: Stąd...
Nr użytkownika: 226

GG:


post czw, 11 cze 2009 - 09:50
Post #41

CYTAT(sammy @ Tue, 09 Jun 2009 - 00:45) *
Na temat pielęgnacji stóp to ja w roku, bodajże, 2002 rozpoczęłam taki wątek, że nawet się dziwię, że "stare" forumowiczki się na ten temat w odpowiednim wątku nie zająknęły icon_wink.gif Wątek przez dobre 3 czy 4 miesiące wisiał na pierwszej stronie i dorobił się mnóstwa odpowiedzi zarówno za jak i przeciw. A ile się nasłuchałam zanim przyznano mi rację icon_lol.gif

A tak serio. Stopy to najbardziej dopieszczona część mojego ciała. Jakbym dbała tak o twarz jak o stopy, to być może w wieku 80 lat miałabym cerę generałowej Zajaczkowej icon_lol.gif Używam ścinacz do zrogowaceń naskórka, pumeksu, peelingów, kremów, czasami parafiny. Po prostu chołubię je na maxa icon_smile.gif Jak poszłam kiedyś do pedikirzystki to się przyglądała tym moim stopom i stwierdziła, że dawno tak zadbanych stóp nie widziała icon_smile.gif Więc nie chodzę, bo po co wydawać pieniądze, skoro to samo potrafię zrobić sama.

pozdrawiam
s.

Sammy pamiętam ten burzliwy długi wątek po hipermarketowych obserwacjach:)
Iwo

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
♫ agitusek ♫
czw, 11 cze 2009 - 14:55
czy moge poprosic o linka, poczytam z mila checia 03.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
Skąd: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post czw, 11 cze 2009 - 14:55
Post #42

czy moge poprosic o linka, poczytam z mila checia 03.gif

--------------------


Maciejka
czw, 11 cze 2009 - 23:03
Ja smaruję zawsze kremem do rak, koniecznie z giceryną. Gliceryna działa cuda. I maść witaminowa ochronna też jest doskonała. Ale ja mam strasznie gruby narastajacy naskórek. Nie wiem jak osiagnać stan, kiedy będe miała różowe miękkie pietusie!
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post czw, 11 cze 2009 - 23:03
Post #43

Ja smaruję zawsze kremem do rak, koniecznie z giceryną. Gliceryna działa cuda. I maść witaminowa ochronna też jest doskonała. Ale ja mam strasznie gruby narastajacy naskórek. Nie wiem jak osiagnać stan, kiedy będe miała różowe miękkie pietusie!

--------------------
Maciejka


justin
sob, 13 cze 2009 - 07:00
różowe miękkie piętusie to chyba tylko niemowlaczki mają icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post sob, 13 cze 2009 - 07:00
Post #44

różowe miękkie piętusie to chyba tylko niemowlaczki mają icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
kasiarybka

Go??







post sob, 13 cze 2009 - 09:35
Post #45

Dziewczyny bo to wszystko zależy od chęci icon_smile.gif Ja jestem nienormalna i skrzywiona w tym kierunku. Kiedy już wszyscy śpią to znaczy dzieci, najczęściej w sobotę, moczę stopy około pół godziny w ciepłym mleku z dodatkiem oliwy z oliwek, póżniej robię ostry piling pięt i smatuję tlustym kremem kilkakrotnie, czyli czekam aż wchłonie i znów smaruję icon_smile.gif nakładam na noc bawełniane stopki icon_smile.gif
Codziennie tarka, przynajmniej dwa razy w tygodniu omega i maski, maski na maxa, kiedy tylko mam chwilę wolną, żeby posiedzieć spokojnie z jakąś mazią na stopach icon_smile.gif
Z tym, ze ja to uwielbiam icon_smile.gif
CZARNA863
sob, 13 cze 2009 - 10:08
CYTAT(catherine83 @ Wed, 10 Jun 2009 - 21:38) *
CZARNA- masz swój salon czy cuś? może i ja bym skusiła się na żel?

Witam 06.gif nie nie mam niestety,ale jezdzę z tym całym moim oprzyrządowaniem 06.gif
CZARNA863


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,210
Dołączył: nie, 14 wrz 08 - 12:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 21,735

GG:


post sob, 13 cze 2009 - 10:08
Post #46

CYTAT(catherine83 @ Wed, 10 Jun 2009 - 21:38) *
CZARNA- masz swój salon czy cuś? może i ja bym skusiła się na żel?

Witam 06.gif nie nie mam niestety,ale jezdzę z tym całym moim oprzyrządowaniem 06.gif

--------------------



Jestem szczęśliwą mężatką:)
,,Gdy się rodziłaś - płakałaś,a wokół Ciebie się śmiali.Tak żyj byś umierając się śmiała,a wokół Ciebie płakali''
,,Popiołem będę,lecz czuć nie przestanę.Prochem będę,lecz proch ten będzie kochał...''Quevedo"
cath
sob, 13 cze 2009 - 10:43
CYTAT(CZARNA863 @ Sat, 13 Jun 2009 - 09:08) *
Witam 06.gif nie nie mam niestety,ale jezdzę z tym całym moim oprzyrządowaniem 06.gif

06.gif to może i ja się kiedyś skuszę na żelik to wtedy zaproszę Ciebie do siebie icon_smile.gif
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post sob, 13 cze 2009 - 10:43
Post #47

CYTAT(CZARNA863 @ Sat, 13 Jun 2009 - 09:08) *
Witam 06.gif nie nie mam niestety,ale jezdzę z tym całym moim oprzyrządowaniem 06.gif

06.gif to może i ja się kiedyś skuszę na żelik to wtedy zaproszę Ciebie do siebie icon_smile.gif

--------------------




CZARNA863
sob, 13 cze 2009 - 10:59
CYTAT(catherine83 @ Sat, 13 Jun 2009 - 11:43) *
06.gif to może i ja się kiedyś skuszę na żelik to wtedy zaproszę Ciebie do siebie icon_smile.gif

Nie ma sprawy 06.gif Pozdrowionka
A z jakiej części Poznania jestes? icon_smile.gif

Ten post edytował CZARNA863 sob, 13 cze 2009 - 11:00
CZARNA863


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,210
Dołączył: nie, 14 wrz 08 - 12:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 21,735

GG:


post sob, 13 cze 2009 - 10:59
Post #48

CYTAT(catherine83 @ Sat, 13 Jun 2009 - 11:43) *
06.gif to może i ja się kiedyś skuszę na żelik to wtedy zaproszę Ciebie do siebie icon_smile.gif

Nie ma sprawy 06.gif Pozdrowionka
A z jakiej części Poznania jestes? icon_smile.gif

--------------------



Jestem szczęśliwą mężatką:)
,,Gdy się rodziłaś - płakałaś,a wokół Ciebie się śmiali.Tak żyj byś umierając się śmiała,a wokół Ciebie płakali''
,,Popiołem będę,lecz czuć nie przestanę.Prochem będę,lecz proch ten będzie kochał...''Quevedo"
isllandia
sob, 13 cze 2009 - 22:49
Mi moje okropne stopy do porządku udało się doprowadzić dzięki regularnym wizytom u kosmetyczki i kosmetykom firmy Gehwol. Zgadzam się z Kasią - systematyczność to jednak podstawa.
isllandia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,500
Dołączył: sob, 24 wrz 05 - 11:03
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 3,699

GG:


post sob, 13 cze 2009 - 22:49
Post #49

Mi moje okropne stopy do porządku udało się doprowadzić dzięki regularnym wizytom u kosmetyczki i kosmetykom firmy Gehwol. Zgadzam się z Kasią - systematyczność to jednak podstawa.

--------------------


Zapraszam do mojego ?wiata:
Blog
Carrie
nie, 14 cze 2009 - 21:35
Odkryłam niedawno peeling enzymatyczny Ziaji do stóp.Super.Takie fajnie miękkie i gładkie są po użyciu.I faktycznie mocznik w kosmetykach do stóp potrafi zdziałać cuda.Ale z tego co czytam (omega) to chyba moje stopy same w sobie niezbyt kłopotliwe są.

Morduje mnie natomiast co innego.Potliwość.Koszmar.W upale lub w stresowej sytuacji stopy mam mokre nawet od góry.Całe w kropelkach.Ślizgam się w klapkach.Antidral podrażnia mi stopy a etiaxilu jeszcze nie stosowałam bo poraziła mnie cena. A jak nie zadziała? Drogie testowanie na ślepo...

Kasiurybko - a te kąpiele w szałwi,jak długo by pojawiły się efekty?Faktycznie to działa sensownie, czy tylko na takie lekkie przypadki? Nie przebarwi mi stóp ten wywar?Średnio się widzę z brązowymi paznokciami 37.gif
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post nie, 14 cze 2009 - 21:35
Post #50

Odkryłam niedawno peeling enzymatyczny Ziaji do stóp.Super.Takie fajnie miękkie i gładkie są po użyciu.I faktycznie mocznik w kosmetykach do stóp potrafi zdziałać cuda.Ale z tego co czytam (omega) to chyba moje stopy same w sobie niezbyt kłopotliwe są.

Morduje mnie natomiast co innego.Potliwość.Koszmar.W upale lub w stresowej sytuacji stopy mam mokre nawet od góry.Całe w kropelkach.Ślizgam się w klapkach.Antidral podrażnia mi stopy a etiaxilu jeszcze nie stosowałam bo poraziła mnie cena. A jak nie zadziała? Drogie testowanie na ślepo...

Kasiurybko - a te kąpiele w szałwi,jak długo by pojawiły się efekty?Faktycznie to działa sensownie, czy tylko na takie lekkie przypadki? Nie przebarwi mi stóp ten wywar?Średnio się widzę z brązowymi paznokciami 37.gif

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
cath
nie, 14 cze 2009 - 23:06
CYTAT(CZARNA863 @ Sat, 13 Jun 2009 - 09:59) *
A z jakiej części Poznania jestes? icon_smile.gif

Grunwald,a dokładniej Łazarz icon_smile.gif
CYTAT
Morduje mnie natomiast co innego.Potliwość.Koszmar.W upale lub w stresowej sytuacji stopy mam mokre nawet od góry.Całe w kropelkach.Ślizgam się w klapkach.Antidral podrażnia mi stopy a etiaxilu jeszcze nie stosowałam bo poraziła mnie cena. A jak nie zadziała? Drogie testowanie na ślepo...

carrie- ja stosuję etiaxil ale pod pachy i jest rewelacyjny. Cena faktycznie wysoka ale na dwa sezony pewnie Ci starczy. Nie wiem jak ten do stóp ale ten pod pachy stosuje się co kilka dni (ja raz na tydzień i tylko w sezonie letnim i mam już go drugi sezon).
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post nie, 14 cze 2009 - 23:06
Post #51

CYTAT(CZARNA863 @ Sat, 13 Jun 2009 - 09:59) *
A z jakiej części Poznania jestes? icon_smile.gif

Grunwald,a dokładniej Łazarz icon_smile.gif
CYTAT
Morduje mnie natomiast co innego.Potliwość.Koszmar.W upale lub w stresowej sytuacji stopy mam mokre nawet od góry.Całe w kropelkach.Ślizgam się w klapkach.Antidral podrażnia mi stopy a etiaxilu jeszcze nie stosowałam bo poraziła mnie cena. A jak nie zadziała? Drogie testowanie na ślepo...

carrie- ja stosuję etiaxil ale pod pachy i jest rewelacyjny. Cena faktycznie wysoka ale na dwa sezony pewnie Ci starczy. Nie wiem jak ten do stóp ale ten pod pachy stosuje się co kilka dni (ja raz na tydzień i tylko w sezonie letnim i mam już go drugi sezon).

--------------------




inka-24
pon, 15 cze 2009 - 15:06
AgnieszkoKamilo tak jak Czarna juz pisała french żelami ma się rozumieć.
Lakery odpryskują a żelki są świetne na lato - praktycznie wystarczaja na dłuuuugie tygodnie icon_smile.gif
Sorki że dopiero teraz piszę ale urlop miałam i mało na forum zaglądałam.

Pocące stopy to rzeczywiście udręka.
Ostatnio zauważyłam również u siebie 21.gif
inka-24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,025
Dołączył: śro, 23 maj 07 - 14:18
Skąd: z drugiej strony monitora...
Nr użytkownika: 14,510




post pon, 15 cze 2009 - 15:06
Post #52

AgnieszkoKamilo tak jak Czarna juz pisała french żelami ma się rozumieć.
Lakery odpryskują a żelki są świetne na lato - praktycznie wystarczaja na dłuuuugie tygodnie icon_smile.gif
Sorki że dopiero teraz piszę ale urlop miałam i mało na forum zaglądałam.

Pocące stopy to rzeczywiście udręka.
Ostatnio zauważyłam również u siebie 21.gif

--------------------
Aniołek, sierpień 2008 (*)
Czy teraz niebu wystarczy Aniołów?
Nie bój się własnego zdania. Ono liczy się tak samo jak zdanie każdego.

kasiarybka

Go??







post pon, 15 cze 2009 - 15:07
Post #53

CYTAT(carrie @ Sun, 14 Jun 2009 - 22:35) *
Kasiurybko - a te kąpiele w szałwi,jak długo by pojawiły się efekty?Faktycznie to działa sensownie, czy tylko na takie lekkie przypadki? Nie przebarwi mi stóp ten wywar?Średnio się widzę z brązowymi paznokciami 37.gif


Kąpiele z szałwii przynajmniej raz w tyodniu, efekty po 5/6 kąpielach, swojej teściowej, zaraz po kąpieli smarowałam paznokcie i stopy sokiem z cytryny, to zapobiegało przebarwieniom. Często też stosuje sok z cytryny na panokcie u stóp, bo po niektórcy lakierach przebarwiają mi się na żółto, pomaga, tylko cierplwiości trzeba miec dużo i regularność konieczna.
CZARNA863
pon, 15 cze 2009 - 15:15
Przepraszam 37.gif jakies kombinacje tu 43.gif

Ten post edytował CZARNA863 pon, 15 cze 2009 - 15:18
CZARNA863


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,210
Dołączył: nie, 14 wrz 08 - 12:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 21,735

GG:


post pon, 15 cze 2009 - 15:15
Post #54

Przepraszam 37.gif jakies kombinacje tu 43.gif

--------------------



Jestem szczęśliwą mężatką:)
,,Gdy się rodziłaś - płakałaś,a wokół Ciebie się śmiali.Tak żyj byś umierając się śmiała,a wokół Ciebie płakali''
,,Popiołem będę,lecz czuć nie przestanę.Prochem będę,lecz proch ten będzie kochał...''Quevedo"
CZARNA863
pon, 15 cze 2009 - 15:16
CYTAT(catherine83 @ Mon, 15 Jun 2009 - 00:06) *
Grunwald,a dokładniej Łazarz icon_smile.gif


no proszę,a ja od urodzenia mieszkałam na Ratajach ale w tamtych rejonach do technikum chodziłam (na Śniadeckich )
06.gif

Ten post edytował CZARNA863 pon, 15 cze 2009 - 15:17
CZARNA863


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,210
Dołączył: nie, 14 wrz 08 - 12:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 21,735

GG:


post pon, 15 cze 2009 - 15:16
Post #55

CYTAT(catherine83 @ Mon, 15 Jun 2009 - 00:06) *
Grunwald,a dokładniej Łazarz icon_smile.gif


no proszę,a ja od urodzenia mieszkałam na Ratajach ale w tamtych rejonach do technikum chodziłam (na Śniadeckich )
06.gif

--------------------



Jestem szczęśliwą mężatką:)
,,Gdy się rodziłaś - płakałaś,a wokół Ciebie się śmiali.Tak żyj byś umierając się śmiała,a wokół Ciebie płakali''
,,Popiołem będę,lecz czuć nie przestanę.Prochem będę,lecz proch ten będzie kochał...''Quevedo"
Carrie
pon, 15 cze 2009 - 22:54
CYTAT(kasiarybka @ Mon, 15 Jun 2009 - 16:07) *
Kąpiele z szałwii przynajmniej raz w tyodniu, efekty po 5/6 kąpielach, swojej teściowej, zaraz po kąpieli smarowałam paznokcie i stopy sokiem z cytryny, to zapobiegało przebarwieniom. Często też stosuje sok z cytryny na panokcie u stóp, bo po niektórcy lakierach przebarwiają mi się na żółto, pomaga, tylko cierplwiości trzeba miec dużo i regularność konieczna.



dziękuję
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post pon, 15 cze 2009 - 22:54
Post #56

CYTAT(kasiarybka @ Mon, 15 Jun 2009 - 16:07) *
Kąpiele z szałwii przynajmniej raz w tyodniu, efekty po 5/6 kąpielach, swojej teściowej, zaraz po kąpieli smarowałam paznokcie i stopy sokiem z cytryny, to zapobiegało przebarwieniom. Często też stosuje sok z cytryny na panokcie u stóp, bo po niektórcy lakierach przebarwiają mi się na żółto, pomaga, tylko cierplwiości trzeba miec dużo i regularność konieczna.



dziękuję

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
Agnieszka Kamila
wto, 30 cze 2009 - 22:50
zakupiłam i testuję od tygodnia serię do stóp dr stopa, cena przystępna i jak dla mnie kosmetyki dobre, nie mam porównania bo do tej pory do stóp nie stosowałam niczego specjalnego, staram się dzięki wan zajmowac moimi stopami regularnie chociaz nie jest to wcale takie proste, są dni kiedy padam na twarz ze zmęczenia i nawet jesli marzy mi się moczenie stóp to jest to niemozliwe bo jestem z dzieckiem sama w domu i nie widzę mozliwosci zamknięcia się w łazience na dłuzej.
12 lipca idę do kosmetyczki zrobic z nózkami gruntowne porządki, ale juz teraz przyzwyczajam się do pracy nad nimi w domu
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post wto, 30 cze 2009 - 22:50
Post #57

zakupiłam i testuję od tygodnia serię do stóp dr stopa, cena przystępna i jak dla mnie kosmetyki dobre, nie mam porównania bo do tej pory do stóp nie stosowałam niczego specjalnego, staram się dzięki wan zajmowac moimi stopami regularnie chociaz nie jest to wcale takie proste, są dni kiedy padam na twarz ze zmęczenia i nawet jesli marzy mi się moczenie stóp to jest to niemozliwe bo jestem z dzieckiem sama w domu i nie widzę mozliwosci zamknięcia się w łazience na dłuzej.
12 lipca idę do kosmetyczki zrobic z nózkami gruntowne porządki, ale juz teraz przyzwyczajam się do pracy nad nimi w domu
cilla
śro, 01 lip 2009 - 10:07
Zmobilizowałyście mnie. icon_wink.gif Postanowiłam schudnąć, lepiej się ubierać, więc i o stopy trzeba zadbać, tym bardziej, że jest lato. Na razie zachwalam krem z avonu korzenne aromaty czy jakoś tak. Jest poprawa icon_smile.gif
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post śro, 01 lip 2009 - 10:07
Post #58

Zmobilizowałyście mnie. icon_wink.gif Postanowiłam schudnąć, lepiej się ubierać, więc i o stopy trzeba zadbać, tym bardziej, że jest lato. Na razie zachwalam krem z avonu korzenne aromaty czy jakoś tak. Jest poprawa icon_smile.gif

--------------------

joaba
śro, 01 lip 2009 - 13:51
dziewczyny ja jako baba osaczona pomysłami mojej ukochanej farmaceutycznej familii,powiem wam,ze najlepsze jest to co same zrobicie,wiekszośc składników na kremy do stóp można kupić i zrobić samemu.

Kasia bryka -świetne

ja z doświadczenia swojego:

na pocące nogi polecam kąpiele w krochmalu,i zanurzenie na krótko w roztworze kalii(pamiętajcie o spłukaniu wodą po)
na suche piety maśc z vit e,euceryny,olejkiem miętowym,zamiast pumeksu proponuje piling z parzonej sypanej kawy(ale masaż musi trwać co najmniej 10 minut,co 2 dzień przez tydzień)
na ładne paznokcie moczenie palców w mieszance oliwy z oliwek i miodu)

parafiny nie polecam działa trochę jak lifting-chwilowo,a niestety uzależnia i w efekcie przesusza skórę,natomiast na ciepło jest dobra przed masażem,rozgrzewa.

cilla to zapraszam na watek zrzucamy kilogramy-jako świnka Bejb zapraszam.

Ten post edytował joaba śro, 01 lip 2009 - 13:54
joaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,326
Dołączył: wto, 20 gru 05 - 22:06
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 4,346




post śro, 01 lip 2009 - 13:51
Post #59

dziewczyny ja jako baba osaczona pomysłami mojej ukochanej farmaceutycznej familii,powiem wam,ze najlepsze jest to co same zrobicie,wiekszośc składników na kremy do stóp można kupić i zrobić samemu.

Kasia bryka -świetne

ja z doświadczenia swojego:

na pocące nogi polecam kąpiele w krochmalu,i zanurzenie na krótko w roztworze kalii(pamiętajcie o spłukaniu wodą po)
na suche piety maśc z vit e,euceryny,olejkiem miętowym,zamiast pumeksu proponuje piling z parzonej sypanej kawy(ale masaż musi trwać co najmniej 10 minut,co 2 dzień przez tydzień)
na ładne paznokcie moczenie palców w mieszance oliwy z oliwek i miodu)

parafiny nie polecam działa trochę jak lifting-chwilowo,a niestety uzależnia i w efekcie przesusza skórę,natomiast na ciepło jest dobra przed masażem,rozgrzewa.

cilla to zapraszam na watek zrzucamy kilogramy-jako świnka Bejb zapraszam.

--------------------




justin
śro, 01 lip 2009 - 15:20
przede wszystkim muszę kupić miskę coby nogi moczyć.
dziekuję Wam za wątek.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 15:20
Post #60

przede wszystkim muszę kupić miskę coby nogi moczyć.
dziekuję Wam za wątek.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
> stopy, jak dbacie o stopy?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 04:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama