Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Butelka Lovi

> 
rtonka
pon, 11 kwi 2011 - 18:26
Mam butelke lovi 250ml, do tej pory wszystko bylo ok. Ostatnio zaczela nam przeciekac tzn jak karmie Bartka to tak jakby z pod smoczka lecialo mleko, efekt jest taki ze maly caly mokry. Za kazdym razem przed podaniem butelki spradzam czy smoczek jest dobrze wsadzony. Miala ktoras z Was tak? Zastanawiam sie nad kupieniem butelki nuka szerokiej, przy starszych chlopakach ja mialam i sprawdzila sie rewelacyjne.
rtonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,791
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 19:03
Nr użytkownika: 14,248




post pon, 11 kwi 2011 - 18:26
Post #1

Mam butelke lovi 250ml, do tej pory wszystko bylo ok. Ostatnio zaczela nam przeciekac tzn jak karmie Bartka to tak jakby z pod smoczka lecialo mleko, efekt jest taki ze maly caly mokry. Za kazdym razem przed podaniem butelki spradzam czy smoczek jest dobrze wsadzony. Miala ktoras z Was tak? Zastanawiam sie nad kupieniem butelki nuka szerokiej, przy starszych chlopakach ja mialam i sprawdzila sie rewelacyjne.

--------------------
Kacper, Igor

MamaOkrąglinkó...
pon, 18 kwi 2011 - 22:21
nasze lovi też czasem tak robiły, choć później przestały, albo i my dokładniej je zakręcaliśmy, czasem przy podgrzewaniu wody pomiędzy zamykanie a smoka wleciała para i później wylatywało mleko, dlatego wodę podgrzewaliśmy w otwartej butli, mleko mieszaliśmy z zakrętką i dopiero później po osuszeniu nakrętki wkładaliśmy smoczek, czasem mleko ciekło też jak za mocno dokręciło się butelkę, musisz popróbować

my mieliśmy też tommee tippee też była świetna
MamaOkrąglinkó...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,562
Dołączył: pon, 17 lis 08 - 19:40
SkÄ…d: z fioletowego kÄ…cika
Nr użytkownika: 23,650




post pon, 18 kwi 2011 - 22:21
Post #2

nasze lovi też czasem tak robiły, choć później przestały, albo i my dokładniej je zakręcaliśmy, czasem przy podgrzewaniu wody pomiędzy zamykanie a smoka wleciała para i później wylatywało mleko, dlatego wodę podgrzewaliśmy w otwartej butli, mleko mieszaliśmy z zakrętką i dopiero później po osuszeniu nakrętki wkładaliśmy smoczek, czasem mleko ciekło też jak za mocno dokręciło się butelkę, musisz popróbować

my mieliśmy też tommee tippee też była świetna

--------------------
Zolinka 22.11.2008 Olinek 22.12.2010

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. J. Korczak
Madie
wto, 26 lip 2011 - 18:23
Co prawda mam butelki roznych firm, akurat lovi nie, ale...- rowniez zdarza nam sie przeciek. Kwestia zle zalozonego smoczka chyba jednak. Dociskam i pomaga- zazwyczaj.
Madie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,021
Dołączył: pią, 03 wrz 10 - 11:04
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 34,196




post wto, 26 lip 2011 - 18:23
Post #3

Co prawda mam butelki roznych firm, akurat lovi nie, ale...- rowniez zdarza nam sie przeciek. Kwestia zle zalozonego smoczka chyba jednak. Dociskam i pomaga- zazwyczaj.

--------------------

Być tuż obok, bez względu na odległość. Być razem, bez względu na przeszkody. Być jednym, bez względu na bycie we dwoje.

h_ania
nie, 22 sty 2012 - 14:28
CYTAT(justynka18d @ Tue, 19 Apr 2011 - 00:21) *
my mieliśmy też tommee tippee też była świetna


przy okazji zapytam, czy można je wygotować przed pierwszym użyciem?
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post nie, 22 sty 2012 - 14:28
Post #4

CYTAT(justynka18d @ Tue, 19 Apr 2011 - 00:21) *
my mieliśmy też tommee tippee też była świetna


przy okazji zapytam, czy można je wygotować przed pierwszym użyciem?

--------------------


MamaJulki
nie, 22 sty 2012 - 15:15
my też mamy lovi, to samo się dzieje
poza tym już 2 z nich od spodu popękaly i zaczęły przeciekać
przy kolejnym dziecku będą inne...
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post nie, 22 sty 2012 - 15:15
Post #5

my też mamy lovi, to samo się dzieje
poza tym już 2 z nich od spodu popękaly i zaczęły przeciekać
przy kolejnym dziecku będą inne...
h_ania
czw, 02 lut 2012 - 20:57
Kupiłam jedną LOVI - ok, fajna, sprawdziła się.
Kupiłam drugą - porażka, ale to pewnie jakaś wada, no i ja akurat musiałam na nią trafić ..........
Po wygotowaniu - wszystko robiłam zgodnie z instrukcją i tak samo jak w przypadku tej pierwszej - butelka stała się miękka, a zakrętka, w której osadzony jest smoczek i osłonka smoczka zrobiły się żółte i jakby matowe - zupełnie jakby były z innego kompletu.
I co? Zaniosłam butelkę do reklamacji. Tak ...... Czekam już drugi tydzień na wymianę na nową, bo podobno firma LOVI nie zwraca pieniędzy, a jedynie wymienia towar. Czy aby na pewno?
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post czw, 02 lut 2012 - 20:57
Post #6

Kupiłam jedną LOVI - ok, fajna, sprawdziła się.
Kupiłam drugą - porażka, ale to pewnie jakaś wada, no i ja akurat musiałam na nią trafić ..........
Po wygotowaniu - wszystko robiłam zgodnie z instrukcją i tak samo jak w przypadku tej pierwszej - butelka stała się miękka, a zakrętka, w której osadzony jest smoczek i osłonka smoczka zrobiły się żółte i jakby matowe - zupełnie jakby były z innego kompletu.
I co? Zaniosłam butelkę do reklamacji. Tak ...... Czekam już drugi tydzień na wymianę na nową, bo podobno firma LOVI nie zwraca pieniędzy, a jedynie wymienia towar. Czy aby na pewno?

--------------------


reval
czw, 31 maj 2012 - 13:03
my uzywamy butelek [edit: moderacja] i jestesmy bardzo zadowoleni
reval


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 31 maj 12 - 12:56
Nr użytkownika: 40,423




post czw, 31 maj 2012 - 13:03
Post #7

my uzywamy butelek [edit: moderacja] i jestesmy bardzo zadowoleni

--------------------
[sygnatura niezgodna z regulaminem forum]
dankin-82
piÄ…, 24 sie 2012 - 16:30
ja z lovi jakoś problemów nie miałam, z tymi butlami plastikowymi, było ok nic nie przeciekało, nic nie pękało
ale zachciało mi się tej z gumową częścią, pierwsza była ok ale druga kupiona cudnie mnie poparzyła, oddzieliły się te dwie części od siebie i chlusnęło na mnie gorącą wodą 21.gif
z tych plastikowych byłam zadowolona
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post piÄ…, 24 sie 2012 - 16:30
Post #8

ja z lovi jakoś problemów nie miałam, z tymi butlami plastikowymi, było ok nic nie przeciekało, nic nie pękało
ale zachciało mi się tej z gumową częścią, pierwsza była ok ale druga kupiona cudnie mnie poparzyła, oddzieliły się te dwie części od siebie i chlusnęło na mnie gorącą wodą 21.gif
z tych plastikowych byłam zadowolona

--------------------
malinka_m
czw, 19 maj 2016 - 19:22
Tej nie mieliśmy, za to dużo innych i najlepsza okazała się Twistshake. Nam też zależało na antykolkowej i ta sprawdziła się w stu procentach. A do tego ma smoczek, który Małemu bardzo pasuje i takie siteczko zabezpieczające przed grudkami pokarmu, bo one też zatykają smoczek i Mały się męczył przy jedzeniu.. Nie wiem czy ta ma coś takiego?
malinka_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 18 maj 16 - 22:14
Nr użytkownika: 47,577




post czw, 19 maj 2016 - 19:22
Post #9

Tej nie mieliśmy, za to dużo innych i najlepsza okazała się Twistshake. Nam też zależało na antykolkowej i ta sprawdziła się w stu procentach. A do tego ma smoczek, który Małemu bardzo pasuje i takie siteczko zabezpieczające przed grudkami pokarmu, bo one też zatykają smoczek i Mały się męczył przy jedzeniu.. Nie wiem czy ta ma coś takiego?
lirena
czw, 19 maj 2016 - 21:10
też mamy te butelki, ostatnio dokupiłam jeszcze dwie bo były w promocji w empiku icon_smile.gif
lirena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: wto, 15 kwi 14 - 00:46
Nr użytkownika: 43,878




post czw, 19 maj 2016 - 21:10
Post #10

też mamy te butelki, ostatnio dokupiłam jeszcze dwie bo były w promocji w empiku icon_smile.gif
Korni33
wto, 07 cze 2016 - 12:59
Polecam butelki avent - mam dwójkę dzieci,butelki sprawdziły się przy obojgu, nic się z nimi nie działo mega wygodne.
Korni33


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 27 sty 16 - 13:58
Nr użytkownika: 47,079




post wto, 07 cze 2016 - 12:59
Post #11

Polecam butelki avent - mam dwójkę dzieci,butelki sprawdziły się przy obojgu, nic się z nimi nie działo mega wygodne.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 10 kwi 2017 - 03:44
Post #12

A ja zamiast butelki kupiłam małej na www.e-babystuff.pl kubeczek 3 w 1. Na początku zakłada się do niego smoczek, jak dziecko jest większe ustnik, a na końcu to już w ogóle bez niczego. Jak na razie muszę przyznać, że sprawdza się bez zarzutu.
> Butelka Lovi
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:14
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama