Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Zapalenie pluc!!!!

> 
Mama Anka
wto, 10 lut 2004 - 16:11
Co robic, od wczoraj sie wyklarowalo - ma. Paulina od wtorku miala temperature do 40°C i kaszel, ale straszny byl ten kaszel. W sobote przyjechal lekarz, osluchal i powiedzial, ze pluca i oskrzela czyste, ale
dlatego, ze tak dlugo goraczkuje dal antybiotyk. Wczoraj bylysmy u lekarza-pediatry i wysluchal, skierowal na rentgen. No i sie okazalo ZAPALENIE PLUC. Niby juz przez to przechodzil Adrian, ale tam bylo ukryte, bez kaszlu, bez temperatury i przy okazji kontroli wyszlo. Maly nic nie jadl, schudl 3 kg w ciagu tygodnia i trafil do szpitala, gdzie wiedzieli co robic, ja mialam jakby latwiej. Teraz na szczescie zostalo szybciej wykryte, antybiotyk zadzialal, temperatura spadla, ale Paulina strasznie kaszle i jest slaba. Malo je. Wczoraj zasnela o 17-stej spala do rana do 7-mej. Teraz znowu spi. Niby sen to zdrowie, ale ja juz za chwile zglupieje.
Mowia, ze nie ma spac na plecach, bo to zle, nawilzac pokoj, bo to dobrze, napar z rumianku, nie oil-basem, bo podraznia, lepiej sama woda. Powiedzcie jak ja moge Malej pomoc najlepiej, ile to moze potrwac. Teraz gotuje rosolek, bo to jeszcze je. Boje sie, zeby to sie szpitalem nie skonczylo tak jak u Adriana. icon_sad.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post wto, 10 lut 2004 - 16:11
Post #1

Co robic, od wczoraj sie wyklarowalo - ma. Paulina od wtorku miala temperature do 40°C i kaszel, ale straszny byl ten kaszel. W sobote przyjechal lekarz, osluchal i powiedzial, ze pluca i oskrzela czyste, ale
dlatego, ze tak dlugo goraczkuje dal antybiotyk. Wczoraj bylysmy u lekarza-pediatry i wysluchal, skierowal na rentgen. No i sie okazalo ZAPALENIE PLUC. Niby juz przez to przechodzil Adrian, ale tam bylo ukryte, bez kaszlu, bez temperatury i przy okazji kontroli wyszlo. Maly nic nie jadl, schudl 3 kg w ciagu tygodnia i trafil do szpitala, gdzie wiedzieli co robic, ja mialam jakby latwiej. Teraz na szczescie zostalo szybciej wykryte, antybiotyk zadzialal, temperatura spadla, ale Paulina strasznie kaszle i jest slaba. Malo je. Wczoraj zasnela o 17-stej spala do rana do 7-mej. Teraz znowu spi. Niby sen to zdrowie, ale ja juz za chwile zglupieje.
Mowia, ze nie ma spac na plecach, bo to zle, nawilzac pokoj, bo to dobrze, napar z rumianku, nie oil-basem, bo podraznia, lepiej sama woda. Powiedzcie jak ja moge Malej pomoc najlepiej, ile to moze potrwac. Teraz gotuje rosolek, bo to jeszcze je. Boje sie, zeby to sie szpitalem nie skonczylo tak jak u Adriana. icon_sad.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>

Posty w temacie
Mama Anka   Zapalenie pluc!!!!   wto, 10 lut 2004 - 16:11
i.   Mnie mówiono, że córka (jak miaÅ‚a zap. pÅ‚uc) ...   wto, 10 lut 2004 - 16:19
Mama Anka   Juz jest dobrze. Bylysmy dzis u pediatry na kontro...   czw, 12 lut 2004 - 22:24
użytkownik usuniÄ™ty   Bardzo siÄ™ cieszÄ™, że udaÅ‚o Ci siÄ™ uniknąć ...   piÄ…, 13 lut 2004 - 08:47
Mama Anka   Bardzo dziekuje :D . Paulinka tez jako noworodek (...   piÄ…, 13 lut 2004 - 18:36
i.   Aniu, cieszÄ™ siÄ™, że córka już zdrowa :D Te...   piÄ…, 13 lut 2004 - 20:00
domi   Zapalenie pÅ‚uc czÄ™sto koÅ„czy siÄ™ pobytem w szp...   sob, 14 lut 2004 - 12:59
> Zapalenie pluc!!!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 18:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama