Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

3 dni w Krakowie

, teatr, restauacje, coÅ› dla dzieci
> , teatr, restauacje, coÅ› dla dzieci
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 23 wrz 2008 - 10:08
Post #1

Będę z Hugo przez 3 dni w Krakowie. 8-10 października. Już pisałam, że 9 młody ma urodziny no i może macie jakieś pomysły co z takim maluchem można zrobić w Krakowie?
Wieczorami będzie dołączał do nas K więc może pomysły na fajne restauracje jakieś z pysznym jedzeniem?
A no i chciałam do teatru się wybrać, ale w Starym akurat nic nie grają 8 a to właściwie jedyny wieczór, w który moglibyśmy iść. Jaki jeszcze teatr jest warty polecenia?
az
wto, 23 wrz 2008 - 10:50
Ja polecam Bagatelę. Ale grają Mayday, a to mi się najmniej podobało. Z restauracji to może U babci Maliny. Wnętrze stylizowane na wiejską chatę, dużo rekwizytów. Jedzenie smaczne i tanie. Są krzesełka dla dzieci ale nie ma kelnerek.
Ale to nie na wieczór, raczej, tylko na obiad. Na zoo to chyba będzie za zimno. Może oceanarium. Pomyślę jeszcze.
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post wto, 23 wrz 2008 - 10:50
Post #2

Ja polecam Bagatelę. Ale grają Mayday, a to mi się najmniej podobało. Z restauracji to może U babci Maliny. Wnętrze stylizowane na wiejską chatę, dużo rekwizytów. Jedzenie smaczne i tanie. Są krzesełka dla dzieci ale nie ma kelnerek.
Ale to nie na wieczór, raczej, tylko na obiad. Na zoo to chyba będzie za zimno. Może oceanarium. Pomyślę jeszcze.

--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
tissaia
wto, 23 wrz 2008 - 22:06
Co do jedzenia- polecam Dynię na Krupniczej ( blisko centrum, Krupnicza to tak jakby przedłużenie Szewskiej dochodzącej do Rynku) restauracja serwuje głównie makaronowo-włoskie jedzenie,) Obsługa jest baaaaardzo miła dla dzieci, jest kącik z zabawkami, tablica do rysowania i specjalne potrawy dla dzieci icon_smile.gif.
9 październik to czwartek, więc w Kinie pod Baranami na Rynku powinien być seans z cyklu Baranki w pieluchach - dla mam i maluchów ( to w razie niepogody...). W razie niepogody lub zmęczenia podczas spaceru, na Grodzkiej jest bawialnia z kulkami i takimi tam gadżetami, gdzie mozna też napić się kawki, winka lub innego trunku icon_wink.gif. Możesz też iść z synkiem do teatru Groteska -chyba, że uznasz, że jest za młody na takie rozrywki icon_smile.gif.
Teatry - w teatrze im. Słowackiego grają 8-ego Komedię Bankierską, Durenmatta- nie byłam, słyszałam że nawet niezłe icon_wink.gif W moim ulubionym Ludowym niestety mało się teraz dzieje fajnego, ale na Scenie Pod Ratuszem można zobaczyć spektakl,, który może być niezły.
W Starym faktycznie puchy.

No i można się z Tiss spotkać na kawę...A nawet trzeba! icon_smile.gif

EDIT: No i zdecydowanie: POLECAM RestauracjÄ™ u Ziyada!

Ten post edytował Tissaia wto, 23 wrz 2008 - 23:35
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post wto, 23 wrz 2008 - 22:06
Post #3

Co do jedzenia- polecam Dynię na Krupniczej ( blisko centrum, Krupnicza to tak jakby przedłużenie Szewskiej dochodzącej do Rynku) restauracja serwuje głównie makaronowo-włoskie jedzenie,) Obsługa jest baaaaardzo miła dla dzieci, jest kącik z zabawkami, tablica do rysowania i specjalne potrawy dla dzieci icon_smile.gif.
9 październik to czwartek, więc w Kinie pod Baranami na Rynku powinien być seans z cyklu Baranki w pieluchach - dla mam i maluchów ( to w razie niepogody...). W razie niepogody lub zmęczenia podczas spaceru, na Grodzkiej jest bawialnia z kulkami i takimi tam gadżetami, gdzie mozna też napić się kawki, winka lub innego trunku icon_wink.gif. Możesz też iść z synkiem do teatru Groteska -chyba, że uznasz, że jest za młody na takie rozrywki icon_smile.gif.
Teatry - w teatrze im. Słowackiego grają 8-ego Komedię Bankierską, Durenmatta- nie byłam, słyszałam że nawet niezłe icon_wink.gif W moim ulubionym Ludowym niestety mało się teraz dzieje fajnego, ale na Scenie Pod Ratuszem można zobaczyć spektakl,, który może być niezły.
W Starym faktycznie puchy.

No i można się z Tiss spotkać na kawę...A nawet trzeba! icon_smile.gif

EDIT: No i zdecydowanie: POLECAM RestauracjÄ™ u Ziyada!

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
zilka
wto, 23 wrz 2008 - 22:34
Jully, z 11 miesięczniakiem to chyba jak się przejdziesz po rynku, galerii handlowej czy po czym tam sama będziesz miała ochotę to wystarczy?

Jest w Krakowie jak wyczytałam kiedyś zajebisty icon_wink.gif plac zabaw, pokazujący prawa fizyki, etc. ale on jest nieco dalej od rynku. Może Krakowianki podrzucą dokładnie co i gdzie to jest...
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 23 wrz 2008 - 22:34
Post #4

Jully, z 11 miesięczniakiem to chyba jak się przejdziesz po rynku, galerii handlowej czy po czym tam sama będziesz miała ochotę to wystarczy?

Jest w Krakowie jak wyczytałam kiedyś zajebisty icon_wink.gif plac zabaw, pokazujący prawa fizyki, etc. ale on jest nieco dalej od rynku. Może Krakowianki podrzucą dokładnie co i gdzie to jest...

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
mikolaj
śro, 24 wrz 2008 - 08:12
To tzw. Ogród Doświadczeń - wejście od al. Pokoju (na przeciwko M1) - bielty podobno w przyzwoitej cenie. Ja jeszcze nie dotarłam, ale wszyscy, którzy już tam byli bardzo polecją.
mikolaj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 225
Dołączył: czw, 27 lip 06 - 21:59
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,745

GG:


post śro, 24 wrz 2008 - 08:12
Post #5

To tzw. Ogród Doświadczeń - wejście od al. Pokoju (na przeciwko M1) - bielty podobno w przyzwoitej cenie. Ja jeszcze nie dotarłam, ale wszyscy, którzy już tam byli bardzo polecją.


--------------------
mikolaj



użytkownik usunięty

Go??







post śro, 24 wrz 2008 - 09:40
Post #6

Ooo to koniecznie muszę na ten plac zabaw. Mogłabym prosić o adres? Wrzucę w gps bo inaczej nie trafię.
Tiss kawa brzmi bardzo sympatycznie icon_smile.gif i te restauracje i teatr, mogłam głupia się na dłużej wybrać bo nie wiem czy ze wszystkim się wyrobię
zilka
śro, 24 wrz 2008 - 09:52
https://www.ogroddoswiadczen.pl/

zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post śro, 24 wrz 2008 - 09:52
Post #7

https://www.ogroddoswiadczen.pl/



--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
e_Ena
śro, 24 wrz 2008 - 10:31
CYTAT(az @ Tue, 23 Sep 2008 - 11:50) *
Ja polecam Bagatelę. Ale grają Mayday, a to mi się najmniej podobało.


Az, grają jeszcze Mayday? (może Mayday II). Jeśli I to ja polecam icon_smile.gif.

W ogrodzie doświadczeń nie byłam, ale wydaje mi się, że to raczej ze starszymi dziećmi. Prędzej chyba oceanarium bo tam kolorowo i wszystko się rusza icon_wink.gif mały pewnie nie wiele zrozumie z tego co się dzieje dookoła, ale pewnie nie będzie mógł oczu oderwać, a Ty z przyjemnością pooglądasz rybki icon_wink.gif.
hmmm tylko tak myślę jeszcze, czy nie musiałabyś go tam na rękach dźwigać żeby mógł wszystko dobrze widzieć icon_confused.gif , kurcze dawno byłam i już dokładnie nie pamiętam, ale chyba czasem Tomka podnosiłam odrobinę, nie wiem czy z pozycji wózka będzie mu się tam podobało...

e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post śro, 24 wrz 2008 - 10:31
Post #8

CYTAT(az @ Tue, 23 Sep 2008 - 11:50) *
Ja polecam Bagatelę. Ale grają Mayday, a to mi się najmniej podobało.


Az, grają jeszcze Mayday? (może Mayday II). Jeśli I to ja polecam icon_smile.gif.

W ogrodzie doświadczeń nie byłam, ale wydaje mi się, że to raczej ze starszymi dziećmi. Prędzej chyba oceanarium bo tam kolorowo i wszystko się rusza icon_wink.gif mały pewnie nie wiele zrozumie z tego co się dzieje dookoła, ale pewnie nie będzie mógł oczu oderwać, a Ty z przyjemnością pooglądasz rybki icon_wink.gif.
hmmm tylko tak myślę jeszcze, czy nie musiałabyś go tam na rękach dźwigać żeby mógł wszystko dobrze widzieć icon_confused.gif , kurcze dawno byłam i już dokładnie nie pamiętam, ale chyba czasem Tomka podnosiłam odrobinę, nie wiem czy z pozycji wózka będzie mu się tam podobało...

> 3 dni w Krakowie, teatr, restauacje, coÅ› dla dzieci
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama