Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Poród w Rzeszowie

> 
banyk
nie, 01 sie 2010 - 00:45
Witam wszystkie mamy z Rzeszowa i okolic.
Mam niecałe 2 miesiące do terminu porodu i coraz więcej pytań rodzi się w mojej głowie. Pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu na Szopena. Ogólnie wszystko poszło sprawnie i nie narzekam, ale teraz postanowiłam rodzić na Lwowskiej.
Moje pytania:
-czy w szpitalu na lwowskiej można mieć "swoją" położną?
-czy są tam położne które potrafią prowadzić poród z ochroną krocza i w pozycji innej niż na plecach?

Jak ktoś ma jakieś doświadczenia to będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam.
banyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 797
Dołączył: wto, 14 lip 09 - 23:21
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 28,256




post nie, 01 sie 2010 - 00:45
Post #1

Witam wszystkie mamy z Rzeszowa i okolic.
Mam niecałe 2 miesiące do terminu porodu i coraz więcej pytań rodzi się w mojej głowie. Pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu na Szopena. Ogólnie wszystko poszło sprawnie i nie narzekam, ale teraz postanowiłam rodzić na Lwowskiej.
Moje pytania:
-czy w szpitalu na lwowskiej można mieć "swoją" położną?
-czy są tam położne które potrafią prowadzić poród z ochroną krocza i w pozycji innej niż na plecach?

Jak ktoś ma jakieś doświadczenia to będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam.

--------------------

wrona_j
czw, 19 sie 2010 - 10:03
Cześć!
Ja rodziłam na lwowskiej, ale miałam cesarkę. O ile się nie mylę to położnej "swojej" mieć nie można. A co do porodu z ochroną krocza to pewnie część położnych potrafi a czy jest to stosowane to nie jestem przekonana. Chodziłam tam do szkoły rodzenia w 2006 roku a to już trochę czasu i może się coś pozmieniało. a i poród taż raczej w pozycji na plecach.
wrona_j


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 705
Dołączył: pią, 04 sie 06 - 22:02
Nr użytkownika: 6,864




post czw, 19 sie 2010 - 10:03
Post #2

Cześć!
Ja rodziłam na lwowskiej, ale miałam cesarkę. O ile się nie mylę to położnej "swojej" mieć nie można. A co do porodu z ochroną krocza to pewnie część położnych potrafi a czy jest to stosowane to nie jestem przekonana. Chodziłam tam do szkoły rodzenia w 2006 roku a to już trochę czasu i może się coś pozmieniało. a i poród taż raczej w pozycji na plecach.


--------------------


banyk
czw, 26 sie 2010 - 21:27
No tak z tego co się zorientowałam to swojej położnej nie można mieć chyba w żadnym rzeszowskim szpitalu ( na nie jestem pewna jak jest teraz w miejskim) A ochrona krocza... no cóż wszystko zależy na kogo się trafi.
banyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 797
Dołączył: wto, 14 lip 09 - 23:21
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 28,256




post czw, 26 sie 2010 - 21:27
Post #3

No tak z tego co się zorientowałam to swojej położnej nie można mieć chyba w żadnym rzeszowskim szpitalu ( na nie jestem pewna jak jest teraz w miejskim) A ochrona krocza... no cóż wszystko zależy na kogo się trafi.

--------------------

mamarzena
czw, 11 lis 2010 - 22:04
banyk który szpital wybrałas ?
mamarzena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 160
Dołączył: śro, 25 lip 07 - 12:08
SkÄ…d: rzeszow i okolice
Nr użytkownika: 15,541




post czw, 11 lis 2010 - 22:04
Post #4

banyk który szpital wybrałas ?
> Poród w Rzeszowie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama