Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

męska biżuteria

> 
okko
śro, 16 cze 2010 - 20:45
Nie napisze ze ci odbiło- chyba ze chcesz zeby ci to napisac to prosze bardo- jestem dzisiaj ugodowo nastawiona do swiata 04.gif

Zdecydowanie nie- jedynie zegarek- rózny moze byc na rózne okazje- sportowy czy elegancki.
Szczerze to mnie nawet obraczki u facetów denerwują
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post śro, 16 cze 2010 - 20:45
Post #41

Nie napisze ze ci odbiło- chyba ze chcesz zeby ci to napisac to prosze bardo- jestem dzisiaj ugodowo nastawiona do swiata 04.gif

Zdecydowanie nie- jedynie zegarek- rózny moze byc na rózne okazje- sportowy czy elegancki.
Szczerze to mnie nawet obraczki u facetów denerwują

--------------------


Inanna
śro, 16 cze 2010 - 22:13
CYTAT(agabr @ Tue, 15 Jun 2010 - 13:02) *
Jako , ze jestem chora i katar powoli zalewa mi ostatnie szare komorki pozwole sobie zalozyc watek na poziomie;).Od lat walcze z mezem o noszenie bizuterii , sama zasadniczo nie nosze natomiast uwielbiam koraliki ,bransoletki u facetow , chociaz rzemien chcialabym mu zawiazac a tu jajo nic nie chce nosic ,nawet skromnego kła na rzemieniu;) .Dla odmiany zaproponowal kaganiec no i generalnie stary uwaza to za forme kastracji, no cos bym mu uwiazala .Lubicie? nosza Wasi partnerzy?b
ciekawe ktora pierwsza napisze ze mi odbilo (mam swoje typy)


Tak, uwielbiam! Najpiękniej wygląda mężczyzna z wielkim złotym łańcuchem na szyi, do tego złota bransoleta (szerokość min 5cm), kolczyki w uchu, kilka sygnetów i do kompletu koniecznie złoty ząb - albo jeszcze lepiej: dwa - symetrycznie po obu stronach. I jeszcze tatuaże do tego: na plecach goła baba, na torsie smok; kilka kropek w kącikach oczu i kreska na powiece. Oto - wypisz, wymaluj - mój ideał mężczyzny! Jakiś czas temu regularnie się z takimi spotykałam. Ale nie było ich wielu, bo taki z opisu wyżej to prawdziwy rarytas, zdarza się średnio jeden na czterdziestu warunkowo zwolnionych.
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post śro, 16 cze 2010 - 22:13
Post #42

CYTAT(agabr @ Tue, 15 Jun 2010 - 13:02) *
Jako , ze jestem chora i katar powoli zalewa mi ostatnie szare komorki pozwole sobie zalozyc watek na poziomie;).Od lat walcze z mezem o noszenie bizuterii , sama zasadniczo nie nosze natomiast uwielbiam koraliki ,bransoletki u facetow , chociaz rzemien chcialabym mu zawiazac a tu jajo nic nie chce nosic ,nawet skromnego kła na rzemieniu;) .Dla odmiany zaproponowal kaganiec no i generalnie stary uwaza to za forme kastracji, no cos bym mu uwiazala .Lubicie? nosza Wasi partnerzy?b
ciekawe ktora pierwsza napisze ze mi odbilo (mam swoje typy)


Tak, uwielbiam! Najpiękniej wygląda mężczyzna z wielkim złotym łańcuchem na szyi, do tego złota bransoleta (szerokość min 5cm), kolczyki w uchu, kilka sygnetów i do kompletu koniecznie złoty ząb - albo jeszcze lepiej: dwa - symetrycznie po obu stronach. I jeszcze tatuaże do tego: na plecach goła baba, na torsie smok; kilka kropek w kącikach oczu i kreska na powiece. Oto - wypisz, wymaluj - mój ideał mężczyzny! Jakiś czas temu regularnie się z takimi spotykałam. Ale nie było ich wielu, bo taki z opisu wyżej to prawdziwy rarytas, zdarza się średnio jeden na czterdziestu warunkowo zwolnionych.

--------------------



kasiaaaaa
śro, 16 cze 2010 - 22:26
Zdecydowanie nie podobajÄ… mi siÄ™ faceci w rzemykach, koralikach, itp.
Mój mąż nosi zegarek, złotą obrączkę i srebrny łańcuszek z krzyżykiem. Czasem zakłada srebrną bransoletkę.
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post śro, 16 cze 2010 - 22:26
Post #43

Zdecydowanie nie podobajÄ… mi siÄ™ faceci w rzemykach, koralikach, itp.
Mój mąż nosi zegarek, złotą obrączkę i srebrny łańcuszek z krzyżykiem. Czasem zakłada srebrną bransoletkę.

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
mama_do_kwadratu
śro, 16 cze 2010 - 22:34
zegarek i obrączka może być, reszta odpada

rzemienie i inne korale- dramat IMO
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 16 cze 2010 - 22:34
Post #44

zegarek i obrączka może być, reszta odpada

rzemienie i inne korale- dramat IMO

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
cydorka
śro, 16 cze 2010 - 22:40
mój mąż jedynie zegarek, obrączka z racji zawodu odpada
czy lubie................
łancuchów, sygnetów itepe nie znoszę
koraliki, rzemyk.. u mojego męża totalnie tego nie widzę, natomiast są faceci, u których to mi się podoba
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post śro, 16 cze 2010 - 22:40
Post #45

mój mąż jedynie zegarek, obrączka z racji zawodu odpada
czy lubie................
łancuchów, sygnetów itepe nie znoszę
koraliki, rzemyk.. u mojego męża totalnie tego nie widzę, natomiast są faceci, u których to mi się podoba
cyd
semi
czw, 17 cze 2010 - 00:02
Mój nosi srebrny łańcuszek -cieniutki- z yy, uciekła mi nazwa-taką blaszką z Egiptu z imieniem. Mnie się to podoba. I to chyba jedyna biżuteria, którą jestem w stanie zaakceptować u mężczyzny - tzn łańcuszek(nie mylić z łańcuchem) z czyms niewielkim.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post czw, 17 cze 2010 - 00:02
Post #46

Mój nosi srebrny łańcuszek -cieniutki- z yy, uciekła mi nazwa-taką blaszką z Egiptu z imieniem. Mnie się to podoba. I to chyba jedyna biżuteria, którą jestem w stanie zaakceptować u mężczyzny - tzn łańcuszek(nie mylić z łańcuchem) z czyms niewielkim.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

mamami
czw, 17 cze 2010 - 18:18
Mój nosi rzemień, zawsze i wszedzie, kiedys nosił bransoletkę też rzemykową, ale teraz odpuścił. Pasuje mu, bo on z tych włóczykijów. W elegenckim garniturze wygląda dziwnie, dlatego takowego nie posiada. Wszelkie fety obskakuje w jeansach i sportowej koszuli, na dodatek nawet jeśli jest jedyny wśród towarzystwa krawatowego nie wygląda dziwnie i nie na miejscu.
Mnie osobiście pasuje, lubię też takie drobne drewniane koraliki przy szyi.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 17 cze 2010 - 18:18
Post #47

Mój nosi rzemień, zawsze i wszedzie, kiedys nosił bransoletkę też rzemykową, ale teraz odpuścił. Pasuje mu, bo on z tych włóczykijów. W elegenckim garniturze wygląda dziwnie, dlatego takowego nie posiada. Wszelkie fety obskakuje w jeansach i sportowej koszuli, na dodatek nawet jeśli jest jedyny wśród towarzystwa krawatowego nie wygląda dziwnie i nie na miejscu.
Mnie osobiście pasuje, lubię też takie drobne drewniane koraliki przy szyi.
Kocurek
piÄ…, 18 cze 2010 - 08:48
Mamami, bo to wszystko zalezy, czy pasuje do chłopa icon_wink.gif
Twojemu pasuje rzemien, tak jak pasuje mu motor, a teraz wyobraź sobie mojego chłopa z rzemieniem na tej grubej szyi 06.gif Całe szczęście, mój nosi tylko zegarek. Obrączkę miał na sobie raz, na ślubie.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 18 cze 2010 - 08:48
Post #48

Mamami, bo to wszystko zalezy, czy pasuje do chłopa icon_wink.gif
Twojemu pasuje rzemien, tak jak pasuje mu motor, a teraz wyobraź sobie mojego chłopa z rzemieniem na tej grubej szyi 06.gif Całe szczęście, mój nosi tylko zegarek. Obrączkę miał na sobie raz, na ślubie.

--------------------
gozar
piÄ…, 18 cze 2010 - 08:57
CYTAT(Inanna @ Wed, 16 Jun 2010 - 23:13) *
Tak, uwielbiam! Najpiękniej wygląda mężczyzna z wielkim złotym łańcuchem na szyi, do tego złota bransoleta (szerokość min 5cm), kolczyki w uchu, kilka sygnetów i do kompletu koniecznie złoty ząb - albo jeszcze lepiej: dwa - symetrycznie po obu stronach. I jeszcze tatuaże do tego: na plecach goła baba, na torsie smok; kilka kropek w kącikach oczu i kreska na powiece. Oto - wypisz, wymaluj - mój ideał mężczyzny! Jakiś czas temu regularnie się z takimi spotykałam. Ale nie było ich wielu, bo taki z opisu wyżej to prawdziwy rarytas, zdarza się średnio jeden na czterdziestu warunkowo zwolnionych.

Nie czaję Twojego posta. Tu nie mowa o twoim ideale mężczyzny tylko o delikatnej biżuterii opisanej przez agabr. Dziwny ten Twój sarkazm icon_rolleyes.gif
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post piÄ…, 18 cze 2010 - 08:57
Post #49

CYTAT(Inanna @ Wed, 16 Jun 2010 - 23:13) *
Tak, uwielbiam! Najpiękniej wygląda mężczyzna z wielkim złotym łańcuchem na szyi, do tego złota bransoleta (szerokość min 5cm), kolczyki w uchu, kilka sygnetów i do kompletu koniecznie złoty ząb - albo jeszcze lepiej: dwa - symetrycznie po obu stronach. I jeszcze tatuaże do tego: na plecach goła baba, na torsie smok; kilka kropek w kącikach oczu i kreska na powiece. Oto - wypisz, wymaluj - mój ideał mężczyzny! Jakiś czas temu regularnie się z takimi spotykałam. Ale nie było ich wielu, bo taki z opisu wyżej to prawdziwy rarytas, zdarza się średnio jeden na czterdziestu warunkowo zwolnionych.

Nie czaję Twojego posta. Tu nie mowa o twoim ideale mężczyzny tylko o delikatnej biżuterii opisanej przez agabr. Dziwny ten Twój sarkazm icon_rolleyes.gif

--------------------
amania
piÄ…, 18 cze 2010 - 09:19
A mi się rzemienie i kły icon_wink.gif u młodych surferów podobają. I faktycznie, jest nieliczna grupa facetów, do których to pasuje.
Do mojego nie.
Za to, jeśli o niego chodzi, to chciałabym bardzo, żeby miał sylwetkę surfera.
Nosi tylko obrączkę i zegarek. Na nic więcej bym mu nie pozwoliła, nawet gdyby chciał.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post piÄ…, 18 cze 2010 - 09:19
Post #50

A mi się rzemienie i kły icon_wink.gif u młodych surferów podobają. I faktycznie, jest nieliczna grupa facetów, do których to pasuje.
Do mojego nie.
Za to, jeśli o niego chodzi, to chciałabym bardzo, żeby miał sylwetkę surfera.
Nosi tylko obrączkę i zegarek. Na nic więcej bym mu nie pozwoliła, nawet gdyby chciał.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Doruśka
piÄ…, 18 cze 2010 - 09:24
Aga, a pod tym kłem to wydepilowana klata czy jednak zwierz? i koszula rozpięta lekko?
potrzebujÄ™ doprecyzowania.

for ju:) o to chodzi?? icon_smile.gif)


https://doc.rmf.pl/media/img_muzyka/galeria/garou2d.jpg
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 18 cze 2010 - 09:24
Post #51

Aga, a pod tym kłem to wydepilowana klata czy jednak zwierz? i koszula rozpięta lekko?
potrzebujÄ™ doprecyzowania.

for ju:) o to chodzi?? icon_smile.gif)


https://doc.rmf.pl/media/img_muzyka/galeria/garou2d.jpg
Inanna
piÄ…, 18 cze 2010 - 09:25
CYTAT(gozar @ Fri, 18 Jun 2010 - 09:57) *
Nie czaję Twojego posta. Tu nie mowa o twoim ideale mężczyzny tylko o delikatnej biżuterii opisanej przez agabr. Dziwny ten Twój sarkazm icon_rolleyes.gif


Aga pytała, czy lubimy? No, to odpowiadam 06.gif
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 18 cze 2010 - 09:25
Post #52

CYTAT(gozar @ Fri, 18 Jun 2010 - 09:57) *
Nie czaję Twojego posta. Tu nie mowa o twoim ideale mężczyzny tylko o delikatnej biżuterii opisanej przez agabr. Dziwny ten Twój sarkazm icon_rolleyes.gif


Aga pytała, czy lubimy? No, to odpowiadam 06.gif

--------------------



chaton
piÄ…, 18 cze 2010 - 09:40
QUOTE(Doruśka @ Fri, 18 Jun 2010 - 10:24) *
Aga, a pod tym kłem to wydepilowana klata czy jednak zwierz? i koszula rozpięta lekko?
potrzebujÄ™ doprecyzowania.

for ju:) o to chodzi?? icon_smile.gif)
https://doc.rmf.pl/media/img_muzyka/galeria/garou2d.jpg


Dla mnie zdecydowanie zwierz. Garou muzyki nie lubie, ale hmmm fajne ciacho.
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post piÄ…, 18 cze 2010 - 09:40
Post #53

QUOTE(Doruśka @ Fri, 18 Jun 2010 - 10:24) *
Aga, a pod tym kłem to wydepilowana klata czy jednak zwierz? i koszula rozpięta lekko?
potrzebujÄ™ doprecyzowania.

for ju:) o to chodzi?? icon_smile.gif)
https://doc.rmf.pl/media/img_muzyka/galeria/garou2d.jpg


Dla mnie zdecydowanie zwierz. Garou muzyki nie lubie, ale hmmm fajne ciacho.

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
agabr
piÄ…, 18 cze 2010 - 13:57
Prawda chaton? tego no gustowna nadzwyczaj klateczka.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post piÄ…, 18 cze 2010 - 13:57
Post #54

Prawda chaton? tego no gustowna nadzwyczaj klateczka.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Irenka.
piÄ…, 18 cze 2010 - 14:35
CYTAT(Doruśka @ Fri, 18 Jun 2010 - 10:24) *


Doruśka, Ty mnie dzisiaj rozkładasz na łopatki. Ja sobie takiego Garou na lodówce powieszę- i zacznę dobrowolnie spędzać więcej czasu w kuchni. I rodzina na tym skorzysta 03.gif
Irenka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:34
SkÄ…d: Krosno
Nr użytkownika: 17,272

GG:


post piÄ…, 18 cze 2010 - 14:35
Post #55

CYTAT(Doruśka @ Fri, 18 Jun 2010 - 10:24) *


Doruśka, Ty mnie dzisiaj rozkładasz na łopatki. Ja sobie takiego Garou na lodówce powieszę- i zacznę dobrowolnie spędzać więcej czasu w kuchni. I rodzina na tym skorzysta 03.gif

--------------------




Irenka.
piÄ…, 18 cze 2010 - 16:13
A w temacie- pan mąż nosi obrączkę i zegarek. Wsio.

Lat temu z 15 podobał mi się taki jeden, co nosił srebrną bransoletkę. Jak mu to pasowało, a jak mnie to kręciło, uch!

edit: bransoletka nie była jego jedynym atutem, ależ skąd!

Ten post edytował Irenka. pią, 18 cze 2010 - 16:14
Irenka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:34
SkÄ…d: Krosno
Nr użytkownika: 17,272

GG:


post piÄ…, 18 cze 2010 - 16:13
Post #56

A w temacie- pan mąż nosi obrączkę i zegarek. Wsio.

Lat temu z 15 podobał mi się taki jeden, co nosił srebrną bransoletkę. Jak mu to pasowało, a jak mnie to kręciło, uch!

edit: bransoletka nie była jego jedynym atutem, ależ skąd!

--------------------




chaton
piÄ…, 18 cze 2010 - 16:40
agabr: a nie mozesz syna wkrecic, zeby mu cos takiego na Dzien Ojca kupil? icon_wink.gif
chaton


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,486
Dołączył: pon, 15 wrz 08 - 16:39
Nr użytkownika: 21,762




post piÄ…, 18 cze 2010 - 16:40
Post #57

agabr: a nie mozesz syna wkrecic, zeby mu cos takiego na Dzien Ojca kupil? icon_wink.gif

--------------------
Duza: 15 maj 2007

Maly: 15 styczen 2013


(*) 24/08/2011; (*) 26/12/2011
szeklanka
piÄ…, 18 cze 2010 - 18:48
CYTAT(myszka @ Tue, 15 Jun 2010 - 21:12) *
Nie chcę się licytować, ale zawieszka tadam adidas za 2,50 wydaje mi się doprawdy całkiem przyjazna. Miłosz tygodniówkę przeznaczył na tak zwaną wrzutkę. Wrzuca się 2 zł. i wylatuje kulka niczym kulka na papucie szpitalne, ale brak papuci, tylko różniste badziewie. U nas wyleciał plastikowy rzemyk (tak, takie coś też istnieje), a u dołu dyndał krzyż utworzony z trupich czaszek. Ponieważ nie pozwoliliśmy w tym pójść do szkoły, stwierdził, że dobrze, ale w ramach rekompensaty jeszcze jedna wrzutka. Wyleciał znowu krzyż z trupich czaszek (inne dzieci wylosowały jakieś gluty zielone do przyczepiania na szybę, breloczki i kauczukowe piłki). Miłosz uznał to za - nomen omen - palec boży i w dodatku podzielił się ze swoim młodszym bratem.


Myszka ale się uśmiałam icon_smile.gif
ale muszę przyznać że tadam adidas też był nie zły icon_smile.gif

a przechodząc do sedna tematu, myślę że to od osobowości zależy, mój zegarki uwielbia różne eleganckie i sportowe, obrączkę nosi, właściwie to nawet dwie bo jedne mamy takie powiedzmy zaręczynowe i drugie właściwe, więc zamiennie. Innych biżu już nie ma.

Wydaje mi się że młodzieńczo to się jakoś nosiło rzemyki i inne przez facetów a potem trochę z tego wyrastają w większości, ale bransolet, łańcuszków, łańcuchów, sygnetów nie cierpię 29.gif
mówiłyście o surferach, fakt że im pasuje, mogę sobie wyobrazić weekendowo albo wakacyjnie coś rzemykowego ale tak na codzień to chyba nie
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post piÄ…, 18 cze 2010 - 18:48
Post #58

CYTAT(myszka @ Tue, 15 Jun 2010 - 21:12) *
Nie chcę się licytować, ale zawieszka tadam adidas za 2,50 wydaje mi się doprawdy całkiem przyjazna. Miłosz tygodniówkę przeznaczył na tak zwaną wrzutkę. Wrzuca się 2 zł. i wylatuje kulka niczym kulka na papucie szpitalne, ale brak papuci, tylko różniste badziewie. U nas wyleciał plastikowy rzemyk (tak, takie coś też istnieje), a u dołu dyndał krzyż utworzony z trupich czaszek. Ponieważ nie pozwoliliśmy w tym pójść do szkoły, stwierdził, że dobrze, ale w ramach rekompensaty jeszcze jedna wrzutka. Wyleciał znowu krzyż z trupich czaszek (inne dzieci wylosowały jakieś gluty zielone do przyczepiania na szybę, breloczki i kauczukowe piłki). Miłosz uznał to za - nomen omen - palec boży i w dodatku podzielił się ze swoim młodszym bratem.


Myszka ale się uśmiałam icon_smile.gif
ale muszę przyznać że tadam adidas też był nie zły icon_smile.gif

a przechodząc do sedna tematu, myślę że to od osobowości zależy, mój zegarki uwielbia różne eleganckie i sportowe, obrączkę nosi, właściwie to nawet dwie bo jedne mamy takie powiedzmy zaręczynowe i drugie właściwe, więc zamiennie. Innych biżu już nie ma.

Wydaje mi się że młodzieńczo to się jakoś nosiło rzemyki i inne przez facetów a potem trochę z tego wyrastają w większości, ale bransolet, łańcuszków, łańcuchów, sygnetów nie cierpię 29.gif
mówiłyście o surferach, fakt że im pasuje, mogę sobie wyobrazić weekendowo albo wakacyjnie coś rzemykowego ale tak na codzień to chyba nie

--------------------
addera
nie, 20 cze 2010 - 23:31
tylko zegarek nosi mój mąż - raz sportowy, raz elegancki
inne ozdoby nie wchodzÄ… w rachubÄ™
nawet obrączek u facetów nie lubię

a koraliki i rzemyki to może nosći tylko typ surfera, i to najlepiej w tewe icon_wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post nie, 20 cze 2010 - 23:31
Post #59

tylko zegarek nosi mój mąż - raz sportowy, raz elegancki
inne ozdoby nie wchodzÄ… w rachubÄ™
nawet obrączek u facetów nie lubię

a koraliki i rzemyki to może nosći tylko typ surfera, i to najlepiej w tewe icon_wink.gif

--------------------



Filip_inka
pon, 21 cze 2010 - 12:53
Kiedyś kupiłam bratu na urodziny podobną bransoletkę jaką pokazała Prada. Chyba mu się podoba bo od czasu do czasu zakłada.

Osobiście lubię tylko obrączkę i ewentualnie zegarek. Mój m poza obrączką nic nie uznaje.
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post pon, 21 cze 2010 - 12:53
Post #60

Kiedyś kupiłam bratu na urodziny podobną bransoletkę jaką pokazała Prada. Chyba mu się podoba bo od czasu do czasu zakłada.

Osobiście lubię tylko obrączkę i ewentualnie zegarek. Mój m poza obrączką nic nie uznaje.

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
> mÄ™ska biżuteria
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 08:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama