Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zapalenie oskrzeli u dwulatka!:(

> 
Mamuśka*
sob, 22 maj 2004 - 20:57
Cześć dziewczyny, niektóre pewnie pamiętają mnie z forum bajbusa i dzieckooka - jestem mamą malego terrorysty Kubusia, który skończyl w marcu dwa latka.
Przeszliśmy już dużo - operację przepukliny w 4 miesiącu, anginę w szpitalu w zeszlym roku i - najgorsze - przeszczep skóry w lutym tego roku (Kubuś oparzył rączkę herbatką) icon_sad.gif
A teraz nowy problem - poszliśmy dwa razy na basen, w mieszkaniu mamy zimno a już nie grzeją - i przypałętała się gorączka, katar, kaszel, wzywam lekarza - diagnoza - zapalenie oskrzeli:(
Podaję lekarstwo drugi dzień (klacid), krople na rozszerzenie oskrzeli i ambrosol. No i oklepuję go. Niestety cała noc nieprzespana - mały miał kaszel i budził się, a dzisiaj martwi mnie to, że caly czas Kuba byl podejrzanie senny, Rano mal 37 st., a popoludniu gorączka wzrosla do 38,3. Podałam panadol. Treaz niby jest aktywny, ale od dwóch dni nie może zrobić kupki. Co prawda własnie zalatuje mi coś z pieluszki, ale ma gazy... zaraz to sprawdzę. No i mało je:(
Oczywiscie kontaktuję się z lekarzem, polecil co podać na zaparcia i powiedzial że przy gorączce taka senność jest typowa.
Ale mimo wszystko martwię się - jak przebiegała ta choroba u Waszych pociech - jak długo i czy też zaobserwowałyście podobne objawy?
I czy sądzicie że basen mógł być przyczyną zapalenia? zaznaczam, że po basenie odczekaliśmy 1/2 h w pomieszczeniu i maly byl grubo ubrany.
Pozdrawiam wszystkie mamy i ich skarby:)
Mamuśka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 22 maj 04 - 20:24
Skąd: Swarzędz
Nr użytkownika: 1,775

GG:


post sob, 22 maj 2004 - 20:57
Post #1

Cześć dziewczyny, niektóre pewnie pamiętają mnie z forum bajbusa i dzieckooka - jestem mamą malego terrorysty Kubusia, który skończyl w marcu dwa latka.
Przeszliśmy już dużo - operację przepukliny w 4 miesiącu, anginę w szpitalu w zeszlym roku i - najgorsze - przeszczep skóry w lutym tego roku (Kubuś oparzył rączkę herbatką) icon_sad.gif
A teraz nowy problem - poszliśmy dwa razy na basen, w mieszkaniu mamy zimno a już nie grzeją - i przypałętała się gorączka, katar, kaszel, wzywam lekarza - diagnoza - zapalenie oskrzeli:(
Podaję lekarstwo drugi dzień (klacid), krople na rozszerzenie oskrzeli i ambrosol. No i oklepuję go. Niestety cała noc nieprzespana - mały miał kaszel i budził się, a dzisiaj martwi mnie to, że caly czas Kuba byl podejrzanie senny, Rano mal 37 st., a popoludniu gorączka wzrosla do 38,3. Podałam panadol. Treaz niby jest aktywny, ale od dwóch dni nie może zrobić kupki. Co prawda własnie zalatuje mi coś z pieluszki, ale ma gazy... zaraz to sprawdzę. No i mało je:(
Oczywiscie kontaktuję się z lekarzem, polecil co podać na zaparcia i powiedzial że przy gorączce taka senność jest typowa.
Ale mimo wszystko martwię się - jak przebiegała ta choroba u Waszych pociech - jak długo i czy też zaobserwowałyście podobne objawy?
I czy sądzicie że basen mógł być przyczyną zapalenia? zaznaczam, że po basenie odczekaliśmy 1/2 h w pomieszczeniu i maly byl grubo ubrany.
Pozdrawiam wszystkie mamy i ich skarby:)

Posty w temacie
MamuÅ›ka*   zapalenie oskrzeli u dwulatka!:(   sob, 22 maj 2004 - 20:57
malinowa i Malina   AdaÅ› miaÅ‚ raz zapalenie oskrzeli i trwaÅ‚o to ty...   sob, 22 maj 2004 - 21:07
malinowa i Malina   I jeszcze jedno - wstrzymaj siÄ™ z podawaniem lekÃ...   sob, 22 maj 2004 - 21:09
MamuÅ›ka*   Bardzo Ci dziÄ™kujÄ™ za rady, na szczęście u nas...   sob, 22 maj 2004 - 21:45
mamadwojki   ambrosol to tak jak mucosolvan - wykrztusny i poda...   nie, 23 maj 2004 - 21:20
> zapalenie oskrzeli u dwulatka!:(
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama