Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

mamusie po clostilbegycie i dodatkowych wspomagaczach

> 
groszek82
wto, 05 cze 2012 - 14:04
Koniec straszenia- będzie wszystko dobrze i już. Myśl,że to rozciągająca się skóra i tak napewno będzie.Natłuszczaj min.3 razy dziennie i obserwuj czy jest poprawa. Moja ciąża też przebiegała z problemami i straszyli mnie wczesnym porodem a pewnie gdyby nie cc to jeszcze bym urodziła po terminie. Młoda zdrowa, wielka i wrzeszcząca się urodziła więc spokój, spokój i jeszcze raz spokój.
My byliśmy na weekend w górach. Super było icon_smile.gif
groszek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 568
Dołączył: pon, 14 lut 11 - 10:51
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 35,821




post wto, 05 cze 2012 - 14:04
Post #41

Koniec straszenia- będzie wszystko dobrze i już. Myśl,że to rozciągająca się skóra i tak napewno będzie.Natłuszczaj min.3 razy dziennie i obserwuj czy jest poprawa. Moja ciąża też przebiegała z problemami i straszyli mnie wczesnym porodem a pewnie gdyby nie cc to jeszcze bym urodziła po terminie. Młoda zdrowa, wielka i wrzeszcząca się urodziła więc spokój, spokój i jeszcze raz spokój.
My byliśmy na weekend w górach. Super było icon_smile.gif

--------------------
mon17
czw, 14 cze 2012 - 14:20
Blonka trzmam kciuki żeby wszystko wróciło do normy i dzidzka przyszła na świat w terminie:)) Duzo odpoczywaj a napewno będzie dobrze:))Okruszek tez będzie dobrze zobaczycie jeszcze dzieciaczki Wam wynagrodza te ciężkie chwile;))
U mnie narazie bez zmain zaczełam 22 tydzień i trochę brzuszek przeszkadza tzn. ciężej jest ale tak to juz jest:)
Strasznie ubolewam nad tym że tak żadko mam dostep do neta ale niestety musze przetrwać ten okres mimo to myslami jestem z Wami:)) Pozdrawiam kochane
mon17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 369
Dołączył: czw, 01 lip 10 - 14:52
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 33,528




post czw, 14 cze 2012 - 14:20
Post #42

Blonka trzmam kciuki żeby wszystko wróciło do normy i dzidzka przyszła na świat w terminie:)) Duzo odpoczywaj a napewno będzie dobrze:))Okruszek tez będzie dobrze zobaczycie jeszcze dzieciaczki Wam wynagrodza te ciężkie chwile;))
U mnie narazie bez zmain zaczełam 22 tydzień i trochę brzuszek przeszkadza tzn. ciężej jest ale tak to juz jest:)
Strasznie ubolewam nad tym że tak żadko mam dostep do neta ale niestety musze przetrwać ten okres mimo to myslami jestem z Wami:)) Pozdrawiam kochane
biedronka11
nie, 08 lip 2012 - 13:54
Dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale naprawde z niemowlakiem nie ma czasu na nic ;o)

U nas wszystko dobrze, Wojtem ma juz 3 miesiace i dwa tygodnie! Poki co ominely nas wszelkie kolki i dolegliwosci brzuszkowe!

Blonka jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze dobrze! A wogole gratulacje dziewczyny!

A oto moja pociecha:



POZDRAWIAMY!!!!!!!!!!!
biedronka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: pią, 20 maj 11 - 10:46
SkÄ…d: KBH
Nr użytkownika: 36,710

GG:


post nie, 08 lip 2012 - 13:54
Post #43

Dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale naprawde z niemowlakiem nie ma czasu na nic ;o)

U nas wszystko dobrze, Wojtem ma juz 3 miesiace i dwa tygodnie! Poki co ominely nas wszelkie kolki i dolegliwosci brzuszkowe!

Blonka jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze dobrze! A wogole gratulacje dziewczyny!

A oto moja pociecha:



POZDRAWIAMY!!!!!!!!!!!
Blonka
pon, 23 lip 2012 - 16:40
wróciłam od lekarza, szyjka sie skróciła ale zgładzona całkiem nie jest, rozwarcie na opuszek i w najblizszych dniach sie nie zapowiada jeszcze na porod na chwile obecna ale jakby sie pojawila akcja skurczowa no to wiadomo szyjka mzoe sie od razu skrócic i rozewrzec, porod moze nastapic w kazdej chwili icon_smile.gif
znowu dostalam tabletki... wychodowalam bakterie... jak zobaczyla posiew az zrobila oczy hee icon_smile.gif bo to bakteria plucna i sie zdziwila ze mam ja w pochwie hihi.. mam bogate zycie wewnętrzne icon_razz.gif ja juz nie wiem skad mi sie to bierze.. przed ciaza tego nie mialam. wizyta za tydzien zeby zrobic znowu posiew...

biedronka tak myslalam zapracowana mamusiu icon_smile.gif
zdjecia super!!

Blonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 286
Dołączył: wto, 11 sty 11 - 14:55
Nr użytkownika: 35,407

GG:


post pon, 23 lip 2012 - 16:40
Post #44

wróciłam od lekarza, szyjka sie skróciła ale zgładzona całkiem nie jest, rozwarcie na opuszek i w najblizszych dniach sie nie zapowiada jeszcze na porod na chwile obecna ale jakby sie pojawila akcja skurczowa no to wiadomo szyjka mzoe sie od razu skrócic i rozewrzec, porod moze nastapic w kazdej chwili icon_smile.gif
znowu dostalam tabletki... wychodowalam bakterie... jak zobaczyla posiew az zrobila oczy hee icon_smile.gif bo to bakteria plucna i sie zdziwila ze mam ja w pochwie hihi.. mam bogate zycie wewnętrzne icon_razz.gif ja juz nie wiem skad mi sie to bierze.. przed ciaza tego nie mialam. wizyta za tydzien zeby zrobic znowu posiew...

biedronka tak myslalam zapracowana mamusiu icon_smile.gif
zdjecia super!!

mon17
nie, 29 lip 2012 - 21:42
biedronka Moje najszczersze gratulacje synka jest przesłodki i widac od razu że grzeczny 02.gif
mon17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 369
Dołączył: czw, 01 lip 10 - 14:52
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 33,528




post nie, 29 lip 2012 - 21:42
Post #45

biedronka Moje najszczersze gratulacje synka jest przesłodki i widac od razu że grzeczny 02.gif
komunikacja
nie, 19 sie 2012 - 00:50
No to i ja dołącze po cichutku:)
Coś tu się cicho zrobiło ostatnio:)

Ja też zaszłam w ciazę z CLO i Luteiną....
Juz w drugim cyklu się udało...
Dzisiaj mój synuś to już chłopisko:)
a oto on:
jak się urodził


Uploaded with ImageShack.us
2-3 mce około


Uploaded with ImageShack.us
7-8 mcy


Uploaded with ImageShack.us
17 mcy


Uploaded with ImageShack.us
no i teraz-ma 20 mcy
https://img543.imageshack.us/img543/9291/dsc0044jo.jpg
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post nie, 19 sie 2012 - 00:50
Post #46

No to i ja dołącze po cichutku:)
Coś tu się cicho zrobiło ostatnio:)

Ja też zaszłam w ciazę z CLO i Luteiną....
Juz w drugim cyklu się udało...
Dzisiaj mój synuś to już chłopisko:)
a oto on:
jak się urodził


Uploaded with ImageShack.us
2-3 mce około


Uploaded with ImageShack.us
7-8 mcy


Uploaded with ImageShack.us
17 mcy


Uploaded with ImageShack.us
no i teraz-ma 20 mcy
https://img543.imageshack.us/img543/9291/dsc0044jo.jpg

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

słoneczko82

Go??







post wto, 25 wrz 2012 - 10:33
Post #47

LillAnn1 ale ci chłopisko urosło
Pozdrawiam wszystkich
Blonka
śro, 03 paź 2012 - 23:20
kochane przepraszam, zabiegana jestem.. urodzilam 12 sierpnia przez cesarskie ciecie 53 cm i 4160 gram :*
porod na poczatku sn... ale brak rozwarcia i pepowina byla wszedzie... no i skonczylo sie po 9 h na cesarce..... caly czas sie poznajemy.. Zosia jest cudna! buziaki dla Was!!
pozdrawiam!
Blonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 286
Dołączył: wto, 11 sty 11 - 14:55
Nr użytkownika: 35,407

GG:


post śro, 03 paź 2012 - 23:20
Post #48

kochane przepraszam, zabiegana jestem.. urodzilam 12 sierpnia przez cesarskie ciecie 53 cm i 4160 gram :*
porod na poczatku sn... ale brak rozwarcia i pepowina byla wszedzie... no i skonczylo sie po 9 h na cesarce..... caly czas sie poznajemy.. Zosia jest cudna! buziaki dla Was!!
pozdrawiam!
biedronka11
wto, 09 paź 2012 - 22:58
Blonka ogromne gratulacje!!!

Nie tlumacz sie tylko dawaj zdjecie!!!

I pisz jak Wam idzie!!

biedronka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: pią, 20 maj 11 - 10:46
SkÄ…d: KBH
Nr użytkownika: 36,710

GG:


post wto, 09 paź 2012 - 22:58
Post #49

Blonka ogromne gratulacje!!!

Nie tlumacz sie tylko dawaj zdjecie!!!

I pisz jak Wam idzie!!

> mamusie po clostilbegycie i dodatkowych wspomagaczach
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 12:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama