Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

gdzie najlepiej brać kredyt na budowę domu?

, co polecacie?co sÄ…dzicie o GE money?
> , co polecacie?co sÄ…dzicie o GE money?
aniusia24
pon, 05 sty 2009 - 13:48
witam mam takie pytanie w jakim banku najlepiej brać kredyt na budowę domu?brał ktoś taki kredyt w GE money?a jesli posiadamy działkę to czy można ją wliczyć jako wkład własny?
aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post pon, 05 sty 2009 - 13:48
Post #1

witam mam takie pytanie w jakim banku najlepiej brać kredyt na budowę domu?brał ktoś taki kredyt w GE money?a jesli posiadamy działkę to czy można ją wliczyć jako wkład własny?

--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


AnkaSkikanka
pon, 05 sty 2009 - 14:19
Warunki zmieniają się co chwila i ciężko jest doradzić "z głowy". Idź do doradcy na początek - OpenFinance, Expander itp. Nie musisz korzystać z ich rad, ale wiele mogą rozjaśnić.
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post pon, 05 sty 2009 - 14:19
Post #2

Warunki zmieniają się co chwila i ciężko jest doradzić "z głowy". Idź do doradcy na początek - OpenFinance, Expander itp. Nie musisz korzystać z ich rad, ale wiele mogą rozjaśnić.

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
Pogoda
pon, 05 sty 2009 - 14:40
My mamy kredyt hipoteczny na remont właśnie w GE Money Banku i jestem z ich usług bardzo zadowolona. Obeszliśmy kilkadziesiąt banków, w GE były dla nas najlepsze warunki, najbardziej kompetentna, przyjazna i "elastyczna" obsługa, najczytelniej i najprzystępniej przedstawione zasady, stosunkowo najmniej formalności (bank dużo załatwiał sam, a obsługa dokładnie tłumaczyła co, gdzie, jak załatwić najszybciej i najwygodniej.)
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post pon, 05 sty 2009 - 14:40
Post #3

My mamy kredyt hipoteczny na remont właśnie w GE Money Banku i jestem z ich usług bardzo zadowolona. Obeszliśmy kilkadziesiąt banków, w GE były dla nas najlepsze warunki, najbardziej kompetentna, przyjazna i "elastyczna" obsługa, najczytelniej i najprzystępniej przedstawione zasady, stosunkowo najmniej formalności (bank dużo załatwiał sam, a obsługa dokładnie tłumaczyła co, gdzie, jak załatwić najszybciej i najwygodniej.)
Roberta
wto, 06 sty 2009 - 13:26
Pogoda, ale kiedy załatwialiście ten kredyt?
Teraz jest jakieś straszne zmieszanie i co chwile w różnych bankach zmieniają nam warunki kredytowania.

Aniusia, działka może być uważana, za Wasz wklad własny.
Doradcy typu Expander mogą rozjaśnić, ale trzeba uważać.
Mąż był u takiego jednego doradcy (Finamo) i tam pani mówi, że np. b. dobra ofertę ma Deutche Bank. Mąż na to: a to b. ciekawe, bo właśnie pół godziny temu był w tym banku i mu powiedzieli, że nie kredytują budowy domów.
Roberta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 763
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 11:08
SkÄ…d: ze Wsi, Starej
Nr użytkownika: 1,566




post wto, 06 sty 2009 - 13:26
Post #4

Pogoda, ale kiedy załatwialiście ten kredyt?
Teraz jest jakieś straszne zmieszanie i co chwile w różnych bankach zmieniają nam warunki kredytowania.

Aniusia, działka może być uważana, za Wasz wklad własny.
Doradcy typu Expander mogą rozjaśnić, ale trzeba uważać.
Mąż był u takiego jednego doradcy (Finamo) i tam pani mówi, że np. b. dobra ofertę ma Deutche Bank. Mąż na to: a to b. ciekawe, bo właśnie pół godziny temu był w tym banku i mu powiedzieli, że nie kredytują budowy domów.

--------------------
Mama Kacperka (24.12.2001), Igorka (14.07.2004), Hubercika (24.10.2006) i aniołka (10 t.c. ['] 5.12.2008)
Klient FCJPNFM
Pogoda
czw, 08 sty 2009 - 13:50
Kredyt załatwialiśmy w połowie września. I przyznaję uczciwie, że trafiliśmy jeszcze na okres "przed kryzysem". Na oficjalną decyzję o przyznaniu kredytu czekaliśmy już w trakcie całego tego kryzysowego zamieszania no i "z duszą na ramieniu", bo baliśmy się, że się może bank wycofać.
Na szczęście się nie wycofał icon_wink.gif.

Wiem, że potem przez całą jesień było niezłe zamieszanie w bankach, ale teraz powoli sytuacja już się stabilizuje - sądzę, że warto do GE zajrzeć i sprawdzić co oferują. Niemniej, radzę jednak udać się OSOBIŚCIE do co najmniej kilku banków, dowiedzieć, zapytać i porównać oferty. Każdy jeden przypadek jest inny i każdy może w innym banku znaleźć najlepszą dla niego ofertę.

Ja osobiście z różnego rodzaju doradcami finansowymi mam niestety same negatywne doświadczenia, więc znajomym radzę jednak wybrać się jednak osobiście na "rajd po bankach", pozbierać oferty, pytać o wszystko, bardzo szczegółowo - wszystkie informacje kazać sobie pisać, albo wydrukować i zabierać do domu, potem na spokojnie usiąść w domu i się zastanowić, porównać, przeliczyć...

Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post czw, 08 sty 2009 - 13:50
Post #5

Kredyt załatwialiśmy w połowie września. I przyznaję uczciwie, że trafiliśmy jeszcze na okres "przed kryzysem". Na oficjalną decyzję o przyznaniu kredytu czekaliśmy już w trakcie całego tego kryzysowego zamieszania no i "z duszą na ramieniu", bo baliśmy się, że się może bank wycofać.
Na szczęście się nie wycofał icon_wink.gif.

Wiem, że potem przez całą jesień było niezłe zamieszanie w bankach, ale teraz powoli sytuacja już się stabilizuje - sądzę, że warto do GE zajrzeć i sprawdzić co oferują. Niemniej, radzę jednak udać się OSOBIŚCIE do co najmniej kilku banków, dowiedzieć, zapytać i porównać oferty. Każdy jeden przypadek jest inny i każdy może w innym banku znaleźć najlepszą dla niego ofertę.

Ja osobiście z różnego rodzaju doradcami finansowymi mam niestety same negatywne doświadczenia, więc znajomym radzę jednak wybrać się jednak osobiście na "rajd po bankach", pozbierać oferty, pytać o wszystko, bardzo szczegółowo - wszystkie informacje kazać sobie pisać, albo wydrukować i zabierać do domu, potem na spokojnie usiąść w domu i się zastanowić, porównać, przeliczyć...

Agnieszka.zg
piÄ…, 06 lut 2009 - 10:09
ja od roku mam kredyt na remont domu w ING banku sląskim ale w złotowkach dlatego że jak wtedy szukałam kredytu to nie wiem dlaczego rata w zlotówkach a we frankach bya praktycznie taka sama??/ ale priorytetem dla mnie było aby w kredyt spełniał moje warunki a więc. zero dodatkowych kosztów około kredytowch, zero pokazywania im rachunków, zero za wycenę nieruchomości zero za prowizję itd. i praktycznie tylko ING spełnił te warunki i dlatego tam wzielismy kredyt. jestem bardzo zadowolona jak chcesz jakieś szczegóły to zapraszam na priv ew. na gg 4340670
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post piÄ…, 06 lut 2009 - 10:09
Post #6

ja od roku mam kredyt na remont domu w ING banku sląskim ale w złotowkach dlatego że jak wtedy szukałam kredytu to nie wiem dlaczego rata w zlotówkach a we frankach bya praktycznie taka sama??/ ale priorytetem dla mnie było aby w kredyt spełniał moje warunki a więc. zero dodatkowych kosztów około kredytowch, zero pokazywania im rachunków, zero za wycenę nieruchomości zero za prowizję itd. i praktycznie tylko ING spełnił te warunki i dlatego tam wzielismy kredyt. jestem bardzo zadowolona jak chcesz jakieś szczegóły to zapraszam na priv ew. na gg 4340670

--------------------
mateczka115
śro, 11 lis 2009 - 15:23
A ja mam tani kredyt w mbank. Jak do tej pory nie miałam problemów. Wręcz przeciwnie. Wszystko poszło bardzo sprawnie i na pisniądze nie musiałam długo czekać. Teraz pozostaje tylko spłata.

Ten post edytował mateczka115 śro, 09 gru 2009 - 11:47
mateczka115


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: śro, 07 paź 09 - 15:56
Nr użytkownika: 29,456




post śro, 11 lis 2009 - 15:23
Post #7

A ja mam tani kredyt w mbank. Jak do tej pory nie miałam problemów. Wręcz przeciwnie. Wszystko poszło bardzo sprawnie i na pisniądze nie musiałam długo czekać. Teraz pozostaje tylko spłata.
kasiaaaaa
sob, 21 lis 2009 - 19:31
Kredyty hipoteczne polecam zdecydowanie w Deutsche Banku.
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post sob, 21 lis 2009 - 19:31
Post #8

Kredyty hipoteczne polecam zdecydowanie w Deutsche Banku.

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
ania.solska
piÄ…, 03 wrz 2010 - 15:53
Odswierzam temat bo sama szukam teraz kredytu.

Orientujecie sie moze jaki bank ma teraz najnizsze marze jesli chodzi o kredyty w euro na budowe domu??

Znalazalam taki ranking kredytow na budowe domu wynika, ze DB i DNB Nord to banki majace najlepsze oferty na ta walute.

Poza tym warto poczytać fora branżowe:
https://www.forum-kredytowe.pl/tagi/kredyt-...udowe-domu.html
https://www.hipoteczny-kredyt.info/kredyt-n...owe-domu-forum/
https://www.budowa-info.pl/kredyty-budowlane-f12/


Ten post edytował ania.solska śro, 26 cze 2013 - 14:24
ania.solska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: wto, 12 maj 09 - 14:46
Nr użytkownika: 27,169




post piÄ…, 03 wrz 2010 - 15:53
Post #9

Odswierzam temat bo sama szukam teraz kredytu.

Orientujecie sie moze jaki bank ma teraz najnizsze marze jesli chodzi o kredyty w euro na budowe domu??

Znalazalam taki ranking kredytow na budowe domu wynika, ze DB i DNB Nord to banki majace najlepsze oferty na ta walute.

Poza tym warto poczytać fora branżowe:
https://www.forum-kredytowe.pl/tagi/kredyt-...udowe-domu.html
https://www.hipoteczny-kredyt.info/kredyt-n...owe-domu-forum/
https://www.budowa-info.pl/kredyty-budowlane-f12/


--------------------
Mama Kaśki i Małgośki
grubassek:)
piÄ…, 03 wrz 2010 - 22:09
najlepiej osobisce udac sie do kilku bankow i samemu sie przekonac:)
bo kazdy bak rozpatruje sprawe bardzo indywidualnie
sporo zalezy od tego w jakim banku posiadasz konto, czy w danym banku brałas jakis kredyt itp itd
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 18,200




post piÄ…, 03 wrz 2010 - 22:09
Post #10

najlepiej osobisce udac sie do kilku bankow i samemu sie przekonac:)
bo kazdy bak rozpatruje sprawe bardzo indywidualnie
sporo zalezy od tego w jakim banku posiadasz konto, czy w danym banku brałas jakis kredyt itp itd


--------------------
gosiagosia
sob, 04 wrz 2010 - 09:05
my też szukamy banku, a właściwie znaleźliśmy i na pewno nie jest to DB. 2 kumplów wzięło tam kredyty parę miesięcy temu i bulą jak za zboże. jedyne co fajne, to że konto jest gratis, przelewy, wypłaty z bankomatów, ale nie na jesien 2010.
nam przypadł ing i pko bp. braliśmy pod uwagę millenium, bo rzekomo mieli dobrą ofertę. może i mieli, chociaż wychodzi bardzo podobnie i trochę chyba drożej jedynak a załatwiania więcej. chcą więcej zabezpieczeń itd, no i npo wycenia nieruchomości to 480zł, gdzie w pkobp 200zł a w ing gratis.

a propos doradców - nam kobieta zdiagnozowała zdolność 50tyś mniejszą niż faktycznie bank np pko, bo ing dał jeszcze większą.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 04 wrz 2010 - 09:05
Post #11

my też szukamy banku, a właściwie znaleźliśmy i na pewno nie jest to DB. 2 kumplów wzięło tam kredyty parę miesięcy temu i bulą jak za zboże. jedyne co fajne, to że konto jest gratis, przelewy, wypłaty z bankomatów, ale nie na jesien 2010.
nam przypadł ing i pko bp. braliśmy pod uwagę millenium, bo rzekomo mieli dobrą ofertę. może i mieli, chociaż wychodzi bardzo podobnie i trochę chyba drożej jedynak a załatwiania więcej. chcą więcej zabezpieczeń itd, no i npo wycenia nieruchomości to 480zł, gdzie w pkobp 200zł a w ing gratis.

a propos doradców - nam kobieta zdiagnozowała zdolność 50tyś mniejszą niż faktycznie bank np pko, bo ing dał jeszcze większą.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
rysa154
sob, 04 wrz 2010 - 10:13
deutsche, nordea, reiffeisen generalnie polecam dla bardzo dobrze zarabiajacych...
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post sob, 04 wrz 2010 - 10:13
Post #12

deutsche, nordea, reiffeisen generalnie polecam dla bardzo dobrze zarabiajacych...

--------------------


ania.solska
sob, 04 wrz 2010 - 11:38
CYTAT(gosiagosia @ Sat, 04 Sep 2010 - 10:05) *
my też szukamy banku, a właściwie znaleźliśmy i na pewno nie jest to DB. 2 kumplów wzięło tam kredyty parę miesięcy temu i bulą jak za zboże. jedyne co fajne, to że konto jest gratis, przelewy, wypłaty z bankomatów, ale nie na jesien 2010.
nam przypadł ing i pko bp. braliśmy pod uwagę millenium, bo rzekomo mieli dobrą ofertę. może i mieli, chociaż wychodzi bardzo podobnie i trochę chyba drożej jedynak a załatwiania więcej. chcą więcej zabezpieczeń itd, no i npo wycenia nieruchomości to 480zł, gdzie w pkobp 200zł a w ing gratis.

a propos doradców - nam kobieta zdiagnozowała zdolność 50tyś mniejszą niż faktycznie bank np pko, bo ing dał jeszcze większą.


Ciekawe co piszesz, bo wlasnie z tego co interesowalam sie to wlasnie wynika na odwrot, ze DB to bank majacy najciekawsza oferte na euro. Do tego opinie jakie ma kredyt hipoteczny DB sa raczej pozytywne o tym banku.

NIestety na kredyt w dnb sie nie lapie, oni kredytuja jedynie okreslone lokalizacje.

ING ma rzeczywiscie dobra oferte, ale to pln, a mi chodzi wylacznie o kredyt w euro.

Ten post edytował ania.solska śro, 26 cze 2013 - 14:37
ania.solska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: wto, 12 maj 09 - 14:46
Nr użytkownika: 27,169




post sob, 04 wrz 2010 - 11:38
Post #13

CYTAT(gosiagosia @ Sat, 04 Sep 2010 - 10:05) *
my też szukamy banku, a właściwie znaleźliśmy i na pewno nie jest to DB. 2 kumplów wzięło tam kredyty parę miesięcy temu i bulą jak za zboże. jedyne co fajne, to że konto jest gratis, przelewy, wypłaty z bankomatów, ale nie na jesien 2010.
nam przypadł ing i pko bp. braliśmy pod uwagę millenium, bo rzekomo mieli dobrą ofertę. może i mieli, chociaż wychodzi bardzo podobnie i trochę chyba drożej jedynak a załatwiania więcej. chcą więcej zabezpieczeń itd, no i npo wycenia nieruchomości to 480zł, gdzie w pkobp 200zł a w ing gratis.

a propos doradców - nam kobieta zdiagnozowała zdolność 50tyś mniejszą niż faktycznie bank np pko, bo ing dał jeszcze większą.


Ciekawe co piszesz, bo wlasnie z tego co interesowalam sie to wlasnie wynika na odwrot, ze DB to bank majacy najciekawsza oferte na euro. Do tego opinie jakie ma kredyt hipoteczny DB sa raczej pozytywne o tym banku.

NIestety na kredyt w dnb sie nie lapie, oni kredytuja jedynie okreslone lokalizacje.

ING ma rzeczywiscie dobra oferte, ale to pln, a mi chodzi wylacznie o kredyt w euro.

--------------------
Mama Kaśki i Małgośki
Użytkownik usunięty

Go??







post sob, 04 wrz 2010 - 12:20
Post #14

Jesteśmy świeżutkimi posiadaczami kredytu. Po 2 miesiącach załatwiania papierów, papierków, duperałków i drobiazgów. Ale... tu winny nie był bank. Ba... wręcz przeciwnie. Mieliśmy niestandardową sytuację, nasz doradca nabujał się z nami po kokardki, do sądu wydeptaliśmy ścieżki, ale bank okazał się być -wbrew obiegowym opiniom- dość elastyczny. Nie ma chyba znaczenia, w jakim banku braliśmy kredyt, bo marże to drobiazg. Potem jest kwestia oprocentowania oraz kruczków prawnych - dla przykładu Fortis miał takie akcje z kredytami hipotecznymi, że włosy stawały dęba. Dlatego korzystaliśmy z doradcy finansowego i uważam, że jest to bardzo fajna sprawa. Mnie ganc pomada, czy zapłacę pani w okienku w banku za doradztwo, czy panu w openfinance, który dodatkowo ofert rynkowych ma pełen przegląd. Dodatkowo jest w stanie wyjaśnić człowiekowi, na czym polega różnica między vigorem i viborem i dlaczego należy na to zwrócić uwagę.
gosiagosia
sob, 04 wrz 2010 - 13:10
ania. solska, jak napisała ryba - DB jest dla dobrze zarabiających. aha, a my bierzemy kredys w pln, nie w walucie.

CYTAT
Dodatkowo jest w stanie wyjaśnić człowiekowi, na czym polega różnica między vigorem i viborem
i
04.gif 04.gif 04.gif
dobre


Ten post edytował gosiagosia sob, 04 wrz 2010 - 13:13
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 04 wrz 2010 - 13:10
Post #15

ania. solska, jak napisała ryba - DB jest dla dobrze zarabiających. aha, a my bierzemy kredys w pln, nie w walucie.

CYTAT
Dodatkowo jest w stanie wyjaśnić człowiekowi, na czym polega różnica między vigorem i viborem
i
04.gif 04.gif 04.gif
dobre


--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Użytkownik usunięty

Go??







post sob, 04 wrz 2010 - 13:59
Post #16

CYTAT(gosiagosia @ Sat, 04 Sep 2010 - 12:10) *
ania. solska, jak napisała ryba - DB jest dla dobrze zarabiających. aha, a my bierzemy kredys w pln, nie w walucie.

i
04.gif 04.gif 04.gif
dobre


Tiaaaa... ja z tego nadal kumam niewiele. Wiem tylko, że w naszym przypadku oznaczało to, że kredyt najlepiej wziąć w złotówkach 37.gif
chaton_ania
piÄ…, 10 wrz 2010 - 11:35
A nie lepsze sa kredyty w Euro??
chaton_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,173
Dołączył: sob, 29 wrz 07 - 13:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 16,363

GG:


post piÄ…, 10 wrz 2010 - 11:35
Post #17

A nie lepsze sa kredyty w Euro??

--------------------


(*) 10tc.

Użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 10 wrz 2010 - 12:01
Post #18

CYTAT(chaton_ania @ Fri, 10 Sep 2010 - 10:35) *
A nie lepsze sa kredyty w Euro??


Ja się na tym nie znam. Ale nasz doradca zabawiając się w Picassa nakreślił, naskrobał, natłumaczył i zgodnie z moim Mężem stwierdzili, że nie...
rysa154
piÄ…, 10 wrz 2010 - 16:41
CYTAT(chaton_ania @ Fri, 10 Sep 2010 - 12:35) *
A nie lepsze sa kredyty w Euro??


zalezy jak dla kogo, trezba poprosic o zrobienie symulacji i w euro i w zlotowkach
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post piÄ…, 10 wrz 2010 - 16:41
Post #19

CYTAT(chaton_ania @ Fri, 10 Sep 2010 - 12:35) *
A nie lepsze sa kredyty w Euro??


zalezy jak dla kogo, trezba poprosic o zrobienie symulacji i w euro i w zlotowkach

--------------------


qasanek
czw, 25 cze 2015 - 15:55
a brał ktoś kredyt [edit: moderacja] na budowę domu w SKOKu ?
qasanek


Grupa: Zbanowani
Postów: 6
Dołączył: wto, 02 cze 15 - 13:37
Nr użytkownika: 45,952




post czw, 25 cze 2015 - 15:55
Post #20

a brał ktoś kredyt [edit: moderacja] na budowę domu w SKOKu ?
> gdzie najlepiej brać kredyt na budowÄ™ domu?, co polecacie?co sÄ…dzicie o GE money?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama