Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dębki lub Karwia z 18m dzieckiem

> 
Hiena
czw, 07 sie 2008 - 11:20
witam serdecznie,

Na początku chciałbym pozdrowić wszystkich forumowiczów.

Wybieramy się z dzieckiem nad morze i ostatecznie pozostały nam do wyboru 2 noclegi
Barbara Białk w Dębkach i Silwana w Karwi

Czy wiecie może coś o tych ośrodkach?

kolejną rzeczą jest fakt że mają dość skromne place zabaw dla dzieci. Czy w tych miejscowościach znajdują sie jakieś ogólne place zabaw na które można pójść? lub inne atrakcje którymi można zając 1.5 rocznego bobasa?

Z góry dziękuje za szybką odpowiedz

pozdrawiam
Hiena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 07 sie 08 - 11:14
Nr użytkownika: 21,082




post czw, 07 sie 2008 - 11:20
Post #1

witam serdecznie,

Na początku chciałbym pozdrowić wszystkich forumowiczów.

Wybieramy się z dzieckiem nad morze i ostatecznie pozostały nam do wyboru 2 noclegi
Barbara Białk w Dębkach i Silwana w Karwi

Czy wiecie może coś o tych ośrodkach?

kolejną rzeczą jest fakt że mają dość skromne place zabaw dla dzieci. Czy w tych miejscowościach znajdują sie jakieś ogólne place zabaw na które można pójść? lub inne atrakcje którymi można zając 1.5 rocznego bobasa?

Z góry dziękuje za szybką odpowiedz

pozdrawiam
Jaco
czw, 07 sie 2008 - 18:38
Hiena,
Ja nie wiem czy pomoge czy namÄ…cÄ™ jeszcze bardziej.

Karwi osobiście bardzo nie lubię, omijam szerokim łukiem więc się wypwiadać na temat pensjonatu i całej reszty nie będę. Dębki z kolei bardzo lubię, mają piękną plażę, szeroką, czyściutki i miałki piasek - moim zdaniem jest to jedna z najładniejszych plaż na wybrzeżu. Dla rodziców z małymi dziećmi świetne jest szczególnie to miejsce gdzie do morza wpada rzeka - tam się właściwie same rodziny z dziećmi zbierają, nikt więc na nikogo nie warczy, że dziecko piachem sypie a poza tym jak woda w morzu za zimna to się dzieciaki taplają w rzece. Nie wiem co sie zmieniło, jakiś rok temu chyba coś tam z ta rzeką robili, regulowali chyba więc możliwe że to co piszę już jest nieaktualne.

W tym konkretnym pensjonacie osobiście nie byłam, słyszałam o nim niezłe opinie ale o ile dobrze kojarzę to te 400 metrów do plaży jest dosyć mocno naciągane. Nastaw się optymistycznie na co najmniej dwa razy tyle. Z jednej strony to fajne, bo nie jesteś w centrum i Ci młodzież dyskotek nie urządza a z drugiej strony spacery Cię czekają.

Większego/wspólnego placu zabaw w Dębkach nie kojarzę ale ostatnio tam byłam dwa lata temu. Z atrakcji bliskich i płatnych zawsze tam był plac zabaw typu dmuchane zamki itp. W razie kiepskiej pogody jest gdzie z dzieckiem pojechać, pod warunkiem, że będziecie zmotoryzowani. Przetestowane niestety, bo od urodzin Kuby jeździliśmy tam właściwie co roku i bywało że prało żabami. Jak chcesz konkrety to wieczorem, mnie skleroza dopadła więc musiałabym męża na pomoc wzywać coby nazwami rzucił.

Ten post edytował Jaco czw, 07 sie 2008 - 18:38
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post czw, 07 sie 2008 - 18:38
Post #2

Hiena,
Ja nie wiem czy pomoge czy namÄ…cÄ™ jeszcze bardziej.

Karwi osobiście bardzo nie lubię, omijam szerokim łukiem więc się wypwiadać na temat pensjonatu i całej reszty nie będę. Dębki z kolei bardzo lubię, mają piękną plażę, szeroką, czyściutki i miałki piasek - moim zdaniem jest to jedna z najładniejszych plaż na wybrzeżu. Dla rodziców z małymi dziećmi świetne jest szczególnie to miejsce gdzie do morza wpada rzeka - tam się właściwie same rodziny z dziećmi zbierają, nikt więc na nikogo nie warczy, że dziecko piachem sypie a poza tym jak woda w morzu za zimna to się dzieciaki taplają w rzece. Nie wiem co sie zmieniło, jakiś rok temu chyba coś tam z ta rzeką robili, regulowali chyba więc możliwe że to co piszę już jest nieaktualne.

W tym konkretnym pensjonacie osobiście nie byłam, słyszałam o nim niezłe opinie ale o ile dobrze kojarzę to te 400 metrów do plaży jest dosyć mocno naciągane. Nastaw się optymistycznie na co najmniej dwa razy tyle. Z jednej strony to fajne, bo nie jesteś w centrum i Ci młodzież dyskotek nie urządza a z drugiej strony spacery Cię czekają.

Większego/wspólnego placu zabaw w Dębkach nie kojarzę ale ostatnio tam byłam dwa lata temu. Z atrakcji bliskich i płatnych zawsze tam był plac zabaw typu dmuchane zamki itp. W razie kiepskiej pogody jest gdzie z dzieckiem pojechać, pod warunkiem, że będziecie zmotoryzowani. Przetestowane niestety, bo od urodzin Kuby jeździliśmy tam właściwie co roku i bywało że prało żabami. Jak chcesz konkrety to wieczorem, mnie skleroza dopadła więc musiałabym męża na pomoc wzywać coby nazwami rzucił.

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Hiena
piÄ…, 08 sie 2008 - 08:43
dzięki wielkie za odpowiedz icon_smile.gif

jeszcze pokombinuje,zwłaszcza że troche ludzi porezygnowało jak dzwoniłem wczoraj więc jest troche większy wybór.
Najbardziej cieszy mnie że pojawiły się wolne miejsca w pensjonacie na którym mi najbardziej zależało (duzy plac zabaw i do tego świetlica). Jakos z moim pechem nie liczena dobra pogode w drugiej polowie sierpnia.

tak czy inaczej dziękuję Ci bardzo za pomoc icon_smile.gif

pozdrawiam serdecznie
Hiena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 07 sie 08 - 11:14
Nr użytkownika: 21,082




post piÄ…, 08 sie 2008 - 08:43
Post #3

dzięki wielkie za odpowiedz icon_smile.gif

jeszcze pokombinuje,zwłaszcza że troche ludzi porezygnowało jak dzwoniłem wczoraj więc jest troche większy wybór.
Najbardziej cieszy mnie że pojawiły się wolne miejsca w pensjonacie na którym mi najbardziej zależało (duzy plac zabaw i do tego świetlica). Jakos z moim pechem nie liczena dobra pogode w drugiej polowie sierpnia.

tak czy inaczej dziękuję Ci bardzo za pomoc icon_smile.gif

pozdrawiam serdecznie
mamuśka81
piÄ…, 08 sie 2008 - 13:20
Hiena,
a zdradzisz jaki to pensjonat? My z rodzinką wybieramy się prawdopodobnie do Karwii 18 sierpnia. Piszę prawdopodobnie , bo tam mamy zarezerwowany pokój, ale też słyszałam , że jest sporo wolnych miejsc w zasadzie w innych pensjonatach. Także jeszcze nic nie jest przesądzone icon_wink.gif.
mamuśka81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,154
Dołączył: czw, 21 gru 06 - 08:55
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 9,257




post piÄ…, 08 sie 2008 - 13:20
Post #4

Hiena,
a zdradzisz jaki to pensjonat? My z rodzinką wybieramy się prawdopodobnie do Karwii 18 sierpnia. Piszę prawdopodobnie , bo tam mamy zarezerwowany pokój, ale też słyszałam , że jest sporo wolnych miejsc w zasadzie w innych pensjonatach. Także jeszcze nic nie jest przesądzone icon_wink.gif.
Hiena
sob, 09 sie 2008 - 11:49
przepraszam ze tak pozno

pęsjonat Panasz.
muinusy
- przy samej głównej ulicy ale okna od drugiej strony
-plus
spory plac zabaw i do tego świetlica dla dzieci
odległość od moze dosłownie z 200m

znam to tylko ze zdjęć i opowieści właścicielki ale wygląda sympatycznie

strona
https://www.panasz.afr.pl/

troszkę poszukałem ale to wzbudziło mój największy entuzjazm.
czas zweryfikuje czy był uzasadniony
Hiena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 07 sie 08 - 11:14
Nr użytkownika: 21,082




post sob, 09 sie 2008 - 11:49
Post #5

przepraszam ze tak pozno

pęsjonat Panasz.
muinusy
- przy samej głównej ulicy ale okna od drugiej strony
-plus
spory plac zabaw i do tego świetlica dla dzieci
odległość od moze dosłownie z 200m

znam to tylko ze zdjęć i opowieści właścicielki ale wygląda sympatycznie

strona
https://www.panasz.afr.pl/

troszkę poszukałem ale to wzbudziło mój największy entuzjazm.
czas zweryfikuje czy był uzasadniony
Adusiowa Mama
piÄ…, 15 sie 2008 - 18:10
W Karwii prawie w centrum jest całkiem sympatyczny plac zabaw dla dzieci ( koło koscioła) i są dwa baseny z piłkami do skakania.
Basen - koszt 5 zł za 15 minut

własnie wróciłam z Karwii- było fajnie, plaża nadaje sie dla dzieci.
ale w razie deszczu nie ma za bardzo co robić...
Adusiowa Mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 194
Dołączył: czw, 29 sty 04 - 13:01
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,382




post piÄ…, 15 sie 2008 - 18:10
Post #6

W Karwii prawie w centrum jest całkiem sympatyczny plac zabaw dla dzieci ( koło koscioła) i są dwa baseny z piłkami do skakania.
Basen - koszt 5 zł za 15 minut

własnie wróciłam z Karwii- było fajnie, plaża nadaje sie dla dzieci.
ale w razie deszczu nie ma za bardzo co robić...

--------------------
Wspomnienia to miła rzecz. Czasem potrafią niemal zasypać przepaście

Ewusiek
nie, 17 sie 2008 - 21:08
Hiena w tym pensjonacie byłam (w Dębkach) , ale 5 lat temu , wspominam dobrze , plac zabaw wtedy był malutki (o ile dobrze pamiętam huśtawki przed domem , a z drugiej strony wielki plac z trawą- pewnie teraz juz tam coś jest) , ale 5 lat to kupa czasu - pewnie się pozmieniało.
Właściciele mili , kwatera ok (moje dzieci wtedy miały ok. 3 i 6 lat), wtedy kosztowało nas 120 doba za pokój, kuchnia na korytarzu. Po drugiej stronie ulicy było coś jakby wesołe miasteczko, jeśli dobrze kojarzę.

my od 4 lat jeżdzimy do Ostrowa , koło Karwii
Ewusiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:35
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 370

GG:


post nie, 17 sie 2008 - 21:08
Post #7

Hiena w tym pensjonacie byłam (w Dębkach) , ale 5 lat temu , wspominam dobrze , plac zabaw wtedy był malutki (o ile dobrze pamiętam huśtawki przed domem , a z drugiej strony wielki plac z trawą- pewnie teraz juz tam coś jest) , ale 5 lat to kupa czasu - pewnie się pozmieniało.
Właściciele mili , kwatera ok (moje dzieci wtedy miały ok. 3 i 6 lat), wtedy kosztowało nas 120 doba za pokój, kuchnia na korytarzu. Po drugiej stronie ulicy było coś jakby wesołe miasteczko, jeśli dobrze kojarzę.

my od 4 lat jeżdzimy do Ostrowa , koło Karwii

--------------------
Ewa (mama Pawełka i Joasi)
www.wmojejkuchni.blox.pl
malgog
piÄ…, 22 sie 2008 - 15:51
Ja przez 4 kolejne lata jeździłam do Karwi do pensjonatu NEMO
tu
https://www.nemo.wczasowicz.pl/

braliśmy zawsze pokój na parterze z aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem na plac zabaw
warunki dobre, same rodziny z dziećmi zazwyczaj przedszkolno-szkolnymi
plac zabaw - więcej zabawek niż na zdjęciach z galerii, zabawki drewniane w świetnym stanie, sprawdzane i naprawiane przez właścicieli, parking w obrębie pensjonatu dla wszystkich samochodów pensjonariuszy, świetlica dla dzieci z wieloma atrakcjami (nie tylko TV), gry, zabawy, właściciele żywo włączają się w zapewnienie świetnej zabawy dzieciom, co widać szczególnie wieczorami - konkursy z nagrodami, tańce - stwarzają rodzinną atmosferę - jestem pod wrażeniem ich inwencji
atmosfera naprawdę doskonała - dzieciaki cały rok nie mówią o niczym innym tylko o nemo 04.gif

sama Karwia - koszmar senny
gdyby nie bliskość pensjonatu do morza, świetne układy z właścicielami i doskonałe warunki dla dzieci - odpuściłabym już po pierwszym razie

Ten post edytował malgog pią, 22 sie 2008 - 15:54
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post piÄ…, 22 sie 2008 - 15:51
Post #8

Ja przez 4 kolejne lata jeździłam do Karwi do pensjonatu NEMO
tu
https://www.nemo.wczasowicz.pl/

braliśmy zawsze pokój na parterze z aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem na plac zabaw
warunki dobre, same rodziny z dziećmi zazwyczaj przedszkolno-szkolnymi
plac zabaw - więcej zabawek niż na zdjęciach z galerii, zabawki drewniane w świetnym stanie, sprawdzane i naprawiane przez właścicieli, parking w obrębie pensjonatu dla wszystkich samochodów pensjonariuszy, świetlica dla dzieci z wieloma atrakcjami (nie tylko TV), gry, zabawy, właściciele żywo włączają się w zapewnienie świetnej zabawy dzieciom, co widać szczególnie wieczorami - konkursy z nagrodami, tańce - stwarzają rodzinną atmosferę - jestem pod wrażeniem ich inwencji
atmosfera naprawdę doskonała - dzieciaki cały rok nie mówią o niczym innym tylko o nemo 04.gif

sama Karwia - koszmar senny
gdyby nie bliskość pensjonatu do morza, świetne układy z właścicielami i doskonałe warunki dla dzieci - odpuściłabym już po pierwszym razie

--------------------
user posted image
user posted image
> DÄ™bki lub Karwia z 18m dzieckiem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama