Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szukam tanich noclegów w zachodniopomorskim

> 
struÅ›
śro, 30 mar 2005 - 12:52
Szakam jakiegos fajnego miejsca na tegoroczne wakacje, na dwie rodziny, kazda ma dziecko, a ja mam roczne dziecko i szukam czegos spokojnego i dosc blisko morza, ale niekoniecznie.
Jakbyscie mialy jakies namiary to prosze o nie.
Najlepsze to by bylo jakas agroturystyka.
Ja moge cos z zamian zaproponowac w Beskidach.
struÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 23:04
Skąd: Skoczów n/Wisłą
Nr użytkownika: 2,041

GG:


post śro, 30 mar 2005 - 12:52
Post #1

Szakam jakiegos fajnego miejsca na tegoroczne wakacje, na dwie rodziny, kazda ma dziecko, a ja mam roczne dziecko i szukam czegos spokojnego i dosc blisko morza, ale niekoniecznie.
Jakbyscie mialy jakies namiary to prosze o nie.
Najlepsze to by bylo jakas agroturystyka.
Ja moge cos z zamian zaproponowac w Beskidach.

--------------------
Dawidek 04.04.2008


Julcia 01.01.2004



Madziejka2

Go??







post śro, 27 kwi 2005 - 11:36
Post #2

www.anna.jaroslawiec.pl/.
Długo szukałam miejsca by spędzić wraz z moim synkiem i mężem udane wakacje. Polecam szczerze to miejsce. Bardzo przystępne ceny, piękne nowe domki w pełni wyposażone, kuchnia (w pełni wyposażona), łazienka, dwa pokoje, grill, plac zabaw, boisko, ogrodzony teren. Uroczy deptak wraz z trasą rowerową prowadzący do pięknej plaży i wyjątkowo czysty klimat. Dla tych co lubią małe, niezatłoczone miejscowości. I lubią spacerować, bo do morza ok 1200 m. My w tym roku wybieramy się tam. Zarezerwowaliśmy na czerwiec. Wiem, że mają jeszcze wolne na początku lipca. Bardzo sympatyczni ludzie wiedzący, że nie wszystkich stać na wypoczynek. Może się spotkamy. Buziaczki i życzę udanych wakacji.
Magda
struÅ›
śro, 04 maj 2005 - 11:36
dzieki serdeczne za jakies namiary.My chcemy jechac po 25 lipca i prawdopodobnie w 8 osob.Fajnie by bylo jakis domek wynajac bo to 3 rodziny pojada.Jakby cos ktos jeszce mial to prosze.Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
struÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 23:04
Skąd: Skoczów n/Wisłą
Nr użytkownika: 2,041

GG:


post śro, 04 maj 2005 - 11:36
Post #3

dzieki serdeczne za jakies namiary.My chcemy jechac po 25 lipca i prawdopodobnie w 8 osob.Fajnie by bylo jakis domek wynajac bo to 3 rodziny pojada.Jakby cos ktos jeszce mial to prosze.Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

--------------------
Dawidek 04.04.2008


Julcia 01.01.2004



kasiap.
sob, 07 maj 2005 - 14:11
Zajrzyj
www.lewgoland.itn.pl
domki - w Niechorzu, Pogorzelicy
pawilony i dom wczasowy - Mrzezyno - osrodek rodzinny, olbrzymi, luzny teren, ogrodzony, idealny dla rodzin z dziecmi.
kasiap.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 64
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 17:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 473




post sob, 07 maj 2005 - 14:11
Post #4

Zajrzyj
www.lewgoland.itn.pl
domki - w Niechorzu, Pogorzelicy
pawilony i dom wczasowy - Mrzezyno - osrodek rodzinny, olbrzymi, luzny teren, ogrodzony, idealny dla rodzin z dziecmi.

--------------------
Kaska (i TZ) z Tania i Alusiem plus dwa koty
struÅ›
pon, 09 maj 2005 - 11:54
dzieki za odpowiedzi ale temt jest juz nieaktulany, poniewaz znalazlam domek w Pobierowie i to w tym terminie co chcemy jechac.wiem ze sa tam jeszcze wolne pokoje i domki, poniewaz sie dopiero buduja wiec bedzie to nowe,jak ktos chce cos wiecej wiedziec to posle wiadowosc na priv
struÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: czw, 26 sie 04 - 23:04
Skąd: Skoczów n/Wisłą
Nr użytkownika: 2,041

GG:


post pon, 09 maj 2005 - 11:54
Post #5

dzieki za odpowiedzi ale temt jest juz nieaktulany, poniewaz znalazlam domek w Pobierowie i to w tym terminie co chcemy jechac.wiem ze sa tam jeszcze wolne pokoje i domki, poniewaz sie dopiero buduja wiec bedzie to nowe,jak ktos chce cos wiecej wiedziec to posle wiadowosc na priv

--------------------
Dawidek 04.04.2008


Julcia 01.01.2004



> szukam tanich noclegów w zachodniopomorskim
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:01
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama