Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

stosunek przerywany a ciąża?

> 
Majka 82
nie, 20 maj 2007 - 18:48
hej dziewczyny,

ja jestem w bardzo podobnej sytuacji jak Wy, tez juz bardzo chce miec dziecko, ale on mowi, ze jeszcze nie teraz, zabezpieczamy sie ale ostatnio zdarzylo nam sie cos co mozna nazwac przerywanym, ale tylko raz i tylko przez chwile!

od tamtego dnia, a byl to dzien owolacji (9.5.07)mialam wrazenie ze to moze byc ciaza!! czuje sie bardzo zle, mam twardy i spuchniety brzuch, cos "takiego twardego" powyzej pepka i to boli troche, nie moge siedziec zgarbiona, tylko wyprostowana jak drut, do tego mam temp 37,5 !! a moje piersi to juz w ogole oszalaly!! Jutro ide do lekarza, we wtorek mam dostac okres ale nie chce czekac....

teraz niestety bardzo sie martwie, ze to jakas choroba i sie tego boje!!

byloby wspaniale gdyby byla to ciazy, ale nie jest, poniewaz:

-"to" trwalo chwilke i nie bylo wytrysku do srodka
-w ciaze zajsc nie jest tak latwo
-na dwa dni przed okresem nie mozna odczuwac objawow ciazy
-to zapewne jakies bardzo bardzo nasilone objawy napiecia przedmiesiaczkowego
-gdy ja czegos naprawde pragne to zawsze jest odwrotnie

Pomozcie, czy ktoras z Was tak miala????

Pozdrawiam

Majka
Majka 82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,579
Dołączył: pią, 13 paź 06 - 20:34
Nr użytkownika: 7,980




post nie, 20 maj 2007 - 18:48
Post #21

hej dziewczyny,

ja jestem w bardzo podobnej sytuacji jak Wy, tez juz bardzo chce miec dziecko, ale on mowi, ze jeszcze nie teraz, zabezpieczamy sie ale ostatnio zdarzylo nam sie cos co mozna nazwac przerywanym, ale tylko raz i tylko przez chwile!

od tamtego dnia, a byl to dzien owolacji (9.5.07)mialam wrazenie ze to moze byc ciaza!! czuje sie bardzo zle, mam twardy i spuchniety brzuch, cos "takiego twardego" powyzej pepka i to boli troche, nie moge siedziec zgarbiona, tylko wyprostowana jak drut, do tego mam temp 37,5 !! a moje piersi to juz w ogole oszalaly!! Jutro ide do lekarza, we wtorek mam dostac okres ale nie chce czekac....

teraz niestety bardzo sie martwie, ze to jakas choroba i sie tego boje!!

byloby wspaniale gdyby byla to ciazy, ale nie jest, poniewaz:

-"to" trwalo chwilke i nie bylo wytrysku do srodka
-w ciaze zajsc nie jest tak latwo
-na dwa dni przed okresem nie mozna odczuwac objawow ciazy
-to zapewne jakies bardzo bardzo nasilone objawy napiecia przedmiesiaczkowego
-gdy ja czegos naprawde pragne to zawsze jest odwrotnie

Pomozcie, czy ktoras z Was tak miala????

Pozdrawiam

Majka

--------------------


Beata24
nie, 20 maj 2007 - 21:07
Majka ja również miałam tempke 37,5 i to było jakieś 2, 3 dni przed spodziewanym okresem, teraz temperatura spadła o jakieś 0,2 ia okresu nie mam nadal choc powinnien byc juz 2 dni temu ale mam często nieregularnie a test nic nie dał wiec bardzo dobrze że idziesz do lekarza bedziesz wiedziała co się dzieje, trzymam kciuki za Twoją nadzieje pozdrawiam icon_wink.gif
Beata24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 21:50
Nr użytkownika: 13,541




post nie, 20 maj 2007 - 21:07
Post #22

Majka ja również miałam tempke 37,5 i to było jakieś 2, 3 dni przed spodziewanym okresem, teraz temperatura spadła o jakieś 0,2 ia okresu nie mam nadal choc powinnien byc juz 2 dni temu ale mam często nieregularnie a test nic nie dał wiec bardzo dobrze że idziesz do lekarza bedziesz wiedziała co się dzieje, trzymam kciuki za Twoją nadzieje pozdrawiam icon_wink.gif
Majka 82
nie, 20 maj 2007 - 21:29
hej Beata24, o ile ta liczba w Twoim nicku to Twoj wiek (co byloby bardzo logiczne) to jestesmy w tym samym wieku i mamy podobny problem
08.gif

no bo obie jestesmy juz gotowe na macierzynstwo, a nasi partnerzy jeszcze chca "chwilke" zaczekac, wiec sobie troszke pomagamy przerywanym (ale u nas to byl pierwszy i NAPEWNO ostatni raz, juz nigdy tego nie zrobie), wole mu dac spokojnie czas, aby sam poczul sie gotowy!!

wiesz, ide jutro do lekarza i sie dowiem o co chodzi, mysle jednak ze to nie ciaza, chociaz mam troszke nadzieji!!

mam tylko nadzieje, ze to nic powaznego, bo czuje sie tak zle jak nigdy w swiecie, mam nadzieje, ze to niebawem minie!!

a Tobie jak dlugo spoznia sie okres? i jak dlugo juz tak "probujesz"?? moze mu powiesz, ze tak bardzo Ci na tym zalezy, moze zmieni zdanie!!

trzymam za Ciebie kciuki:)

Majka
Majka 82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,579
Dołączył: pią, 13 paź 06 - 20:34
Nr użytkownika: 7,980




post nie, 20 maj 2007 - 21:29
Post #23

hej Beata24, o ile ta liczba w Twoim nicku to Twoj wiek (co byloby bardzo logiczne) to jestesmy w tym samym wieku i mamy podobny problem
08.gif

no bo obie jestesmy juz gotowe na macierzynstwo, a nasi partnerzy jeszcze chca "chwilke" zaczekac, wiec sobie troszke pomagamy przerywanym (ale u nas to byl pierwszy i NAPEWNO ostatni raz, juz nigdy tego nie zrobie), wole mu dac spokojnie czas, aby sam poczul sie gotowy!!

wiesz, ide jutro do lekarza i sie dowiem o co chodzi, mysle jednak ze to nie ciaza, chociaz mam troszke nadzieji!!

mam tylko nadzieje, ze to nic powaznego, bo czuje sie tak zle jak nigdy w swiecie, mam nadzieje, ze to niebawem minie!!

a Tobie jak dlugo spoznia sie okres? i jak dlugo juz tak "probujesz"?? moze mu powiesz, ze tak bardzo Ci na tym zalezy, moze zmieni zdanie!!

trzymam za Ciebie kciuki:)

Majka

--------------------


Beata24
pon, 21 maj 2007 - 15:30
oooo Majak moj jest upartu jak osioł i ciężko go namowic, mialam ostatnoi buzliwa rozmowe i tak zostalo na Jego.... niech dojrzeje i zmadrzeje hehe ale to tak w żartach! Tak mam 24 lata I tak od roku włączył mi się instynkt i powiem Ci,że coraz ciężej. Jak kobieta już tak na maxa tego pragnie a facet jeszcze nie to jest "bunt na pokładzie" .
Co do mojego okresu to już po wszytskim bo dziś się pojawił 32.gif ale nie trace nadziei i utrzymuje Mojego w dalszej nieświadmomości swoich czynów choc może to nie do końce takie fer...
wszystko bedzie Ok i tzrymaj siÄ™ papa
Beata24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 21:50
Nr użytkownika: 13,541




post pon, 21 maj 2007 - 15:30
Post #24

oooo Majak moj jest upartu jak osioł i ciężko go namowic, mialam ostatnoi buzliwa rozmowe i tak zostalo na Jego.... niech dojrzeje i zmadrzeje hehe ale to tak w żartach! Tak mam 24 lata I tak od roku włączył mi się instynkt i powiem Ci,że coraz ciężej. Jak kobieta już tak na maxa tego pragnie a facet jeszcze nie to jest "bunt na pokładzie" .
Co do mojego okresu to już po wszytskim bo dziś się pojawił 32.gif ale nie trace nadziei i utrzymuje Mojego w dalszej nieświadmomości swoich czynów choc może to nie do końce takie fer...
wszystko bedzie Ok i tzrymaj siÄ™ papa
alanis
czw, 24 maj 2007 - 16:59
dziewczyny stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie, dla mnie to nieodpowiedzialność, decyzję o dziecku podejmuje się we dwie osoby, to samolubne myślec tylko o sobie i swoich potrzebach!!!
alanis


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,468
Dołączył: nie, 02 lip 06 - 11:50
Skąd: Gród Kraka ;-)
Nr użytkownika: 6,484




post czw, 24 maj 2007 - 16:59
Post #25

dziewczyny stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie, dla mnie to nieodpowiedzialność, decyzję o dziecku podejmuje się we dwie osoby, to samolubne myślec tylko o sobie i swoich potrzebach!!!

--------------------
Chrzest Zuzanki
nasze 9 miesięcy
Zuzinkowe zabawy
Gadu-gadu z mamuniÄ…
Zuzia-bo tygryski lubią brykać...

Zuzinku może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla nas jesteś całym światem!
salamandra.79
sob, 26 maj 2007 - 11:17
Maja ja jak zaszlam w ciÄ…ze to bardzo bolal mnie jajnik jeszcze przed okresem, wprawdzie bywalo i tak ze pobolewal mnie gdy mialam owulacje, ale jakos bylam pewna ze to sie juz stalo... lekarz od razu Ci nie powie czy jestes w ciÄ…zy , najpewniej zrobic testy krwi i bedziesz wszystko wiedziec icon_smile.gif))
salamandra.79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,317
Dołączył: śro, 12 kwi 06 - 21:51
SkÄ…d: Kujawy
Nr użytkownika: 5,553

GG:


post sob, 26 maj 2007 - 11:17
Post #26

Maja ja jak zaszlam w ciÄ…ze to bardzo bolal mnie jajnik jeszcze przed okresem, wprawdzie bywalo i tak ze pobolewal mnie gdy mialam owulacje, ale jakos bylam pewna ze to sie juz stalo... lekarz od razu Ci nie powie czy jestes w ciÄ…zy , najpewniej zrobic testy krwi i bedziesz wszystko wiedziec icon_smile.gif))

--------------------



MARTYNKA ; Moja córeczka jest calą miłością mojego świata, kazdy dzień jest jak nieodkryty ląd na ktorym stąpam razem z nią... każdy kolejny uśmiech czy wypowiedziane słowo" mama" jest jak granat ktory wybucha w moim sercu i roztrzaskuje się na setki milionów czasteczek naszej miłosci... córeczko chce płonąć od tych wystrzałow.. bo ciągle mi malo!!!...







kejtlin

Go??







post czw, 31 maj 2007 - 14:44
Post #27

Tak tak, połowa społeczeństwa pochodzi ze stosunku przerywanego, ponieważ już preejakulat zawiera niewielką ilość plemników, ale przecież do zapłodnienia potrzebny jest tylko jeden acz uparty. 04.gif

Maja, ja czułam się dokładnie tak jak Ty gdy zaszłam w ciąże i to zaraz po owulacji, czyli praktycznie w pierwszych dwóch tygodniach. Jak bym miała grype, trwało to do około daty spodziewanej @ a potem przeszło. Myślę że to reakcja organizmu na ciało obce icon_lol.gif
> stosunek przerywany a ciąża?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama