Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

nocleg w Toruniu

> 
Meggi
czw, 30 sie 2007 - 17:33
HA, cały czas myślałam o tym weekendzie, ale ostatnie kilka dni jestem ostro zakrecona, dziś spię na siedząco 21.gif Zapytam, wiec jeszcze raz icon_wink.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post czw, 30 sie 2007 - 17:33
Post #21

HA, cały czas myślałam o tym weekendzie, ale ostatnie kilka dni jestem ostro zakrecona, dziś spię na siedząco 21.gif Zapytam, wiec jeszcze raz icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
czw, 30 sie 2007 - 18:14
Na razie to zaczyam sie z lekka denerwowac, bo juz 2 miejsca poinformowaly mie, ze nie maja wolnych miejsc!!! Moze nie powinnam przyznawac sie do dzieci?icon_smile.gif nigdy dotad nie bylam w hotelach z dziecmi, wiec nie wiem jaki ma sie tam do nich stosunek icon_confused.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 30 sie 2007 - 18:14
Post #22

Na razie to zaczyam sie z lekka denerwowac, bo juz 2 miejsca poinformowaly mie, ze nie maja wolnych miejsc!!! Moze nie powinnam przyznawac sie do dzieci?icon_smile.gif nigdy dotad nie bylam w hotelach z dziecmi, wiec nie wiem jaki ma sie tam do nich stosunek icon_confused.gif

--------------------
Meggi
czw, 30 sie 2007 - 18:30
Cleo to nie dlatego, że dzieci,ale w Toruniu zwłaszcza na Starówce, wiekszosc hoteli jest zajetych przez Japończyków , którzy pracują w swoich fabrykach (SHarp, Orion) pod Toruniem. Coprawda budują sobie hotel swój,ale narazie mieszkają w naszych icon_wink.gif
W tym naszym hotelu uwierz mi dzieci nie stanowią żadnego problemu, właścicielka ma syna, brat włascicielki ma dwójkę dzieci wszyscy mieszkają obok, często bawią sie z moimi dziewczynkami i to nawet w recepcji 43.gif

Wiem, że kiedys mieli też do dyspozycji łóżeczko dziecięce na dostawkę icon_smile.gif

Ten post edytował Meggi czw, 30 sie 2007 - 19:34
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post czw, 30 sie 2007 - 18:30
Post #23

Cleo to nie dlatego, że dzieci,ale w Toruniu zwłaszcza na Starówce, wiekszosc hoteli jest zajetych przez Japończyków , którzy pracują w swoich fabrykach (SHarp, Orion) pod Toruniem. Coprawda budują sobie hotel swój,ale narazie mieszkają w naszych icon_wink.gif
W tym naszym hotelu uwierz mi dzieci nie stanowią żadnego problemu, właścicielka ma syna, brat włascicielki ma dwójkę dzieci wszyscy mieszkają obok, często bawią sie z moimi dziewczynkami i to nawet w recepcji 43.gif

Wiem, że kiedys mieli też do dyspozycji łóżeczko dziecięce na dostawkę icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



joanaz
piÄ…, 07 wrz 2007 - 13:14
I co Cleo- będziecie w Toruniu?

joanna
joanaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,857
Dołączył: pią, 29 lip 05 - 14:33
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 3,448




post piÄ…, 07 wrz 2007 - 13:14
Post #24

I co Cleo- będziecie w Toruniu?

joanna

--------------------
mama Zofii (luty 2001) i Heleny (sierpień 2004)
Cleo
sob, 08 wrz 2007 - 11:33
Ja to siÄ™, moje Drogie, zalamalam. CHyba macie strasznie oblegane miejsce zamieszkania, bo NIGDZIE w sensownym miejscu nie bylo wolnych miejsc na ten weekend!!!
WIęc teraz sprobuje od nowa powysylac zapytania z pytaniem o nastepny albo jeszcze nastepny.
O rety;)
mam nadzieję, że kiedys do Was dotrzemy!
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post sob, 08 wrz 2007 - 11:33
Post #25

Ja to siÄ™, moje Drogie, zalamalam. CHyba macie strasznie oblegane miejsce zamieszkania, bo NIGDZIE w sensownym miejscu nie bylo wolnych miejsc na ten weekend!!!
WIęc teraz sprobuje od nowa powysylac zapytania z pytaniem o nastepny albo jeszcze nastepny.
O rety;)
mam nadzieję, że kiedys do Was dotrzemy!

--------------------
Meggi
sob, 08 wrz 2007 - 12:05
Cleo icon_sad.gif, szkoda icon_sad.gif

Spróbuj zarezerwowac pokój w hotelu wcześniej, powinno sie udać. Trzymam kciuki za to!

Podobno od 15 września ma byc znowu gorąco, więc wasz przyjazd opóźniony będzie pewie bardziej udany icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post sob, 08 wrz 2007 - 12:05
Post #26

Cleo icon_sad.gif, szkoda icon_sad.gif

Spróbuj zarezerwowac pokój w hotelu wcześniej, powinno sie udać. Trzymam kciuki za to!

Podobno od 15 września ma byc znowu gorąco, więc wasz przyjazd opóźniony będzie pewie bardziej udany icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
wto, 11 wrz 2007 - 23:48
ha! 06.gif 06.gif 22-23 września BĘDĘ! 'Czarna Róża' tym razem odpowiedziała pozytwynie i anwet wstawią nam łózeczko dla Hanki:) teraz tylko mąz mnie denerwuje, wieszcząc swoją kolejną anginę ('bo zawsze okolo 20-go mi sie zaczyna' 21.gif )
To mam nadzieję, że jakos sie wszystkie zgadamy i do tego Muzeum Piernika i np do mini zoo zbierzemy jakąś ekipę?icon_smile.gif
Tylko jeszcze pociągi sprawdzę- na razie dziwię się znowu, bo same przesiadki, a jak bez- to późno przyjeżdza...
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 11 wrz 2007 - 23:48
Post #27

ha! 06.gif 06.gif 22-23 września BĘDĘ! 'Czarna Róża' tym razem odpowiedziała pozytwynie i anwet wstawią nam łózeczko dla Hanki:) teraz tylko mąz mnie denerwuje, wieszcząc swoją kolejną anginę ('bo zawsze okolo 20-go mi sie zaczyna' 21.gif )
To mam nadzieję, że jakos sie wszystkie zgadamy i do tego Muzeum Piernika i np do mini zoo zbierzemy jakąś ekipę?icon_smile.gif
Tylko jeszcze pociągi sprawdzę- na razie dziwię się znowu, bo same przesiadki, a jak bez- to późno przyjeżdza...

--------------------
joanaz
śro, 12 wrz 2007 - 08:26
Cleo- na pewno jest pociąg bezpośredni.
jako stara weterenka trasy W-wa-Toruń przypominam, że masz prawo do przedziału dla matki z dzieckiem (powinien byc w pierwszym wagonie). Najlepiej wejść do wagonu tam gdzie siedzi kierowniuk pogiągu i poprosić o wpuszczenie do przedziału (często są zamknięte).

pozdrawiam

joanna
joanaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,857
Dołączył: pią, 29 lip 05 - 14:33
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 3,448




post śro, 12 wrz 2007 - 08:26
Post #28

Cleo- na pewno jest pociąg bezpośredni.
jako stara weterenka trasy W-wa-Toruń przypominam, że masz prawo do przedziału dla matki z dzieckiem (powinien byc w pierwszym wagonie). Najlepiej wejść do wagonu tam gdzie siedzi kierowniuk pogiągu i poprosić o wpuszczenie do przedziału (często są zamknięte).

pozdrawiam

joanna

--------------------
mama Zofii (luty 2001) i Heleny (sierpień 2004)
Meggi
śro, 12 wrz 2007 - 11:40
Cleo no to super icon_smile.gif

Więc nasz wyjazd do Biskupina chyba w tę niedzielę zaliczymy icon_smile.gif
Na Muzeum Piernika mam zamiar się złapać icon_smile.gif, niedziela tak po 12.00 ?? Wcześniej musimy do Kościółka iść icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 11:40
Post #29

Cleo no to super icon_smile.gif

Więc nasz wyjazd do Biskupina chyba w tę niedzielę zaliczymy icon_smile.gif
Na Muzeum Piernika mam zamiar się złapać icon_smile.gif, niedziela tak po 12.00 ?? Wcześniej musimy do Kościółka iść icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
śro, 12 wrz 2007 - 13:55
Ja msuze sprawdzic poworotne pociagi w niedzielę. A gdzie w Toruniu blisko Starowki jest kościol z fajna Mszą dla dzieci?
I czy mozecie dowiedziec sie w Muezum piernika czy będą miejsca w grupie do robienia piernikow dla nas? (bo moze np niedziele maja zajeta, i zostanie sobota?)
Czy te fajne rzezby -Filutek, żaby na fontannie itd oraz krzywa wieża- są blisko siebie?
A planetarium?

Patrzylam na repertuar w tym teatrze, ale w sobotÄ™ nic nie ma:( w niedzielÄ™ popoludniu dopiero 'Ach ta Mysia'.

Moze moezcie mi na pw podac mejle do siebie, to sie jakos tak poumawiamy? icon_smile.gif


DODATEK:
własnie odpisali mi miło z Planetarium:
Witam. W dniach 22-23.09. seanse dla młodych widzów (od 5 lat) zaplanowane są o godz. 12:00. W sobotę jest to seans "Barwy kosmosu", a w niedzielę "Cudowna podróż". Ze swej strony polecam pokaz niedzielny.
Cena biletu 8 zł od osoby. Seans trwa 40 minut, rezerwacja nie jest konieczna. Należy byc u nas ok. 15 minut przed rozpoczęciem. Zapraszamy
www.planetarium.torun.pl


Ten post edytował Cleo śro, 12 wrz 2007 - 16:36
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 13:55
Post #30

Ja msuze sprawdzic poworotne pociagi w niedzielę. A gdzie w Toruniu blisko Starowki jest kościol z fajna Mszą dla dzieci?
I czy mozecie dowiedziec sie w Muezum piernika czy będą miejsca w grupie do robienia piernikow dla nas? (bo moze np niedziele maja zajeta, i zostanie sobota?)
Czy te fajne rzezby -Filutek, żaby na fontannie itd oraz krzywa wieża- są blisko siebie?
A planetarium?

Patrzylam na repertuar w tym teatrze, ale w sobotÄ™ nic nie ma:( w niedzielÄ™ popoludniu dopiero 'Ach ta Mysia'.

Moze moezcie mi na pw podac mejle do siebie, to sie jakos tak poumawiamy? icon_smile.gif


DODATEK:
własnie odpisali mi miło z Planetarium:
Witam. W dniach 22-23.09. seanse dla młodych widzów (od 5 lat) zaplanowane są o godz. 12:00. W sobotę jest to seans "Barwy kosmosu", a w niedzielę "Cudowna podróż". Ze swej strony polecam pokaz niedzielny.
Cena biletu 8 zł od osoby. Seans trwa 40 minut, rezerwacja nie jest konieczna. Należy byc u nas ok. 15 minut przed rozpoczęciem. Zapraszamy
www.planetarium.torun.pl


--------------------
Meggi
śro, 12 wrz 2007 - 16:48
Cleo - Filutek, żabki z Flsakiem i Planetarium sa dosłownie kilka kroków od siebie icon_smile.gif
Nasza Starówka w tym naprawde jest dobra, że wszystko blisko siebie.

Na dniach postaram się podejść do Muzeum Piernika zobacze co i jak.

Z Mszami to ja jestem troszkę na bakier, idę do Kościoła NMP, też na starowce, nie wiem jak wyglądają tam Msze, ale ksiądz który je prowadzi jest bardzo sympatyczny, tyle wiem ile go widzialm na spotkaniu dotyczącym Komuni św.

Jesli masz jeszcze jakies pytania odnosnie Torunia to pytaj icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 16:48
Post #31

Cleo - Filutek, żabki z Flsakiem i Planetarium sa dosłownie kilka kroków od siebie icon_smile.gif
Nasza Starówka w tym naprawde jest dobra, że wszystko blisko siebie.

Na dniach postaram się podejść do Muzeum Piernika zobacze co i jak.

Z Mszami to ja jestem troszkę na bakier, idę do Kościoła NMP, też na starowce, nie wiem jak wyglądają tam Msze, ale ksiądz który je prowadzi jest bardzo sympatyczny, tyle wiem ile go widzialm na spotkaniu dotyczącym Komuni św.

Jesli masz jeszcze jakies pytania odnosnie Torunia to pytaj icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Meggi
śro, 12 wrz 2007 - 16:57
Cleo podaj mi maila, wyśle ci zeskanowaną mapke Starówki, pozwoliłam sobie oznaczyć te punkty które cię interesują .
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 16:57
Post #32

Cleo podaj mi maila, wyśle ci zeskanowaną mapke Starówki, pozwoliłam sobie oznaczyć te punkty które cię interesują .

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Cleo
śro, 12 wrz 2007 - 17:06
Hej!
sprawdziłam sobie, ze chyba najlepiej jak wyjedziemy pociagiem o 7 rano, wtedy ok 10.00 jestesmy u Was. Wtedy mielibysmy cały dzien rpzed sobą.
W niedzielÄ™ Msza i Planetarium, bo zachecajÄ… do tego niedzielnego pokazu.ew. teatr.
To moze w sobotę my sobie pospacerujemy po Starówce i to mini- zoo zobaczymy oraz moze jednak w sobotę wlasnie Muzeum Piernika i spotkanie z Wami-co Wy na to?

Ja tak planuję, ale jeszcez nie podrozowalam daleko z Hanką i nie wiem jak to wyjdzie z dziecmi wszystko (wiecie-tu sie obiad przedłuży, tu marudzenie tu cos tam...).
PS
mój mejl:
klaara(at)poczta.fm
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post śro, 12 wrz 2007 - 17:06
Post #33

Hej!
sprawdziłam sobie, ze chyba najlepiej jak wyjedziemy pociagiem o 7 rano, wtedy ok 10.00 jestesmy u Was. Wtedy mielibysmy cały dzien rpzed sobą.
W niedzielÄ™ Msza i Planetarium, bo zachecajÄ… do tego niedzielnego pokazu.ew. teatr.
To moze w sobotę my sobie pospacerujemy po Starówce i to mini- zoo zobaczymy oraz moze jednak w sobotę wlasnie Muzeum Piernika i spotkanie z Wami-co Wy na to?

Ja tak planuję, ale jeszcez nie podrozowalam daleko z Hanką i nie wiem jak to wyjdzie z dziecmi wszystko (wiecie-tu sie obiad przedłuży, tu marudzenie tu cos tam...).
PS
mój mejl:
klaara(at)poczta.fm

--------------------
blaire
śro, 11 cze 2008 - 11:19
Dziewczyny, a możecie na szybko podpowiedzieć gdzie tanio i bezpiecznie spędzę 1-2 noce w Toruniu? Zależy mi na tym, żeby chłopcom jak najwięcej pokazać, ale też nie ciągać ich przez całe miasto. Byłabym jakoś w lipcu z nimi sama, tzn bez mojego M(nie wiem jeszcze kiedy dokładnie).
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post śro, 11 cze 2008 - 11:19
Post #34

Dziewczyny, a możecie na szybko podpowiedzieć gdzie tanio i bezpiecznie spędzę 1-2 noce w Toruniu? Zależy mi na tym, żeby chłopcom jak najwięcej pokazać, ale też nie ciągać ich przez całe miasto. Byłabym jakoś w lipcu z nimi sama, tzn bez mojego M(nie wiem jeszcze kiedy dokładnie).

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
Meggi
śro, 11 cze 2008 - 11:26
CYTAT(blaire @ Wed, 11 Jun 2008 - 10:19) *
Dziewczyny, a możecie na szybko podpowiedzieć gdzie tanio i bezpiecznie spędzę 1-2 noce w Toruniu? Zależy mi na tym, żeby chłopcom jak najwięcej pokazać, ale też nie ciągać ich przez całe miasto. Byłabym jakoś w lipcu z nimi sama, tzn bez mojego M(nie wiem jeszcze kiedy dokładnie).



Podaj proszę kwotę do jakiej bys chciała sie zmieścić!
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 11 cze 2008 - 11:26
Post #35

CYTAT(blaire @ Wed, 11 Jun 2008 - 10:19) *
Dziewczyny, a możecie na szybko podpowiedzieć gdzie tanio i bezpiecznie spędzę 1-2 noce w Toruniu? Zależy mi na tym, żeby chłopcom jak najwięcej pokazać, ale też nie ciągać ich przez całe miasto. Byłabym jakoś w lipcu z nimi sama, tzn bez mojego M(nie wiem jeszcze kiedy dokładnie).



Podaj proszę kwotę do jakiej bys chciała sie zmieścić!

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



blaire
śro, 11 cze 2008 - 11:34
Powiedzmy 100 zł za dobę max? Nie mam pojęcia jakie są realia cenowe, wstępnie chcę przekalkulować swój pomysł, żeby mieć szansę przeforsowania go w domu wink.gif
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post śro, 11 cze 2008 - 11:34
Post #36

Powiedzmy 100 zł za dobę max? Nie mam pojęcia jakie są realia cenowe, wstępnie chcę przekalkulować swój pomysł, żeby mieć szansę przeforsowania go w domu wink.gif

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
Meggi
śro, 11 cze 2008 - 11:37
CYTAT(blaire @ Wed, 11 Jun 2008 - 10:34) *
Powiedzmy 100 zł za dobę max? Nie mam pojęcia jakie są realia cenowe, wstępnie chcę przekalkulować swój pomysł, żeby mieć szansę przeforsowania go w domu wink.gif



Hmmm zapytam kogo trzeba, dwa łozka osobne wystarczą, czy wolisz jedno duże?
I pytanie czy autem pzryjedziesz??? bo to dodtakowy koszt , parkingi?

P.s Gdyby mi sie udało to co planuję, byłabys w samym centrum Starówki, a tu parking płatny.

Ten post edytował Meggi śro, 11 cze 2008 - 11:39
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 11 cze 2008 - 11:37
Post #37

CYTAT(blaire @ Wed, 11 Jun 2008 - 10:34) *
Powiedzmy 100 zł za dobę max? Nie mam pojęcia jakie są realia cenowe, wstępnie chcę przekalkulować swój pomysł, żeby mieć szansę przeforsowania go w domu wink.gif



Hmmm zapytam kogo trzeba, dwa łozka osobne wystarczą, czy wolisz jedno duże?
I pytanie czy autem pzryjedziesz??? bo to dodtakowy koszt , parkingi?

P.s Gdyby mi sie udało to co planuję, byłabys w samym centrum Starówki, a tu parking płatny.

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



blaire
śro, 11 cze 2008 - 11:54
Tak, samochodem. Parking to fakt, koszt dodatkowy, ale... no powiedzmy, że nie wliczany w koszt pobytu, ten podstawowy koszt, tylko jako wydatki ekstra wink.gif
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post śro, 11 cze 2008 - 11:54
Post #38

Tak, samochodem. Parking to fakt, koszt dodatkowy, ale... no powiedzmy, że nie wliczany w koszt pobytu, ten podstawowy koszt, tylko jako wydatki ekstra wink.gif

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
blaire
śro, 11 cze 2008 - 11:55
Aha, konfiguracja łóżek bez znaczenia, albo jedno duże, albo 2 mniejsze. Młody i tak będzie spał ze mną.
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post śro, 11 cze 2008 - 11:55
Post #39

Aha, konfiguracja łóżek bez znaczenia, albo jedno duże, albo 2 mniejsze. Młody i tak będzie spał ze mną.

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
Meggi
śro, 11 cze 2008 - 11:59
Tu gdzie chciałm zpaytac o nocleg, jest parking, ale wjeżdza sie na niego wąska bramą jets ciut ciasny, ale nie az tak starszny icon_wink.gif Gdyby był mój na mijescu bez problemu by ci pomógł.
Zaraz dowiem sie dokładnie o ceny i napisze icon_smile.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 11 cze 2008 - 11:59
Post #40

Tu gdzie chciałm zpaytac o nocleg, jest parking, ale wjeżdza sie na niego wąska bramą jets ciut ciasny, ale nie az tak starszny icon_wink.gif Gdyby był mój na mijescu bez problemu by ci pomógł.
Zaraz dowiem sie dokładnie o ceny i napisze icon_smile.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



> nocleg w Toruniu
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama