Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Potrafisz namalować ładny motyw na ścianie?

> 
odynka

Go??







post sob, 05 gru 2009 - 19:14
Post #21

ale super Ci wyszło:)

ja na ścianie narysowałam w poprzednim domku coś takiego kredkami:











kiepskie foty wiem;) żal mi było tą ścianę zostawiać...
golamar
sob, 05 gru 2009 - 20:22
Ale ładne Hello Kitty!


golamar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 892
Dołączył: czw, 25 lis 04 - 23:44
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 2,355




post sob, 05 gru 2009 - 20:22
Post #22

Ale ładne Hello Kitty!




--------------------
M-2003 &M[']-2006 &M-2009
kimono
czw, 20 maj 2010 - 15:14
Zastanawiałem się nad jakimś malunkiem, ale niestety nie przejawiamy większych talentów plastycznych :/ Trzeba będzie skorzystać z szablonów. Też chcielibyśmy coś bardziej oryginalnego. Ktoś radził nam podobnie jak tutaj ale wydaje mi się to jakieś takie smutne i zbyt formalne.

Może lepiej tapeta ? Tylko to tapetowanie to zachodu strasznie dużo...



Link usunięty przez moderatora
kimono


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: wto, 19 sty 10 - 16:38
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 31,185




post czw, 20 maj 2010 - 15:14
Post #23

Zastanawiałem się nad jakimś malunkiem, ale niestety nie przejawiamy większych talentów plastycznych :/ Trzeba będzie skorzystać z szablonów. Też chcielibyśmy coś bardziej oryginalnego. Ktoś radził nam podobnie jak tutaj ale wydaje mi się to jakieś takie smutne i zbyt formalne.

Może lepiej tapeta ? Tylko to tapetowanie to zachodu strasznie dużo...



Link usunięty przez moderatora
milutka
pią, 21 maj 2010 - 00:46
CYTAT(kimono @ Thu, 20 May 2010 - 16:14) *
Zastanawiałem się nad jakimś malunkiem, ale niestety nie przejawiamy większych talentów plastycznych :/ Trzeba będzie skorzystać z szablonów. Też chcielibyśmy coś bardziej oryginalnego. Ktoś radził nam podobnie jak [link usunięty przez moderatora] ale wydaje mi się to jakieś takie smutne i zbyt formalne.

Może lepiej tapeta ? Tylko to tapetowanie to zachodu strasznie dużo...


weszłam tam i widzę, że chyba to reklama co? bo nic tam nie ma, żadnego obrazka na ścianie, co tam widzisz smutnego?
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post pią, 21 maj 2010 - 00:46
Post #24

CYTAT(kimono @ Thu, 20 May 2010 - 16:14) *
Zastanawiałem się nad jakimś malunkiem, ale niestety nie przejawiamy większych talentów plastycznych :/ Trzeba będzie skorzystać z szablonów. Też chcielibyśmy coś bardziej oryginalnego. Ktoś radził nam podobnie jak [link usunięty przez moderatora] ale wydaje mi się to jakieś takie smutne i zbyt formalne.

Może lepiej tapeta ? Tylko to tapetowanie to zachodu strasznie dużo...


weszłam tam i widzę, że chyba to reklama co? bo nic tam nie ma, żadnego obrazka na ścianie, co tam widzisz smutnego?

--------------------
myszowata
czw, 27 maj 2010 - 23:52
Ja talentów malarskich też nie mam, zresztą nie lubię obrazków malowanych na ścianie pędzlem bo wolę gładkie wałkowe powierzchnie. Chciałam aby pokój dzieci był po prostu dziecinny i kolorowy. Taki jest efekt jeszcze w czasie remontu (widać brak drzwi). Na marginesie dzieci zachwycone icon_smile.gif















Nie wiem jak wygląda malowanie z szablonów bo jakoś mi się wierzyć sie chce, że farba pod spód nie włazi ale mogę się mylić.
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post czw, 27 maj 2010 - 23:52
Post #25

Ja talentów malarskich też nie mam, zresztą nie lubię obrazków malowanych na ścianie pędzlem bo wolę gładkie wałkowe powierzchnie. Chciałam aby pokój dzieci był po prostu dziecinny i kolorowy. Taki jest efekt jeszcze w czasie remontu (widać brak drzwi). Na marginesie dzieci zachwycone icon_smile.gif















Nie wiem jak wygląda malowanie z szablonów bo jakoś mi się wierzyć sie chce, że farba pod spód nie włazi ale mogę się mylić.

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
iwo1
pią, 28 maj 2010 - 00:35
Myszowata super wyszło!
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
Skąd: Stąd...
Nr użytkownika: 226

GG:


post pią, 28 maj 2010 - 00:35
Post #26

Myszowata super wyszło!

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
kociek
wto, 27 lip 2010 - 22:00
myszowata sama te piekne obrazki namalowalas? Ach zebym ja tak potrafila. Jak to zrobilas?
kociek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: sob, 10 sty 09 - 14:07
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 24,604




post wto, 27 lip 2010 - 22:00
Post #27

myszowata sama te piekne obrazki namalowalas? Ach zebym ja tak potrafila. Jak to zrobilas?

--------------------






Gruszka
śro, 28 lip 2010 - 11:54
A czym malowałyście te rysunki na ścianach? chodzi mi to, czy poprostu kupić kilka mniejszych pudeł gotowej farby do ścian (takiej co normalnie się jedzie wałkiem), czy to np. farbki takie stricte malarskie? akryle czy inne takie?
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 28 lip 2010 - 11:54
Post #28

A czym malowałyście te rysunki na ścianach? chodzi mi to, czy poprostu kupić kilka mniejszych pudeł gotowej farby do ścian (takiej co normalnie się jedzie wałkiem), czy to np. farbki takie stricte malarskie? akryle czy inne takie?

--------------------
myszowata
wto, 10 sie 2010 - 23:32
Ja kupiłam dużą puszkę zwykłej Śnieżki i kilka pigmentów do tego. Kupowanie gotowych wyjdzie bardzo drogo.

kociek znalazłam obrazki w necie, rzutnikiem rzuciłam na ścianę by odrysować. Potem obklejałam taśma malarską i środek jechałam wałkiem. Bardzo pracochłonne bo ten pokój zajął mi tydzień, ale efekt zupełnie dobry. Tylko trzeba natychmiast taśmę ściągać, bo jak sieę karbuje to farba wchodzi pod spód i brzegi robią się takie niefajne.
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post wto, 10 sie 2010 - 23:32
Post #29

Ja kupiłam dużą puszkę zwykłej Śnieżki i kilka pigmentów do tego. Kupowanie gotowych wyjdzie bardzo drogo.

kociek znalazłam obrazki w necie, rzutnikiem rzuciłam na ścianę by odrysować. Potem obklejałam taśma malarską i środek jechałam wałkiem. Bardzo pracochłonne bo ten pokój zajął mi tydzień, ale efekt zupełnie dobry. Tylko trzeba natychmiast taśmę ściągać, bo jak sieę karbuje to farba wchodzi pod spód i brzegi robią się takie niefajne.

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
> Potrafisz namalować ładny motyw na ścianie?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 02:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama