Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Co Wasze dzieci jedzÄ… na kolacje?

> 
Ammm
czw, 26 wrz 2013 - 17:53
Bo mi już brak inwencji.

Albo nie mogÄ… (Kaja glutenu) albo nie lubiÄ….

Podpowiedzcie, co dajcie Waszym potomkom, może coś mnie zainspiruje.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 17:53
Post #1

Bo mi już brak inwencji.

Albo nie mogÄ… (Kaja glutenu) albo nie lubiÄ….

Podpowiedzcie, co dajcie Waszym potomkom, może coś mnie zainspiruje.

--------------------

Tamara79
czw, 26 wrz 2013 - 18:00
Serek wiejski, parówki, jajka, placuszki wszelkiego rodzaju z różnych mąk (teraz na topie dyniowe) i naleśniki, grzanki z serem, tosty, czasami pizza własna.
Tamara79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,450
Dołączył: pią, 16 lut 07 - 16:36
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,117




post czw, 26 wrz 2013 - 18:00
Post #2

Serek wiejski, parówki, jajka, placuszki wszelkiego rodzaju z różnych mąk (teraz na topie dyniowe) i naleśniki, grzanki z serem, tosty, czasami pizza własna.

--------------------
Bo warto mieć marzenia

On 29.12.2008
Ona 06.09.2010

*******************************************************************
Dwoje dzieci w obłokach ... bo świat się pomylił.
netty5
czw, 26 wrz 2013 - 18:06
Budyń , ryż zapiekany , zupkę mleczną z robionymi kluseczkami, parówki , tosty , pizza "swoja" ,twarożek ,naleśniki , jajecznica, dzisiaj robimy swoje hamburgery , rano posmażyłam kotleciki i teraz sami bedą sobie robić hamburgery.Hitem są u nas kolorowe kanapki: daję wszystko pokrojone na stół (wędliny , ser, ogóreczki , pomidorki, sałata , papryczki konserwowe , szczypiorek , jajko na twardo itd ) i każdy sobie komponuje kolorowe kanaki.

Ten post edytował netty5 czw, 26 wrz 2013 - 18:07
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 18:06
Post #3

Budyń , ryż zapiekany , zupkę mleczną z robionymi kluseczkami, parówki , tosty , pizza "swoja" ,twarożek ,naleśniki , jajecznica, dzisiaj robimy swoje hamburgery , rano posmażyłam kotleciki i teraz sami bedą sobie robić hamburgery.Hitem są u nas kolorowe kanapki: daję wszystko pokrojone na stół (wędliny , ser, ogóreczki , pomidorki, sałata , papryczki konserwowe , szczypiorek , jajko na twardo itd ) i każdy sobie komponuje kolorowe kanaki.

--------------------
malgosia1968
czw, 26 wrz 2013 - 18:08
kanapka z wędliną i pomidorkiem, mleko z chrupkami, jajko na miękko, parówka (na zimno), jogurt jeszcze pewnie cos mi się przypomni czytając wpisy innych icon_smile.gif
też chętnie poczytam bo czasem pomysłów brak
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 18:08
Post #4

kanapka z wędliną i pomidorkiem, mleko z chrupkami, jajko na miękko, parówka (na zimno), jogurt jeszcze pewnie cos mi się przypomni czytając wpisy innych icon_smile.gif
też chętnie poczytam bo czasem pomysłów brak

--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
ania_411
czw, 26 wrz 2013 - 18:31
kanapki lub sandwicze;)
ania_411


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,631
Dołączył: pią, 26 gru 08 - 14:15
Skąd: Prümzurlay
Nr użytkownika: 24,317

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 18:31
Post #5

kanapki lub sandwicze;)

--------------------



Pronto
czw, 26 wrz 2013 - 19:44
W kółko to samo - chleb z serem (obok), z szynką (ale tylko jednego rodzaju, obok), z serkiem Twój Smak (to na szczęście pozwala posmarować), parówkę, jajko na miękko albo na twardo. Jako dodatek plasterki ogórka. Czasami płatki kukurydziane z mlekiem.

To repertuar wypracowany ciężką pracą i mordęgą, ale już więcej nie zabiegam. Machnęłam ręką, nie mam do tego nerwów. Jak chce jeść w kółko to samo, niech je. Ja też ciągle jadłam chleb z pasztetem, więc raczej jej nie zaszkodzi.

Ten post edytował Pronto czw, 26 wrz 2013 - 19:44
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 19:44
Post #6

W kółko to samo - chleb z serem (obok), z szynką (ale tylko jednego rodzaju, obok), z serkiem Twój Smak (to na szczęście pozwala posmarować), parówkę, jajko na miękko albo na twardo. Jako dodatek plasterki ogórka. Czasami płatki kukurydziane z mlekiem.

To repertuar wypracowany ciężką pracą i mordęgą, ale już więcej nie zabiegam. Machnęłam ręką, nie mam do tego nerwów. Jak chce jeść w kółko to samo, niech je. Ja też ciągle jadłam chleb z pasztetem, więc raczej jej nie zaszkodzi.
semi
czw, 26 wrz 2013 - 20:00
zupa mleczna-kasza manna, płatki kukurydziane albo zacierki, kanapki - a właściwie w jedną ręke chleb, a w drugą coś do chleba, jajko na twardo, jogurt + jakaś kanapka, makaron na sucho, czasem jakiś kotlet zobiadu,. synu zawsze kanapki (z miodem, serem, wedliną, róznymi)
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post czw, 26 wrz 2013 - 20:00
Post #7

zupa mleczna-kasza manna, płatki kukurydziane albo zacierki, kanapki - a właściwie w jedną ręke chleb, a w drugą coś do chleba, jajko na twardo, jogurt + jakaś kanapka, makaron na sucho, czasem jakiś kotlet zobiadu,. synu zawsze kanapki (z miodem, serem, wedliną, róznymi)

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

Tuni
czw, 26 wrz 2013 - 20:17
U nas róznie: kanapka z żółtym serem, z szynką, z białym serem z tartą rzodkiewką, z kiełbasą, makaron z serem, pizza domowa, tosty z serem żółtym i szynką, naleśniki z białym serem... jak coś jeszcze sobie przypomnę, to dopiszę icon_smile.gif

Mam pytanie. U wielu z Was widzę jajka. Mam zakodowane, że kolacja raczej lekka powinna być a jajka są ciężkostrawne. Mam złe informacje, czy po prostu za bardzo sie przejmuję? icon_smile.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post czw, 26 wrz 2013 - 20:17
Post #8

U nas róznie: kanapka z żółtym serem, z szynką, z białym serem z tartą rzodkiewką, z kiełbasą, makaron z serem, pizza domowa, tosty z serem żółtym i szynką, naleśniki z białym serem... jak coś jeszcze sobie przypomnę, to dopiszę icon_smile.gif

Mam pytanie. U wielu z Was widzę jajka. Mam zakodowane, że kolacja raczej lekka powinna być a jajka są ciężkostrawne. Mam złe informacje, czy po prostu za bardzo sie przejmuję? icon_smile.gif
ajlonka
czw, 26 wrz 2013 - 20:23
płatki z mlekiem lub kanapka z szynką lub dżemem lub tost ( to jedyne danie, obok pizzy gdzie zje ser żółty). Czasem jogurt lub serek homo.
Po długiej nieobecności parówek powróciły do łask 03.gif A zaczęło sie od kupienia bułek hod dogowych w biedronce.
Od niedawna zupa mleczna z zacierką lub jakimś małym makaronem ale obowiązkowo z odrobiną masła.

Niestety nie chce żadnych ogórków (chyba, że kiszony) ani pomidorów. Nie lubi jajecznicy ani jajka na miękko 37.gif
ajlonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,528
Dołączył: śro, 18 kwi 07 - 16:59
SkÄ…d: DG
Nr użytkownika: 13,062




post czw, 26 wrz 2013 - 20:23
Post #9

płatki z mlekiem lub kanapka z szynką lub dżemem lub tost ( to jedyne danie, obok pizzy gdzie zje ser żółty). Czasem jogurt lub serek homo.
Po długiej nieobecności parówek powróciły do łask 03.gif A zaczęło sie od kupienia bułek hod dogowych w biedronce.
Od niedawna zupa mleczna z zacierką lub jakimś małym makaronem ale obowiązkowo z odrobiną masła.

Niestety nie chce żadnych ogórków (chyba, że kiszony) ani pomidorów. Nie lubi jajecznicy ani jajka na miękko 37.gif

--------------------




malgosia1968
czw, 26 wrz 2013 - 20:39
CYTAT(T.. @ Thu, 26 Sep 2013 - 21:17) *
Mam pytanie. U wielu z Was widzę jajka. Mam zakodowane, że kolacja raczej lekka powinna być a jajka są ciężkostrawne. Mam złe informacje, czy po prostu za bardzo sie przejmuję? icon_smile.gif

smażone jajko może być ciężkostrawne chyba, że zetniesz je na parze, jajka na miękko nie, ale na twardo już tak
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 20:39
Post #10

CYTAT(T.. @ Thu, 26 Sep 2013 - 21:17) *
Mam pytanie. U wielu z Was widzę jajka. Mam zakodowane, że kolacja raczej lekka powinna być a jajka są ciężkostrawne. Mam złe informacje, czy po prostu za bardzo sie przejmuję? icon_smile.gif

smażone jajko może być ciężkostrawne chyba, że zetniesz je na parze, jajka na miękko nie, ale na twardo już tak

--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
netty5
czw, 26 wrz 2013 - 20:41
T nie wiedziałam że jajko jest ciężkostrawne.
u nas jak był kłopot z trawieniem to po poście takim jednodniowym mama zawsze mi jajeczko na miekko gotowała tak jak babcia.Teraz ja moim tez. Może smażone to rozumiem.Ale takie gotowane na miękko? Aż zapytam mojego pediatrę bo mi puzzla zadałaś.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 20:41
Post #11

T nie wiedziałam że jajko jest ciężkostrawne.
u nas jak był kłopot z trawieniem to po poście takim jednodniowym mama zawsze mi jajeczko na miekko gotowała tak jak babcia.Teraz ja moim tez. Może smażone to rozumiem.Ale takie gotowane na miękko? Aż zapytam mojego pediatrę bo mi puzzla zadałaś.

--------------------
Tuni
czw, 26 wrz 2013 - 20:55
CYTAT(malgosia1968 @ Thu, 26 Sep 2013 - 20:39) *
smażone jajko może być ciężkostrawne chyba, że zetniesz je na parze, jajka na miękko nie, ale na twardo już tak

Dzięki Małgosiu, czyli coś tam jednak dobrze kojarzę icon_smile.gif
W związku z powyższym u nas wszelkie jajecznice, jajka na twardo , pasty jajeczne serwuję rano icon_smile.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post czw, 26 wrz 2013 - 20:55
Post #12

CYTAT(malgosia1968 @ Thu, 26 Sep 2013 - 20:39) *
smażone jajko może być ciężkostrawne chyba, że zetniesz je na parze, jajka na miękko nie, ale na twardo już tak

Dzięki Małgosiu, czyli coś tam jednak dobrze kojarzę icon_smile.gif
W związku z powyższym u nas wszelkie jajecznice, jajka na twardo , pasty jajeczne serwuję rano icon_smile.gif
Adriannna
czw, 26 wrz 2013 - 21:50
No w Brazylii jakbyscie podaly kanapke, jajko badz jogurt na kolacje zabiliby was wzrokiem icon_wink.gif.
Tutaj kolacja to drugi obiad...doslownie (standard to ryz, mieso, jakas zielenina). ja staram sie unikac tego typu rozwiazan, dlatego, zeby nie bylo krzyku, ze mlode nie jedza cieplego posilku przed snem daje im zupy. Najszybciej schodzi goracy kubek rosolu z makaronem (wlasnej roboty oczywiscie te zupy icon_smile.gif ), pomidorowa, warzywna badz dyniowa.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post czw, 26 wrz 2013 - 21:50
Post #13

No w Brazylii jakbyscie podaly kanapke, jajko badz jogurt na kolacje zabiliby was wzrokiem icon_wink.gif.
Tutaj kolacja to drugi obiad...doslownie (standard to ryz, mieso, jakas zielenina). ja staram sie unikac tego typu rozwiazan, dlatego, zeby nie bylo krzyku, ze mlode nie jedza cieplego posilku przed snem daje im zupy. Najszybciej schodzi goracy kubek rosolu z makaronem (wlasnej roboty oczywiscie te zupy icon_smile.gif ), pomidorowa, warzywna badz dyniowa.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Orinoko
czw, 26 wrz 2013 - 22:00
Starszy ma bardzo okrojone menu: tosty vel sandwicze zapiekane z wędliną, papryką, żółtym serem i cebulą oraz odrobiną oregano (na śniadanie i/lub II śniadanie i kolację), kanapek nie tknie, chyba, że od biedy z pastą jajeczną, ale to raczej daję na śniadanie. Kiedyś jadał też to samo w wersji zapiekanki z piekarnika, ale coś ostatnio niezainteresowany.
Czasem przechodzi parówka, czasem płatki z mlekiem, czasem Sinlac.
Młodsza jak wyżej w wersji bezmlecznej i bezserowej, na szczęście kanapki z wędliną lub dozwolonym pasztetem zje.
Rzadko jakieś naleśniki albo racuszki czy makaron, bo nie chce mi się przygotowywać. 43.gif
Więc też monotonnie jest.
Czasem na słodko - syn chleb z dżemem, córka - chleb z miodem.

Ten post edytował Orinoko czw, 26 wrz 2013 - 22:02
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 22:00
Post #14

Starszy ma bardzo okrojone menu: tosty vel sandwicze zapiekane z wędliną, papryką, żółtym serem i cebulą oraz odrobiną oregano (na śniadanie i/lub II śniadanie i kolację), kanapek nie tknie, chyba, że od biedy z pastą jajeczną, ale to raczej daję na śniadanie. Kiedyś jadał też to samo w wersji zapiekanki z piekarnika, ale coś ostatnio niezainteresowany.
Czasem przechodzi parówka, czasem płatki z mlekiem, czasem Sinlac.
Młodsza jak wyżej w wersji bezmlecznej i bezserowej, na szczęście kanapki z wędliną lub dozwolonym pasztetem zje.
Rzadko jakieś naleśniki albo racuszki czy makaron, bo nie chce mi się przygotowywać. 43.gif
Więc też monotonnie jest.
Czasem na słodko - syn chleb z dżemem, córka - chleb z miodem.

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
Helena
czw, 26 wrz 2013 - 23:44
CYTAT(Adriannna @ Thu, 26 Sep 2013 - 21:50) *
No w Brazylii jakbyscie podaly kanapke, jajko badz jogurt na kolacje zabiliby was wzrokiem icon_wink.gif.
Tutaj kolacja to drugi obiad...doslownie (standard to ryz, mieso, jakas zielenina). ja staram sie unikac tego typu rozwiazan, dlatego, zeby nie bylo krzyku, ze mlode nie jedza cieplego posilku przed snem daje im zupy. Najszybciej schodzi goracy kubek rosolu z makaronem (wlasnej roboty oczywiscie te zupy icon_smile.gif ), pomidorowa, warzywna badz dyniowa.


U nas często jest to właśnie 2 albo 3 obiad. 1 w szkole/przedszkolu, 2 po powrocie, 3 na kolację. Ale też często grzanki z serem, jajka pod każdą postacią, ostatnio modne są domowe hamburgery, naleśniki, czasami omlet, kanapki. Płatki z mlekiem moi niestety chcą jadać tylko typu chocapic, nesquick itd. tak więc w ramach ograniczeń dozwolone są tylko rano. Inaczej zastąpiłyby wszystkie posiłki 37.gif
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post czw, 26 wrz 2013 - 23:44
Post #15

CYTAT(Adriannna @ Thu, 26 Sep 2013 - 21:50) *
No w Brazylii jakbyscie podaly kanapke, jajko badz jogurt na kolacje zabiliby was wzrokiem icon_wink.gif.
Tutaj kolacja to drugi obiad...doslownie (standard to ryz, mieso, jakas zielenina). ja staram sie unikac tego typu rozwiazan, dlatego, zeby nie bylo krzyku, ze mlode nie jedza cieplego posilku przed snem daje im zupy. Najszybciej schodzi goracy kubek rosolu z makaronem (wlasnej roboty oczywiscie te zupy icon_smile.gif ), pomidorowa, warzywna badz dyniowa.


U nas często jest to właśnie 2 albo 3 obiad. 1 w szkole/przedszkolu, 2 po powrocie, 3 na kolację. Ale też często grzanki z serem, jajka pod każdą postacią, ostatnio modne są domowe hamburgery, naleśniki, czasami omlet, kanapki. Płatki z mlekiem moi niestety chcą jadać tylko typu chocapic, nesquick itd. tak więc w ramach ograniczeń dozwolone są tylko rano. Inaczej zastąpiłyby wszystkie posiłki 37.gif

--------------------
Ammm
piÄ…, 27 wrz 2013 - 07:23
Widzę, że królują po polsku kanapki i jajka. Czyli to, czego Kaja nie zje.

U mnie Bartek mógłby na okrągło jeść pierogi z mięsem lub naleśniki z serem (niestety oba muszą być odsmażone, inaczej nie zje), czasem od biedy kanapkę z ogórkiem (i od czasu do czasu z szynką). Raz na pół roku parówka.

Kaja tylko pierogi, placki ziemniaczanelub pizza albo sucha buła z oliwą. Albo kukurydza z puszki (lub w sezonie kolba) 37.gif

Najbardziej nie podoba mi się to, że to wszystko, co lubią jest smażone. Z drugiej strony problemów żołądkowych nie mają, śpią świetnie.
Ammm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,561
Dołączył: pon, 19 mar 07 - 12:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 12,110

GG:


post piÄ…, 27 wrz 2013 - 07:23
Post #16

Widzę, że królują po polsku kanapki i jajka. Czyli to, czego Kaja nie zje.

U mnie Bartek mógłby na okrągło jeść pierogi z mięsem lub naleśniki z serem (niestety oba muszą być odsmażone, inaczej nie zje), czasem od biedy kanapkę z ogórkiem (i od czasu do czasu z szynką). Raz na pół roku parówka.

Kaja tylko pierogi, placki ziemniaczanelub pizza albo sucha buła z oliwą. Albo kukurydza z puszki (lub w sezonie kolba) 37.gif

Najbardziej nie podoba mi się to, że to wszystko, co lubią jest smażone. Z drugiej strony problemów żołądkowych nie mają, śpią świetnie.

--------------------

moko.
piÄ…, 27 wrz 2013 - 08:41
Mój syn wybrzydza...

więc opcja do przepchnięcia to:
makaron, pierogi, pyzy
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 27 wrz 2013 - 08:41
Post #17

Mój syn wybrzydza...

więc opcja do przepchnięcia to:
makaron, pierogi, pyzy

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mafia
piÄ…, 27 wrz 2013 - 08:58
Ammmm, a jakieś sałatki? Mój syn akurat kanapek nie lubi, ale je, poza wymienionymi wyżej, wlaśnie sałatki, kielbaskę w cieście francuskim, tortillę, ryż zapiekany z jabłkami, bułki na parze z polewą owocową.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post piÄ…, 27 wrz 2013 - 08:58
Post #18

Ammmm, a jakieś sałatki? Mój syn akurat kanapek nie lubi, ale je, poza wymienionymi wyżej, wlaśnie sałatki, kielbaskę w cieście francuskim, tortillę, ryż zapiekany z jabłkami, bułki na parze z polewą owocową.

--------------------
Mafia
Kaszanka
piÄ…, 27 wrz 2013 - 09:01
Pieczywo z masłem lub owsianka, ewentualnie tosty z serem żółtym. Koniec.
Za ciepłymi daniami na kolację nie przepada, je obiad w szkole i w domu więc nie ma takiej potrzeby.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post piÄ…, 27 wrz 2013 - 09:01
Post #19

Pieczywo z masłem lub owsianka, ewentualnie tosty z serem żółtym. Koniec.
Za ciepłymi daniami na kolację nie przepada, je obiad w szkole i w domu więc nie ma takiej potrzeby.
bb
piÄ…, 27 wrz 2013 - 11:25
Jezeli akurat przewaza w nich pierwiastek polski to kanapki, platki z mlekiem, kawalek ciasta, jajko na miekko, jajecznica, parowki tudziez biale kielbaski ze starego dobrego Li...la.
Jezeli przewaza pierwiastek grecki to zdecydowanie danie obiadowe na cieplo, tudziez jakas pita (zapiekanka warzywna, z feta, z jajkiem).
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post piÄ…, 27 wrz 2013 - 11:25
Post #20

Jezeli akurat przewaza w nich pierwiastek polski to kanapki, platki z mlekiem, kawalek ciasta, jajko na miekko, jajecznica, parowki tudziez biale kielbaski ze starego dobrego Li...la.
Jezeli przewaza pierwiastek grecki to zdecydowanie danie obiadowe na cieplo, tudziez jakas pita (zapiekanka warzywna, z feta, z jajkiem).

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
> Co Wasze dzieci jedzÄ… na kolacje?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 23:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama