Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Nocleg w okolicach Zakopanego

> 
katkasia
śro, 30 sty 2008 - 16:08
Chciałabym się wybrać w jakieś ciche miejsce w okolicach Zakopanego. Może być w samym Zakopcu, na uboczu albo gdzieś w pobliżu Zakopanego.
Czy możecie polecić jakiś sympatyczny pensjonat z wyżywieniem?
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post śro, 30 sty 2008 - 16:08
Post #1

Chciałabym się wybrać w jakieś ciche miejsce w okolicach Zakopanego. Może być w samym Zakopcu, na uboczu albo gdzieś w pobliżu Zakopanego.
Czy możecie polecić jakiś sympatyczny pensjonat z wyżywieniem?
justin
śro, 09 kwi 2008 - 13:46
wyciÄ…gam,
może ktoś poleci jakis dobry adres.
Tak, żebym z dziecmi mogła wyskoczyć na 4 dni.
Interesuje mnie nie samo Zakopane, ale oklice, np. Kościelisko.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 09 kwi 2008 - 13:46
Post #2

wyciÄ…gam,
może ktoś poleci jakis dobry adres.
Tak, żebym z dziecmi mogła wyskoczyć na 4 dni.
Interesuje mnie nie samo Zakopane, ale oklice, np. Kościelisko.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
mazia
śro, 09 kwi 2008 - 17:15
Justin piszę tutaj bo ja ciemna jestem i nie umiem odpowiadać na prv.
Tam gdzie ja byłam a było 2 lata temu - warunki były fajne. za pierwszym razem trafiłam na 2 pokoje i łazienką tuż przy pokoju tylko do naszej dyspozycji. Ale następnym razem był juz pokoik z łazienką w środku. Oczywiście pokoje z pełnym wyposażeniem.
tam byliśmy do właścicielka przygotowywała do zamieszkania kolejnych kilka pokoików z łazienkami wiec faktycznie to nie wiem jakie teraz sa warunki-my byliśmy zadowoleni. Na dole była jadalnia z pełnym wyposażeniem (poza kuchenką-ale zawsze w razie potrzeby można było korzyustać z kuchenki czy mikrofali gospodyni). Mozna było zamówić sobie posiłki na miejscu- kilka razy kilka razy skorzystaliśmy z oferty-przepyszne jedzonko w góóóralskich porcjach!
jedynym mankamentem niestety to to że wówczas nie było tam placu zabaw dla dzieci-tzn. były 2 - wczorajszej że tak powiem świeżości hustawki i tyle. mam nadzieję, że teraz jest tam chociażby jakaś piaskownica.
Na posesji (poniżej domu) był punkt gastronomiczny (chyba należący do właścicielki) w którym możnabyło kupić m.in piwo, frytki itp, itd. My naprawde byliśmy zadowoleni chociaż przyznam, że ja nie przepadam za górami. Acha-wystarczyło opuścić posesję i był przystanek gdzie zatrzymywały się busy m.in, do Zakopca. W pobliżu 2 sklepy dobrze wyposażone, kosciół ...
Niestety gdzieś przepadła mi wizytówka-ale poszukam-moze znajdę i podam namiary.
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
SkÄ…d: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post śro, 09 kwi 2008 - 17:15
Post #3

Justin piszę tutaj bo ja ciemna jestem i nie umiem odpowiadać na prv.
Tam gdzie ja byłam a było 2 lata temu - warunki były fajne. za pierwszym razem trafiłam na 2 pokoje i łazienką tuż przy pokoju tylko do naszej dyspozycji. Ale następnym razem był juz pokoik z łazienką w środku. Oczywiście pokoje z pełnym wyposażeniem.
tam byliśmy do właścicielka przygotowywała do zamieszkania kolejnych kilka pokoików z łazienkami wiec faktycznie to nie wiem jakie teraz sa warunki-my byliśmy zadowoleni. Na dole była jadalnia z pełnym wyposażeniem (poza kuchenką-ale zawsze w razie potrzeby można było korzyustać z kuchenki czy mikrofali gospodyni). Mozna było zamówić sobie posiłki na miejscu- kilka razy kilka razy skorzystaliśmy z oferty-przepyszne jedzonko w góóóralskich porcjach!
jedynym mankamentem niestety to to że wówczas nie było tam placu zabaw dla dzieci-tzn. były 2 - wczorajszej że tak powiem świeżości hustawki i tyle. mam nadzieję, że teraz jest tam chociażby jakaś piaskownica.
Na posesji (poniżej domu) był punkt gastronomiczny (chyba należący do właścicielki) w którym możnabyło kupić m.in piwo, frytki itp, itd. My naprawde byliśmy zadowoleni chociaż przyznam, że ja nie przepadam za górami. Acha-wystarczyło opuścić posesję i był przystanek gdzie zatrzymywały się busy m.in, do Zakopca. W pobliżu 2 sklepy dobrze wyposażone, kosciół ...
Niestety gdzieś przepadła mi wizytówka-ale poszukam-moze znajdę i podam namiary.

--------------------


mazia
śro, 09 kwi 2008 - 17:20
O ile dobrze pamietam to chyba bedzie to:

Wynajem Pokoi Bukowska-Tyrała Anna
Kościelisko, Nędzy-Kubińca 110
telefony: 018 2070317

ale to sciagnełam z internetu a tam nie ma zdjęć więc nie jestem pewna. upewnię się i dam znać.
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
SkÄ…d: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post śro, 09 kwi 2008 - 17:20
Post #4

O ile dobrze pamietam to chyba bedzie to:

Wynajem Pokoi Bukowska-Tyrała Anna
Kościelisko, Nędzy-Kubińca 110
telefony: 018 2070317

ale to sciagnełam z internetu a tam nie ma zdjęć więc nie jestem pewna. upewnię się i dam znać.

--------------------


moko.
śro, 09 kwi 2008 - 18:21
W Nędzówce kilka domów od adresu, który podała mazia mam znjomą u której od wielu lat spędzamy urlopy i weekendy. (namiary podam na pw) Ma wspaniały dom, tylko dla turystów, sama mieszka kilka domów obok, Pokoje są 2-3-4 osobowe z łazienkami, dom jest 3 piętrowy, na każdym piętrze ankes kuchenny (lodówka, czajnik, talerze i inne *****oły) na samym dole jest do dyspozycji gości kuchnia + jadalnia z kominkiem i trasem icon_smile.gif do dyspozycji gości jest ogórd, ale nie ma nia nim żadnych atrkacji dla dzieci, poza owieczkami pasacymi się icon_wink.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 09 kwi 2008 - 18:21
Post #5

W Nędzówce kilka domów od adresu, który podała mazia mam znjomą u której od wielu lat spędzamy urlopy i weekendy. (namiary podam na pw) Ma wspaniały dom, tylko dla turystów, sama mieszka kilka domów obok, Pokoje są 2-3-4 osobowe z łazienkami, dom jest 3 piętrowy, na każdym piętrze ankes kuchenny (lodówka, czajnik, talerze i inne *****oły) na samym dole jest do dyspozycji gości kuchnia + jadalnia z kominkiem i trasem icon_smile.gif do dyspozycji gości jest ogórd, ale nie ma nia nim żadnych atrkacji dla dzieci, poza owieczkami pasacymi się icon_wink.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
justin
czw, 10 kwi 2008 - 09:53
bardzo Wam dziękuję
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 10 kwi 2008 - 09:53
Post #6

bardzo Wam dziękuję

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
mazia
nie, 11 maj 2008 - 21:05
Justin i gdzie w końcu się wybierasz? dzwoniłaś pod nr który podałam?
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
SkÄ…d: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post nie, 11 maj 2008 - 21:05
Post #7

Justin i gdzie w końcu się wybierasz? dzwoniłaś pod nr który podałam?

--------------------


justin
pon, 12 maj 2008 - 08:23
mazia, nie.
Dziekuje bardzo za namiary, ale w końcu zdecydowalismy sie na Willę Jodła w Zakopanem.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 12 maj 2008 - 08:23
Post #8

mazia, nie.
Dziekuje bardzo za namiary, ale w końcu zdecydowalismy sie na Willę Jodła w Zakopanem.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Pusiak
pon, 19 maj 2008 - 14:19
polecam kwatery u pani Gieni w Białce Tatrzańskiej, sami tam jeździmy, blisko rzeka...pokoje z łazienkami za cenę 20 zł, obiad przepyszny aż się nie przeje.
jak ktoś chciałby namiary to moge podać na prv;)
Pusiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: pon, 19 maj 08 - 10:08
SkÄ…d: Krk
Nr użytkownika: 19,901




post pon, 19 maj 2008 - 14:19
Post #9

polecam kwatery u pani Gieni w Białce Tatrzańskiej, sami tam jeździmy, blisko rzeka...pokoje z łazienkami za cenę 20 zł, obiad przepyszny aż się nie przeje.
jak ktoś chciałby namiary to moge podać na prv;)

--------------------
....bo z karuzeli bliżej nam do gwiazd

Z góry przepraszam za literówki ;/

Aleksandra ur. 10.12.2006
Hubert ur. 08.12.2002
Agalu
wto, 27 maj 2008 - 15:10
Pusiak - mogłabyś mi podac namiary, o których piszesz, ja tez szukam coś na lato, a jak daleko od centrum Zakopanego?
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 27 maj 2008 - 15:10
Post #10

Pusiak - mogłabyś mi podac namiary, o których piszesz, ja tez szukam coś na lato, a jak daleko od centrum Zakopanego?

--------------------




domi
nie, 15 lut 2009 - 19:28
A ja poszukuję najlepiej w samym Zakopanym miejsca noclegowego gdzie są atrakcje dla dziecka na miejscu typu: plac zabaw, basenik, kucyki, przejażdzki, gril, ognisko a w razie niepogody placyk/salon zabaw pod dachem. Wprawdzie obstawiamy wyprawy w góry ale nie wiemy czy nasza 6-latka to wytrzyma i czy nie będzie jej sie nudzić. W necie znalazłam tylko 1 podobne miejsce w przyzwoitych cenach ale wolałabym miec możliwośc wyboru. Zna ktoś takie miejsce w Zakopanem lub najblizszych okolicach?
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post nie, 15 lut 2009 - 19:28
Post #11

A ja poszukuję najlepiej w samym Zakopanym miejsca noclegowego gdzie są atrakcje dla dziecka na miejscu typu: plac zabaw, basenik, kucyki, przejażdzki, gril, ognisko a w razie niepogody placyk/salon zabaw pod dachem. Wprawdzie obstawiamy wyprawy w góry ale nie wiemy czy nasza 6-latka to wytrzyma i czy nie będzie jej sie nudzić. W necie znalazłam tylko 1 podobne miejsce w przyzwoitych cenach ale wolałabym miec możliwośc wyboru. Zna ktoś takie miejsce w Zakopanem lub najblizszych okolicach?

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
joana_m
czw, 27 sie 2009 - 17:39
I tu także proszę Pusiak - namiary na kwaterę
joana_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 17:56
SkÄ…d: Wadowice
Nr użytkownika: 8,400

GG:


post czw, 27 sie 2009 - 17:39
Post #12

I tu także proszę Pusiak - namiary na kwaterę

--------------------


(*) (*) (*) Marlenka, nasz Aniołek, patrzy na Nas już z Nieba (*) (*) (*) (od 12.04.2011)
Marcin - dp
czw, 17 wrz 2009 - 10:31
Ja byłem na miesiącu miodowym w Murzasichle - przy Zakopcu około 15min. jazdy autobusem podmiejskim. Badzo spokojna i cicha mieścinka ,znacznie taniej niz w Zakopcu a wszędzie blisko (oczywiście należy doliczyć dojazd autobusem bo samochodem to nie wiem czy się opłaca gdzieś parkować w Zakop.).
Marcin - dp


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: czw, 17 wrz 09 - 09:50
Nr użytkownika: 29,142

GG:


post czw, 17 wrz 2009 - 10:31
Post #13

Ja byłem na miesiącu miodowym w Murzasichle - przy Zakopcu około 15min. jazdy autobusem podmiejskim. Badzo spokojna i cicha mieścinka ,znacznie taniej niz w Zakopcu a wszędzie blisko (oczywiście należy doliczyć dojazd autobusem bo samochodem to nie wiem czy się opłaca gdzieś parkować w Zakop.).
justin
czw, 17 wrz 2009 - 13:16
możesz podać namiary na pw?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 17 wrz 2009 - 13:16
Post #14

możesz podać namiary na pw?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
otik
śro, 21 paź 2009 - 17:44
Białka Tatrzańska jest swietna. niedaleko od Zakopanego a i bez tłumów turystów. ja zawsze tam jeżdżę. a pensjonat to "krywań", bardzo ładny, nowy i przyjazny. namiary znajdziesz w internecie, niestety nie wiem gdzie je mam.
otik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 19 paź 09 - 12:22
Nr użytkownika: 29,647




post śro, 21 paź 2009 - 17:44
Post #15

Białka Tatrzańska jest swietna. niedaleko od Zakopanego a i bez tłumów turystów. ja zawsze tam jeżdżę. a pensjonat to "krywań", bardzo ładny, nowy i przyjazny. namiary znajdziesz w internecie, niestety nie wiem gdzie je mam.
green
nie, 11 kwi 2010 - 10:31
WyciÄ…gam wÄ…tek...
Wymagania mam więc od nich zacznę:
- koniecznie widok z pokoju na góry (mąż powiedział, ze to priorytet)
- pokój z łazienką i najlepiej choć małym aneksem kuchennym, no choćby z lodówką i czajnikiem i naczyniami,
- pokoje aby nie były to klitki ale takie, aby mały pędziwiatr miał gdzie sie pobawic w razie brzydkiej pogody (2 os dorosle + 2 dzieci)
- możliwosć wykupienia jedzenia na miejscu albo gdzieś baaardzo blisko
- plac zabaw przed budynkiem, albo chociaż zadbana trawka z piaskownicą
- nie musi to byc Zakopiec, mogą byc okolice (nawet lepiej aby to były okolice)

Macie jakieÅ› sprawdzone miejsce?
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post nie, 11 kwi 2010 - 10:31
Post #16

WyciÄ…gam wÄ…tek...
Wymagania mam więc od nich zacznę:
- koniecznie widok z pokoju na góry (mąż powiedział, ze to priorytet)
- pokój z łazienką i najlepiej choć małym aneksem kuchennym, no choćby z lodówką i czajnikiem i naczyniami,
- pokoje aby nie były to klitki ale takie, aby mały pędziwiatr miał gdzie sie pobawic w razie brzydkiej pogody (2 os dorosle + 2 dzieci)
- możliwosć wykupienia jedzenia na miejscu albo gdzieś baaardzo blisko
- plac zabaw przed budynkiem, albo chociaż zadbana trawka z piaskownicą
- nie musi to byc Zakopiec, mogą byc okolice (nawet lepiej aby to były okolice)

Macie jakieÅ› sprawdzone miejsce?

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
Agalu
nie, 11 kwi 2010 - 20:16
CYTAT(green @ Sun, 11 Apr 2010 - 11:31) *
WyciÄ…gam wÄ…tek...
Wymagania mam więc od nich zacznę:
- koniecznie widok z pokoju na góry (mąż powiedział, ze to priorytet)
- pokój z łazienką i najlepiej choć małym aneksem kuchennym, no choćby z lodówką i czajnikiem i naczyniami,
- pokoje aby nie były to klitki ale takie, aby mały pędziwiatr miał gdzie sie pobawic w razie brzydkiej pogody (2 os dorosle + 2 dzieci)
- możliwosć wykupienia jedzenia na miejscu albo gdzieś baaardzo blisko
- plac zabaw przed budynkiem, albo chociaż zadbana trawka z piaskownicą
- nie musi to byc Zakopiec, mogą byc okolice (nawet lepiej aby to były okolice)

Macie jakieÅ› sprawdzone miejsce?


ja w tym roku już 3 raz jadę do Gliczarowa Górnego
do Stasik Anieli, możesz nzaleść w google wpisując jej nazwisko

Gliczarów jest wysoko położony, blisko Zakopanego jakieś 15 minut samochodem, piękny widok na góry,które wydają się być bardzo blisko
tam jest poprostu przepięknie

plac zabaw maja przed budynkiem typu piaskownica, huśtwaka taka drewniana rodzinna, takie opony na sznurach dla większych dzieci ,podówjna taka huśtawka
nie duży ale da się pobawić a i jest jeszcze siatka też ppwieszona do gry

pokoje dość nowe, bardzo czyste i ładne, my w ubiegłtm roku mielismy aż 5 osobowy bo akurat nie mieli mniejszego wolnego i było mnóstwo miejsca;)ale w tym roku mamy juz zarezerwowane 3 osobwy pokój i myślę że będzie dość duży

kuchnia przestrzenna jest na dole, na dole jest również bilard

pobyt ze śniadaniem i biadokolajcją 50 zł osoba dorosła, 30 za Kacpra, tomek za darmo:)
jedzenia jest b,dużo i bardzo pyszne ,super super super:)
w pokojach Å‚azienki
nie pamiętam czy jest czajnik w pokoju ale na dole budynku jest w pełni wyposażona kuchnia
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post nie, 11 kwi 2010 - 20:16
Post #17

CYTAT(green @ Sun, 11 Apr 2010 - 11:31) *
WyciÄ…gam wÄ…tek...
Wymagania mam więc od nich zacznę:
- koniecznie widok z pokoju na góry (mąż powiedział, ze to priorytet)
- pokój z łazienką i najlepiej choć małym aneksem kuchennym, no choćby z lodówką i czajnikiem i naczyniami,
- pokoje aby nie były to klitki ale takie, aby mały pędziwiatr miał gdzie sie pobawic w razie brzydkiej pogody (2 os dorosle + 2 dzieci)
- możliwosć wykupienia jedzenia na miejscu albo gdzieś baaardzo blisko
- plac zabaw przed budynkiem, albo chociaż zadbana trawka z piaskownicą
- nie musi to byc Zakopiec, mogą byc okolice (nawet lepiej aby to były okolice)

Macie jakieÅ› sprawdzone miejsce?


ja w tym roku już 3 raz jadę do Gliczarowa Górnego
do Stasik Anieli, możesz nzaleść w google wpisując jej nazwisko

Gliczarów jest wysoko położony, blisko Zakopanego jakieś 15 minut samochodem, piękny widok na góry,które wydają się być bardzo blisko
tam jest poprostu przepięknie

plac zabaw maja przed budynkiem typu piaskownica, huśtwaka taka drewniana rodzinna, takie opony na sznurach dla większych dzieci ,podówjna taka huśtawka
nie duży ale da się pobawić a i jest jeszcze siatka też ppwieszona do gry

pokoje dość nowe, bardzo czyste i ładne, my w ubiegłtm roku mielismy aż 5 osobowy bo akurat nie mieli mniejszego wolnego i było mnóstwo miejsca;)ale w tym roku mamy juz zarezerwowane 3 osobwy pokój i myślę że będzie dość duży

kuchnia przestrzenna jest na dole, na dole jest również bilard

pobyt ze śniadaniem i biadokolajcją 50 zł osoba dorosła, 30 za Kacpra, tomek za darmo:)
jedzenia jest b,dużo i bardzo pyszne ,super super super:)
w pokojach Å‚azienki
nie pamiętam czy jest czajnik w pokoju ale na dole budynku jest w pełni wyposażona kuchnia

--------------------




green
pon, 12 kwi 2010 - 08:43
Agalu, dzięki za opis icon_smile.gif Znalazłam w necie.
A nie mieliście problemów aby dotrzec do Zakopca zakopianką? Bo tego się obawiam, że codziennie będziemy stali w korkach na zakopiance icon_sad.gif
Chyba, ze innÄ… drogÄ… docieraliscie do Zakopanego.
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post pon, 12 kwi 2010 - 08:43
Post #18

Agalu, dzięki za opis icon_smile.gif Znalazłam w necie.
A nie mieliście problemów aby dotrzec do Zakopca zakopianką? Bo tego się obawiam, że codziennie będziemy stali w korkach na zakopiance icon_sad.gif
Chyba, ze innÄ… drogÄ… docieraliscie do Zakopanego.

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
Agalu
pon, 12 kwi 2010 - 13:55
CYTAT(green @ Mon, 12 Apr 2010 - 09:43) *
Agalu, dzięki za opis icon_smile.gif Znalazłam w necie.
A nie mieliście problemów aby dotrzec do Zakopca zakopianką? Bo tego się obawiam, że codziennie będziemy stali w korkach na zakopiance icon_sad.gif
Chyba, ze innÄ… drogÄ… docieraliscie do Zakopanego.


noooo problemy były ,a jakże
w zeszłym roku bylismy w sierpniu i był kosmos
jest jeszcze droga przez Bukowinę Tatrzańską i nią często potem jeździliśmy ,zdecydowanie lepiej

jak byliśmy w maju 3 lata temu to było super bo pustki totalne na ulicach:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post pon, 12 kwi 2010 - 13:55
Post #19

CYTAT(green @ Mon, 12 Apr 2010 - 09:43) *
Agalu, dzięki za opis icon_smile.gif Znalazłam w necie.
A nie mieliście problemów aby dotrzec do Zakopca zakopianką? Bo tego się obawiam, że codziennie będziemy stali w korkach na zakopiance icon_sad.gif
Chyba, ze innÄ… drogÄ… docieraliscie do Zakopanego.


noooo problemy były ,a jakże
w zeszłym roku bylismy w sierpniu i był kosmos
jest jeszcze droga przez Bukowinę Tatrzańską i nią często potem jeździliśmy ,zdecydowanie lepiej

jak byliśmy w maju 3 lata temu to było super bo pustki totalne na ulicach:)


--------------------




anetadr
pon, 12 kwi 2010 - 17:20
Nie, żebym Was zniechęcała, ale zdecydowanie odradzam Zakopane na majowy weekend. Byłam tylko raz i obiecałam sobie, że już nigdy się tam w tym czasie nie wybiorę. Dodam, że mieszkaliśmy nie w samym Zakopanem, ale w Kościelisku. Byliśmy tam 10 dni. W newralgicznych dniach (1-3 maja) miasto było po prostu zapchane. Jeden wielki korek, brak miejsc parkingowych, kolejka do bankomatu na dobrą godzinę stania, brak miejsca w restauracjach, a na szlakach tyle ludzi, że sobie deptali po piętach. Na szczęście w po tym szaleństwie ludzie się rozjechali, więc mieliśmy parę dni, żeby dojść od siebie i zobaczyć góry. Ale odechciało mi się Zakopanego na długo.

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post pon, 12 kwi 2010 - 17:20
Post #20

Nie, żebym Was zniechęcała, ale zdecydowanie odradzam Zakopane na majowy weekend. Byłam tylko raz i obiecałam sobie, że już nigdy się tam w tym czasie nie wybiorę. Dodam, że mieszkaliśmy nie w samym Zakopanem, ale w Kościelisku. Byliśmy tam 10 dni. W newralgicznych dniach (1-3 maja) miasto było po prostu zapchane. Jeden wielki korek, brak miejsc parkingowych, kolejka do bankomatu na dobrą godzinę stania, brak miejsca w restauracjach, a na szlakach tyle ludzi, że sobie deptali po piętach. Na szczęście w po tym szaleństwie ludzie się rozjechali, więc mieliśmy parę dni, żeby dojść od siebie i zobaczyć góry. Ale odechciało mi się Zakopanego na długo.

Aneta

--------------------
> Nocleg w okolicach Zakopanego
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama